Nuotrauka Nuotrauka

Bongas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Bongmaster »

daro, beto kodel turetu nedaryt? :) man ji atveze spicialiai pirkta aukcione is USA. Daugiau tokiu nera. Taip sake. O jej pamatysi butent toky, prasau man i pm. Busiu skolingas. Labai skolingas.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Spotless »

Akrilinio bongo forma yra labai brangi. Bongo savikaina krenta tik tada kai ju buna prikepama daug.
Beto jei tau nieko nereiskia spalva ir logotipas tokiu pilna visur.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Bongmaster »

O kas tau sake kad uz jy mazai mokejo? :D uz jy buvo daug pinigu suplota oj daug. Ir jej gali duok linkus. Beto as kalbu apie toky paty. Nemanau kad ratum antra toky. Isvis toks vaizdas jog bandai tik yrodyt, kad tokiu pilna ir kad jis eilinis bongas, ir nieko vertas. Manau kad reiketu tiket ka parduodantys zmones sake, o ne ka internetas raso.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Spotless »

Man visada akriliniai bongai akyse stovejo kaip nepilnaverciai ir pigus bongai, tokie jie man ir liks.
Ir siaip nezinau kam pirkt brangu akrila kai yra zinomu firmu bongai is stiklo ir tokio pacio aukscio.

P.S. Koks ten leiblas su G raide ?
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Bongmaster »

Nezinau, nepamenu. Matai kiekvinas turi skirtinga skony, ir del jo nesigincijama.As asmeniskai spjausiu i 3 stiklinius ir pasiimsiu 1 akriliny H| . Man akrilas kurkas geriau uz stikleska, galit jus mane kad ir pakart, vistiek ta paty sakysiu :] . Vien tik del skonio, nezinau visiem skaniau per stikla , man per akrila, kogero todel kad pagrinde vien tik per jy ir rukau.
Beto akrilas geriau nes:
1.Ivairiausiu spalvu.
2.Gali but neoninis kaip mano R.I.P.
3.Kurkas lengvesni nei stiklas.
4.Neduzda.
5.Yra pigesni.
6.Neslysta nuo pavirsiu ir is ranku kaip stikliaskos.
7.Per reta kury stikliny parukysi su ledukais,(jis turi but didelis tam, ir kolbos formos, o tokiu mazai ir jie brangus).
8.Uzteks pirmu septyniu.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
moz
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-10-03, 11:39
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė moz »

Turetum toki pati stiklini o ne akrilini, ir dar ale vienetini is aukcionio from USA, tai manau stiklinis butu pats geriausias tau :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Bongmaster »

Na matai toks pats stiklinis svertu apie 7-9 kg ir jis nebutu neonis kai saulele pasviecia :) . Todel man ir akrilas geriau, plius kiek daug daug daug spalvu yra, o stiklo spalvoto nelabai, nu yra seip stilko spalvoto, bet ten spalvos netokios.
Aj zodziu, DEL SKONIO NESIGINCIJAMA. Manau stai sioj vietoj diskusija ir galima pabaigti.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Bongas

Standartinė putejas »

kai atkusiu sakiau bandysiu organizuotis custom stiklinį didelį bongą. gerai būtų pagal užsakymą kokį ilgą ir raitytą :D
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Spotless »

Pagaliau ryt ashcatcheri pasiimsiu ir pypke, ot laimes bus rukant.
Pypke sita :
http://www.gonzo.lt/product_info.php?products_id=674
ir sitas ash catcheris :
http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=669
tas kitas atrodo graziai bet valyt ji uzsipisimas butu.
Anonymous

Re: Bongas

Standartinė Anonymous »

Graži pypkė. Mano planuose taip pat yra nusipirkti gerą stiklinį bongą su visais priedais. Spėju visai kitoks rūkymas. Dar paavrčiau gonzo ir pamačiau įdomią prekę :D http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=597 vietoj klevo lapo :D
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Spotless »

Pre cooleris labai saunus dalykas. Didelis skirtumas kaip rukosi.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Bongmaster »

Sveiki cia dar vienas is mano bongu :)turejau toky tik kad 18 cm, bet jy pavoge kaip ir tam metriny/ vienetiny. Sitas buvo stikliaska black leaf. O sitas kur uzsisakiau yra jo kopija tik kad 24 cm, buvo 16/18/24 cm tai griebiau 24cm. Ieskojau jo apie 4 men internete, radau viena psl, bet ten is lt koreles pinigu neima, o poto radau kita psl, bet ten i lt nesiuncia, taigi , kadangi buvau prisiekes betkokia kaina jy susigrazint tai kovojau del jo gan ilgai, derinau kad zmogus siustusi pas save ir poto kad persiustu man, teko moket 2 kart brengiau bet (pykst pokst negrazus zodis) ne piniguose esme. O sitas bongas nerealus ( dar nerukiau per jy rukysiu tik nuo rugsejo pirmos) per jy uztenk 0.3 ant 3 ir buna tas pats(tik kad labai slykstu rukyt)(bet poto pripranti) kas per metriny 1 ant 3 na gal ant 4. Bet esme kad jej turi labai nedaug, sitas bongas kaiptik tau! :V:
[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
P.S. Tam kad nenutiktu taip kaip kad, anksciau pavoge, ar kad as jy sudauzysiu, ar kad pamesiu. Tai uzsisakiau 2 vienetus :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Bongas

Standartinė putejas »

negaliu nepapostinti šitos nuorodos

http://www.everyonedoesit.com/online_he ... tCatID=764

tik pažiūrėkit kokie gražuoliukai :} :}
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Spotless »

Bongmaster cia jugi sitas:
http://www.gonzo.lt/product_info.php?products_id=693

Ryt nufotkinsiu savo pypke ir pre-cooleri.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Bongmaster »

Taip. Cia tas pats. Zinau. Pas mane toks pats. Derinau as su gonzo adminu ilga laika kad, jis butent man tokiu uzsakytu, pasirodo kad ,uzsake ir daugiau :) . Seip galiu drasiai sakyti, kad jej ne as ,tai sito bongelio gonzo.lt dbr nebutu lentynose :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:Taip. čia tas pats. Zinau. Pas mane toks pats. Derinau as su gonzo adminu ilga laika kad, jis butent man tokiu uzsakytu, pasirodo kad ,uzsake ir daugiau :) . šiaip galiu drasiai sakyti, kad jej ne as ,tai sito bongelio gonzo.lt dabar nebutu lentynose :)
Tu man paaiškink,kaip iš tavęs pavogt juos gali?Tu rusį laikai? :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Bongas

Standartinė Legalus »

jo ir as klaust norejau kaip tuos bongus pavoge :]
vaikai nenarkokit vartotiku.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė Spotless »

Nu va pafotkinau biški ir aš savo prietaisu. Dar gal patarsit vienu klausimu...

Čia ash-catcheris prikabintas. Tikriausiai tolygiai toks pat geras pirkinys kaip ir bongas, rukymo skirtumas milziniskas. Tiesiog svelnus ir saltas dumas pareina.
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Čia grinderis, žaliam pakelyje - filtriukai kurie taip pat naujas pirkinys buvo bet pasakysiu, kad nelabai praktiški, nes ploni ir pakelis ganjos.
[ nuotrauka ]
Pypkė kuriai sprendžiu problema dėl skylutės. Turiu 3 skirtingus dydžius tinkliuku bet nesilaiko niekas viduje.
[ nuotrauka ]
Čia sena foto kai bongas išplautas buvo.
[ nuotrauka ]

O problema yra pypkėj skylute, nelabai įsivaizduoju kuo ja normaliai užkišt, kad vis dar eitu rukyt. Vakar meginau folijos rutuliuka padaryt bet nesigavo.
[ nuotrauka ]
pawliune
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-04-14, 20:28
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė pawliune »

Dek akmenuka, bent jau mes taip darydavom :)
moz
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-10-03, 11:39
Reputacija: 0

Re: Bongas

Standartinė moz »

Bongmaster rašė:Taip. čia tas pats. Zinau. Pas mane toks pats. Derinau as su gonzo adminu ilga laika kad, jis butent man tokiu uzsakytu, pasirodo kad ,uzsake ir daugiau :) . šiaip galiu drasiai sakyti, kad jej ne as ,tai sito bongelio gonzo.lt dabar nebutu lentynose :)
Lenkiam galva pries tave ir klaupiames, ka mes be taves darytumem :| Pastebejau kai tu megsti pasvaigt taip gan normaliai, tai nelabai ir betikiu as tavim ;D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • EL. Bongas
    ParukesZvilrbliuks » » forume Legalus forumas
    8 Atsakymai
    4573 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Marbauskas
  • Savadarbis bongas..
    canabis » » forume Legalus forumas
    112 Atsakymai
    51067 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Supreme
  • Bongas vs Pypkė
    Tim » » forume Legalus forumas
    20 Atsakymai
    10150 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas zolininkass
  • Garintuvas (Vaporizeris) ar vandens pypkė (Bongas)
    zaltys » » forume Legalus forumas
    44 Atsakymai
    20222 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Vaporize