Nuotrauka Nuotrauka

ar jus pripratot prie zoles?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

ne y tema cia jus kalbat... man taj gerai jointas.... pypkute... bet nieko nekeisciau y sawo bonga ;) :x: :bong: --==::~~
Anonymous

Standartinė Anonymous »

aš nė velnio neįpratau.
nebent psichologiškai šiek tiek.
fiziškai tai atrodo nebent po ilgų pūtimo metų.....
--==::~~
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

As manau, kad pripratau. Rukau kasdien, kelis kartus i diena kelerius metus ir nebandziau mesti. Tai tampa kaip ir jau sakiau- iprastas dalykas, kaip isgert arbatos. Karta apsinuodijau maistu ir po keliu dienu pradejo skaudet kepenys. Daktare pasake, kad gali buti hepotitas. Kadangi cigaretes meciau ir alkoholio beveik nevartoju, galima priezastis buvo marixuana. Reikejo priduot analyzes, padare ultragarsini patikrinima ir reikejo 3 savaites laukt rezultato. Tas trys savaites nepuciau isvis, ir nebuvo taip jau sunku. Taciau kai tik suzinojau, kad neturiu jokio hepotito, iskart apsipuciau. Va dabar ir mastau, kad negaliu sakyt, jog esu nepriklausomas, jai istveriau tik 3 savaites ir gaves patvirtinima kad su sveikata viskas gerai iskart stveriaus kasiako. Bet sis atsitikimas patvirtino, kad galiu atsisakyt, kai tai yra butina. Tik dalykas tame- manau kad mesti zhole man visiskai NEbutina. O gal butent tai ir yra priklausomybe?
Aishku, kad neskauda galvos, jai neipuciu, nelauzho ir t.t, bet norisi. Ir kasiakas priesh miega kaip tikinciam malda Dievui. Nemanau, kad vartojantys ilga laika gali tvirtai kalbet apie priklausomybe arba nepriklausomybe nuo zholes.
RimSimSim
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2006-10-22, 15:20
Reputacija: 0

Standartinė RimSimSim »

mane kankina tik tox klausimas, va kaip sako parukau po pora kasiaku i diena, man tai visiskai neatrodo blogai, tik va kaip viska suderinai su kasdieniniu gyvenimu, ka reikia dirbti kad galetum ir ipust... nu dar buna zmona vaikai.. va kur manau yra beda papasakokit kas ka dirba ir ar turi zmona su vaikais, ar iseina viska suderint?
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

cia tie putikai kur ruka kasdiena po keleta kartu manau dar neturi nei darbo nei zmonos =]
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

turiu darba, mokaus, zmonos neturiu. Ciuju tokie kaip tu (nesakau, kad TIEK PAT rukantys kaip tu) neturi nei supratimo, nei ziniu, kas ir kaip imanoma, kas su kuo derinama ir kas ka skatina. Nu puti karta i savaite ir maladec, visom dviejom uz tave esu, bet tai xuli tu gonish kaip kelmas nelaistytas? Ir irgi tupai nusisypsosiu, kad tipo "ha-ha" =]
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

Ne, toli gražu :)
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

AuriuxAs rašė:cia tie putikai kur ruka kasdiena po keleta kartu manau dar neturi nei darbo nei zmonos =]
Tuo metu kai pusdavau keleta kartu per diena irgi dirbau ir mane dar tuo metu pakele pareigose, nors buvo dar 3 pretendentai i tas pareigas su ilgesniu darbo stazu. Zmonos neturiu ir neplanuoju turet artimiausiu laiku, dar reikia pagyvent ir siaip dar jaunas esu. Reikia tik stengtis pries darba daug neapsipusti, na aisku geriausia po darbo, bet nevisada pavykdavo. Taip, pusti kas diena ir po kelis kartus nera gerai ir tai sumazina putimo prasme. Dbr puciu panasiai 2-3 kartus per menesi ir tas apsiputimas yra kitoks nei pucian 2-3 kartus per diena. As manau na tokia, jei galima sakyt sveika riba yra max 3 kartai per savaite, tiek kartu pusdamas dar saves labai negruzinciau kad perdaug. Na dar reiktu kartais padaryt pertraukele bent menesio, kad ishsklaidyt ta minti kad esi jau psichologiskai priklausomas. Na aisku cia tik mano nuomone.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

