Nuotrauka Nuotrauka

Kanapiu eterinis aliejus (absoliutas)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: Kanapiu eterinis aliejus (absoliutas)

Standartinė mandari9nas »

Realiai, tai acetonas-skiediklis ir jis pilnai išgaruoja, pasidariau aš aliejaus gavosi mažai , tai įtryniau į šaluškę ( ne ta iš kurios dariau aliejų) . Ką žinau kažkas gavosi , bet bijau rūkyti , duosiu kokiems durneliams parūkyti , o ta žiūrėsiu , kvapas, ką žinau , jokio. O šiaip su spiritu dar daromas ir butanu .. tik recepto negavau :]
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Kanapiu eterinis aliejus (absoliutas)

Standartinė hipiukas »

mandari9nas rašė:Realiai, tai acetonas-skiediklis ir jis pilnai išgaruoja, pasidariau aš aliejaus gavosi mažai , tai įtryniau į šaluškę ( ne ta iš kurios dariau aliejų) . Ką žinau kažkas gavosi , bet bijau rūkyti , duosiu kokiems durneliams parūkyti , o ta žiūrėsiu , kvapas, ką žinau , jokio. O šiaip su spiritu dar daromas ir butanu .. tik recepto negavau :]
Yra forumų specialiai hašišo mylėtojams, ten ne vienas receptas yra.

O šiaip jei pats nerūkysi, tai geriau ir jokiems durneliams neduok, negražu.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kanapiu eterinis aliejus (absoliutas)

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:
mandari9nas rašė:Realiai, tai acetonas-skiediklis ir jis pilnai išgaruoja, pasidariau aš aliejaus gavosi mažai , tai įtryniau į šaluškę ( ne ta iš kurios dariau aliejų) . Ką žinau kažkas gavosi , bet bijau rūkyti , duosiu kokiems durneliams parūkyti , o ta žiūrėsiu , kvapas, ką žinau , jokio. O šiaip su spiritu dar daromas ir butanu .. tik recepto negavau :]
Yra forumų specialiai hašišo mylėtojams, ten ne vienas receptas yra.

O šiaip jei pats nerūkysi, tai geriau ir jokiems durneliams neduok, negražu.
Va va aš ir taip galvoju.Nedurniuokit ir vaikam neduokit.Patys šikat sau į saują.Norit šviest visuomenę,o paskui šast: ai va acetone pamirkysiu ir durneliams duosiu.Durnelius ne nuodyt reik,o šviest.
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: Kanapiu eterinis aliejus (absoliutas)

Standartinė mandari9nas »

Keisti jūs , tipo išvis ne egoistai ? Aš nenoriu šviesti visuomenės , aš gyvenu , sau ir gyvenu taip kaip man patinka , kuriems reikia tie žino, kurie norės, tie supras. O mėginti kiekvieną eksperimentą ant savęs, šiek tiek žalinga, jei dar yra tokių, kurie nori nahaliavu apsidolbint . Beje aliejus geras gavosi: cigaretes galą pamirkai ir lengvai kabina , r0kiau ir pats . Galiu pasakyti acetono neliko nė kvapo :).
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
lecaz
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2012-04-15, 21:59
Reputacija: 0

Re: Kanapiu eterinis aliejus (absoliutas)

Standartinė lecaz »

Sveiki, pats esu bandes pasigaminti sio aliejuko. Dariau ne su acetonais jokiais o pigiausia rusiska "Snape". Jugi eteriniai aliejai yra tirpus betkokiuose alkoholiuose ar spirituotuose skysciuose. Gavosi neblogas dariau is lietuviskos kalnalapes tad baisei gero efekto sip ar teip nebuvo imanoma gauti, bet visai patiko. Tiksliai nezinau bet gal delto kad dariau su alkoholiu dumai gavosi atroki siektiek, gal viskas neissigarino. O rukiau - cigarete isvilges stuff'e. Siaip kiek skaiciau tai toki stuff'a geriausia vartoti taip kad jaliejukas tiesiogei nekontaktuotu su ugnimi. Tarkim kaidinant kokinors metalini indeli kureme yra aliejus yr siaudeliu gaudant dumelius.
Viskas GERAI, kas GERAI baigesi.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Kanapiu eterinis aliejus (absoliutas)

Standartinė Jah »

Čia jau cracko rūkymas :D nusipirk padoru vaporaizeri ir patikėk nepasigailėsi :)
sniege
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-03-06, 15:39
Reputacija: 0

Re: Kanapiu eterinis aliejus (absoliutas)

Standartinė sniege »

Sveiki :)
O eteriniai aliejai plaukams gali būti gaminami iš kanapių ?:)
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Kanapiu eterinis aliejus (absoliutas)

Standartinė Dendis »

Teko si savaitgali pabuvoti zemes ukio parodoi ir uzmaciau toki idomu dalyka. Sativa oil. Likau suzavetas ir apakes, nes jo kaina berots uz 400ml 143lt. Bet smagu, kad pagaliau ir pas mus ateina kanapiu produktai.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapių aliejus
    N/A » » forume Legalus forumas
    18 Atsakymai
    10606 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Kanapių aliejus autizmui gydyti
    Augustas » » forume Medicina
    6 Atsakymai
    6394 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas wearecanna.lt
  • CBD aliejus
    vasaris » » forume Medicina
    5 Atsakymai
    5614 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas marius.pijunas
  • CBD aliejus THC<0,2% uzsisakant is JAV
    Tzar » » forume Medicina
    10 Atsakymai
    7904 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • CBD aliejus iš kitų ES šalių
    Mckenna » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    1116 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis