Nuotrauka Nuotrauka

Ar esate priklausomas nuo ..?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

badnews rašė:lobis tai lobis,bet tas lobis ir ish proto ishvest gali(netiesiogiai aishku :D )pasaulis pradeda rodytis super grazhus,aplink tik draugai,ne vieno priesho :D taves niekur netyko pavojai,tau visur sekasi,pradedi jaustis vos ne supermenu :D pasekmes gali but skaudzhios 8E
ginkDie nieko neturiu nei priesh sativa nei indika.viskas ka parashiau nutinka vartojant nesaikingai,maratoninant :D taip,kad jei puchiat kasdien ir turit vien tik sativa-padarykit poros dienu pertrauka,ar paaukokit piniga kitam pyhui.hashas padeda ;)
Va cia tai yra teisios :D todel jei tokios gaunu tai pasilieku tusams kokiems, idealus variantas tada ji :]
O pust kai gruzas buna tai tikrai nesamone... As puciu tik tada kai nuotaika gera buna :)
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Bet buna ir taip, kad pries putima buni geros nuotaikos o po jo jau irgi gruza gaudai '|
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

Na nezinau, siaip buvo pora kartu pasitaike, bet siaip nebunaman taip :)
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Zoom rašė:Na nezinau, siaip buvo pora kartu pasitaike, bet siaip nebuna man taip :)
Tyliu :]
:x: Tas kai nusišneka 420 *
RimSimSim
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2006-10-22, 15:20
Reputacija: 0

Standartinė RimSimSim »

Zoom rašė:Na nezinau, siaip buvo pora kartu pasitaike, bet siaip nebunaman taip :)

:D ce tai gerai pasake
enrikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2008-10-02, 19:54
Reputacija: 0

Standartinė enrikas »

ka cia tokio gero jau pasake rimsimsim? sako zmogus juk buvo pasitaike, bet tik pora kartu, o ne visa laika taip buna.... jums tik pasityciot is zmogaus... :/
Ar laukiate dovanu?Ar laukiate sniego?Nebus.Krize!
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

As irgi perskaiciau, galvojau kampo nepagavua gal, na gal but taip ir yra. O siaip tai kiekvienam kitaip yra, mes juk visi skirtingi...
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

martynass rašė:Bet buna ir taip, kad pries putima buni geros nuotaikos o po jo jau irgi gruza gaudai '|
Niekas ir nieko neatsiranda. Ką turi viduje, tą MJ ir ištrauks.
BOB - Bombs Over Bagdad!
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

as greiciau esu priklausomas nuo auginimo nei nuo thc.smagu rupintis stebeti kai auga,galiu nerukyt kiek noriu,bet koki vazoniuka visada turiu su daigeliu :D tai ce kokia priklausomybe butu?
It makes me wonder
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

menuleigis rašė:as greiciau esu priklausomas nuo auginimo nei nuo thc.smagu rupintis stebeti kai auga,galiu nerukyt kiek noriu,bet koki vazoniuka visada turiu su daigeliu :D tai ce kokia priklausomybe butu?

Hobis
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

raMa rašė:
Zoom rašė:Na nezinau, siaip buvo pora kartu pasitaike, bet siaip nebuna man taip :)
Tyliu :]
Na reikejo gal sakyt, kad paprastai taip nebuna, tik pora kartu buvo pasitaike, ner cia ko kabintis, manau vistiek esme supratot ka pasakiau :]
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

menuleigis rašė:as greiciau esu priklausomas nuo auginimo nei nuo thc.smagu rupintis stebeti kai auga,galiu nerukyt kiek noriu,bet koki vazoniuka visada turiu su daigeliu :D tai ce kokia priklausomybe butu?
Baisi liga!

p.s.
Dažnai sapnuoji?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Na priklausomybes asmeniskai as nejauciu, puciu po kelis kartus per savaite, kazkam tai daug, kazkam mazai, man uztenka zodziu, dabar sedziu prie pc lyg ir neturiu ka veikt, bet vistiek apie dumus nemastau, neputes jau gal kokes 4-5 dienas, nzn....Kai kuriems zmones marija suteikia gyvenimui spalvos, kai kuriems padeda atsikratyti skausmu, kai kuriems tai pramoga, kaikuriems darbas, kaikuriems vapse atvratitelnas dalykas... (paslepta mintis) :] :D
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

na taip kad sapnuoti tai nlb,bet visvien galiu ir nepusti,bet auginti tai malonunmas man :x:
It makes me wonder
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Priklausomybes gal dabar ir neturejau, retai 1 kart i savaite parukydavau ir gerai buvo, bet tai po paskutinio rukymo kuris buvo pre pora denu tj abejoju ar isvis dar kada rukysiu zole :/
laukem kol draugeliai atleks taip sakau silpnai ipusiu, 3 lengvus dumelius per bonga ipuciau. krc nelenkiu nekam to patirt, kokia zopa uzejau jau viskas galvojau tikrai numirsiu, pradejau su dievu kalbetis ir jam mesltis kad dar manes nezudytu pagyvent leistu :/ :| :(
Nezinau ar ten zole kokia su narkotikais maisyta buvo ar ce man manyje problema, bet daugeu tai ir bijau ir nebenuoriu rukyt :/
Nesveikas brakonierius :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Arnas rašė:Priklausomybes gal dabar ir neturejau, retai 1 kart i savaite parukydavau ir gerai buvo, bet tai po paskutinio rukymo kuris buvo pre pora denu tai abejoju ar isvis dar kada rukysiu zole :/
laukem kol draugeliai atleks taip sakau silpnai ipusiu, 3 lengvus dumelius per bonga ipuciau. krc nelenkiu nekam to patirt, kokia zopa uzejau jau viskas galvojau tikrai numirsiu, pradejau su dievu kalbetis ir jam mesltis kad dar manes nezudytu pagyvent leistu :/ :| :(
Nezinau ar ten zole kokia su narkotikais maisyta buvo ar čia man manyje problema, bet daugeu tai ir bijau ir nebenuoriu rukyt :/
Man rodos kažką ne to užrūkei...Niekada tokių nesąmonių neesu matęs,iš praktikos tik kelis kitokius dalykus esu matęs,kad kai kurie prirūkę įsiteigia visokias nesąmones.O su Dievais kalbėtis - nežinau.Gal tau koks apreiškimas atėjo?Pagalvok,gal kažką blogai darai,ar pasielgei?Dievu netikiu,bet iš lempos tokie nesidaro. ;) Na nebent,ten jau kažkoks briedas buvo.
Asmeniškai aš ar priklausomas? - NE.
Aš esu priklausomas,tik nuo cigarečių.Bet nuo MJ,NE ne ir NE.O jeigu parinsitės,oi aš priklausomas,oi aš per dažnai pučiu,oi tas tas.Tai ir kils parkės,ir kuo daugiau pūsit,tuo jums labiau atrodys,kad priklausomi esat.
Meskit,tas nesąmones iš galvos.Ir patiems bus geriau.Nesvarbu,ar pučiat į metus vieną kartą,ar kas antrą dieną.Svarbu,kad Jūs jaustumėtės gerai,ir svarbu,kad savo pomėgiu netrukdytumėt kitiems.Tiesiai ar ne tiesiai.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Arnas rašė:Priklausomybes gal dabar ir neturejau, retai 1 kart i savaite parukydavau ir gerai buvo, bet tai po paskutinio rukymo kuris buvo pre pora denu tai abejoju ar isvis dar kada rukysiu zole :/
laukem kol draugeliai atleks taip sakau silpnai ipusiu, 3 lengvus dumelius per bonga ipuciau. krc nelenkiu nekam to patirt, kokia zopa uzejau jau viskas galvojau tikrai numirsiu, pradejau su dievu kalbetis ir jam mesltis kad dar manes nezudytu pagyvent leistu :/ :| :(
Nezinau ar ten zole kokia su narkotikais maisyta buvo ar čia man manyje problema, bet daugeu tai ir bijau ir nebenuoriu rukyt :/
Tai jei tu ten kazkoki suda is gatves pastoviai rukai, tai ir turejai zinoti, kad prisizaisi viena karta. O siaip tikrai netikiu, sia istorija, jei tai butu tavo ar draugo auginti dumai, nes naturaliai uzauginti nerauna taip stogo :!:
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Muahahaha....
NARKOTIKAMS NE !
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Apvalus rašė:Bet geriau rûkyt nei gerti alkoholá, jai ruoðies skandint bëdas vietoj to, kad jas iðsprest. Að tik ðità faktà turiu omenyje.
Dël to, kad ðiø dienø jaunimas,ir manau kad ne tik ðiø, visada puèia dël pramogos, tai faktas. Bent að tokià nuomonæ susidares turiu. Að tai kol kas manau : kam nepûst jai, galma pûst :)

Mano nuomone, kad priklausybe kazkokia vis tiek issivysto ilgai berukant.. taciau as jos neturiu, jei nera rukyti visiskai nesiparinu, ramiai galvoji ka veikti ir t.t. seniau budavo kitaip.. parindavaisi, ieskodavai ir t.t. bet db ismokau nera ir nereikia.. o as zn kad labai greitai teks baigti tokius parukymus kaip db, nes reikes gyventi labai kitaip :) tai db megaujuosi tuo kuo daugiau :x: Kol yra galimybe reikia atsidziaugti, o paskui su saiku visada galima siek tiek :D :x:
Get High (smoke)
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

dzAh rašė:Vienas kai rukai, tai ir geriau su savim sutari. Ismastai ka idomaus. O kai prisirukai su kitais, tai buna, kad prasideda bespridelai ir visokie nemalonus dalykai kuriu noretum ,kad nebutu. Taigi vienam kartais yra ne tiek, kiek geriau, bet gera ipusti siek tiek ;) Kaip sakant, susidelioji sau savo visus "uz" ir "pries"

O su kuo tu rukai, kad prasideda bispridielai? :D :D nenoriu kitokiu zmoniu pasirinkti? :D :D niekada neesu su savo chebryte rukes ir kad butu bispridielas, kazkaip rukant aplamai ju maziau nei pvz geriant :D o ipusti vienam tikrai nera nieko blogo. aisku nenusikominti :D bet --==::~~ suplesti prie pc vakare, po sunkios dienos vienas malonumas, pasileidi muzona ir pasineri i pamastymus.. :)
Get High (smoke)
Rašyti atsakymą