Nuotrauka Nuotrauka

Alkio malsinimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
eskzms
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-03-09, 17:14
Reputacija: 0

Alkio malsinimas

Standartinė eskzms »

Sveiki,kai pradejau rukyt buvau zyyyymiai lieknesnis, po kiek laiko svoris augo ir augo. Tai va, kai parukai labai pramusa ant valgio, tada pradedi kimst kas papuola po ranka, visoki nesveika maista, ( keciupas su cukrum vos ne taip). Apykaita mano normali, bet vat kad negaliu sustot valgyt. Ar yra koks budas numalsint alki? nes svoris pradejo nesustabdomai augt ir augt, o sustot negaliu, nors ir kiek sau sakau kad parukes nebevalgysiu, pacios rankos kisa i burna viska kas akiai skanu, atrodo esu sotus kaip "tuzas" bet vistiek negana.
Marabu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2008-12-02, 15:01
Reputacija: 0

Standartinė Marabu »

:D ,man kazkada pagelbejo mitas apie kaifo zudima t.y.valgymas sudegina dali tavo malonumu..nesiveliu i diskusijas kiek teisingi yra panasus teiginiai,bet nuo to laiko,o praejo jau eile metu,niekada nevalgau parukes.pasedek,paplepek-pasimegauk o pavalgysi veliau...
nezudyk kaifo! :D ;)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Aš tai pastebėjau kad krenta man svoris, bet negaliu teigti kad čia tikrai nuo ganjos. Retai būna, kad parūkęs taip nori valgyt kad nebegali. O jai ir būna, tai kad numalšint alkį maisto užtenka labai nedaug.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
eskzms
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-03-09, 17:14
Reputacija: 0

Standartinė eskzms »

nu matai, kai parukai su kompanija ar panasiai, tai jo alkis ne toks didelis tavo draugas buna, bet kai esi namie (niurais vakarais arba po darbu) ir saldytuvas pilnas mamos kotletu arba kazko panasaus... siaip labai pats megstu gamint, nes studijuoju kulinarija. Del to kai pavalgai nukrenta pruha, tai as pilnai uz. Bandau gert daug vandens, biski padeda. :)
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Pradek sportuot, raumenukai uzaugs, jei daug valgysi ir suderinsi su sportu :D
betenas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2009-03-09, 22:20
Reputacija: 0

Standartinė betenas »

galima uzsiimti kokianors veikla ,kad negalvoti apie maista ;)
Marabu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2008-12-02, 15:01
Reputacija: 0

Standartinė Marabu »

arba:-dar po viena,ir namo!,yo
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

As tai kai parukau kazkur apie pora walandu visiskai negalvoju apie valgi. Bet praejus porai ar daugiau valandu galvoje vienintele mintys: "idomu,ar yra namie ko valgyti?" :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Išsiverdi kokius tris ar daugiau litrų žėlė ir užsiseivini šaldytuve. Grįžti namo ir netyčia randi. Kaip gerai būna :D Ir kalorijų nedaug, ir kaulams sveika.
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Marabu rašė::D ,man kazkada pagelbejo mitas apie kaifo zudima t.y.valgymas sudegina dali tavo malonumu..nesiveliu i diskusijas kiek teisingi yra panasus teiginiai,bet nuo to laiko,o praejo jau eile metu,niekada nevalgau parukes.pasedek,paplepek-pasimegauk o pavalgysi veliau...
nezudyk kaifo! :D ;)
O cia gali but kad net ne mitas. Nes tikrai buna kai prisirukai tada jei saldziai privalgai iskarto numusa dali higho :) Neveltui kai zmones persiruko jiems duoda kazko saldziai uzvalgyt arba vandens su cukrum :)
I'm a junglistic man.
geroDumo
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2009-01-19, 22:55
Reputacija: 0

Standartinė geroDumo »

tai geriau prieš parūkant labai labai gerai prisivalgyk ir tik tada parūkyk žalio. bent jau man tai padeda. tada tik siaip norisi atsigerti, bet nevalgyti. ir dar ką nors nuveikt norisi, o ne šiaip sėdėt :}
Jah Is My Guide
Anonymous

Standartinė Anonymous »

geroDumo rašė:tai geriau prieš parūkant labai labai gerai prisivalgyk ir tik tada parūkyk žalio. bent jau man tai padeda. tada tik siaip norisi atsigerti, bet nevalgyti. ir dar ką nors nuveikt norisi, o ne šiaip sėdėt :}
Jei supykina netyčia, tai būna tada :D
teknut
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-03-17, 15:36
Reputacija: 0

Standartinė teknut »

man tai kai parukai aisku norisi valgyti bet laisvai imanoma apsieiti ir nepavalgius tiesiog pamirsti apie tai ir viskas , labai nemegstu kai draugai puola iskart valgyti ;/ geriausia manau pries puciant sociai pavalgyti , o parukius galima konors atsigerti skanaus ir viskas ;] cia kurie raso ''oj negaliu parukes nepavalgyti'' ,sorry zinokit nesuprantu as jusu , juk galima tiesiog negalvoti apie maista ir viskas ,tikrai nieko neatsitiks jai nepavalgysit paruke ;]
wadap
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

As tai jei zinau jog reik sendien parukyt, tai nevalgau iki parukymo (dazniausiai tai buna vakare) o paskui smagiai sociai pavalgau uz vis dienele. Ir nera jokiu problemu ;}
NARKOTIKAMS NE !
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

O aš mėgstu parukyt prieš vakariene pavyzdžiu, viskas taip skanu buna :]
cezzaras
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2008-08-28, 04:45
Reputacija: 0

Re: Alkio malsinimas

Standartinė cezzaras »

eskzms rašė:Ar yra koks budas numalsint alki? nes svoris pradejo nesustabdomai augt ir augt, o sustot negaliu, nors ir kiek sau sakau kad parukes nebevalgysiu, pacios rankos kisa i burna viska kas akiai skanu, atrodo esu sotus kaip "tuzas" bet vistiek negana.
Būdas yra. Bet pirmiausiai turi suprasti vieną paprastą dalyką. Visas svorio auginimas prasideda tavo galvoje, minčių forma. Todėl, ten kur tavo dėmesys, ten ir tavo tikrovė. Apskritai, maistas, žmogui yra visiškai nereikalingas. Žmogus gali gyventi be maisto metų metus. Daugiau pasiskaityki čia: http://forum.breatharian.info/viewforum ... dcb94bf5e8[/list] . Pabandyk pradžioje nevalgyti vieną dieną į savaitę. Kitą savaitę dvi, dar kitą tris dienas, tik nepertempk savęs iškarto. Dar svarbu kokioje aplinkoje tu gyveni, kokį darbą dirbi, nes visi šitie dalykai apsprendžia ir daro įtaką daugeliui tavo nevalgymo įpatumų. Žodžiu visą info, jei norėsi, susirasi pats, aš tik užvedu ant kelio. Sėkmės.
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

O cia per daug valgantiems paaiskinimas tik lt kalba :

http://www.ve.lt/?id=1232391157&data=20 ... 1065924821
ir http://www.sunson2005.narod.ru/pranos_e ... rukis.html

P.S. kosmosas kazkoks :D 8|
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Assas rašė:O čia per daug valgantiems paaiskinimas tik lt kalba :

http://www.ve.lt/?id=1232391157&data=20 ... 1065924821
ir http://www.sunson2005.narod.ru/pranos_e ... rukis.html

P.S. kosmosas kazkoks :D 8|
Man tai čia kažkaip neįtikima.Gyvent be maisto?Gi žmogaus gyvybinei veiklai reikalingas vanduo ir maistas.Kažkoks rimtai kosmosas. :D Aš kai mėgstu skaniai pavalgyt,ne man tokie straipsniai. :D
GuaRD
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2009-02-27, 23:34
Reputacija: 0

Standartinė GuaRD »

Isikaliau sau tokia taisykle:
kai parukau, nei geriu nei valgau, nes kitaip numus kaifa :D padeda
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Aš kai parūkau mėgstu prisišikti į kelnes. Pabandykit :]
Rašyti atsakymą