Nuotrauka Nuotrauka

Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Ai belekur pučiu, tik prisižiūrau visvien, kad kas netas užmatytu, grynai veiksma kaip pučiamas kasiakas, bet zajbys šeip, belekur rukai, tesiog jeigu labai jau vieta vieša, tai gali palikt kasiako, o ne ratuku rukyt.
NARKOTIKAMS NE !
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Puciu tik neviesioi vietoi. Kadangi ne is miesto esu tai kalbos ypac greit sklinda. Tai varom kur i gamta nu nebent nakti tai tada nesvarbu kur :)
I'm a junglistic man.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

galiu drasiai pasakyt kad priklauso per ka puti, pvz kaune laisves aljej gali atsisest ant suoliuko ir pust per kaseka, pypkute,jointa nu dar gal kaipnors per bonkute bet 0.3 tiche ypac maza. na bet gal ir per bonkute nlb nes jau perdaug krenta aplinkiniam i akis. o vat jau per bonga, kibira, parasiuta, dar dar kokia nesamone nelabai. nes greitai prisistatys zaliasis zmogeliukas su juoduoju bananu ir sakys A KA CIA DARAI?
taip kad rezume priklause per ka
nors as asmeniskai tai praktiskai puciu visada per :bong: (manau is nicko matos nes kurdamas acc labai stengiaus tai pabrezt)
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Pas mus prieina ir rėkia
Ką bl*t, bachurai, kiaušai suprakaitavo?!
:x: Tas kai nusišneka 420 *
J
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-05-08, 22:37
Reputacija: 0

Standartinė J »

mes va šeštadienį prie neries sugalvojom su buteliu. :D ir žiūrim, varo du iš apsaugos kažkokie. tai ėmiau bučiuot, kad tipo, laisvai jaučiamės mes, nieko blogo nedarom, ir viskas. kažkaip man viešose vietose tris kartus įdomiau, nes "pažįstamus" matau vis. ir adrenalinas šioks toks.
o va, namuose tai irgi, aišku, faina. 8)
Spiritual_healing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2009-01-27, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė Spiritual_healing »

Rūkau visur, kur galima :) aišku bongas tik namie lieka... Kažkaip nesiparinu, arba gerose vietose lankausi, kur niekam nemaišo, o dalintis geru daiktu man ne gaila
GOD GROWS HIS OWN
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Standartinė Pofka »

viesos vietos turi privalumu ir trukumu. man didziausias privalumas kad viesoj vietoj yra judesys, vaiksto visokie juokingi zmones ir panasiai :D is kitos puses gali but ir blogai, jei kasnors uzmatytu kanors ko nereikia. ir seip nevisada norisi tu pasaliniu akiu.
asmeniskai dazniausiai vaziuoju i ramia vieta, kur butu medeliu, koks vandens telkinys, suoliukai&staliukai, zodziu gamta :bong:
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Mes su draugais esame bongo megejai :bong: :] isvarai sau su juo miestan, kuprineje aisku, nueini kur biski atokiau nuo zmoniu uzputi, o tada varai pasizmoneti, nes taip idomiau bludyti :] kazkaip per bonga rukyti kur labai daug zmoniu lempa, taciau jei sedi ant kokio suoliuko atokiau ir eina zmogus tai tikrai nepuoli slepti jo ir ten kazka daryt, tiesiog puti toliau :] o kasekeli tai belenkur rukom, kavineje sheip vaikstant.. kaseka tas pats kaip cigarete :]
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Kdee rašė:
Palme Mykolas rašė:Megstu :x: --==::~~ viesose vietose. Dazniausiai. Parkuose labai pati nka. Karta teko pusti koncerwu fabrike pnwz, kur ir gywenu :D , tai gaude forsai, vos spejom pabegt. Laime, takart zole buwo lietuwiska, tik siaip an t juoko :)

èia prajuokinai, forsai gaude :))) tai ka negalejot 'pasipriesint' ar kaip? Gal kokie 'banglai' apauge ar reperiai esat kad gaude :)))))

pizdec
Kdee o ka turi pries banglus? Jei zmogus turi savo stiliu tai pagirtina... :) o maroziukai yra tokie zmones su kureis geriau nesipykti :) aisku jei ju buvo dvigubai daugiau tai suprantama kad begot.. :D :x:
Get High (smoke)
Sensation
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-08-05, 11:27
Reputacija: 0

Standartinė Sensation »

na va mes su draugais arba pas mane, arba darzelio pavesinese, bet tik tada, kai vaiku nera :P labai faina rukyt per pypke ar per kasiaka kai daug zmoniu. :)
Dovidas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-05-20, 12:35
Reputacija: 0

Standartinė Dovidas »

visaip buna, bet nemegstu kur labai daug zmoniu 8)
KalPoKas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2009-04-26, 01:17
Reputacija: 0

Standartinė KalPoKas »

ziurint su kuom esi, kartais vos ne menesi tose paciose vietose, o kartais net mokyklos tolete :) siaip man labai patinka gamtoje (lauke) nei patalpose, nes tumanas buna
mGs
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-05-20, 22:52
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė mGs »

Prie ezeriuko,toliau nuo miesto :) Ypac vasara maladiec gamtoj parukyt ;] Bet pasitaiko,kad tenka ir mieste parukyt. :D --==::~~
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė KingBong »

Mes su draugais būna kai nueinam kur nors toli toli už miesto, kur šiektiek daugiau grynos gamtos, ant kokio akmens atsisėdam - įpučiam. Arba su mašina pavažiuojam iki kokių marių, prikolas... :) O viešose vietose nelabai mėgstu, man patinka ramus "ritualas" kur nedaug triukšmo - namai, mašina, gamta ar šiaip kokia būveinė :D O jau kai pūstelėjęs, tai patinka išlyst į viešumą, panagrinėt vizualinę žmonių rutiną. |.|) :D
It's just a sweet sweet herb... :x:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Manvydas »

Gamta,gamta,gamta. :) Namuose man nepatinka,kažkaip nulis bairio. :) Lauke kur grynas oras,va čia tai smagumėlis. :D Tik žiemą šiokių tokių problemų iškyla,kai reik smulkint.Ypač jei šalta būna nemenkai,stovi visas purtais,rankas vos judini.Bet turi smulkint. :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Legalus »

tai grinderi isigyk, ne karve kainuoja.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Manvydas »

Legalus rašė:tai grinderi isigyk, ne karve kainuoja.
Na man iš dalies patinka smulkint.Sau plėšai tą žiedelį: myli,nemyli. :D O paskui ir pirštus apsilaižyt gali. :D
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Pofka »

hmmm su rankom smulkinti tai as laikau paleva, jeigu dar daug reikia sutarkuot. bent jau zirklutes turet reikia. ir cia nera man jokiu pvz sentimentu kad ranku darbas "arciau zemes" ;] i grinderi idedi, ras dva ir stufas gerai susmulkintas. o su rankom plesai, plesai ir vistiek tie gabaliukai kartais netokie kokiu reik gaunas, dar aisku priklauso nuo smulkinamo objekto. buna uztenka ta litra su pirstais pratrinti ir subyra. bet ziema asmeniskai as stengiuos net nerukyt lauke, salta, nemalonu ;)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Manvydas »

Pofka rašė:hmmm su rankom smulkinti tai as laikau paleva, jeigu dar daug reikia sutarkuot. bent jau zirklutes turet reikia. ir čia nera man jokiu pvz sentimentu kad ranku darbas "arciau zemes" ;] i grinderi idedi, ras dva ir stufas gerai susmulkintas. o su rankom plesai, plesai ir vistiek tie gabaliukai kartais netokie kokiu reik gaunas, dar aisku priklauso nuo smulkinamo objekto. buna uztenka ta litra su pirstais pratrinti ir subyra. bet ziema asmeniskai as stengiuos net nerukyt lauke, salta, nemalonu ;)
Ai žinok tas šaltis sąlyginis dalykas.Bet vat už tat parūkius nesveikai yra nuo kalnų pačiuožinėt (rogutėm ar pan.). :D Dar kokį senį besmegenį pastatyt ir paskui sugriaut.Iš tikro žiemą,net gi įdomiau. :D
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė martynass »

Manvydas rašė:
Pofka rašė:hmmm su rankom smulkinti tai as laikau paleva, jeigu dar daug reikia sutarkuot. bent jau zirklutes turet reikia. ir čia nera man jokiu pvz sentimentu kad ranku darbas "arciau zemes" ;] i grinderi idedi, ras dva ir stufas gerai susmulkintas. o su rankom plesai, plesai ir vistiek tie gabaliukai kartais netokie kokiu reik gaunas, dar aisku priklauso nuo smulkinamo objekto. buna uztenka ta litra su pirstais pratrinti ir subyra. bet ziema asmeniskai as stengiuos net nerukyt lauke, salta, nemalonu ;)
Ai žinok tas šaltis sąlyginis dalykas.Bet vat už tat parūkius nesveikai yra nuo kalnų pačiuožinėt (rogutėm ar pan.). :D Dar kokį senį besmegenį pastatyt ir paskui sugriaut.Iš tikro žiemą,net gi įdomiau. :D
Dabar tik taip sneki, kol salciai neatejo :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14598 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius