Nuotrauka Nuotrauka

litaeunseeds.com - pareigunu pinkles?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

Konspiracija ! 8/
tikriausiai, ĮTEIGTI .... čia mano tokia užduotis, demaskavot !

8|
divinorum.lt
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Noriu pritarti mr.green. Mano gimtajame mieste pagavo vieną stambesnį pardavinėtoją. Tai sako, kad jį sekė gal du metus. Aš nenoriu čia plėstis iš kur tokios žinios pas mane ir t.t. Dar norėčiau pritarti teorijai, kuri atsirado po pyrago valgymo. Kartais ir aš taip pagalvodavau. Mano pasitikėjimo jau tikrai nebeatgaus šitas forumas. Teks pamiršti visus planus apie auginimą bent metams, kol išsikraustysiu iš dabartinės gyvenamosios vietos. Baisu ateityje net kokį growreport'ą dėti po savu nick. Gal ir didžiausiu mane paranojiku palaikysit, bet geriau visada įtarinėti kažką, negu būt "kietam" ir susigadinti paskui visą gyvenimą.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Spartakas rašė:Bet Tragedijus labai jau su trenksmais atejo i sita foruma, iskarto su tokiais kaltinimais ir panasiai, kvepia samokslu kažkieno.. konkurentai ?
Konspiracija, dude ;)

O gal sąmokslas yra šita tamstos žinutė žinant, kad tamsta esat geras Redžio pažįstamas? :) Gal reiktų ne medžiot lazdynų papūgas, o pasakyt "aš šitą žmogų asmeniškai pažįstu ir galiu už jį garantuot"?

Kad ir kiek ant drumzlių drumzles pilsi, vistiek jos liks drumzlėmis.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Princas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2008-07-03, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė Princas »

Tai kad lietuvoi yra tik 2 puslapiai kur prekiauja seklom, tai arba cia konkurencija arba mes visi esam cia stebimi aisq ir ip adresai tada zinomi ir adresai. Tai kaip yra istikruju galima pasitiketi siuo forumu ar jau nebe?
Northern Light in my box :)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Nu tai tas anas ir užstūmė čia viską vadinas :) Taip ar taip viskas bus kaip po senovei...Nešikit i kelnes.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Apvalus rašė:Taip ar taip viskas bus kaip po senovei...Nešikit i kelnes.
Žinoma. Anksčiau ar vėliau vistiek pagaus. Viskam savas laikas. Tai, kad sėdėkit ir laukit savo eilės ;)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Kad dabar ta eilė ilga matyt, nes čia daug žmonių išsirikiavo ant karto, tai kol daeis tai dar spesit viena paskutinį derlių nuimt :)
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Naktibaldai, metas tau isikišti :D

Taigi tu čia moki paskalas skleisti, pvž, kad Sigma moteris :D :D Arba, gad šitas forumas mentų irštva :D Ir pnš :D

Mielieji forumiečiai, pažiūrėkite į lubas. Jus stebi vaizdo kameros :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Jo, galėtu kas nors koki detektyva susukt kaip čia mus sekė nuo 2004 metų ir kad visus surašė i juodąją knygą ir kad visiem pzdc ateina :/
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

Taip Sigma, aš Redi jau labai ilgai pažystu asmeniškai ir galiu garantuoti, kad jokio tyrimo jis čia neatlikinėja, ir jokie pareigunai nepradės pro jūsų langus lipti dabar. Tiesiog nemanau, kad mano garantas čia kam ka sako, todėl to ir nepaminėjau.
divinorum.lt
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Spartakas rašė:Taip Sigma, aš Redi jau labai ilgai pažystu asmeniškai ir galiu garantuoti, kad jokio tyrimo jis čia neatlikinėja, ir jokie pareigunai nepradės pro jūsų langus lipti dabar. Tiesiog nemanau, kad mano garantas čia kam ka sako, todėl to ir nepaminėjau.
O gal jūs abu infiltruoti pareigūnai esat? :D :D :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Ir cia tawo manymu redwhite ar kas?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

kiek radai visko seklys morka :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Standartinė adminas »

keletas dalykėlių:
1. www.legalus.net administracija neturi nieko bendro su Red&White ar lituauen seeds. www.legalus.net administracija (nemaišyti su forumo moderatoriais) niekada neskatino naudotis lituauen seeds paslaugom, bei neplatino šio saito reklamos. saito administracija apskritai niekada neskatino, neskatina ir neskatins nei kanapės auginimo, nei rūkymo. vienintelė saito paskirtis - supažindinti su objektyvia informacija. ir nieko daugiau.
2. dėl paaiškėjusios informacijos Red&White buvo paprašytas pasitraukti iš moderatorių gretų ir su tuo sutiko.
3. www.legalus.net administracija negali nei patvirtinti, nei paneigti pasklidusios informacijos. Red&White nedavė išsamesnio paaiškinimo.

p.s. atsarga gėdos nedaro.
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

mh, kas toliau ?
Tragedijau tu isviso gerai jautiesi ? Tu mastai ka tu darai ? Apie ka sekanti pradesi rinkti informacija ? Gal apie mane ? Kazkaip net nejauku pasidare...
Ei, o gal atidarom nauja tema, ir ten pradedam rinkti info, kas apie ka daugiau gali surinkti ? :D kaip linksma butu, galetumem deti foto, gyvenamaja vieta ir panasia.. wohooo
divinorum.lt
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Baikite elgtis kaip raganų medžiotojai.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Ir paaiškinkit man kvailam, kas yra blogo būt policijos rėmėju.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Manai šūdų pamaišymas daugiau sako? Taip, sako. Bet priešingai nei tikiesi.
Spartakas rašė:Taip Sigma, aš Redi jau labai ilgai pažystu asmeniškai ir galiu garantuoti, kad jokio tyrimo jis čia neatlikinėja, ir jokie pareigunai nepradės pro jūsų langus lipti dabar. Tiesiog nemanau, kad mano garantas čia kam ka sako, todėl to ir nepaminėjau.

Nustokit elgtis kaip mažvaikiai. VISI.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Princas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2008-07-03, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė Princas »

Sigma, o tu papasakok kame tu geri matai, kad buti Policijos remeju ?
Uz tai pinigu niekas nemoka.
Northern Light in my box :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kiek metuku tamstai, kad gera tik tai už ką pinigus moka? Susimokėk už šį forumą.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Tema užrakinta