Nuotrauka Nuotrauka

Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Bongmaster »

taip puciau betkur ir betkada, esu trulike sukes kosus ir nekarta :D :D patinka man kai yra 2 sedimos vietos ir priesais dar 2 na esme kad pries tawe esantys zmones ziuri i tave, tai taip atsisedi ir bevaziuodamas suki kosus :D :D reakcijos tai idomios buna :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė edgy »

nu atsiprašau, bet kvailas tu per visą pilvą ;]
Just a regular boy with irregular dreams.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė martynass »

edgy rašė:nu atsiprašau, bet kvailas tu per visą pilvą ;]
Zmogui tiesiog px ant tu zmoniu, nu ir teisingai Vienintelis minusas, kad gali uzsokti ant krimo ar mento ne tarnybos metu ir tada baigias zaidimai, bet jauciu labai maza rizika... Reiks ir paciam kad taip ismegint :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Bongmaster »

edgy rašė:nu atsiprašau, bet kvailas tu per visą pilvą ;]
prasom prasom :D visad prasom :V:
ir vel ju galvojat kad as taip pastoviai, na taip buvo padaryta vos kelis kartu kokiu 7 gal, seip zaidziau zaidima ar spesi susukt kosa per 1 stotele, tai pasirodziau visai neblogai, troleibusas apvaziavos vos 3recdaly ziedo, o kosas jau buvo mano rankytej :P

o as kaiptik manau kad reikia pusti viesose vietose, o ne sleptis, ir rodyti kad cia nera blogai, kad cia yra smagu ir priimtina ir kad tai yra normalu, reikia sviesti visuomene. o ne pasislepus rukyti, ir sakyti jo jo legalize svieciam svieciam, pvz mano mokykloj visiskai visi zino kad rukas nera blogai, aciu kam?
3,2,1 ... MAN! nes pastoviai rodziau kad tai nera blogai, ir tai nera narkata ir kad tai yra SMAGU!!!!
kai budavo rukau, ateina koks 20-30 zmoniu ir laukiau kada pradesim, nes mato kaip smagu tai yra, kaip gerai yra leidziamas laikas parukius, ir juokias martu su mumis.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė edgy »

viskam yra ribos, gyvenimas ner vien linksmybės ir vakarėlis. Taip aš suprantu švietimo svarbą, tačiau darstiški metodai labiau atbaido, nei pritraukia. Eilinį kart kartoju, kiek žmonių tiek nuomonių. O taip elgdamasis ir "šviesdamas" nieko neįrodysi, tiesiog atrodysi kvailokai, gal keturiolikmečiai paugliai laikys tave herojumi, bet man tu iš šalies atrodytum apgailėtinai, tai gadina visą ganjos kultūrą. Tai nebėra kultūros dalis, tai tampa alkoholio ir kitų narkotikų substitutas.
Just a regular boy with irregular dreams.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Bongmaster »

:| o kas man? as laivo pobudzio putikas, elgiuos laisvais, visai nevarzomas jokiu fiti miti, ir man gerai, ir zmones mato kad kad cia viskas normalu :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė PositiveVibe »

Man tai labai keista, kad bongmasterio iš čia nafik neišbanina. Gi dar koks saugumas prisikabins, kad nepilnametis narkomanas reiškiasi interneto forume ir dar apie legalizavimą svaigsta..
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė BongMachine »

O aš bongmasteriui sakau - RESPEKTS. Kai kurie is jusu, skambat ne kaip putikai, o kazkokios senes bobos bambancios.
wwwwww
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Bongmaster »

PositiveVibe rašė:Man tai labai keista, kad bongmasterio iš čia nafik neišbanina. Gi dar koks saugumas prisikabins, kad nepilnametis narkomanas reiškiasi interneto forume ir dar apie legalizavimą svaigsta..
o nafik tu cia wapshe pagalwok....
pirma.... tu debilas.... neeeees as esu pilnametis :} :} :}
antra.... mintis sukas apie tai kad info gauta is sito forumo negali but panaudota teisme ( ar as klystu)?
trecia.... tu atejas i sita foruma iskart buwai pries mane nusistates, narkata isvadinai ir pastoviai pries mane eini.
atleidziu tau, nes mane taip Jezus moke.
ketvirta... tu ne debilas :V:

BongMachine %) zjbys tu ciuwakas esi, gerbiu tawe kad uz mane eini, ir kad priiemi toky koks esu,
gal del to kad abu esam bong kazkaip? :P H| :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė PositiveVibe »

Forumą skaičiau ir prieš užsiregistruodamas, spėjau susidaryti nuomonę apie tave :) Kas iš tos pilnametystės jei smegenų nėra
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Bongmaster »

ne nu tai zodziu neterskim temos ok? :) :D tai as tau nepilnametis, tai besmegenis, bet pilnametis, nezinai kaip prisikabint, o kabinejies vien tik del to kad as smagiai gyvenu ( jej klystu uzmuskit)
taip smegenu daug neturiu, galbut waiskystej turejau labai rimtu psicholiginiu traumu, ir tai paveike mano mastyma labai stipriai visais gyvenimo aspektais, na ir ka jej taip?
esu uzsiemes tvirtas pozicijas ir neketinu leisti saves su sudu maisyti.
rukiau kaip ir visi cia esantys,ir man gera budavo, o jej tau gera, ir patinka, ir tu jautiesi laimingas, ir dar nori pasidalinti visais tais siltais patirtais jausmais ir nutikimais berukant tai kodel negaliu taip padaryti, jej tau neidomu arba tai ka as kalbu yra blevyzgos ir nesamones, tai skipink mano postus, bet ir buk zmogus, gerbk mane, nes as gerbiu tave :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Manvydas »

Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Gal užteks į asmeniškumus lyst?Palikit viens kitą ramybėj, moderatoriai nuspręs, kam banas, kam ne.
Lopezorius
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2012-09-12, 22:47
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Lopezorius »

Suktis tai kurnors nuošaliau ar kokiam tuolete o rukyt betkur bet ne prie didelios minios žmoniu nes kaškaip jautiesi nepatogiai,neatsipalaidaves.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Marbauskas »

Rūkau miesto centre, kur pats gyvenimas verda, nekart rūkiau prekybos centrų rūkomuosiuose, kasiakas, pipe'as man nesukelia bėdų. Pamenu su vienu forumiečiu nespėjome į autobusą, tai 5 stoteles ėjome iki centro ir visą tą laiką kūrenom pipe'ą :D Šiaip dažniausiai išeinu į kiemą, ar pasivaikščiot į mišką, gamtą, užsidegu ir einu. :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė wauris »

Esu rukes ivairiuose vietuose ir viesuose ir nelabai bet labiausiai patinka parukyti graziuose nuosaliuose vietuose kur gamta,grazu...nebijau as tu zmoniu reakciju kad jie pamatys kad kasiakeli traukiu,tik nejauku kad kokiu dedziu neiskviestu nesupratingos bobutes,kam tu bedu reikia...Karta linksma nuotyki turejau :D traukiam sau joni priejna man rusakalbis vaikinas ir praso popiereliu o as ne taip isgirdau ir duodu jam dumuka patraukt :D jis sako: ne ne man tik popieriuku:) dave penkis ir nuejo liksmas sau. Tad ir jum linkiu but tokiem paprastiems :V:
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė vartotikas »

Namie per bongą pūčiu,o jei jointą susuku tai nesvarbu kur rukyti.
Pūčiau ir prie avinų nuovados prieš įeidamas į vidų ir važiuojančio traukinio tambure "tai vieta tarp vagonų"
ir traukinių stoties požeminėje perėjoje , bet ten įkliuvau :D pagavo apsauginis ir iškvietė avinus :D
Taip ir kaba 100 Lt bauda kuri jau žymiai padidėjo antstolių dėka ,bet nesiparinu nes praėjus daugmaž metų laikotarpiui Antstoliai praneš teismui ,kad nepavyko išieškoti skolos ,tad pirminę 100 Lt bauą pavers į 5 paras sėdėjimo KPZ įstaigoje ;) vis geriau negu mokėti pinigų ištroškusiai valdžiai ir pietūs nemokami kurie yra visai neblogi ko negaliu pasakyti apie pūsryčius ir vakarienę ;)
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Lar »

O aš pučiu visur , tik niekomet to nedemonstruoju viėšai arba stengiosi kad kiti to nepastebėtu tuo labiau tokiu laiku kaip mokiniai einantis po mokyklos .
pozityviai
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2012-11-16, 20:46
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė pozityviai »

Renkamės tokias vietas, kur mums būtų jauku. Aišku, truputį atsižvelgiam ir į žmonių kiekį, minioj nesedėsim, jaukiau sudarius savo ratelį kur nors nuošaliau. Galima būtų net išvardint kokios mieliausios Vilniaus vietos pūst.:D
Tačiau tai ir būtų parkeliai, paūpiai, kalnai, įvairių aikščių žalioji pusė - ant žolytės, prie medelių..:D
Gamtiška, jauku .))
Aišku, pasitaiko ir ant suoliukų, laiptelių ar balkone kvapu erzinant kaimynus :DD
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Legalus »

vartotikas rašė: sėdėjimo KPZ įstaigoje ;) vis geriau negu mokėti pinigų ištroškusiai valdžiai ir pietūs nemokami kurie yra visai neblogi ko negaliu pasakyti apie pūsryčius ir vakarienę ;)
Va cia tai savas bahurelis :D :D Jo pietus tai gerai bet tos bulkos tai nu na...
O seip viesa vieta yra jau namo kolidorius taip kad manau jai esat nors karta ruke ne namie jau esat ruke viesoje vietoje :D
as esu daug kur rukes, paskutine toke viesesne buvo pries pora dienu zaliojo tilto stotelei islipe is vieno autobuso turejome lipti i troleibusa ir vaziuoti toliau, mano kolega buvo labai neramus ir zut but norejo ipusti tai mes ta ir padarem tiesiog stotelei surukem suktine kure jis susuko vaziuodamas autobusu ir lipant i trololo ismetem suktine :D zmoniu rekcija buvo gana santuri :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
gunkz
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-12-12, 16:27
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė gunkz »

Esu pilnametis, buvau ne karta suciuptas policininku , jog kazka rukau, bet niekad nieko neapkaltino, nes visad su savim turiu vysninio tabako, rukau daug kur, alejoj, darbe, lauke kaip bunu su xebra, na tieisog kur papuola, bet aisku, ne parduotuvese ar pan. : D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14538 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius