Nuotrauka Nuotrauka

Didziausi jusu daryti gliukaj ;]]]]

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

na nebuna taip ziauriai =] Iputi ir toliau veiki ka veikei =] Man nuo grybu paranoja, nuo zoles ne kiek
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

zodziu gliukas(ishsamus pasakojimas), dazniausiai po keliu graminiu jointu, ajnam jieskot pedkelniu, 1 zmogus maunasi ant galwos ir lipa i wonia, kiti taip pat lipom bet be pedkelniu, pas mano druga wonioj tokia wirwute wirsuj kad uzuolaidele ta wonios uzsitraukt, zodziu pasiime draugelis tas pedkelniu kojas uzsimete ant tos uzuolaidu wirwutes, ir rekia pyzdinkit ish kelio ash troleibusas :D :D :D 8[] 8???
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

va cia tai geras... :D vos neisluzau... Tai ten jus duodaties tai duodaties... :D
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

tai jo :D :D :D :]
RimSimSim
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2006-10-22, 15:20
Reputacija: 0

Standartinė RimSimSim »

nju turejes esu tik viena stipru gliuka bet baisiai issigandes buvau nesupratau kas daros
taj va sedziu bute vokietyjoj apsiputes ir pas mus ten kamera yra rodo kai kas ateina prie duru paskambina i skambuti, taj va taip ir buvo kazkas skambina ziuriu as i ekrana o ten raketa stovi 8E 8| ne bent kokia gerai atsimenu smailejanti virsune balta korpusas raudonas su dviem varikliais pritvirtintais ir dar dumas ruko is ju nu krc ziauriai purciau galva priejau prie pat ekrano ziuriu vistiek raketa, paskui nusisukau uzsimerkiau atsisukau atsimerkiau ir tik tada pamaciau kad zmogus stovi :]
seip tuo momentu kol gliukas buvau tikrai issigandes nesupratau kas daros o paskui po kokio pusvalandzio zvengiau :D
2pac_4_life
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2008-12-15, 22:47
Reputacija: 0

Standartinė 2pac_4_life »

Mano didziausias gliukas toks, su draugeliais suputem pusyte taip miskeli tokioj grazioj vietoj, o masina pries tai ivariau i aikstele tarp medziu tokiu, ir kaip pripute jau norejom vaziuot namo tei eina na, as tik per veidrodeli paziuriu - o ten vien medziai :D 8E sakau kaip reikes isvaziuot 8/ tai siaip ne taip isvarem ir po to kaip issokom ant asfalto tai vaziavau 40kmh ir ilgas ilgas tas kelias toks man atrode kaip pakilimo takas, nieko aplink nemaciau tik ta kelia ir laukiau kol pakilsim |.|) :x:
KalPoKas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2009-04-26, 01:17
Reputacija: 0

Standartinė KalPoKas »

as daugiau prikolinu blaivas, nei prirukes, bet... didziausias prikolas man buna, kai aprukai koki nors zmogu, kuris yra nusiteikes pries tokius dalykus :) 1 senuka aprukiau, tai kai gavo pensija, sako dw paimk man trafkes :) nu ka praso pitako, paduodi 2 cielus ir jis laimingas ir as patenkintas :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

KalPoKas rašė:as daugiau prikolinu blaivas, nei prirukes, bet... didziausias prikolas man buna, kai aprukai koki nors zmogu, kuris yra nusiteikes pries tokius dalykus :) 1 senuka aprukiau, tai kai gavo pensija, sako dw paimk man trafkes :) nu ka praso pitako, paduodi 2 cielus ir jis laimingas ir as patenkintas :)
Prašo 5 g,o tu jam 2 cielus paduodi ir jauties laimingas apipisęs žmogų?Žinok lazda turi du galus.Vieną kartą tave apipis.
Fui nx nemėgstų tokių žmonių.Esu su pan. susidūręs apkęst negaliu.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Cia yra labai zema. Kadanors gal susimastys.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Kai užaugs, gal supras.... Bachuriukas varai šūdinai.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nepagarba.
BOB - Bombs Over Bagdad!
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Baninkit tokius isgamas is cia, nes tuoj prades cia daugiau tokiu rinktis :!:
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Standartinė White smoke »

Senukus apgaudinėji?Jis tiek pasauliuo matęs, turėtum gerbt tokius, plius senukas dar mėgsta užpūst, gal nuo skausmų jis rūko, jam čia kaip vaistas, bent jau abu parūkytumėt, bet čia tai jau tikrai žemas lygis. Gaila man tavo požiūrio 8/
Jungle is massive!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Kol Kalpokas (grybas :D ) dar cia ir negavo bano bankes, noreciau jo paklaust. Maciau kazkur svaiciojo apie antanuka. Tai klausimas butu toks: paaiskink tu man durnam, o kame pontas del 4 valandu pakylejimo, paskui 3 dienas vaikscioti issprogusiam?
Neatsakysi, irgi aciu, seip smalsu :)
Pilypas is kanapiu
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

O mum tai cia nesenai buvo tokia situacija =D nelb cia gliuku galima pavadinti =] nuvarom su draugu pas baryga, pristumem kad paieskotu didesnio ir dar biski padidintu ta viskas smagu, stuff'as kiseneje varom i soda poosti jau =] nulekem i grinderi stuff'a idedu lauke, ant zolytes stovim, cigaretes rukom, smulkinu sau, ir tik grinderis is ranku oplia... =D tai as issivaizduoju sodo kaimynai kaip buvo smagu ziureti, kaip keturi ciuveliai ant keliu toje vietoje kur isbyrejo visa zole isnagrynejo =D bet susirinkom kad apsipoostume :D :bong: ir visa ta vakara gruzinau save, kad nevykelis as, kad taip nutiko :D
Get High (smoke)
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

KalPoKas rašė:as daugiau prikolinu blaivas, nei prirukes, bet... didziausias prikolas man buna, kai aprukai koki nors zmogu, kuris yra nusiteikes pries tokius dalykus :) 1 senuka aprukiau, tai kai gavo pensija, sako dw paimk man trafkes :) nu ka praso pitako, paduodi 2 cielus ir jis laimingas ir as patenkintas :)
SLYKSTYNE!!! jei kitam imi stuff'a gali kartu parukyti, bet nenusimti sau, o tu dar daugiau negu puse...!!! kaip dar tokiu zmoniu yra.. ir dar jis dziaugiasi... fui fui fui!!!! :|
Get High (smoke)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Isp* rašė:O mum tai čia nesenai buvo tokia situacija =D nelb čia gliuku galima pavadinti =] nuvarom su draugu pas baryga, pristumem kad paieskotu didesnio ir dar biski padidintu ta viskas smagu, stuff'as kiseneje varom i soda poosti jau =] nulekem i grinderi stuff'a idedu lauke, ant zolytes stovim, cigaretes rukom, smulkinu sau, ir tik grinderis is ranku oplia... =D tai as issivaizduoju sodo kaimynai kaip buvo smagu ziureti, kaip keturi ciuveliai ant keliu toje vietoje kur isbyrejo visa zole isnagrynejo =D bet susirinkom kad apsipoostume :D :bong: ir visa ta vakara gruzinau save, kad nevykelis as, kad taip nutiko :D
Man pan. buvo.Stovim keturiese miškelį,toliau nuo šventės.Draugas ploščių(plošiadką) laiko kitas smulkina...Cielą turėjom,tokie laimingi,sau,tik pyst draugelis su ranka netyčia per tą ploščių,oba visas cielas į samanas. :D Iškart puolėm į isteriją,neviltį.Pradėjom rinkt,po samanas knaisiojamės,žmonės tolėliau vaikšto - kreivai žiūri.Ką ten tryse samanose darom.O vienas draugelis stovi ir p*sa protą,ką Jūs čia darot,nieko nerasit ir pan. :D Per vargus negalus,gal puse surinkom. ;/
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Standartinė Wanikas »

Turbut dar ilgai gruzinot ta drauga :D
Epic Win
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

omum irgi buwo vienas idomus nutikimas. zdz dazuem per bonkute. ir mes megejai paty paskutiny kamsty maximiny padaryti suspaust ir kad butu 3 kart didesnis :) ir zodziu padarem toky ir dawem vienam draugui pridegt. tai tai trauke trauke o kamstukas toks kad jau viut nedrimba nuo po kauburelio viskas. ir kazkas kazka pasake bet kad ziauriai juokingo. tai tas betraukdamas pradejo zvengt ir ispute 8) tiksliau pirma ispute ir tada pradejo isteriskai zvengt
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

malonus prisiminimai... :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas