Nuotrauka Nuotrauka

Ganja Activists Welcome

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
OPENSEED
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2009-03-11, 22:41
Reputacija: 0

Ganja Activists Welcome

Standartinė OPENSEED »

Dear Ganja Friends,

I wonder how is the story about ganja activists meeting in Lithuania?
Perhaps I'll visit LT next month. I believe we could meet somehow, somewhere!

more details:
http://openseed.eu/viewtopic.php?p=262#262

Green Raggaeards,
konopix
___________
openseed.eu
piktas ninja
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-06-28, 09:54
Reputacija: 0

Standartinė piktas ninja »

i wait your PM
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

maybe you go to n.ireland or some friends living in n.ireland just let me now beacose im have some friends from poland here in n.ireland!boys smoking marijuana and wery goog my friends probably!keep gone for legalize boys!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
OPENSEED
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2009-03-11, 22:41
Reputacija: 0

Standartinė OPENSEED »

sure we have friends in Ireland. You'll get the message
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

oh yes my friend!but remember im talking about norhtern ireland!thats diferent ireland and n.ireland.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Standartinė dumtraukis »

sveiki, prikelsiu sita tema siektiek, tikuosi moderai labai nesupyks, zodziu esu kaiptik db in N.Ireland, galvoju kur cia susiveikt :x: siektiek pasiklausinejes suzinojau jog cia yra ale kaip jau pardavinejami jointai susukti, bet kaina mane nustebino 1.5 svaro uz 3 jonius, kazkaip nepatikejau, sakau man reik nu ale ''konkorieziu", kad pats susmulkintum ir i joni, sako gramas 10 svaru. del sito ir kazkaip abejoju, cia ash pirma karta esu, tai galit gal kas buve ar zino paaiskint situacija cia, ka geriau rinktis ir pan..taika ;)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

tai bandyk ta g imt ziurek kas per daiktas matysi ka perki bent
vaikai nenarkokit vartotiku.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Standartinė dumtraukis »

jo, reiks paprasyt pavyzdiu to ir to, tada pasirinksiu paziurejes, siaip dar girdejau, kad stipresne cia gerokai, burimas kitas...pazesim, kiti gal brukstelas kanors dar :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

dumtraukis rašė:jo, reiks paprasyt pavyzdiu to ir to, tada pasirinksiu paziurejes, siaip dar girdejau, kad stipresne čia gerokai, burimas kitas...pazesim, kiti gal brukstelas kanors dar :)
Imk nesmulkintą ir tiek.Ir matysi,kai paimsi,kaip atrodo ir t.t. Bent jau aš taip manau.Nes tose jointose,gali būt tabako daugiau nei reikia ir pan. :) Geriau būt tikram. :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

dumtraukis rašė:sveiki, prikelsiu sita tema siektiek, tikuosi moderai labai nesupyks, zodziu esu kaiptik dabar in N.Ireland, galvoju kur čia susiveikt :x: siektiek pasiklausinejes suzinojau jog čia yra ale kaip jau pardavinejami jointai susukti, bet kaina mane nustebino 1.5 svaro uz 3 jonius, kazkaip nepatikejau, sakau man reik nu ale ''konkorieziu", kad pats susmulkintum ir i joni, sako gramas 10 svaru. del sito ir kazkaip abejoju, čia aš pirma karta esu, tai galit gal kas buve ar zino paaiskint situacija čia, ka geriau rinktis ir pan..taika ;)
Mano draugas irgi Ireland'e nusipirko tuos tris jointus. Sake velka, ir labai pigu. Na kai jis mėgsta pasipūsti / pameluoti / perdetai pasigirti, tai nelabai aš juo ir tikėjau... Man atrodo, kad ten dar visokio šūdo prigrūsta, ale kaip salvija, ar kitų psichoaktivių žolelių.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Standartinė dumtraukis »

tai jo sake, kad uzvelka gerai ir tie jointai, bet bandysiu gaut nesmulkintos, pranesiu kaip ten kas ;)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Standartinė dumtraukis »

tai va, galu gale gavau :x: zodziu staigiai man cia ja ikiso taip, tai klausimas, neskleidzia ji labai aitraus tokio MJ kvapo, atrodo normaliai, kadangi nlb dar ismanau tai nzn, bet klausimas gavau ale kaip ziedus su mazais kaip ir oranziniais plaukeliais ant ziedu, ar teisinga dalyka gavau? viena is rusiu gal bus jos cia? nes kvapas tai toks nera labai aitrus 8/
Justaxx
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2008-05-23, 17:27
Reputacija: 0

Standartinė Justaxx »

Oranžiniai plaukeliai ir turi būt, bet tu dėl viso pikto nuotrauką įmesk. Jei bus normali žolė, tai skaniai surukysi, jei arbata - nors arbatos išsivirsi.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Kai jūs čia nusišnekat.
:x: Tas kai nusišneka 420 *
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Standartinė BongMachine »

Dumtrauki, tu i savo avatara pažiūrek ir jei panašios galvos, tai duuuuuh ... Parašyk marijuana arba weed per google vaizdus, kaip galima nematyt ką nusiprkai, ar mj ar arbata...
wwwwww
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Standartinė dumtraukis »

prikolas cia su ta arbata :D geras ten dalykas, jau isitikinau besukdamas sian --==::~~ kazkas panasaus http://media.photobucket.com/image/mari ... C04627.jpg tik ne tiek daug :D
gerai suprantanciu Gerb. Putiku prasau neisizeisti uz "nusisnekejimus" ;)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

dumtraukis rašė:prikolas čia su ta arbata :D geras ten dalykas, jau isitikinau besukdamas sian --==::~~ kazkas panasaus http://media.photobucket.com/image/mari ... C04627.jpg tik ne tiek daug :D
gerai suprantanciu Gerb. Putiku prasau neisizeisti uz "nusisnekejimus" ;)
Normali,normali. :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas