Nuotrauka Nuotrauka

Didziausi jusu daryti gliukaj ;]]]]

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

kiekivenas fraze "pust nesveikai" supranta kitaip...O chia sweika kad apsirukai taip kad zhopa ir gliukai pareina ish to jog kvepuoji? nezhinau kiekvieno reikalas,bet nematau jokio pointo apsipust ir krist ant zhemes....
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
pichas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2005-04-25, 14:08
Reputacija: 0

Standartinė pichas »

Labiausiai tai pavydziu tiems, kurie kaip kazkas ten rase, apsiruke su dviraciu po miska laksto, viska atiduociau, kad taip dabar i savo kaima parukyt dumu, nueit prie upes, nulekt i miska ir t.t., belenkaip jus varot :-)
Condopondo
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2005-06-19, 22:56
Reputacija: 0

Standartinė Condopondo »

uj papasakosiu apie savo du didziausius gliukus) su draugeliu vasara isvarem po slovakijos kalnus paturistaut ajskq pasiemem picho 8) tagi kaj atvarem i viesuti luris buvo kaip tik prie kalnu nusprendem ipust :D --==::~~ nu ka iputem neblogaj :] nusprendem pasiimt dar picho ir varyt pasisvaiksciot po apylinkes :] taigi ejnam ejnam ir nusprendem kad kazkajp nuobodu varyt istisaj palej kelia ir pradejom kopti i artimiausia aukstesni kalna.Nu lipom mes i ta kalna bet nusprendem kad cia pust neiseis nes per daug visokiu musiu taigi lipom zemyn bet jau i kita pusekazkodel mane uzgliucino (kazkokia picho rusis kad gliukas parejna tik po 15 min jej kas zinot kokia rusis parasykit) ir pradejau begt nuo kalno draugelis pradejo vytis :D pist uzkliuvau uz kazokio akmens truputi kokius 5 metrus pariedejau ir apsiraminau ... pamatem slidinejimo trasa nusileidom jon .sakau draugeliui trauk picha ce kajp tik vgera vieta pust tas paziurejo kisenes pasirodo paliko viesbuti tada vel uzgliucino pradejau zvengt pazvengiau minute sakau geraj poochiam tas sako kad is tikro neturi nu tada as pradejau ji vytis nuklydom nuo trasos ir pasklydom miske tada visaj nelinksma pasidare ejom ejom palej garsus ir priejom kelia sejp ne tajp parejom viesbutin. :]
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

sorry kad off-topic`as bet susidomejau viena pasakyta tawo fraze... "gliukai pareina tik po 15min",mhhh dabar rukau pyha kur poveikis ateina paveluotas,mazhdaug sedi sedi ir po 10min poksht per galwa ir nebezhinai ne kur randies nei ka darai ir etc,zhodzhiu nuklydima:]]]
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

ziauriausias mano gliukas kuri padare miegas! jis man dave sapna juriame sapnavau kad mano kalnalapes uzsikretusios dideliais kirminais ir nyksta !( :X:
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

o klause kokia rusis, gi?
mfsouth rašė:sorry kad off-topic`as bet susidomejau viena pasakyta tawo fraze... "gliukai pareina tik po 15min",mhhh dabar rukau pyha kur poveikis ateina paveluotas,mazhdaug sedi sedi ir po 10min poksht per galwa ir nebezhinai ne kur randies nei ka darai ir etc,zhodzhiu nuklydima:]]]
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Condopondo rašė:uj ejom ejom palej garsus ir priejom kelia sejp ne tajp parejom viesbutin. :]
Gal kartais dzukas busi?
Condopondo
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2005-06-19, 22:56
Reputacija: 0

Standartinė Condopondo »

ketvirtadalis dzuko o kodel klausiat?
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Pipis rašė:ziauriausias mano gliukas kuri padare miegas! jis man dave sapna juriame sapnavau kad mano kalnalapes uzsikretusios dideliais kirminais ir nyksta !( :X:
OOOOOOOO, ble ka as vakar sapnavau. !!! koroce ... Pasodinau sapne 5 seklytes auginu auginu ... Atsikeliau viena ryta einu paziureti !!!! Tie visi krumai vel pavirto seklom ir jie paskandinti vandeny buvo indeliuose nuo saslyku ! Tai vo .. Ir viena dar buvo didele norejau paziuret kaip gyvuoja pakeliau lapa ir toks DIDELIS Spiecius kazkokiu blakiu/vabalu nuo ju nuskrido ,o as issigandes atsibudau :)))
Beje jie ede mano augaliukus.
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

akrobaTIK rašė:
Pipis rašė:ziauriausias mano gliukas kuri padare miegas! jis man dave sapna juriame sapnavau kad mano kalnalapes uzsikretusios dideliais kirminais ir nyksta !( :X:
OOOOOOOO, ble ka as vakar sapnavau. !!! koroce ... Pasodinau sapne 5 seklytes auginu auginu ... Atsikeliau viena ryta einu paziureti !!!! Tie visi krumai vel pavirto seklom ir jie paskandinti vandeny buvo indeliuose nuo saslyku ! Tai vo .. Ir viena dar buvo didele norejau paziuret kaip gyvuoja pakeliau lapa ir toks DIDELIS Spiecius kazkokiu blakiu/vabalu nuo ju nuskrido ,o as issigandes atsibudau :)))
Beje jie ede mano augaliukus.
tai ce turbu tokie sapnai kai nebesulauki kada gi uzaugs ta kalnalape:)
Condopondo
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2005-06-19, 22:56
Reputacija: 0

Standartinė Condopondo »

O daba antras mano didlis gliukas nusipirkom puse gramo ant 3 zm nu apsipootem ir bnuvarem pas draugeli namus pazaist biliarda o gliukas nerealus liezuvis pinas akis raudonos ir is visko zvengiam vienzo buvom isitaske kajp reikiant ir pist atejo to draugelio tevai.Kajp persikom kad musu neitartu visaip stengemes atrodyt kuo normaliau o isitaske nerealiai buvom bet musu laimej tevaj per daug mumis nesusidomejo ir nuejo i kita kambari tv zet ir dar acimenu kad labai bijojau kad rejx su jais sveikintis nes liezuvis pynesi :]
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

Pizonas.
Condopondo
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2005-06-19, 22:56
Reputacija: 0

Standartinė Condopondo »

ce geraj ar blogaj?
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Cia abu variantai iskarto.
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

O kiek jam metu? :/ jezau ir vel ash kabinejuos prie zhmoniu...rr
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

cia ne amziui esme.... :?
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Atsiprashau gerbiama dreamofsilence:]] suklydau,tikrai neamzhiuje esme,bet amzhius ir kai ka reishkia,vienu zho man su juo viskas aishku,turbut yra marozas :/ o ar tai gerai ar ne tai ne man spresti
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
Condopondo
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2005-06-19, 22:56
Reputacija: 0

Standartinė Condopondo »

as ne marozas ir neizeidinek manes
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Ui...apsirikau,na nieko tokio,pasistengsiu taip nebedaryti:]]
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

O tai gal snieguolius?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas