Nuotrauka Nuotrauka

Kepk su Kanape !

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

russu kalba gi labai turtinga,vien dainas paklausius ar poezija paskaichius aishku.esu laimingas ja mokedamas,nes tai padeda greit perkast kitas slavu kalbas(kaip sakei lenku,slovaku so on),nors ir shnekamajam lygy(apie ora :D ),bet tai mum praverchia :)
togetha brotha
Anonymous

Standartinė Anonymous »

O aš gailiuosi, kad nemoku :\ Nors šendienos mokykloje nelabai ir išmoksi. Pirmaisiais metais anglų kalbos mokymosi tik raides mokėjau, o rusų reikalavo ir linksniuoti ir asmenuoti ;] Perdideli tempai, nors kas nori, tas ir išmoksta, bet reikia turėti daug valios ;]
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Ne tempai per dideli, o motyvacijos nulis. Kuo mažiau galvoji apie tai kaip sunku ir vietoj to paprasčiausiai darai, tuo daugiau padarai ir tuo mažiau pavargsti. Sovietiniais metais rusų kalbos pamokų buvo tiek pat, jeigu ne daugiau kaip gimtosios. Nieks nuo to nemirė ir neišprotėjo, o rusiškai kalbėjo puikiai. Žinoma daug motyvacijos davė visur trimituojama "tautų draugystė" ir gausios moksleivių kelionės po Sąjungą. Užtat dabar vaikai laisvi, su daug teisių ir turi puikias galimybes pakeliaut po gatves, pagyvent jose. Naudokitės galimybe, tokia patirtis pravers kalėjimuose ;) Negi manot, kad be išsilavinimo kur nors kitur jum kelias artimesnis? :D


Tais laikais buvo meluojama, kad Tarybų armija mus išvadavo, šiais laikais, kad viską gausi lengvai ir greitai, be jokių pastangų. Skirtumas tik tas, kad anais laikais patiklių mulkių buvo daug mažiau.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Aš nežinau, bet tėvai sakydavo, kad rusų ten vos ne nuo pirmų klasių, o pamokų daugiau būdavo, manau. Ypač kai buvo tokia politinė situacija. Anglų dabar taip pat daug pamokų turime, dėl to tokios ir žinios, o rusų pora pamokų į savaitę.. Tada rusų kalba, kaip dabar anglų. Nesimokęs anglų jau daug žinosi: internetas, žaidimai, daug kur sutinkami angliški pavadinimai. Tad tiktai rusų kalbą dabar mokina žymiai silpniau :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

ganjaFAMA rašė:Aš nežinau, bet tėvai sakydavo, kad rusų ten vos ne nuo pirmų klasių,
Nuo darželio.
Keisčiausiai, kad tais laikais kažkaip savo kalbą sugebėjom išsaugot, o dabar retas ir rašyt sava kalba sugeba.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Mums lietuvių kalbos mokytoja sako, kad lietuvių tauta turi tokią įdomią savybę - ji būna vieninga tik kai slegia nelaimės ;] Korupcija, savas savą pjauna - nėra kuo didžiuotis, todėl daugelis ir nevertina tautinių vertybių ;]
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Man patiko fraze is knygos "Kaip tampama albinosais"- Lietuviai lengviau prie svetimu prisitaiko, nei sutaria tarpusavyje...
Megstu anekdotus apie lietuvius, apie ju skupuma ir pavyda. Pats esu lietuvis, todel manau visai moralu, kad leidziu pasisaipyti pats is saves :D Kitu tautybiu replikas apie lietuvius praleidziu pro ausis.
Pilypas is kanapiu
Pavardenis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2010-05-18, 00:06
Reputacija: 1

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Pavardenis »

Tiek spamo ir ne vieno recepto. Bent pratryntumet, kad zmones laiko negaistu.. .\
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė PositiveVibe »

Shtirlic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2009-10-02, 01:39
Reputacija: 0

Re:

Standartinė Shtirlic »

Sigma rašė:
ganjaFAMA rašė:Aš nežinau, bet tėvai sakydavo, kad rusų ten vos ne nuo pirmų klasių,
Nuo darželio.
Keisčiausiai, kad tais laikais kažkaip savo kalbą sugebėjom išsaugot, o dabar retas ir rašyt sava kalba sugeba.
Po šimts pypkių ir žaliuojančių rūtų su rupūžėm neraliuotom! Kai pasakei tai tikrai susimasčiau. Pats begalo daug anglizmo vartoju. Pažiūrėjus i dabartinius vaikus, tai tik ir teišgirsi "FUCK" "DAMN YOU" "BASTARD" ar šiaip daugybe nesamonių, kurių turbūt nei patys nelabai supranta. Velnias, koks nuostabus offtopic'as! Vat net dabar nejučiomis pavartojau prakeiktą anglizmą. Šimts perkūnų mane... (Pamėginkit, lietuviškai keiktis net malonu pasidaro)
dovys
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-05-08, 20:46
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė dovys »

Šiandien išsikepiau didelį weed'o keksą .

Sviestui naudojau apie 40-50 g lapų ,žiedų ,koto , ir 200g sviesto .

Na iškepus , keksas atrodė lygiai toks pat kaip ir su paprastu sviestu,gal turi šiokį tokį žalio skonį .

paragavau apie 3dalį kekso rato , praėjus 50 minučių , vis dar nieko ;/

viska lyg ir gerai dariau , temperatūra prižiūrėjau , viską , gal dar nesuvirškino ištiesų.

būtu idomu sižinoti apie jūsų space cake'us ir t.t ( jau keptus )
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė putejas »

Įpyliau pusė puodo vandens, užviriau, sumečiau lietuviškos kanapės dalis ir paviriau apie 5min., tuomet įmečiau į puodą apie 350-400g sviesto. Primažinęs ugnį viriau ir maišiau apie valandą, paskui viską išjungiau, nukošiau ir palikau atvėsti ant stalo. Paskui dėjau į šaldytuvą. Sviestukas yra. Sekančią dieną padariau mišinį pyragui, sviesto viso nedėjau, įmečiau gabaliuką, dar britvoną išmozojau sviestu ir pradėjau kept orkaitėj. Pagal idėją atseit kept reikėjo apie valandą, o aš pakepiau apie 20min. ir galvoju eisiu pažiūrėt kaip sekasi, o sekasi blogai nes kai atidariau orkaitę pamačiau, kad pyragas jau nebe rudas, o juodas :D Na ką, išėmiau ir po truputį pradėjau skaptuoti "pyrago" vidurį, kuris pasirodo buvo dar tik įpusėjęs kept 8| Vienu žodžiu anoki čia pas mane browniai, pusžaliai perdegę ir be jokio efekto :D Nu vieni čiūdai
[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]

pūtėjas, 2! Gali sėst į suolą! :D
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Smoking Barrels »

matomai temperatura blogai parinkai :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė putejas »

Tai, kad pas mane temperatūros parinkt negalima, čia tokia tarybinė dujinė "Marina" tai nėr ką norėt :D Labai lengvas high gal ir jaučiasi. Galvoju kitą kartą kepant gal daugiausviesto galima būtų dėt, neturėtų blogiau būt?
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Smoking Barrels »

putejas rašė:Tai, kad pas mane temperatūros parinkt negalima, čia tokia tarybinė dujinė "Marina" tai nėr ką norėt :D Labai lengvas high gal ir jaučiasi. Galvoju kitą kartą kepant gal daugiausviesto galima būtų dėt, neturėtų blogiau būt?
vistiek turetu bent kazkiek keistis, nes taip nei pyrago, nei kalakuto neiskepsi :D gali aisku pabandyt pyraga uzdengt folija, tik nezadu, kad pavyks :)
Kuo daugiau - tuo smagiau! |.|) ...iki tam tikro lygio. :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Dendis »

Cia biski ne i tema bet geras atsiminimas dar nuo mokyklos laiku likes apie kanapes ;D Atsimenu vyko kazkokia akcija kad reikejo per daile nuopiesti koki nors piesini kad issaugot gamta... Nu visi rimtai kibo i darba o as pagalvojau kad reikia kazka tokio neiprasto padaryt :) Nu ir zodziu nupiesiau zenkla kur yra apskritimas ir perbrauktas skersai ir viduryje kanape o po apacia israiciau taip naglom raidem Nedegink zoles Kepk su Kanape :D tai pamenu mokytoja kaip susiparino persikreipe visa :D sakau o ko cia parintis reikia juk viska i tema tai berods 5 parase :DDD dabar atsimenu tai taip juoka kelia :DDDD
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė PsY »

kad šita tema vien off-topic gal pora receptu ir mačiau bet nedaugiau '|
Taigi parašysiu kelis būdus kaip ka padaryt iš patirties ;)

Kanapienis :}

pasiemam dideli puoda patartina nereikalinga nes dažnai jis palieka ne kokios būsenos ;D tada nusiperkam daug pieno priklauso kiek turite lapu ar žiedu. užverdam piena ir sudedam kanapes patartina nesmulkintas ir neidžiuvusias. nesmulkintas todėl kad bus lengviau nukošti ir neliks lapuku :) o neišdžiuvusias nežinau kodėl bet aš taip manau kad jos turi didesni efekta nes jos turi dar visas medžiagas o kai išdžiuna atrodo kad nieko ten nebelieka ;DD taigi sudėje verdam apie 1-3 valandas, beveik visada maišykit kad nepridegtu ir dapilinėkit vis po biški pieno. galima idėti karamelės šokolado vanilės uogienes ar ko tik norit kad būtu skaniau. kai gerai išvirs viskas pasiemam merliu ar ka nors ir iškošiam piena išspaudžiam viska lapus metam lauk o piena supilam i inda idedam cukraus ir i šaldytuva. štai ir viskas skanaus. nors skonis bent man tikrai lapu nėra skanus :X bet efektas nežinau toks keistas nepanašus i ganjos bet prikabina kaip reikiant !(

Sviestas :}

labai panašei kaip ir pienas. pasiemam dideli puoda pripilam vandens idedam sviesta ir verdam. pienui jau reikės sudžiuvusiu lapu ir sutrupintu aš bent smulkinu per kavamale labai gerai susmulkina ;DD supilam lapus i puoda ir verdam nereikia virti tiek ilgai kaip pieno bet bent pusvalandi patartina :) kai baiget virti pasiemam inda ir supilam viska tuomet atvėsta ir dedam i šaldytuva palaikom para ir tuomet apačioi palieka vanduo o viršui sviestas nugriebiam sviesta ir tuomet jau pasitelkit fantazija arba receptu knyga koke atsiverskit ir kepkit piragus, keksus, sausainius ar ka tik širdis geidžia [:)]

Taigi parašiau maždaug ka žinai gal truputi neaiškiai parašiau bet kas norės tas supras :V: :x:
PsYchotherapist
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Smoking Barrels »

kada geriausia lietuvisku kanapiu derliu nuiminet? Ar dar yra laiko kept su kanape, kai ruduo jau prasidejo? :)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Needls
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-06-27, 19:09
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Needls »

putejas rašė:Įpyliau pusė puodo vandens, užviriau, sumečiau lietuviškos kanapės dalis ir paviriau apie 5min., tuomet įmečiau į puodą apie 350-400g sviesto. Primažinęs ugnį viriau ir maišiau apie valandą, paskui viską išjungiau, nukošiau ir palikau atvėsti ant stalo. Paskui dėjau į šaldytuvą. Sviestukas yra. Sekančią dieną padariau mišinį pyragui, sviesto viso nedėjau, įmečiau gabaliuką, dar britvoną išmozojau sviestu ir pradėjau kept orkaitėj. Pagal idėją atseit kept reikėjo apie valandą, o aš pakepiau apie 20min. ir galvoju eisiu pažiūrėt kaip sekasi, o sekasi blogai nes kai atidariau orkaitę pamačiau, kad pyragas jau nebe rudas, o juodas :D Na ką, išėmiau ir po truputį pradėjau skaptuoti "pyrago" vidurį, kuris pasirodo buvo dar tik įpusėjęs kept 8| Vienu žodžiu anoki čia pas mane browniai, pusžaliai perdegę ir be jokio efekto :D Nu vieni čiūdai
[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]

pūtėjas, 2! Gali sėst į suolą! :D

O sviestas nurauna? bandei gal sumustinius is jo darytis? salava sudziovines gerai buwai? as wa atradau tokios neblogos, seklas 2 atradau per 5g, ryt nuskinsiu wa wiska galwoju sviesto pasidaryt.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė putejas »

Kanapes džiovinau parą laiko sumetęs ant plakatų, o sviesto dėjau tikrai mažai, todėl efekto nebuvo... O gal efektas nulinis nes sviestas blogai padarytas..dabar jau nežinau :D Dar laukia vienas kepimas, turbūt už poros dienų, kuomet sunaudosiu visą likusį sviestą, kurio ten turėtų būti keli šimtai gramų. Kepsiu pagal tą patį receptą.
Sviestą dariau pagal šitą: http://hailmaryjane.com/how-to-make-cannabutter-w-pics/
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanape, nezinant kad tai Kanape
    kulturingas » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3569 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kulturingas
  • Kanape medicinoje
    * » » forume Medicina
    12 Atsakymai
    8810 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Ar tai pluoštinė kanapė?
    Volkas » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    4134 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Volkas
  • Kanapė ir nepilnamečiai
    medelynas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2740 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas
  • uz laisva kanape.
    Barista » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3515 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kulturingas