AuriuxAs rašė:cia tie putikai kur ruka kasdiena po keleta kartu manau dar neturi nei darbo nei zmonos =]
Gal klystu ir nenoriu iziebti konflikto, bet is avataro ir tavo "dar niekad neregetos meiles spintai" sprendziu, kad irgi zmonos kolkas neturi, ir GAL dirbi, bet sunkokai.
Is antros komentaro dalies sprendziu kad kasdien paliubomu neputi.
Taigi isvada butu- kalbi apie tai, ko niekad NEJUTAI ir nebandei. Va as "JAUCIU", kad butu neblogai ipust. "JAUTI" mane, zmogau? =]
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

AuriuxAs rašė:cia tie putikai kur ruka kasdiena po keleta kartu manau dar neturi nei darbo nei zmonos =]
tu cia kokioj knygoj perskaitei?
Buds Not Bombs
ZYMUSAS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2005-10-08, 12:24
Reputacija: 1

Standartinė ZYMUSAS »

AuriuxAs rašė:cia tie putikai kur ruka kasdiena po keleta kartu manau dar neturi nei darbo nei zmonos =]

su drauge givenu jau du metai tiekpat kiek ir puciu.dirbu ir dirpsiu kol nugriusiu nors dirbu tikrai nelangva darba bet zolyte man nemaiso gal kaiptik atvirkscai padeda :) .turiu dukra jau 7 menesai :D esu laimingas. per tos du metus kai rukau intensivus rukimas kiekvena diena gal metai. dabar neturiu ka rukyt :D nors spintoja trys mergos jau prazydusos 2menesai liko derliu jimsiu tada ir parukysiu.aisku galiecau nueiti pas draugeli visalaika pavaisintu bet kaiskaip niera tokio noro tingiu :D

AuriuxAs kiek metuku tau jai nepaslaptis ? :D
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

Gurman rašė:turiu darba, mokaus, zmonos neturiu. Ciuju tokie kaip tu (nesakau, kad TIEK PAT rukantys kaip tu) neturi nei supratimo, nei ziniu, kas ir kaip imanoma, kas su kuo derinama ir kas ka skatina. Nu puti karta i savaite ir maladec, visom dviejom uz tave esu, bet tai xuli tu gonish kaip kelmas nelaistytas? Ir irgi tupai nusisypsosiu, kad tipo "ha-ha" =]
Konflikta tu tikrai iziebei... Visu pirma tu mane ne taip supratai ir ne tau sprest kokios mano vertybes! nei tu zinai kiek as puciu nei ka ! ir bl nespresk apie mane pagal mano avatara nesupranti mano prikolu tai ir neaptarinek ju bl!
As rukau kiekviena diena ir tikrai ne po karta ir tuo tokrai nesididziuoju... Pastovaus darbo neturiu ir iki zmonos dar anksti,ber nors nesu uzimtas zmogus vistiek nesugebu suderint potimo su kita weikla nes potalas mane uzgozia....
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

Zymuzai man neseniai sukako 18...
O as kaip visad likau nesuprastas.. Savo nukritikuotu pasakymu kalbejau apie jaunus zmones kurie negalvoja apie nieka kita kaip tik uzpust ir nieko daugiau nemato, o remiuosi savo pazystamais nes iki siol neturejau geru surukovu, ir turejau tenkintis jaunesniais uz save ir kitokio mastymo zmonem... Dbr atsikrausciau i kita miesta ir lb tuo dziaugiuos nes atsirado kitu pucianciu draugu su kuriais galima apie dauk ka pakalbet ir aptart, nes su buvusiais draugais to daryt nebuvo realu
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

1. Atsiprashau del varymo. Is tikruju.
2. Taip, prikolo nepagavau, o po paskutinio tavo posto, tavo paties istorija skamba kaip "prikolas apie puciancius kasdien, bet neteisingai manimi suprastas". Taigi gaunasi, kad lygini tu, o ne as =]
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

AuriuxAs rašė:Zymuzai man neseniai sukako 18...
O as kaip visad likau nesuprastas.. Savo nukritikuotu pasakymu kalbejau apie jaunus zmones kurie negalvoja apie nieka kita kaip tik uzpust ir nieko daugiau nemato, o remiuosi savo pazystamais nes iki siol neturejau geru surukovu, ir turejau tenkintis jaunesniais uz save ir kitokio mastymo zmonem... Dbr atsikrausciau i kita miesta ir lb tuo dziaugiuos nes atsirado kitu pucianciu draugu su kuriais galima apie dauk ka pakalbet ir aptart, nes su buvusiais draugais to daryt nebuvo realu
O va dabar jau as tave pilnai supratau. Tiesiog buvo sunku paciam taip isinterpretuot ta posaki =] Nesipykim
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

Tiesiog apsirukes nelabai sugebu normaliai suregst sakiniu :] viskas ok 8)
Timmiakas
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2007-05-10, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Timmiakas »

:)
Paskutinį kartą redagavo Timmiakas 2008-09-04, 16:31. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

priprast gal ir 4 kart didesne galimybe, bet atsikratyt nuo nikotino priklausomybes kartais yra sunkiau nei nuo heros nulipt. Labai dziaugiuos, kad taip nenutiko mano atveju.
Timmiakas
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2007-05-10, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Timmiakas »

Gurman rašė:priprast gal ir 4 kart didesne galimybe, bet atsikratyt nuo nikotino priklausomybes kartais yra sunkiau nei nuo heros nulipt. Labai dziaugiuos, kad taip nenutiko mano atveju.
Paskutinį kartą redagavo Timmiakas 2008-09-02, 16:00. Iš viso redaguota 1 kartą.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Krauju gali atsikoset del paprastos priezasties, taip daug kam nutinka- plauciu sieneles isdziuna ir pradeda skilti, tad kraujas patenka i juos, o kad atsispjaudom ta fignia, tai naturalus "fignios" pashalinimo procesas =]
O aplamai, meciau po apsinuodijimo. apsinuodijau maistu, ir viena diena nenorejau rukyt, antra nusprendziau, kad riek jau mest, arba dabare arba po keliasdeshimt metu =] Tai po to zinok sapnavau, kad rukau, kad itraukiu cigaretes duma, atsimerkiu- ner cizos, ir diena nuo tokio gero gruzo prasideda, del to ir irzlus esi kai meti =] Bet viskas imanoma.
Kas juokingiausia, nors nuo heros ir nikotino gal yra sunkiausia nulipt, taciau ryshymas su alkoholiu po daugiamecio nuolatynio vartojimo turi didziausia mirties tikimybe. Organizmas tiesiog fizishkai neatlaiko. Tad zole yra tik gelytes =]]]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kabinejimasis prie paneles
    Dendis » » forume Prašau žodžio!
    42 Atsakymai
    18140 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nesvarbus
  • Vasario 6d. 13:00 prie Seimo atvyksiančių žmonių sąrašas
    putejas » » forume Legalus forumas
    142 Atsakymai
    54875 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas IN dream
  • kokios žolės spalvos?
    ripperis » » forume Legalus forumas
    34 Atsakymai
    18642 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pofka
  • Mergaitės apie žoles
    Sigma » » forume Legalus forumas
    289 Atsakymai
    101989 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GanjaGoblin
  • Žolės kokybei patikrinti - Marquis reagentai.
    Muscaria » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    19270 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas skull