Nuotrauka Nuotrauka

Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Anonymous

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Anonymous »

Man patinka būti viešoje vietoje stebėti žmones kaip visi monotoniškai visur eina, jų elgėsis, labai patinka bendrauti su tika sutiktais žmonėmis ar tai būtų atsitiktinai sutiktas pažįstamas arba jeigu kas nors mane pati užkalbina arba aš užkalbinu :) labiausiai ko nepernešu tai perėjimas per perėja arba kitoks kelio kirtimas kur juda transportas iš kažkur atsiranda baimė ir norisi ko greičiau pasišalinti iš tos vietos. O dėl pūtimo viešoje vietoje ar pasislėpęs tai kaip kada kaip kokia aplinką i panašiai visa tai lemia daug faktorių. Nors man visada maloniau yra vaikščioti negu ant sofos vaidinti akmenį xD
Varliokas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2012-02-16, 13:52
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Varliokas »

--==::~~ betkur bet kada bet kaip laiptinej daznai, ir i parduotuve neisiu gyvenime priputes kazkokia nesamone per daug zmoniu visur paranoja imt pradeda tada
Bulviu nerukau
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Broniusx »

Varliokas rašė:--==::~~ betkur bet kada bet kaip laiptinej daznai, ir i parduotuve neisiu gyvenime priputes kazkokia nesamone per daug zmoniu visur paranoja imt pradeda tada
Parduotuvej, man sunkiausia buna issirinkt... Arba prisimint ko atejau :D
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Lar »

Parukius man i parduotuve geriau neiti prisimsiu ko nereikia ir paskui prie kasos nuejas dažniausiai einu padet atgal iš kur paemiau :-]
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė sunus »

bob marley per telefono ausines isijungiau snd ir ejau i parduotuve ikales :bong: :x: kaskaip linksma lb buvo ir nejama ta paranoja kai kitu negirdi. :) Siulau maloniai pabandyti :idea:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė G. »

Aš tai kaip Broniusx čiuju.. Ateinu ir stoviu prie prekių. Sunkiausia būna gėrimus ir čipsus išsirinkt :D jų ten tiek daug būna, taip norisi visko, bet piniginė ir protas dažnai neleidžia prisipirkt absurdiško kiekio, kurio išties labai norisi :D tai visada tenka gerai pakratyt smegenis. O tada traukiu prie kasų ir pradedu stresuot, kad šokoladuko jokio neturiu tai tenka labai greitai išsirinkt, nes ateina mano eilė jau susimokėti. Kartais Danijoj tai užsistounindavau prie kasų ir atsisakydavau mokėti, nes pamanydavau, kad ne mano prekės :D sakydavau:" I won't pay, these are not mine", o ten krč kalnai visokiausių gėrybių :D poto sori sori I got confused :D nu biški awkward situacijų pasitaikydavo tenais, nes nebuvau įpratęs prie mančių pirkt normalių produktų, kur į namus. O va dabar jau dvi savaites visai nepučiau tai galvoju, kokioj vietelėj čia susprogdint kosulį.. tai savo klajoklinei meditacijai pasirinksiu kokią nors urbanistinę vietą, bet kad arčiau gamtos būtų :) visai nieko būtų, jeigu sniego dar iškrištų, kad po pliurzas ir balas netektų klampot.. o ir darau aš kaip mano sūnus (:D) panašiai - su ausinem "tripyju" ir regio vaibai smegenis kutena [:)]
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Lar »

Na Jai norit kažko idomau tuomet eikit į mišką pusti. Visai neseniai teko papusti miške(malkas pjoviau) :D .Visai smagu tik gaila vienas buvau ,gerti neturėjau tai sniegą valgiau :D. vėliau atradau upeli tai laimės pylnos kelnės buvo :) , tik velgi upelis žemai o aš aukštai :) teko žemyn galva gerti, aišku nelabai aš ten ką ir atsigėriau. Na kaip paslydau ir galva imerkiau :D, tik tada ir atsigėriau. Dar šiu metu OD sezonui vieta atradau.Buvo visai linksma iš saves pasijuokt ,stoviu miške ir juokios kaip durnelis :D .
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Broniusx »

Seip, gamtoj rukyt yra kazkas. Jei dar silta, grazus oras, atsisedi/atsiguli ir susilieji su aplinka... Lapu snarejimus girdi, paukscius, vabaliukus, pasisneki su jais
mąstytojas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2013-07-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė mąstytojas »

Gamtoi dažniausiai, bet ir patalpoi nėr labai blogai. :] Nepatarčiau po --==::~~ važiuot viešuoju transportu :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė G. »

thinkabout rašė:Gamtoi dažniausiai, bet ir patalpoi nėr labai blogai. :] Nepatarčiau po --==::~~ važiuot viešuoju transportu :D
Kodėl? :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
dr.dre
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2013-07-06, 13:06
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė dr.dre »

thinkabout rašė:Gamtoi dažniausiai, bet ir patalpoi nėr labai blogai. :] Nepatarčiau po --==::~~ važiuot viešuoju transportu :D
Kodel? As jau 3 kart gal vaziavau po to ir viskas zjbs.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Man tai gėda būna kai kiti durniuoja tik.
Janika
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013-06-18, 20:46
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Janika »

Man tai negėda būna, jei ir aš pati durniuoju su kitais :D
mąstytojas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2013-07-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė mąstytojas »

G. rašė:
thinkabout rašė:Gamtoi dažniausiai, bet ir patalpoi nėr labai blogai. :] Nepatarčiau po --==::~~ važiuot viešuoju transportu :D
Kodėl? :)
Manau visiem skirtingas poveikis, man asmeniškai tai ir paranoja dėl aplinkinių atsirado, ir šiaip 10 min kelias virto 2 valandų tripu.
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė SnowStorm »

Su viesuoju transportu tikrai nevaziuociau, nebent jau nebebutu kaip namo gryst :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė G. »

Viešasis transportas yra tikrų tikriausias atrakcionas :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė SnowStorm »

Ypac toks kur buna kaskaip is dvieju daliu sujungtas ir per ta sujungima spirokliuoja :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė G. »

haha, jo :D jeigu dar greitai važiuoja, tai jaučiasi, kad kažkokioj kirmėlėj sėdėtum, kuri per tuneliu lekia :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
frutis
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2012-11-26, 19:17
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė frutis »

miskelis priesais ezeriuka,aukstesne vieta ir stebi kaip saule leidziasi.
Ritualas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2013-03-18, 19:36
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Ritualas »

Kuo vieseneje vietoje puti tuo maziau kazkam kyla itarimu :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14527 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius