Nuotrauka Nuotrauka

Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė jahmate »

Man tai patinka dar pust naujose vietose kur dar niekad neteko but arba kurios tokios labai gliucnos. :) O del ziemos tai zjbs dar jei bus isvis tie salciai. Jauciu vel bus visa ziema arba isvis be sniego arba pasnigs ir istirps viskas... Pasiilgstu tokiu ziemu kur pilna sniego ir temperatura nepakyla auksciau -5. Tarp -5 ir -10 pati ta ziemos temperatura :) Kai daugiau jau per salta :)
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Manvydas »

jahmate rašė:Man tai patinka dar pust naujose vietose kur dar niekad neteko but arba kurios tokios labai gliucnos. :) O del ziemos tai zjbs dar jei bus isvis tie salciai. Jauciu vel bus visa ziema arba isvis be sniego arba pasnigs ir istirps viskas... Pasiilgstu tokiu ziemu kur pilna sniego ir temperatura nepakyla auksciau -5. Tarp -5 ir -10 pati ta ziemos temperatura :) Kai daugiau jau per salta :)
Ai man patikdavo jaunystėje,kai būdavo ryte -24 kokie.Atsimenu nereikdavo eit į mokyklą. :D Dabar gal jau nebelabai tokie šalčiai,nes net snargliai užšąla prie tokios temperatūros. :D
Faniukas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:21
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Faniukas »

Na sugalvojom su draugais tikrai idomia vieta. Sustojom didelej sankryzoj ijungem avarine, pastatem zenkla ir pradejom sukti blunta --==::~~ zmoniu reakcija mus taip juokino kad nenorejom pasitraukti is sankryzos :D:D:D
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė ice »

siaip auto ir muzik techno salia namu kad speciau i lova,ir uoste l. patinka, beda ta kad nespeju parvaziuoti i urva -iki vezti pradeda
ganja uber alles
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė wind »

Kadangi esu is mazo miestelio irgi viesoi vietoi nepapusi tj tenka kur parkelyje, arba savo ikurtoje hatoje (rusyje) :D dar kartais prie ezeriuko kokio :)
Aisku smagiausia buna rukyti hipiu festivalyje (nu nera jis toks didelis bet vistiek) :) ten tris dienas rukai belenkaip :D tai yra kada nori ir kaip nori :D o ir paziureti kaip pvz koki 20-30zmoniu pucia ta paty :x: yra smagu, tada atsiranda visi draugai, sneka visi didelem temom :D aisku vakarop buna smagiausia, t.y. wisi suseda prie didelio lauzo, mokantys groti dazniausiai pasiema gitaras, smuika, lupine armonikele, krc groja viska is eiles, bliuzas labiausiai welka :D nu ir visi ple puciam, kepam desreles, keptuvei ant lauzo blynus :D :D :D kita diena irgi jau vakarop pasileide per projektoriu zurim kokius tai hipishkus filmus, ir buna woohoo :D smagu buna del to kad pastaruoju metu i festus atvoro net ir siek tiek izimiu zmoniu. tai jie nerealiai pagroja> Pagarba jiems :) |.|) :x: --==::~~ :bong:
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė martynass »

Tas hipiu festivalis gamtoj vyksta ar kaip? Nelabai supratau, kaip gamtoj per projektoriu galima zeti filmus (jei vyksta gamtoje).
Anonymous

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Anonymous »

Nu pakabina drobę, sutemsta ir žiūri. Amerikietiškuose filmuose teko matyti, kai su mašinom sustoja aikštelėse, nuleidžia drobę ir žiūri visi :)
Pofka
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-02-28, 21:19
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Pofka »

Manvydas rašė:
Pofka rašė:hmmm su rankom smulkinti tai as laikau paleva, jeigu dar daug reikia sutarkuot. bent jau zirklutes turet reikia. ir čia nera man jokiu pvz sentimentu kad ranku darbas "arciau zemes" ;] i grinderi idedi, ras dva ir stufas gerai susmulkintas. o su rankom plesai, plesai ir vistiek tie gabaliukai kartais netokie kokiu reik gaunas, dar aisku priklauso nuo smulkinamo objekto. buna uztenka ta litra su pirstais pratrinti ir subyra. bet ziema asmeniskai as stengiuos net nerukyt lauke, salta, nemalonu ;)
Ai žinok tas šaltis sąlyginis dalykas.Bet vat už tat parūkius nesveikai yra nuo kalnų pačiuožinėt (rogutėm ar pan.). :D Dar kokį senį besmegenį pastatyt ir paskui sugriaut.Iš tikro žiemą,net gi įdomiau. :D
seni besmegeni, arba musu xebra ziema stato kolektyvini, firmini statini- "bybis" :D
[ nuotrauka ]
bet man saltis nelb patinka, tai stengiuos visada pustelti masinoje ar patalpoje.
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė wind »

martynass rašė:Tas hipiu festivalis gamtoj vyksta ar kaip? Nelabai supratau, kaip gamtoj per projektoriu galima zeti filmus (jei vyksta gamtoje).
Vyksta vieno zmogaus sodyboje :) vaje siais laikais tikrai elektros nemanau kad sunku gauti :D kad ir is bulves :D :)
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Herbas »

Didinkit festivalio mastus :] Ir aš noriu :V:
It's form the Earth
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Jamaicaman »

Pritariu |.|)
I'm back.
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė wind »

Su didinimu buna problemu daug! :D o juk ten ne koki alkoholy vien juk geriam :D
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
Snowblind
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-09-21, 18:19
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Snowblind »

wind, nežinau kas tu toks/tokia, bet malonu kad prisimeni festivalį. Aš nežinau ar tu jau žinai ar ne bet jis šiemet įvyko paskutinį kart dėl per didelio kiekio nepažystamų žmonių.
Beto ne viskas ten juk apie žolę sukasi :)
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Herbas »

Viskas turi suktas apie juokute, merginas, muzika ir stoneriu filmus :V:
It's form the Earth
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė wind »

beda, gaila :/ geras festas buvo :D turbut vienintelis toks ;)
taip suprantu as kad negalejau perteikti to festivalio atmosferos kuri susikaupe per tuos du metus, nors ir trecias viska sugadino. as taip ir galvojau kad po sito nieko gero nebelaukti.
Ir taip tu teisus ne nuolatos ten pusdavo visi, ir be ju budavo smagu!
Paskutinį kartą redagavo wind 2009-09-21, 21:48. Iš viso redaguota 1 kartą.
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
Snowblind
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-09-21, 18:19
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė Snowblind »

atsiras kitas, ar kiti. O geriausia patiems organizuotis pasibuvimą/šventę, tada pasikvieti draugus ir gali būti žymiai ramesnis, negu važiuoti į vietą kur pažysti vos keletą žmonių.

Žinoma susipažinti irgi smagu.
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė lazys »

Kazkada, kai dar buvau mazesnis buvom su klase ekskursijoj Vilniuje, nezinojau miesto visai tai sugalvojom eit gelezinkeliu kurnors toli ir pust tai besukant apsauga atejo stoties ir jau tada tai prasidejo parkour judejimo menas :D visas purvinas i alt gryzau :D o siaip miskas - visu putiku geriausias prieglobstis mano nuomone ;)
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė edgy »

Man šiaip pati idealiausia vieta yra barbakano papėdėj, ten kur tokie turėklai yra. Atsisėdi sau eazy, žiūri į užupio miškelį ir megaujiesi.
Just a regular boy with irregular dreams.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė putejas »

Kaune prie Kauno marių tarp Pažaislio ir Jachtklubo yra toks kaip kalnas ar tai skardis, palei vandenį. Ten man geriausiai...grazios ten vietos :]
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Ar puciat viesose vietose ? :) Kokias vietas renkates ?

Standartinė edgy »

putejas rašė:Kaune prie Kauno marių tarp Pažaislio ir Jachtklubo yra toks kaip kalnas ar tai skardis, palei vandenį. Ten man geriausiai...grazios ten vietos :]
reiks užsukt pas draugų pavasarį, pasivaiksčiot tem, jau gal 3 metai toj vietoj nebuvęs ;)
Just a regular boy with irregular dreams.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14534 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius