Nuotrauka Nuotrauka

Bongas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

aapaulius rašė:
HaRDy rašė:Teks paskutinį turbūt bandyti.

Kai pinigų ant tokio dalyko nėra, tai ir gaunasi tokie pirkiniai. Ir kaip pradinukui manau viskas tiks.

Anyway, thanks.
http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=628

va sitai normalus bongas, jei litu nera. ka tu ten ziuri i plasmasinius zaislus, uz tuos tavo geresni pats gal susikonstruot, dar pigiau bus. imk stiklini.
turejau toky, duzo :( viskas su juo lb lb gerai tik kad va skersmuo lb mazas ir man tai jis tuo nepatiko, geriau jau akrilinis su didesniu skersmeniu ir trumpesnis, ( kompaktiskumo atzvilgiu) negu maza skersmeny turintis ir ilgas.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
HaRDy
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2009-07-27, 01:21
Reputacija: 0

Standartinė HaRDy »

Pradėjo abejingos mintys lysti. Lengvai dužo ar sunkiai krito? Na, bet vistiek spėju, kad tai geriausias variantas iš šių visų.
moz
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-10-03, 11:39
Reputacija: 0

Standartinė moz »

Na sudus tai sudus, kita nusipirksi. Telefona pirkdamas gi neparanojini kad pamesi ar suslaps tau jis
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Standartinė aapaulius »

sunkiai krito :D

gi cia ner ko abejot. nuo dumo traukimo arba saugiai padetas jis tikrai nesudus ;) visa kita - tavo rankose :D
HaRDy
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2009-07-27, 01:21
Reputacija: 0

Standartinė HaRDy »

Na pasirašinėjau su pardavėju tai gal su maža nuolaidėle ir parduos. Tai tą stiklinį pirksiu. O kaip manot, grinderį reiktų pirkti (pigiausią nebent)? Ar pigaus neapsimoka ir geriau savo auksinėmis rankelėmis apdirbti?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

aš pvz. nepirkau jokio grinderio. tik su bongeliu pasiemiau ta tinklelį kur į kaušelį dedasi ir viskas. žalią gėrį galima ir su rankutėmis pasmulkint; visas tas smulkinimo procesas jau viena ka reiškia ;) Vienu žodžiu nesuk sau per daug galvos. Nusipirk ta bongą ir pokutį tų tinkliukų http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=633 ir tada gali eit pūsti :]
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

HaRDy rašė:Na pasirašinėjau su pardavėju tai gal su maža nuolaidėle ir parduos. Tai tą stiklinį pirksiu. O kaip manot, grinderį reiktų pirkti (pigiausią nebent)? Ar pigaus neapsimoka ir geriau savo auksinėmis rankelėmis apdirbti?
pirk grindery ir pigiausia, as tai medinius perkdwau po 5 lt. kai buwo gonzo. pirkau pirma savo bonga is gonzo ir tuo paciu aj galwoju grindery isimesiu, 5 lt. ir tikrai nepasigailejau, nors ir pats pigiausiais bet sawo darba puikiai atlieka. ir kaip pametu arba dingsta vel per naujo uzsisakau.
nu bet kaip kam, kam pirstukai o kam grinderiukai ar zirklutes.
mano patarimas toks. pirk! tikrai pirk!
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
HaRDy
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2009-07-27, 01:21
Reputacija: 0

Standartinė HaRDy »

Visiems ačiū už pagalbą renkatis.

Būtų dar tik vienas klausimėlis, kokiu kiekiu reiktų maišyti su cigarete?
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Nusipirkau nepereseniausiai grinderi, labai geras daiktas. Artimiausiu metu dar precooleri pasiimsiu ir pypke is naujesniu viena. Gera parduotuve.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

HaRDy rašė:Būtų dar tik vienas klausimėlis, kokiu kiekiu reiktų maišyti su cigarete?
aš deduosi 70% tabako ir 30% ganjos, na gal 60%-40%. neprisikrauk daug. po poros kimšimų pats pasireguliuosi kiek ganjos dėt
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

HaRDy rašė:Visiems ačiū už pagalbą renkatis.

Būtų dar tik vienas klausimėlis, kokiu kiekiu reiktų maišyti su cigarete?
Geriausia isvis nemaisyt jei skonis geras. Arba 20%... o toliau tiesiog pratini save rukymui.
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Standartinė aapaulius »

HaRDy rašė:Visiems ačiū už pagalbą renkatis.

Būtų dar tik vienas klausimėlis, kokiu kiekiu reiktų maišyti su cigarete?
i bonga man geriausiai gryna
moz
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-10-03, 11:39
Reputacija: 0

Standartinė moz »

Bongmaster rašė:
HaRDy rašė:Na pasirašinėjau su pardavėju tai gal su maža nuolaidėle ir parduos. Tai tą stiklinį pirksiu. O kaip manot, grinderį reiktų pirkti (pigiausią nebent)? Ar pigaus neapsimoka ir geriau savo auksinėmis rankelėmis apdirbti?
pirk grindery ir pigiausia, as tai medinius perkdwau po 5 lt. kai buwo gonzo. pirkau pirma savo bonga is gonzo ir tuo paciu aj galwoju grindery isimesiu, 5 lt. ir tikrai nepasigailejau, nors ir pats pigiausiais bet sawo darba puikiai atlieka. ir kaip pametu arba dingsta vel per naujo uzsisakau.
nu bet kaip kam, kam pirstukai o kam grinderiukai ar zirklutes.
mano patarimas toks. pirk! tikrai pirk!
Jau geriau su rankutem smulkint, nei su mediniu granderiu, ir dar uz 5lt [; nervu gadinimas tik =]
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Standartinė BongMachine »

HaRDy rašė:Visiems ačiū už pagalbą renkatis.

Būtų dar tik vienas klausimėlis, kokiu kiekiu reiktų maišyti su cigarete?
Jeigu nežinai kaip ten su cigarete daryt, tai butinai gryną pirma bandyk, išvis aš jeigu bongas yra tik gryną kemšu, negadink skonio ir įspūdžio rūkydamas bongą su tabaku,nes bongas skirtas prisikimšimui, tokiam stipriam hitui, kur jau vieno užtektų apsipūsti, tai yra aparatas skirtas apsipūsti galingai ir linksmai.
Jeigu pvz. surukai ketvirtuką per jointą maišydamas su tabaku, gaunasi apie ~10 dūmėkų, tai į bongą susikrauni vieną gryna ketvirtį, prisidegi su didžiule ugnim, trauki viską, atkemši skylę........va tada jau būna REAL BONG RIP ir efekto nepalyginsi su to jointo efektu. ;]
O grinderis irgi geras daiktas, isidedi, pasukineji ir gaunas lygiai, greitai, išsmulkinta gražiai, tolygiai viskas, be to kai dideli kiekiai tikrai biški užsikinisi rankom smulkint...
wwwwww
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Bongmaster »

Mano :bong: .Ugis jo metras. Cia tik vienas is daugelio.
Deja jis buvo pavogtas, o su jo dingimu, dingo ir mano manjakiskai nesveikas noras pusti.Tokie bongai yra vienetiniai, kadangi seip jis yra permatomas, bet kaip saule ant jo pasviecia, tampa neoninis, isiziureja pamatysis kaikur mazas neono prosvaistes.
Beto su situ bongu namie buvo rukyta 3 kart, lauke kokius 40kartu ,per puse metu.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Bongas

Standartinė hipiukas »

Seilė varva.. :)) :bong: [:)]
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Wanikas »

Grazuoliukas :D :bong:
Epic Win
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Bongas

Standartinė putejas »

va čia tai bongas:) aš irgi noriu tokio didelio, tik man patinka tie su praplatėjimu apačioje, ten kur jau vanduo buna :) ir taip matau...įkrenti i foteliuką, puff puff po biski :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Bongmaster »

Kolegos, dekui dekui. turiu as visokiu bongu. Beto sakau, sita pavoge. O jis pasauly vienintelis toks. beto yra ir bongas su burbulu apacioj, yra bongas ir su 2 burbulais, vienas apacioj kitas vidury, jo ugis 55 cm bet i jy telpa tiek pat kiek i metra. Aisku sitie 2 su burbulais nera mano, bet per juos esu rukes didesne dauguma kartu.Parodysiu gal kada ju foto irgi. :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Spotless »

Pasaulyje vienintelis toks ? Kasgi custom bongus is akrilo daro...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • EL. Bongas
    ParukesZvilrbliuks » » forume Legalus forumas
    8 Atsakymai
    4568 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Marbauskas
  • Savadarbis bongas..
    canabis » » forume Legalus forumas
    112 Atsakymai
    51060 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Supreme
  • Bongas vs Pypkė
    Tim » » forume Legalus forumas
    20 Atsakymai
    10141 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas zolininkass
  • Garintuvas (Vaporizeris) ar vandens pypkė (Bongas)
    zaltys » » forume Legalus forumas
    44 Atsakymai
    20172 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Vaporize