Nuotrauka Nuotrauka

Kepk su Kanape !

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Boomnock »

Kokiu santykiu reikia maišyti ganją ir sviestą , darant cannabutter?
, bet tai tik mano nuomonė.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė 4apa »

Boomnock rašė:Kokiu santykiu reikia maišyti ganją ir sviestą , darant cannabutter?
nauja tendencija forume populiareja- jei niekas neatraso i tavo posta, tai rasyk postus ivairiose temose tol kol kamnors nervai truks! ot gudrociai. tu bent skaitei temas forume susijusias su tuo klausimu? jeigu butum skaites tai zinotum kad jokiu cia ipatignu formuliu kiek reikia ko nera isvesta. dedi kiek telpa i puoda ir verdi, nejaugi cia daug ismones reikia? is kur po galais mums zinot kokio ten stiprumo tas tavo stufas, jog pasakytumem kiek jo reiks? bandyk ir atrasi, vo tau santykis.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė badnews »

Boomnock rašė:Kokiu santykiu reikia maišyti ganją ir sviestą , darant cannabutter?

kuo daugiau ir kuo stipresnės dėsi- tuo stipriau gausis :D gali ir iš vyrų gamint- nenusvilsi ;)
kažkur turėjau tokio užsienioko Hanso receptus, ten ne tik sviestas, bet ir visokių kitų gėrybių receptų.tik ten kiekiai nemūsiški :D nerandu dabar... ryt šviesesne galva paieškosiu, jei rasiu- pasidalinsiu
togetha brotha
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Boomnock »

Dėkui.
, bet tai tik mano nuomonė.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė badnews »

Boomnock rašė:Dėkui.
prašom :) skanaus [:)]

http://video.google.com/videoplay?docid ... 1170324844#
togetha brotha
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Lasas »

Space keksai. Viskas tuom pasakyta. Buvo naudojamas Cannabutter.
300 g margarino,
3 kiaušiniai,
1 stiklinė cukraus,
250 g miltų,
1/2 stiklinės grietinės,
kėlimo miltelių,
obuoliai

GAMINIMAS:

Margariną pašildykite, išsukite su cukrumi, sukant sudėkite po vieną kiaušinių trynius, grietinę, miltus, sumaišytus su kėlimo milteliais, ir gerai ištrinkite. Sudėjus išplaktus baltymus, atsargiai išmaišykite.


[ nuotrauka ][ nuotrauka ][ nuotrauka ]

Uploaded with ImageShack.us
Parodyk papus
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė badnews »

smagūs keksai :)
o canna'sviestu, matau, anei košės, anei sriubos, anei jokio maisto nepagadinsi :D
togetha brotha
atsakymas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2010-10-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė atsakymas »

Gera diena:) Klausimas man toks iškilo dėl sviesto. Ar sviestas/riebalai prisisotina kanabinoidų kaip vanduo druskos ir paskui nebetirpsta ar riebalų kiekis kanabinoidams kibti nėra rodiklis? pvz jei kanabinoidai prisotina riebalus iki tam tikro lygio tai neapsimoka dėt daugiau stufo į mažesnį sviesto kiekį. Tačiau jeigu kanabinoidai neprisotina riebalų, vadinasi į mažą sviesto kiekį galima dėti daugiau stafo taip padarant kokius 200g kosminio sviesto. Man įdomu tas prisotinimas. Čia kaip tam pavyzdį iš chemijos berods, kur į vandenį maišoma druska, ji tirpsta, jungiasi su vandens molekulėmis, bet kai visos vandens molekulės būna susijungusios kažkaip su druskos, tuomet kai dapilinėsi druskos ji nebetirps dėl visų užimtų vandens molekulių. Ar tas pats principas galioja kanabinoidams su riebalais? varge prastai man su chemija ir tokių klausimų uždavinėjimu :D
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė ElfasVonPa »

as tikrai ne chemikas, bet remiantis mano kulinariniais sugebejimais mikrobangeje pasildyti pora desreliu ir dar kartais i lekste keciupo isipilti, itariu, kad riebalo molekule tampa "uzimta", nes tiesiog nebera kanabiloidams su kuo reaguoti, mazdaug taip kad is vienos lekstes visas amerikos juru laivynas nesugebes pavalgyti vienu metu, tiesiog kanabiloidai prikibe prie riebalo jie ten ir lieka, o prie vienos riebalo molekules negali kibti begalybes kanabiloidu, nes nebera vietos.......... sry uz toki sudetinga posta, noriu pasakyt kad pagal fizika ta riba tiesiog privalo buti.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Smoking Barrels »

postas labiau nesamoningas, nei sudetingas :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė White smoke »

Na iš tiesų jis teisus, tik įdomiai parašė :D Kažkokia ištirpusių dalelių koncentracija turi ribą, aišku, kad belekiek neprikibs kanabinoidai, bet kuo daugiau yra ganjos, tai daugiau prikibs ir kuo ilgiau viską darysi, vistiek būna laisvų riebalų molekulių prie kurių nespėjo prikibt, bet jei per ilgai viską darysi tai jau nebus reikalo dar virt ar ką ten daryt, todėl receptuos ir yra duotas laikas ir kiekis, viskas ten apskaičiuota, tai nereik kvaršint galvos :) Aišku situacija nuo situacijos nepriklauso yra įv.koncentracijų riebalų ir ganjos stiprumo.
Jungle is massive!
BONgAQUA.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2010-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė BONgAQUA. »

atsakymas rašė:Gera diena:) Klausimas man toks iškilo dėl sviesto. Ar sviestas/riebalai prisisotina kanabinoidų kaip vanduo druskos ir paskui nebetirpsta ar riebalų kiekis kanabinoidams kibti nėra rodiklis? pvz jei kanabinoidai prisotina riebalus iki tam tikro lygio tai neapsimoka dėt daugiau stufo į mažesnį sviesto kiekį. Tačiau jeigu kanabinoidai neprisotina riebalų, vadinasi į mažą sviesto kiekį galima dėti daugiau stafo taip padarant kokius 200g kosminio sviesto. Man įdomu tas prisotinimas. Čia kaip tam pavyzdį iš chemijos berods, kur į vandenį maišoma druska, ji tirpsta, jungiasi su vandens molekulėmis, bet kai visos vandens molekulės būna susijungusios kažkaip su druskos, tuomet kai dapilinėsi druskos ji nebetirps dėl visų užimtų vandens molekulių. Ar tas pats principas galioja kanabinoidams su riebalais? varge prastai man su chemija ir tokių klausimų uždavinėjimu :D
yra riba, cukraus juk 10 kg litre vandens neištirpinsi
medical user. nu aspirinas, citramonas, ...
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Smoking Barrels »

White smoke rašė:Na iš tiesų jis teisus, tik įdomiai parašė :D
taip, ta ir turejau omenyje :)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
atsakymas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2010-10-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė atsakymas »

niekad chemijos nekenčiau, labai jau ji sudėtinga ir t.t. Užklausiau apie tuos riebalus su kanabinoidas nes pamaniau, kad galbūt prisotinimas vyksta ne su visom molekulėm... cukrus, druska jau žinomi variantai, tačiau tai yr kristalai, kurie tirpsta ir skaidosi jungdamiesi su kitom molekulėm. Kanabinoidai gi nėra kirstalai, o tik molekulės su atomais ir jų galbūt skaidymosi principas kitas ar ką...suprantu, kad turbūt nėra reikalo tikėtis, kad kanabinoidai gali lipt prie riebalų be galo be krašto, tačiau..nu ką aš žinau, klausimas man tai rimtas ir įdomus, čia tik mane papiz**vojot biski bet nieko;DDDD kaip chemijoj yra, molekulė prisijungia prie molekulės ir jau kiekvienos molekulės kažkuri pusė ar dalis yra užimta, bet ar negali būt taip, kad kanabinoidai kaip nors ne tik prikimba prie riebaliukų, bet ir kaip nors įsilieja į juos, gaunasi koks thc h2o oksidantas ar dar koks biesas :D gal pvz prie vienos riebalų ląstelės gali kibt ne 3-4 kanabinoidai, o 13-14? vienu žodžiu man neaiškus santykis kaip nuspręst kokiam sviesto kiekiui kiek ganjos dėt? :D dedu visuomet iš akies, bet man to neužtenka
ggs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 2011-01-24, 18:46
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė ggs »

prie vienos lasteles tikrai neprikibs 13, maximum gali 7 ar 4 (nepamenu), o gal is vis, riebalai, prie thc jungias, nepagalvojai?
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Sokan »

tss, chemikai, jeigu nezinot, tai nerasykit. Jau geriau paprastas paaiskinimas, negu nesamoningas ale moksliskas
Anonymous

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Anonymous »

Niekam neteko pirkti brownies, muffin, space cake gatvėje? Kokia būtų vienos porcijos kaina ? Aš kelis kartus esu girdėjęs, kad pardavinėja, bet niekada neklausiau kainos ir labiau nesidomėjau. Stambių grow'erių nepažįstu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė putejas »

Labas. Pyragai man atrodo neturi nusistovėjusių ar visiems žinomų priimtinų kainų. Jaučiu jei turi kas gali tau padaryt sviestuką tai kainą su tuo žmogum individualiai ir derintum;) Gatvėj žolė ne žolė ir taip paprastai nenusipirksi, o čia pyragai;D
Anonymous

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Anonymous »

Sviestuką daro iš kokių nereikalingų kanapių dalių(lapų, trimming'o), nieks bud'ų neeikvoja. Tai čia jau čystai grower'į reiktų sutikt. O įdomu kaip skaitytųsi tas sviestas - kaip narkotikas, ne narkotikas? Įstatymuose nieks kaip ir neparašyta.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė 4apa »

zinoma uzskaitys kaip uz narkotine medziaga, nes ten gi pilna thc buna, ir ne tik. dar tikiu kad galetu ir ziauriau prisiuti, pavyzdziui sakytu koncentratas marihuanos- tai isvis blogai.
nesu girdejes kad gatvej kasnors pardavinetu valgomo stafo. pats irgi kepiniu nepardavineju, pavaisinu draugus, pasmaguriauju. esme tame kad ju ne tiek jau ir daug gaunasi, norisi paciam pasimegauti ir kad uztektu ilgam. kitais zodziais, asmeniskai, juos vertinu labiau nei pinigus.
ir cia ne barygu kampelis kad diskutuoti kiek uz desimt sausainiu sumoketi.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanape, nezinant kad tai Kanape
    kulturingas » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3587 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kulturingas
  • Kanape medicinoje
    * » » forume Medicina
    12 Atsakymai
    8868 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Ar tai pluoštinė kanapė?
    Volkas » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    4156 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Volkas
  • Kanapė ir nepilnamečiai
    medelynas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2756 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas
  • uz laisva kanape.
    Barista » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3524 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kulturingas