Nuotrauka Nuotrauka

Didziausi jusu daryti gliukaj ;]]]]

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Man buvo pries pora dienu geras gliukas, kai gryzes uzsikaiciau desreliu pavalgyt , kol virs galvoju dar parukysiu biski, parukiau prisedau ir aisku uzmirsau tas desreles :D Paskui sedziu i galvoju kas cia taip skaniai kvepia , mintys sukas , tik i galva ble.. tigi desreles , vanduo jau buvo visas isgaraves , o desreles susproginejusios i desreles nebepanasios :D :D :D

Nu tai tiek juoko buvo, kad asaros bego :D :D

Paskui vel uzsikaiceu nauju, ir del baimes pervirti puzales suvalgeu :D :D :D
Nesveikas brakonierius :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

8| speju poto truputy gruzas buvo? nes valgyt tai vistiek norejai? 8)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Ne, kaskaip nesigruzinau tuo metu, kita ryta biski susigruzines buvau, kad daugeu taip nepasikartotu, o jei megot buceu nuejas kazi kas butu nutike :/ , 1 draugelis girc sugebeja wisa virtuve sudegint :( bet tai pasiseke kad maza brolu turejo tipo bapkes ant jo sumete , draudimas viska su kaupu ismokejo :D
Nesveikas brakonierius :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Mano draugelis kadais buvo taip padares, kad visa laiptine smirdejo, nu bet taip smirdejo, kad grynai vemt norejosi!!!!! Pritoninom ten pas ji, o jam nakti kiaule pramuse. Bbz ka jis ten rado uzsaldyta kameroj, sake liezuvius lygtais:D Irgi pastate ir pamirso :D Tai tam bute tiek dumu buvo, kad visiskai viskas balta buvo, laiptinej irgi ne geriau. Apruko lubos, sienos. Bet svarbiausia tai- SMARVE :D Ta chata gal pora menesiu smirdejo, laiptinej vanizma gal pora savaiciu kabejo. :D As gyvenu toj pacioj laiptinej tik pora aukstu zemiau, tai ent pas mane namie jautesi :D Ai beje pas ji ta smarve buvo 50/50 pamaisyta su hugo bos odekolonu, nes buvo bandoma maskuoti tos nakties ivykiai :D :D :D Ir iprato jis finale prie tos smarves, bet pvz lauke, net nuo jo jausdavosi specifinis kvapas po to ivykio nes visi daiktai ten persigere tos smarves :D Sako smarve ne karve- nenudurs, nu bet ten tai jau nu nx buvo!!!!! :D
Pilypas is kanapiu
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Va astiminiau dar viena gliuka kur buvo man =] Man tai yra virsutine kuno dalis atsisakius funkcijonuoti =D putem garaze, nes buvo ziema ir salta, turejom pasidare toki bonga labai labai dideli, stikline ir su super dideliu kausiuku =D nu zodziu bongas nerealus buvo.. (gaila jo nebera, tevas draugelio netycia sudauze X( ) tai va putem putem, stoviu ir jauciu kaip akyse temti siek tiek pradejo, paskui galvoju reikia eiti i lauka, nueinu i lauka, o ten tamsiau nei siknoje =D nes lempos jau buvo isjungtos =D pzzz galvoju =D ieinu atgal i garaza, o taip teskia, nieko nesuprantu, vos paeiti galiu =D atsistojau ir virsutine kuno dalis atsisake =D nusviro zemyn tiesiog =D o kojos stovi, normaliai =D atsitrenkiau taip krisdamas i peciuko kamina.. man ten gliukai visokie matosi, spalvos, kosmose kazkokia skraidau ir girdziu is toli lyg su aidu draugu balsus, "jis pjauna, neee ble jam koma" taip kosmose buvau kazkur minute, (bet uzteko) =D pakele mane, ziuriu vel garaze stoviu =D koma, nieko nesuprantu =D pasodino, pusvalanduka sedejau ir ne zodzio negalejau pasakyti =D o po to pirmi zodziai buvo "Brolau, susuk Jonuka, as snd bongo nebetrauksiu" =DDD pamastes nusprendziau kad i tokia busena dar kada nors noreciau iseiti, bet tik atsisedes... =DDD :bong: :x:
Get High (smoke)
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Dar viena gliuka atsiminiau =] turejau kaip netycia daug stuff'o jau buvo pripoote, bludijom po miesta, kai mum kilo mintis varyti i pramones rajona i apleista chemikos gamykla =D kodel gi ne? =] bet reikia sakau nusipirkti maisto, nes dar poosti yra =] nuvarom i norfa =D ten vaiksciojom koki pusvalandi, kempenkias minutes =D pjovem ten nnt =D su akiniais, kepuriais, kardais vaikiskais lakstem po norfa =D nu zodziu varom prie kasos =] stovim laukiam eileje =] sumusa viska, o man reikia moketi, o pinigine tam skyriuje kur bongas ideta =D nusijamu kuprine, atsisegu istraukiu bonga prie visu zmoniu, draugui duodu ir sakau palaikyk biski bongeli =D tas stovi laiko, vos laikosi nezvengdamas =D susidedu bonga, paduoda korta, o pasirodo neuztenka saibu tiek kiek visko prisijamem =D padejom ten kazkurias prekes, nuskaite nuo kortos, pasijamu viska ir einu link duru sau... =DDD kasininke man ir sako, o jus nenorit savo prekiu pasiimti? =DDD visi draugai stovi zvengia.. =D daug zmoniu buvo nesuprate musu toje parduotuveje =D bet buvo nnt smagus nuotykis =] paskui ten ejom link tos xemijos gamyklos ir radom zalia vandeny, is pradziu galvojau kad gliucinu, bet paskui supratom kad jis tikrai toks =D grynai salotinis vanduo, be jokio augaliuko, visur dugnas matosi =D parukem ten ir varem i chemijos gamykla, ten bandem kolbu ieskoti, bet neradom uzlipom ant stogo parukem ir traukem namo =] prasukom kazkur 10km =] mes megstam vaikscioti daug =] tik uzpyp... db negaliu.. koja suvaryta mano.. raistis trukes.. tai visi stume pastovei =D ble per tave niekur eiti negalim =DDDD :x:
Get High (smoke)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

idmomiai cia jus. :D
o man tai buvo patiko lb.net. gal pasakojau o gal ir ne, nepamenu ( manau visi zinot kodel)
zodziu esme tame kad dauzem ak 47 per bongeviciu (ziauru bongeviciu, dvieju burbulu 60 cm ten tikrai yra ziaurus aparatas 2-3 kamstukai ir jau forma) daug prilupom tada. grama divese. ir ten buvo ant paskutiniu kamstuku kad as itraukiau duma bet stengiaus is visu plauciu. ir tik jauciu cia negliukas cia rmt buvo. kad desine ausy uzgule o keirej ziauriai spengt pradejo, ir sirdis labai makaluotis pradejo. sakau as draugui,
-va man viena ausy uzgule o kitoj ziauriai spenge ir sirdis maskatuojas kogero nualpsiu.
o tada man draugas sako:
- tai va gal imk atsigerk neaste , geriau gal bus.
o as atsakiau
-ne geriau paziurim kas bus :)
ir negeriau. vien tik paziuret kas bus :)
:D :D :D :D :D :D :D :D
poto po kokiu 6 min atgule ir jau beweik nebespenge. tai toliau teko imti triuba i rankas
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Bongmaster rašė:idmomiai èia jus. :D
o man tai buvo patiko labai.net. gal pasakojau o gal ir ne, nepamenu ( manau visi zinot kodel)
zodziu esme tame kad dauzem ak 47 per bongeviciu (ziauru bongeviciu, dvieju burbulu 60 cm ten tikrai yra ziaurus aparatas 2-3 kamstukai ir jau forma) daug prilupom tada. grama divese. ir ten buvo ant paskutiniu kamstuku kad as itraukiau duma bet stengiaus is visu plauciu. ir tik jauciu èia negliukas èia rmt buvo. kad desine ausy uzgule o keirej ziauriai spengt pradejo, ir sirdis labai makaluotis pradejo. sakau as draugui,
-va man viena ausy uzgule o kitoj ziauriai spenge ir sirdis maskatuojas kogero nualpsiu.
o tada man draugas sako:
- tai va gal imk atsigerk neaste , geriau gal bus.
o as atsakiau
-ne geriau paziurim kas bus :)
ir negeriau. vien tik paziuret kas bus :)
:D :D :D :D :D :D :D :D
poto po kokiu 6 min atgule ir jau beweik nebespenge. tai toliau teko imti triuba i rankas
Sitas geras! :D :D jo pas mus irgi trauki kol nereikia skirstytis namo :]
Get High (smoke)
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Herbas »

Jau vakar koki skėliau tai visi iš klumpių iškrito. Įsivaizduokit apsipūtę su klasiokais sėdim centre prie Nemuno, ir ateina klasiokė su savo drauge. Susėdom ir šnekam apie vasarą, staiga mane labai pakilėja, ir pastebiu tos drauges mėlynas mėlynas akis, tada giliu balsu tariu jai: tavo akys kaip skaidrus gilus vandenynas, kaip tyriausia jūra. o tada 4 metčio blasu prabylu: aš į ta jūrą įšokčiau ir nušaučiau didele lydeką (ilga pauzė) jūrinę, ta pažiejo sumišus į mane ir sako, nu jo to dar negirdėjau

Pasakotojas iš manes gal nekoks, bet esme supratot :]
It's form the Earth
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

ty paduračiskamu ravgavarivaješ, mano gliuks :]
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Toks vienas iš geresnių.
Pasidarėm savadarbį bongą (iš dūdelės,1l kibiriuko,iziolkės ir plastelino).Nuvarėm prie tvenkinio parūkyt.Įsimečiau aišku tą bongą į pufą.Pridaužėm taip normaliai (2 kaušai - koma) ar tris susileidau jau nebepamenu.Nu vnž. užsimaniau eit į pardę dar smulkių turėjau.Galvoju ble ką daryt,turim dar gėrio,vanduo bonge,o naujo neturim.Draugeliai tipo įsimesk į pufą ir pan.Sakau vanduo išbėgs.Na įsidėjau aš jį,einam ir man ko tais pasirodė,kad kojas gelia,ar elektra purto - užgliukino mane,sakau blet žolės šlapios visas apsitaškiau :D ( Nors karšta,kaip nežinia kur 30 karščio kokio :D ),einu tolyn jaučiu šlampu dar labiau,blet nusimu pufą - akurat pilnas vandens. :D Teko bongą slėpt krūmuose,o pufą išmest. :D
NickelBag
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2009-07-13, 16:09
Reputacija: 0

Standartinė NickelBag »

kiek pamenu geriausiu turejau du :) abu is nezinomos kilmes sk ^^ pirmasis: stoviu i siena atsisukes, filmuoju.. ziuriu ta siena i prieky vazuoja po truputy.. tolsta tolsta, jau gal koki 10metru atrodo nuo manes (istikro buvo gal 50cm) ziuriu i ja, sakau chabrai: -bl, ziurekit siena vaziuoja! istiesiau ranka parodyt kur ji, vos pirstu prilieciau vel vietoj: -bl, nematet....

kitas buvo isviso neblogas, truko gal 7-8valandas ( 8|) viskas atrode kaip is multiko, be jokiu seseliu ar atspalviu, vien ryskios spalvos ^^ einu per miesta, masinos vazineja, kaskoks vairuotojas islindo per langa iki puses su sypzena gal metro plocio, pamojavo, as atgal pamojavau.. ^^ toliau einu, palmes visur auga, karve kaip is tetrio vidurij kelio ganosi, jura visur aplink...
Sodas
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Standartinė Wanikas »

Tai gal rukei purksta PCP (haliucinogenas) Nes skaiciau, kad zole PCP kai kurie purskia :D
Epic Win
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: Didziausi jusu daryti gliukaj ;]]]]

Standartinė calvinucci »

savaitgalis. :x: .jau vakaras gerai prirukes grizineju namo persirenkt ir lekt i kluba..jau netoli namu girdziu saukia mane kaskas vardu. galvoju pasigirdo ainu toliau vel saukia..pasiziuriu kaimynas gyvenantis uz keliu namu islindes mosuoja man ranka.. aiks cia sako ka turiu. nuainu as prie jo isitraukia sauja zoles ainam pas mane sako gavau stiprios kaskokios zoles vienas neturiu su kuo parukyt. nu davai uzeinam pas ji susuku kaseka toki pohui pohui ir davai rukyt mes ji. tik parukiau taip smarkiai sikt uzsimaniau. 8| .kur tavo toletas sakau. :D sedziu tolete girdziu kaskas namie pradejo groti su pijaninu 8| ir tokia maloni melodija ir vis garseja :] sedziu nieko nesuprantu visiskai.. girdziu skambutis i duris atidaro isai duris girdziu kaskokia merga ir pradejo gyncitis jie o as tam tolete taip garsiai viska girdziu bet nieko isvis nesuprantu kas,kaip,del ko. staiga vel nutilo viskas girdziu kaip kambary skamba mano telefonas iskart praciuhino mane kad draugai skambina reik varyt i kluba :D :D ivykdziau misija zodziu iseinu is toleto skaitau zinute as prie tavo hatos kur tu? krc pasiemu telefona paprasau dar to zoles pas kaimyna varau persirengt.nuainu prie namu girdziu muzika jau bumsi jaudraugelis nerimsta davai greiciau sako varom..gesink ta masina ainam sakau iki manes persirenksiu. nuejom pas mane isitraukeu pipkute maza davai uztraukiam po viena sakau kaiminelis nubaude mane su sita zolyte :D itraukiam po pora dumu draugas prie interneto o as praustis skustis i vonia. stoviu pries veidrodi putom barzda isipurskes ir taip ligyiai lygiai graziai po truputi skutuosi..apie laika isvis nesiorentavau isejas visiskai buvau.atvaro viena kart i vonia draugas greiciau sako atvaro antra kart i vonia greiciau sako o as skustis dar tik ipusejas..girdziu pas mane kambari uzleido ant kompo gabala zeuru kokio as dar negirdejas. vos girdziu zodzius ir nuo boso vibravima kaskuriu duru stiklas vibravo nuo boso ir pradejauklausyt ta vibravima koks isai ritmyngas..stoviu pries veidrodi pusiauapsiskutes rankos nuleistos skutimas jaunet ne galvoi ziuriu as i veidrodi ir klausau to rrrrrr rrrrr rrrrrr stiklo garsa koks isai grzus gali buti :D va kaip atsitinka kartais :|?
sambary stap my !!!
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: Didziausi jusu daryti gliukaj ;]]]]

Standartinė Prey »

Aš per pamoką sėdžiu ir už mokytojos radiatoriuj vanduo bėga. Ir klausiu klasiokės: "Matai upelį už mokytojos?" :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas