Nuotrauka Nuotrauka

UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Chessboxin'
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-12-28, 14:31
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Chessboxin' »

Aš manau norint pradėti reikia viską pradėti nuo mažiausio, pavyzdžiui sukurti tam tikrą žmonių būrį, pasidaryti specelias maikutes, kaip ir kažkas minėjo tuos lipdukus ant mašinu, ant kitokių dalykų prisiklijuoti ir taip po biški vis kilti tais laipteliais į viršų. Šitaip darant manau pasiektumėm legalizavimą, nors ir ne labai greitai, bet pasiektumėm. Kalbant apie krize, manau Lietuvai būtu naudinga, jeigu legalizuotų. Kodėl krizės nepajautė Olandija? Todėl, kad per metus į biudžetą nuo kanapių gauna po 2.3 milijardo dolerių. Manau dideli pinigai. Plius sumažėtų girtuokliavimas, o tai būtu mūsų tautai į nauda. Štai paveiksliukas, ką galima padaryti iš kanapės -> http://www.ipix.lt/images/90109621.jpg
Paskutinį kartą redagavo Chessboxin' 2009-12-28, 17:06. Iš viso redaguota 1 kartą.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė jahmate »

Gal turejai omeny 2.3 milijardo? Nes tokios salies kaip Olandija mastu 2.3mln yra centai :)
I'm a junglistic man.
Chessboxin'
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-12-28, 14:31
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Chessboxin' »

jahmate rašė:Gal turejai omeny 2.3 milijardo? Nes tokios salies kaip Olandija mastu 2.3mln yra centai :)
Dėkui, kad pataisei mane.. Skubėdamas rašiau, tai ir sumaišiau. $)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Manvydas »

Chessboxin' rašė:
jahmate rašė:Gal turejai omeny 2.3 milijardo? Nes tokios salies kaip Olandija mastu 2.3mln yra centai :)
Dėkui, kad pataisei mane.. Skubėdamas rašiau, tai ir sumaišiau. $)
Galima gal sužinot šaltinį? :) Tik šiaip.Kur radai, kad 2.3mlrd. :) :x:
Chessboxin'
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-12-28, 14:31
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Chessboxin' »

Manvydas rašė:
Chessboxin' rašė:
jahmate rašė:Gal turejai omeny 2.3 milijardo? Nes tokios salies kaip Olandija mastu 2.3mln yra centai :)
Dėkui, kad pataisei mane.. Skubėdamas rašiau, tai ir sumaišiau. $)
Galima gal sužinot šaltinį? :) Tik šiaip.Kur radai, kad 2.3mlrd. :) :x:
Irgi panašiam puslapį apie legalizavimą, bet dabar užkrito, nebepamenu. Jeigu prisiminsiu, parašysiu. ;)
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Prey »

na, tai kaip su tais laiskais?
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė dumtraukis »

sian sapnavau, kad Dalia, per kalba prezidenturoj, viesai pasisake ir pasiule judeti link mj legalizavimo. keisti sapnai, bet patiko man
nes pyxas artina ;)
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė edgy »

Geras sapnas, nenuleiskim rankų!
In Dalia we trust!
[ nuotrauka ]
Just a regular boy with irregular dreams.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Manvydas »

Pamirškit jūs tą eurosajuzo marionetę.Eilinė populistė, tokia pat, kaip ir anas Adamkus.Tik jis buvo JAV statytinis, šita ES. :) Pasižiūrėkit, ji tik šneka ir viskas, bet nesugeba net pasiūlyt ką konkrečiai būtų galima padaryt.O tai populizmas, svarbu šnekėt. :) Aišku žmonėms patinka populistai.
(Prisiminkit Kedžio skandalą, kur dabar jis dingo?Ko Grybas asmeniškai neliepia pristatyt tyrimų išvadų, beje kurios jau gruodį turėjo būt?). :)
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė edgy »

Kaip ir tu Manvydai aš turiu savo nuomonę apie Grybauskaitę, tiesiog pataikiau į temą ir tiek. Kiek ji kažkieno statytinė aš nežinau, jei tu tuo garantuotas ir taip puikiai išmanai LT teisinius ar tai galios aspektus būnant LR prezidentu, tai tik galiu pasidžiaugt, kad turi tokią tvirtą ir teisingą nuomonę. O kalbėt apie tokius šūdus kaip Kedys man net neapsiverčia liežuvis, o ir nesu kompetetingas, mat tokiais pletkais net nesidomiu, eilinė propaganda. Žmonėms patinka, todėl ir rodo. Bukinimas.
Just a regular boy with irregular dreams.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jefridas »

Pamiršote turbūt, kokioje teritorijoje gyvenate. Parlamentinė respublika, ne prezidentinė. Ko jūs norite iš D. Grybauskaitės? Ji reprezentuoja šalį, ir kartais VETO tam, kad išlaikyti reitingams. Jokiais būdais neginu, ir man tikrai nusišikt ant tos valstybės, kol ten gyvens tokie žmonės. Kaip parazitai, kuo kitiems blogiau, tuo jiems geriau. O ir tik kalbėti tesugeba.
Ar tie kurie daug šneka ir juodina Lietuvą ką nors gero padarėte? BVP keliate? Turbūt pirkdami alų ir cigaretes, tik tiek. Tie kurie kažką daro, tyliai vagia turėdami pakankamai intelekto ir gabumu ir jiems gerai. O tie kurie nieko nedaro, tik ir šaukia, kaip viskas blogai, nes daugiau neturi ką veikt.
Europos sąjungai seniausiai nusišikt ant Lietuvos, nebėra Baltijos tigro, apie kokią marionetę šneki? Ignalinos nebėra, verslo nebėra, investicijų nebėra. Kam rūpi Lietuva? NIEKAM. Lietuviai iš natūros tokie, galvoja, kad jie kažkam labai rūpi ir yra pasaulio bambos. Pakeliaukite, sužinosite, kad Lietuvos net pasaulyje nežino, Lietuvos sostinė Riga, ir gyvena ten post-soviet-union žmonės kurie yra uždari naujovėms ir yra neišprūse. Nusiimkite rožinius akinius, ir pradėkite kažką veikti o ne skustis kaip viskas aplinkui blogai ir pilka.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

sesija man šį mėnesį tai laiko mažai kol kas galiu skirt rašliavom. pasistengsiu persiplėš pusiau, gal padės ;)
patiko man tas posteris, dar MJ ženkliuką manau galima įsegti jai į krūtinę :D kas jį tokį padirbo? gal kas iš jūsų? geras plakatas gautūsi :)

beje, nežinau kaip jūs, bet aš galvoju, kad jau vasario mėnesį būtų gerai Vilniuje parūkt. be plakatų, transparantų, tik duot žinot kokiam delfiui ir alfai, kad mes va rūkysim tada ir tada ten ir ten. Laišką sukurt daug laiko nereiks. Jei šauniai gausis šitas, tuomet bus galima planuoti balandžio mėnesiui ir t.t.

siūloma data: Vasario 5d.
siūlomas laikas: 13:00
siūloma vieta: prie Seimo
Afro smoke
Naujokas
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2009-10-18, 20:17
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Afro smoke »

Nebusiu :/ gyvenu pajuryje, o motociklo teises gausiu po 2010 balandzio menesio...
Chessboxin'
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-12-28, 14:31
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Chessboxin' »

putejas rašė:sesija man šį mėnesį tai laiko mažai kol kas galiu skirt rašliavom. pasistengsiu persiplėš pusiau, gal padės ;)
patiko man tas posteris, dar MJ ženkliuką manau galima įsegti jai į krūtinę :D kas jį tokį padirbo? gal kas iš jūsų? geras plakatas gautūsi :)

beje, nežinau kaip jūs, bet aš galvoju, kad jau vasario mėnesį būtų gerai Vilniuje parūkt. be plakatų, transparantų, tik duot žinot kokiam delfiui ir alfai, kad mes va rūkysim tada ir tada ten ir ten. Laišką sukurt daug laiko nereiks. Jei šauniai gausis šitas, tuomet bus galima planuoti balandžio mėnesiui ir t.t.

siūloma data: Vasario 5d.
siūlomas laikas: 13:00
siūloma vieta: prie Seimo
Dėl delfi ir alfa kažkaip nemanau, jeigu sakai jog toje temoje būtu parašyta, jog ta ir ta diena rūkys mj. Man peršasi tokia nuomonė, jog ir prisistatytų kokie kriminalistai.

O dėl plakato sutinku su tavim, jog reikėtu dar mj ženkliuka ir tikrai gautusi geras plakatas. Ir stovint su tokiais plakatais prie seimo, manau atkreiptu visi dėmesi. :V:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

gal aš klystu, bet manau, kad bet kokiu atveju pradžioje aukų bus. Jeigu lendam į viešumą, vadinasi mentukai bet kokiu atveju plos katučių nes žiūrėkit! Jie tyčia pažeidė įstatymą! Gi neinam prašyt, kad pieną supirkinėtų brangiau? :V: Viešumo esmė ir yra ta, kad lyst į viešumą, skelbtis ir drąsiai ginti savo įsitikinimus, nesvarbu kiek tai bekainuotų ir t.t. Teismas po teismo, apeliacijos, laiškai Seimui, Dalytei, viešos pasikartojančios akcijos - vienintelis kelias jei norim, kad kažkas pakrutėtų. Jei ir toliau bijosim, kad oi, suims, nuteis, nubaus, pakars, nušaus tai ir mirsim užgožti sistemos ir atsižadėję savų įsitikinimų ir laisvės. Reikia kovoti. Tai taiki kova, bet vistiek kova.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė DarNe »

Nu, man atrodo pradet reiketu ne nuo rukymo, gal pirmiau apsviest placiau visuomene? lankstinukus kokius padalint?
Nes kai lietuviska spauda uzdrausta buvo, nieks gi nepradejo visai skaityt is pat pradziu,siekiant ta draudima panaikint?
Gal zmones verciau is pradziu tegul prarand nuomone bloga apie Mj arba ja bent kiek sumazina.
Ir bajeri sugalvojau, jei jus taip apsiskelbiat visiem kad rukysit ten ir ten,tada ir tada MJ,,Nebutinai sakot kad MJ, bet leidziat tai suprast, tik nueinat visiskai svarus, neruke menesii, susedat ir pradedat rukyt taboka(ne MJ) musrai pagalvoja,kad rukot MJ susiparina, isvez rukancius, paima meginius,istiria , o ten svaru :D gal ir kvailas bairis butu, bet po naujako nelabai atsigaves as dar tai durnai kartais pagalvoju :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Manvydas »

Ach tie radikalai. :)

Nori iškart rūkyt prie seimo.
Jūs su tokiom akcijom visuomenėj iššauksit atvirkščia reakciją.Bus, kaip su gėjais, tada kažkokius pokyčius tik nukelsit 100 metų. :) Radikalizmas yra blogai, nes tokie šūdžurnaliūkščiai, kaip alfiniai ir delfinai, viską išvartys kitaip, ir bus tik blogiau.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė DarNe »

Sudlaikrasciai, kaip ir dauguma komerciniu daiktu, siekia biznio,todel raso ko nori dauguma, o dauguma kaip visiems seniai aisku, nera savarankiskiai mastyt sugebantys kuriems uztenka sudo...
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

lankstinukai, bukletukai ir t.t. darykit kaip norit. man įdomu kaip jūs per visą lietuvą dalinsit tuos bukletukus :D turit planą? valio, prisijungsiu. aš asmeniškai preliminarų planą matau, bet tik iš kitos pusės, kurią jau daugiau mažiau tarkim pristačiau. nežinau, gal aš klystu... aš tiesiog bandau krutint, kažką galvot, kažką dar, nes čia niekas nieko nedaro. pasiūlymų daug, o darbų nulis. Gerai, va Jefridas galės prie tų lankstinukų padirbėti kai reikės, bet jei norit nuo to galo pradėt tai bent jau patekit įsivaizduojamą planą kaip, kur ir kada jūs juos dalinsit. tam neužteks tik lankstinukų. tam reikia jau ir plakatų, kad žmonės matytų kas čia ką dalina, reikia matiugalniko kad kokių faktų garsiai paskaityt. tie lankstinukai tai jums ne koks kvietimas i neaisku kluba kur marozai renkasi pasidauzyt ir pagert ir kur tik gaves i rankas zmogus is kart ismeta i siuksline. aš tokius veiksmus matau tolimoje ateityje, kuomet pradžia kažkokia daugiau mažiau padaryta ir belieka orientuotis visa jėga į pilkąją masę ir valdžią. ir mažiau reikia verkti apie media. reikia eit bet kokia kaina. jūsų lankstinukai jokiu būdu nenugalės žiniasklaidos. man keista, kad jūs tikitės, kad tiesa praeis kiaurai nepaliesta, neužgauta ir nesumenkinta. pamirškit. ką ir kaip bedarysit bus sunku ir visi šmeiš, meluos ir t.t. o ką, ne? svarbiausia neapsiimti mol grandiozinių darbų, o pradėt po truputį.

p.s. tiesiog skiriasi mūsų supratimas apie vienus kitus dalykus, todėl kartais pagalvoju, kad vargiai mes čia ką aplamai sukursim ;) nors būtų smagu
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jefridas »

Putejau :) Nu...
.. aš tiesiog bandau krutint, kažką galvot, kažką dar, nes čia niekas nieko nedaro
Na konkrečiai be metaforų ir išvedžiojimų, faktais, ką tu padarei, ir kuom laikai savę pranašesniu už kitus? :)
Aš tai jaučiu, kad tu per daug itikėjas visomis sąmokslo teorijomis, pasaulį matai kaip šiukšlių maišą pilna šiukšlių, kalbi apie kažkokias pilkąsias mases, kontrolę... Wake up.

Neįsižeisk tik, bet pats tokį toną uždavei. kalbi daug o darai nieko...
Nueisi prie seimo, pariš, gausi mentinei į galvą, ir baigsis aktivizmas.

P.s. Su naujais [:)]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Legalize partija
    sn00py » » forume Legalus forumas
    66 Atsakymai
    29374 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas