Nuotrauka Nuotrauka

Didziausi jusu daryti gliukaj ;]]]]

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

ajo,cia 4ni rukem ant gedo kalno ir pradejo lynot,palindom po stogu ir as sugalvojau papiesht..;] nu i nx..mintyse geriau pieshiasi D:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

:D
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

shia savaite pradejau naujam darbe dirbt..sumasceu kad reik nepesht savaite..pasiziuret blaiviai i viska ;) nepeshiau..
5ni (vakar) uspeshiau kaip turi but..
Blueberry 2g ant 4..

o gliukas tame kad vakar gryzau namo..nusiimineju batus..ziuriu...o ble...taigi ne mano batai :D is ploto isejau vadinasi..:D
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Re: ;]

Standartinė blynuva »

o tai, kad tu pradejai naujam darbe dirbt, kartais nesusije su tuo pasiplaukiojimu apsiputus baseine? ;) :D
Gusto rašė:shia savaite pradejau naujam darbe dirbt..sumasceu kad reik nepesht savaite..pasiziuret blaiviai i viska ;) nepeshiau..
5ni (vakar) uspeshiau kaip turi but..
Blueberry 2g ant 4..

o gliukas tame kad vakar gryzau namo..nusiimineju batus..ziuriu...o ble...taigi ne mano batai :D is ploto isejau vadinasi..:D
_wahahahahaha_
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

blynai : nu zinok gal 3-4 kart perskaiciau ir vistiek nesupratau...gal cia tai kad nemiegojau dar sianakt (o jau 9 ryto) ir puciau labai labai daug ;]
kox baseinas ? kox plaukiojimas ? ;D
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

hey, sorry Gusto, as del nepaaiskinamu priezasciu nelabai idemiai perskaiciau tavo pranesima, kur tu sakai: "klubas,plaukiu per zmones visiskai issitashkes" :D
ai, pasitaiko :]
_wahahahahaha_
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

Standartinė Gusto »

no problem ;)
Markutė
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2004-09-27, 19:39
Reputacija: 0

Standartinė Markutė »

O buvo taip:sedim mes kazkada tikrai zostkai apsipoote prie tokiu chemijos institutu velai vakare kur tokiu laiku 3km spinduliu nera jokio zmogaus :?
einu ash prie pat drauges ir jinai man visa laika parina:ash girdziu kaip kazkokia maza mergaite verkia,pasiklausau:niex ten neverkia,visur tyla.jinai vel man ta pati kartojo kartojo,ash jau pradejau ja tiketi,galvoju:o gal rimtai kazkur verkia ta mergaite:/nu ir jau ash isivaizduoju kazkoki siaubo filma,galvoju stovi netoli mishke maza mergaite ir ishbadytom akim(nu nzn kodel,bet man tuo metu atejo tokia mintis i galva).visi mes kurie buvom apsipoote pradejom rimtai jau parintis del tos mergaites,o dar draugas sako:o jus isivaizduokit,ateina maza mergaite ishbadytom akim,ir laikydama savo akis rankoj sako:atsiprashau,gal galetumete ideti man akytes :] (o zinot,kaip buna apsirookius,na bent jau man :) kai kas nors pradeda rimtai ka nors pasakoti,tai ash mintyse taip realiai pradedu isisvaizduoti...)
krc visi taip uzsiparinom viena ta zostka parke,kad dar iki siol apsipoote apienam ish tolo ta vieta :)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Nesuprantu, kam kvailai parintis? ;]
Cia tipo malonu kai supranti kad tai parke? :V
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

ir sirdis gali isshokt:) kartais nexujovai uzsiparinus ;)
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

gal tuop metu ir buna kazkaip nekaip :) bet jau po to kai prasichiuchini viskas atrodo juokingai (bent jau man ) ;)
Wisko buna,wisko ir reikia :)
Markutė
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2004-09-27, 19:39
Reputacija: 0

Standartinė Markutė »

Man tai patinka siaip pasiparint,na,bet ne tokiom parkem kaip ana karta su ta maza mergaite :)
osiris
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2004-11-15, 20:11
Reputacija: 0

Standartinė osiris »

Krc... man tai buvo taip pirkau zoles uz 60lt bet kazkoke silpna buvo puciau vienas dvi dienas sededamas prie kompo .. nu tai va sedziu sau vakare losiu star craft ir pas mane pro langa sviecia gatves zibintas tai pastovei i akis spigina o kambary tamsu .. Na as iputes atsisuku paziuret i tamsu kambari ziuriu ant lovos kazkas sedi . Pirma baisiai persikau po to suradau drasos paliesti nes akys nieko nerode.. Tai palieciau .. ten buvo pagalve 8/ o kitas kartas normalesniu tokiu parkiu buvo kai krc Iputem prie Forum Cinemas ar kaip ten jis krc Vingio kino teatro su draugeliu
apie ketvirti bet zole gera buvo nes apsinesem krc norm ir nusprendem i kina nueiti i filma Nemirtingieji beroc . krc paemem bilietus ir pamatem kad veluojam 5min .. tai pradejom begti link sales ieja jau i sales koridoriuka tamsu pasiklydom nes nukeliavom i tarnybines patalpas po to atitrukau nuo draugelio tas kazkur nubludyjo as radau kelia i sale .. susiradau savo vieta .. ziuriu tas ateina lusdamas.. tai po zvengem visa pradzia filmo kazkas dar tylde is galo.. puse filmo nepamenu nes krc gruzas buvo axujelnas :] nu krc.. dw .. aj dar pamenu ce vasaros pradzioj prie baldzio ezero cia uz antakalnio putem .. ir viena panka uzparinom kad jis velnias , tai ciuvas pradejo zmones vaikytis aplink ezera :D
Spek kas? :)
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

Standartinė Gusto »

bl juokas ima is tokiu fraziu : uzparinom ka nors kad jis kas nors (koks nors :D )
uzsiparinkit kad supermenai kokie esat..paskraidysit..
o jei zmogelis prirukes gaudo kitus manydamas kad jis velnias,paziureciau kaip jis elgtusi jei besivaikydamas tuos zmones uzsirautu ant tevu savo (kaip pvz cia)
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

paciu didziausiu gliuku neatsimenu, bo patys didziausi gliukai ir buna tada kada apsivarai nezmonishkai (8-10 ratu... dachuja vodkes... pusti... ) va tada pradedi prikolinti ishtiesu zeuriai :))) man asmenishkai labai nepatikdavo gliukai tokie kurie su manim kalbedavosi.. :? tada man budavo kartais nejauku... durnokai pasijausdavau... 8/ bet galu gale ish to viso ishvartydavom ka nors linksmo ir viskas praeidavo. 8)
nu o ka veikdavom... kartais lakstydavom mashinu stogais, vogdavom kelio zenklus nu ir seip visokias nesamones ishdarinedavom.
FuGazi
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-12-28, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė FuGazi »

As tai visalaik pradedu viesumoje mojuoti ar sveikintis su pazistamais zmonemis, kurie poto pasirodo yra visiskai ne tai apie ka as galvojau :x:
milker
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2004-12-12, 22:50
Reputacija: 0

Standartinė milker »

dazhnaj man prasideda bajmes faktorius bijaw visko kajp nzn kas bl 8| bet vistiek smagoo :)))
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

Standartinė Gusto »

Pomidoras rašė:paciu didziausiu gliuku neatsimenu, bo patys didziausi gliukai ir buna tada kada apsivarai nezmonishkai (8-10 ratu... dachuja vodkes... pusti... ) va tada pradedi prikolinti ishtiesu zeuriai :))) man asmenishkai labai nepatikdavo gliukai tokie kurie su manim kalbedavosi.. :? tada man budavo kartais nejauku... durnokai pasijausdavau... 8/ bet galu gale ish to viso ishvartydavom ka nors linksmo ir viskas praeidavo. 8)
nu o ka veikdavom... kartais lakstydavom mashinu stogais, vogdavom kelio zenklus nu ir seip visokias nesamones ishdarinedavom.
Dw aipe tokius nepradedam..cia ne ta "svorio" kategorija
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

nu topikas sako ka kita... :)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Cia musu kulturos acpindys pomidoras :)))
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas