Nuotrauka Nuotrauka

Ar esate priklausomas nuo ..?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė bi0dileet »

Pats dabar jau nebepuciu apie menesi, galiu pasakyt, kad pradzia nebuvo labai lengva, bet dabar jau no problem atsisakyt. Visgi metant pust sunkiausia atrast metimo prasme, kadangi dazniausiai pradedi pust tiesiog nematydamas prasmes to nedaryt, bent jau daugelis taip daro :]
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

nuo zoles negalima buti priklausomu,


nebent maisai su tabaku sukdamas dzointa.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Kdee rašė:nuo zoles negalima buti priklausomu,


nebent maisai su tabaku sukdamas dzointa.



Tu tuo tiki?
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Ar esate priklausomas nuo ..?

Standartinė Sigma »

bi0dileet rašė:Pats dabar jau nebepuciu apie menesi, galiu pasakyt, kad pradzia nebuvo labai lengva, bet dabar jau no problem atsisakyt. Visgi metant pust sunkiausia atrast metimo prasme, kadangi dazniausiai pradedi pust tiesiog nematydamas prasmes to nedaryt, bent jau daugelis taip daro :]
Nebesuprantu aš tokių dalykų. Mane dažniau užknisa pūst, nei nepūst. O labiausia užknisa nusipūst. Arba tūsintis su tais, kuriems tik pūst, pūst ir pūst. Nuobodesnio užsiėmimo dar reik paieškot. Pavargstu aš taip. Daugelis pučiančių šaiposi iš geriančių. Bet kai atsisakai įpūst su kažkuo kartais tenka išvyst ir tą miną, kurią maniau turinčius tik alkoholikus - "manęs negerbi???"

Beje, tą patį galiu pasakyt ir apie gėrimą ar geriančius. Jau senai nematau skirtumo tarp šių vartojamų medžiagų, kai jos vartojamos pasilinksminimo tikslams. Esmė vis tik ne ką, o kaip.

Taip pat nesuprantu tokio reiškinio kaip prasmės ieškojimas. WTF? Dažniausiai tai vartojama pasilinksminimo tikslais. Galit skiest kiek norit apie dvasias, vaiduoklius, sielas ir panašiai, bet taip yra. Retas dreduotas, besimušantis į papus apie rastą, besišvaistantis skambiomis frazėmis, turi bent elementarų supratimą turi apie tai kas yra rasta. Daugelis senų pūtikų į tuos dreduotus ale rasta žiūri su pasišlykštėjimu, kaip į mados aukas. O gaila, kad taip smurfai viską nuvalkiojo. Rasta judėjimas Rytų Europoje turi savas tradicijas ir siekius. Prasmės... Kokios dar čia prasmės? Kas dirba, tas turi ir atsipalaiduot. Netgi kelis kartus perrašytoje ir prie savo kurpalio temptoje biblijoje yra išlikę - sekmadienį švesk. Tik reik nepamiršt, kad savaitėje yra 7 dienos, o ne vienintelis sekmadienis, nes po keliolikos metų ne prasigėrę ir nupušę airiai žmones juokins, o mes.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Cia ner i sita klausima vienareiksmio atsakymo. Jei manes paklaustu ar moku be pyho atsipalaiduoti, atsakyciau- ne, o tai jau priklausomybes atmaina.
Kad viskas butu aiskiau, gal geriau pateiksiu pavyzdi: stai tarkim po darbu, reikalu, seip kokiu nemalonumu susitinkam su draugais vakare, jau lyg ir laisvas laikas, jau reiktu atsipalaiduoti, pailseti, bet i galva ikyriai lenda nemalonios mintys. Tik parukius viska lyg ranka nuima, tada jau zvengiam, prikolinam ir toks zaparas, kaip, kad pvz- su merga susipykau/neturiu zieminiu ratu/darbe nemalonumu buvo/sunervimo kas/ isvis lieka kazkur anapus.
Sunkus tas gyvenimas, butu kitaip viskas, gal ir nebutu poreikio kartais pabegti nuo tos kasdienybes...
Nu Sigma filosofuok toliau :P
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

naktibaldas rašė:... Tik parukius viska lyg ranka nuima, tada jau zvengiam, prikolinam ir toks zaparas, kaip, kad pvz- su merga susipykau/neturiu zieminiu ratu/darbe nemalonumu buvo/sunervimo kas/ isvis lieka kazkur anapus.
Sunkus tas gyvenimas, butu kitaip viskas, gal ir nebutu poreikio kartais pabegti nuo tos kasdienybes...
Gaila neatsimenu kuriam lietuviškam romane buvo epizodas, kai diedas gyvenimo užgrūzintas nueina pas raganą. Viską išpasakoja. O ta matydama, kad pati jam nieko nepadės, duoda žolių užrūkyt. "kanafės, nekanafės..." Užrūko ir tam kartui nuneša bėdas.

O ryte atsikeli ir eini toliau su savo bėdom aiškintis. Nes nei prapūst, nei pragert jų tikrai nepavyks.

Ir tas romanas kokių 1960 ar 1970, nu geriausiu atveju 1980 metų. Tikrai ne vėlesnis. Įdomu iš kur rašytojas raganas ir kanafes ištraukė. Ar iš savo bohemos, ar iš tikrų pasakojimų apie raganas. Man pačiam yra pasakoję, kad senovėj Dzūkijoj kanapių parūkydavo. Na žemaičių kanapių valgymas ne vienoj receptų knygoj yra užfiksuotas. O ir močiutė iš jų Duonos muziejaus yra mestelėjus "dėdavom mes anksčiau į duoną kanapių sėklų, valgydavom tamsiais žiemos vakarais ir apie tokią depresiją net nežinojom".

Naktibalde, didžioji tautos dalis, va kaip tu įputi, tai ji alkoholio prikvasina. Būtent dėl to pačio. Kiek aš pats stebiu, kiek dar tenka pasiskaityt mokslininkų tyrimų išvadas, tai alkoholis nervingumą labiau didina. O kad fizinis pripratimas prie alkoholio yra žemesnis tik už opiatų ir nikotino bei kad jis yra labai toksiškas, bet kuris medikas patvirtins.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Bet geriau rūkyt nei gerti alkoholį, jai ruošies skandint bėdas vietoj to, kad jas išsprest. Aš tik šitą faktą turiu omenyje.
Dėl to, kad šių dienų jaunimas,ir manau kad ne tik šių, visada pučia dėl pramogos, tai faktas. Bent aš tokią nuomonę susidares turiu. Aš tai kol kas manau : kam nepūst jai, galma pūst :)
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

As tai nemanau, kad galima tas priklausomybes taip kisti i remus. Cia velgi kaip pavyzdys: rukiau cyzas as kokius 12 metu, kol kazkas pasidare ir dingo tas potraukis uzsirukyt atejus i darba, pavalgius, isejus is namu, pries miega etc, liko tik zaparai, koks tai sudas. Cyza su malonumu dabar galiu rukyt tik gerei isgeres.
Mest niekada net minties nebuvo ;)
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Apvalus rašė:Bet geriau rūkyt nei gerti alkoholį, jai ruošies skandint bėdas vietoj to, kad jas išsprest. Aš tik šitą faktą turiu omenyje.
Dėl to, kad šių dienų jaunimas,ir manau kad ne tik šių, visada pučia dėl pramogos, tai faktas. Bent aš tokią nuomonę susidares turiu. Aš tai kol kas manau : kam nepūst jai, galma pūst :)
Skandint nieko man poreikio nera :) Ir seip abejoju, ar kanapese isvis galima butu kazka paskandint, dar didesnes izmienos pultu, jei bandytum ju pagalba pabegti nuo problemu. Cia tik nuo herikams ir alkasams ikalus viskas px pasidaro.
Man jos padeda atsipalaiduoti, kokybiskiau pailseti po darbu. As skaitau, kad cia priklausomybe, nes bandziau as ir po miskeli pasivaikscioti ir aromatinej vonioj pagulet, na nieks taip nepadeda :D
Pilypas is kanapiu
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

As manau kad esu priklausomas ne tiek fiziskai kiek psichologiskai :( nerukau 3dienas tai jau pradeda stoga raut kas antra mintis apie parukyma. nu ir ka vel puciu vel rukau. Ir manau kad rukysiu tol kol atsiras bent viena rimta priezastis nepust. 8|
:x: Tas kai nusišneka 420 *
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

raMa rašė:As manau kad esu priklausomas ne tiek fiziskai kiek psichologiskai :( nerukau 3dienas tai jau pradeda stoga raut kas antra mintis apie parukyma. nu ir ka vel puciu vel rukau. Ir manau kad rukysiu tol kol atsiras bent viena rimta priezastis nepust. 8|
Nepamiršk - kuo toliau, tuo priklausomybė bus stipresnė, ir vis sunkiau bus mesti. O kada ateis laikas kuomet tikrai noresi mesti - oooooj vargelis bus. Vien tai jau yra rimta priežastis, kad turėtum prisistabdyti. Nesakau, kad būtina mesti, bet galėtum nuleist kartelę iki to, kad neitu mintys "kaip čia parukyt" , "blecha, rauna stogą, reik parukyt".

Buvo man laikas, kada rūkydavau kas 1 - 3 dienas, ar net į dieną porą kartų.. Atėjo bado laikas, kada nebebuvo iš kur gaut tiek MJ... Niekada negalvojau, kad esu pripratęs prie MJ... O tada ir supratau, kad į klausimą "ar galima priprasti prie...?" atsakymas "taip"..

Dabar rūkau nebe taip dažnai.. Būna prarūkau ir visą savaitgalį, o būna ir mėnesį ar porą nerūkau. Niekada nebepagalvoju "Reikia" ar "Nebegaliu, einu parūkyt"... ;)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Mano nuomone, tas ilgus metus darytas spaudimas, kad MJ yra baubas, baisus narkotikas ir sukelia tas parkes "oi oi pripratau, oi oi aš narkomanas". Įsiteigta priklausomybė. O realiai tai vieną dieną praregi ir supranti, kad nefiga. Tada ir baigiasi ta pastovi savipisa - reik pūst man. Mažiau save reik grūzint, kad esi priklausomas ir nebūsi priklausomas. Ne man vienam toks praregėjimas buvo. Ne vienas po jo net nebepučia arba pučia rečiau nei kartas į metų ketvirtį. Nejaučia anei menkiausio diskomforto ar yra pūst, ar nėra pūst. Ir tokių tikrai labai daug yra. Sakyčiau iš senų pūtikų netgi daugiau nepučia, nei pučia. Arba pučia labai retai.
BOB - Bombs Over Bagdad!
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Geriausia, kad butu sitaip: Yra - turi laiko, turi galimybes atsipalaiduot (papust) puti. Nera, kazka suplanaves veikt, reikalai ar kas kitka, nerukai.
O seip dar ir ta priklausomybe va kaip sako 3 dienas neputi ir galvoj kasekai, uztai dar 3 dienas neputi ir tada jau apskritai pradedi galvot kad ju nebereikia, aisku buna ir savaitem uzrukai, jau kai vasaros uzdarymai, poto buna rudens atidarymai puse menesio, bet nustoji rukyt, ir nerukai. Asmeniskai man, nelabai jauciu kazkokia priklausomybe. Noriu rukau, nera su kuo, ar nera linksmu zmoniu - nerukau. Vienas niekada nerukiau ir nemanau kad rukyciau, nematau jokio PRIKOLO. Cia jau man atrodytu kaip nesveikas dalykas, rukymas vienam. (isimntis pabandyt savo derliu ar pan.)
NARKOTIKAMS NE !
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

nesvarbus rašė:Cia jau man atrodytu kaip nesveikas dalykas, rukymas vienam.
Mėgstu kartais prieš miegą ar šiaip vakare atsipūst. Taip pat mėgstu kartais alaus atsigert ar 50 padaryt. Šokolado kokią plytą suėst. Dviračiu palakstyt. Kavos išsivirt. Ar dar kuom pasilepint. Vienas. Net į galvą neatėjo, kad čia kažkas negerai. Žinoma neprilupu tiek, kad nebegalėčiau kažko veikt ar turėčiau dėl to kokį nemalonumą ar diskomfortą. Vienam gal net ir geriau. Nereik prisivartot nesveikų kiekių.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

nesvarbus, na tai pavardink dar. O tarkim ligoniam, jiem reikia chebros prisikviest taip ? Mano nuomone, vienas gali atrasti savyje kitokių dalykų nei su draugais prikolindamas. Neišsiplėtinėsiu, nes nematau reikalo. Vienas, aš atradau save kitokį, vienas aš susidraugavau su Mere, tiek galiu pasakyt. Kas norės, tas supras.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Vienas kai rukai, tai ir geriau su savim sutari. Ismastai ka idomaus. O kai prisirukai su kitais, tai buna, kad prasideda bespridelai ir visokie nemalonus dalykai kuriu noretum ,kad nebutu. Taigi vienam kartais yra ne tiek, kiek geriau, bet gera ipusti siek tiek ;) Kaip sakant, susidelioji sau savo visus "uz" ir "pries"
Paskutinį kartą redagavo dzAh 2008-11-26, 07:30. Iš viso redaguota 1 kartą.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Apvalus - auksiniai žodžiai -

Kodas: Pasirinkti visus

Kas norės, tas supras.
Čia tiem kas mano taip pat:
Cia jau man atrodytu kaip nesveikas dalykas, rukymas vienam.
Alaus išgerti vienam prieš teliką - irgi nesveika?
Surukyti cigaretę vienam einant į darbą - irgi nesveika?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Pazistu bica, kuris pucia ryte, per pietus ir vakare. Vienas, apgaudinedamas savo artimuosius, mol nepucia. Varo i akis kibirus vizino. Pucia net darbe, ar per paskaitas. Eis pirkti pust per lietu/puga/uraga, sugalvos savo panai bile kokia istorija, meluoja jau net nejausdamas, kad meluoja ir nesiparina. Savo gyvenima susitvarkes taip, kad galetu ipusti, kad butu kaip apgauti kitus, nes jo artimieji jau pastebi, kas su juo darosi. Visas jo gyvenimas tai putimas, visad kazkur bega, skuba, meluoja, kad tik ipusti. Gyvena pastovioj pruhoj ir kaip velnias kryziaus bijo prablaivet.
Cia jau zostkas priklausomybes pavyzdys, bet tai kai pagalvoji, kiek jegu juk reikia taip gyventi...
Pilypas is kanapiu
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Na vieną kart užklausiau žmonių kurie vartoja ne tik MJ, kodėl ją rūko, tai atsakė maždaug taip : kad nenorėčiau stipresnių vėl pist, kad būtų koma ar kažką pan suvėlė... čia manau irgi ne koks gyvenimo pavizdys.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Tikrai dekui Hipiuk uz patarimus :) Vertinu tavo nuomone :) Sigma, tavo zodziuose daug tiesos, bet as juk ir sakau kad jokios fizines priklausomybes nera. Tik psichologine. O ji gi isgydoma :) Nesvarbus, nesmerkiu taves uz tavo nuomone, bet matai, nesvarbu, kad man dar tik 19, bet man tos dienos kai rukydavau zolyte tik del prikolo, kad pasizvengt su kompanija, svaigt pievas jau praeityje. Aisku taip irgi dar kartais buna :] Na, pavyzdziui matai as dabar remontuoju su draugu jo buta. Na ten sienas griaunam, tinkuojam, pertvaras darom ir t.t. Ateinu pas ji kazkur 9-11h ryto ir darbuojuos kol jis gryzta mazdaug 13-17h vien is draugiskumo. Neprasau jokio atlygio ar pan. Man paprasciausiai su juo patinka leisti laika nes jis savas zmogus:) Tuo metu nuo mano atejimo iki jo gryzimo surukau nuo 0.25 iki 0.5 g man malonu pabut su savim, darbuotis, viska apmastyt :) Nera jokio gruzo kad cia "aceit" vienas pats kaip koks....... Daug maloniau ir geriau dirbasi darbas, daug labiau susikaupiu, aisku jaigu jis gryzta ir jam kita diena iseigine tai mes prisirukom tiek, kad jau nueit iki kito kampo arba atsinest alaus atrodo toks ilgas kelias :D O namo gryztu siaip normaliu laiku- apie 23-02h O moralas tame, Mano Draugai, kad rukydamas su kompanija, niekada nepatirsi to gerio, kuri patiri rukydamas vienas :]

Peace. :x:
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Rašyti atsakymą