Nuotrauka Nuotrauka

UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
iLovePlants
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2013-03-13, 18:38
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė iLovePlants »

Alkoholio mafija yra papirkus visus, kas tik galetu pakenkti jų gėrimų paklausai, štai kokia skrajutę radau, Lietuvoje nebus bent jau greitu metu laisvo viešo žodžio, nes visi yra korumpuoti, o jeigu kas nors garsiai parėks, kas jiems nepatinka, bus amžiams nutildytas, grožimės supistų sovietų įnašą į Lietuvos kultūrą [ nuotrauka ]
Cannabis is medicine
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Rastafari »

Tegul papasakoja kaip alkoholio ir tabako vartojimas nepilnamečių akivaizdoje diena iš dienos įtakoja šansus, kad jie pradės rūkyti arba gerti.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė G. »

ou ou ou! Čia yra geras! Kur ir kada gavai tokį? Kelintų metų čia? Kuo daugiau info apie lankstinuką - tuo geriau. Padarysim iš šito bajeriuką :) Labai dėkui, kad pasidalinai!!!!
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
iLovePlants
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2013-03-13, 18:38
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė iLovePlants »

2013 metų mokykloje yra stendas, tai iš ten ir paemiau, aš irgi kai ka sugalvojau vietoj sitų šudų atspausdint pvz: alkoholio zala, foto bjaurių imest, ka tu i tokia minti?p.s yra ir kita puse [ nuotrauka ]
Cannabis is medicine
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Marbauskas »

Įtakoja nevartotinas, jį turėtų keisti "daro įtaką" :) Šiaip prie to paties lietuvių kalbos pamokėlė :D bet skrajutė apgailėtina... nenustebino visiškai.
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė G. »

Bet tai kaaaaaaaaaaip čia apgailėtinai viskas padaryta! Suprantu, kad nėra gerai kai nepilnamečiai ima svaigintis, bet kamon :D Reklamą ir socialinę komunikaciją išmanau belenkaip gerai, kanapė su manim jau beveik 10 metų ir tikrai galiu pasakyti, kad šitas šūdas vaikus tik dar labiau paskatins vartoti. Čia į kokią auditoriją nutaikyta? Pradinukus? :D Nu tu, iLove, čia ir prajuokinai mane su šitom iliustracijom, ačiū tau už tai :D

Ir čia bl skaitosi SAM ir NTAKD lėšų panaudojimas :D Debilai jie yra! Prioritetizacijos - 0. Apsišvietimo savo darbo srity - 0. Profesionalumo - 0. Mano blt močiutės kaimynė geresnę "socialinio švietimo akciją" surengtų. APGAILĖTINA tikrąja to žodžio prasme. Man gaila to laiko ir tų pinigų, kurie buvo iššvaistyti šitai akcijai. Dar gaila ir tų žmonių, kurie šitą dalyką rengė. Jie turbūt galvoja: "Nu va paleidom projektą, dabar mažiau žolės vartos vaikai ir šiaip žmogeliai, mūsų darba atliktas" :D Nifiga sebia.. iš kur toks nachališkumas pas tuos siaurapročius?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
lilo
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2012-09-10, 18:28
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė lilo »

Kurk sąskaitą ir kuo greičiau, taip ir knieti pinigais (daugiau kuo nelabai moku) paremti legalize iniciatyvą
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Sveiki. Buvo sugalvotas Zaliojo lapo pavadinimas busimai asociacijai, taciau man vis kazkaip kyla abejoniu del jo tinkamumo. Prasau pagelbekit, pateikit kitu variantu ar ka nors. Dabar atejes matau cia ir gonzo klibina ir tas ir anas. Steigimui beveik visos salygos yra. Vis didesnis zmoniu rodomas susidomejimas kanapiniais reikalais yra tikrai dziuginantis. Nors anksciau buvau skelbes, jog reikalingi zmones asociacijos steigimui, taciau dabar skelbiu nauja paieska.
vardas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2013-06-04, 20:02
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė vardas »

pūtėjas rašė:Sveiki. Buvo sugalvotas Zaliojo lapo pavadinimas busimai asociacijai, taciau man vis kazkaip kyla abejoniu del jo tinkamumo. Prasau pagelbekit, pateikit kitu variantu ar ka nors. Dabar atejes matau čia ir gonzo klibina ir tas ir anas. Steigimui beveik visos salygos yra. Vis didesnis zmoniu rodomas susidomejimas kanapiniais reikalais yra tikrai dziuginantis. Nors anksciau buvau skelbes, jog reikalingi zmones asociacijos steigimui, taciau dabar skelbiu nauja paieska.
Noreciau placiau suzinoti apie asociacija
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Veliau isisteigusi asociacija uzsiims visuomenes svietimu, reklaminemis/mokomosiomis programomis, med. tyrimu ir kitokiu studiju organizavimu, sieks susvelninti arba visiskai panaikinti bausmes uz disponavima kanapemis.
mindblow
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-03-31, 21:05
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė mindblow »

http://www.youtube.com/watch?v=7BCb0ogWPx0 Galėtumėte paplatinti šį filmą arba sukurti kažką alternatyvaus
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė G. »

taram param bus ir filmas ir netgi dar geresnis ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
vardas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2013-06-04, 20:02
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė vardas »

Na racionaliai mastancius zmones sugebu ismokyti realybes kanapiu klausimais, nuo stereotipiniu bulvonu, kraujas verda.. Visu artimuju bei pazistamu esu pripazintas kaip narkomanas, tad nuo nieko slapstytis man nereikia.. Jei reiks pagalbos is mano puses, Im in!
laime3
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-07-23, 14:40
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė laime3 »

Pritariu! :)
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė BuD »

Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Closer »

Siaip senas straipsnis. bet buvo gvildenama tema partizanini seklinima :) http://m.delfi.lt/grynas/article.php?id=60828467 kitais metais pora granatu tikrai sudygs :)
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė SnowStorm »

Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė SnowStorm »

Filmas butu labai gerai, paremti verta jeigu rimtai kaskas vyks.. :)
mindblow
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-03-31, 21:05
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė mindblow »

Užskaitau šį projektą :x:
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Closer »

Kada cia pradedam dalyvauti?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Legalize partija
    sn00py » » forume Legalus forumas
    66 Atsakymai
    29325 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas