Nuotrauka Nuotrauka

UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė DarNe »

putejas rašė:lankstinukai, bukletukai ir t.t. darykit kaip norit. man įdomu kaip jūs per visą lietuvą dalinsit tuos bukletukus :D turit planą? valio, prisijungsiu. aš asmeniškai preliminarų planą matau, bet tik iš kitos pusės, kurią jau daugiau mažiau tarkim pristačiau. nežinau, gal aš klystu... aš tiesiog bandau krutint, kažką galvot, kažką dar, nes čia niekas nieko nedaro. pasiūlymų daug, o darbų nulis. Gerai, va Jefridas galės prie tų lankstinukų padirbėti kai reikės, bet jei norit nuo to galo pradėt tai bent jau patekit įsivaizduojamą planą kaip, kur ir kada jūs juos dalinsit. tam neužteks tik lankstinukų. tam reikia jau ir plakatų, kad žmonės matytų kas čia ką dalina, reikia matiugalniko kad kokių faktų garsiai paskaityt. tie lankstinukai tai jums ne koks kvietimas i neaisku kluba kur marozai renkasi pasidauzyt ir pagert ir kur tik gaves i rankas zmogus is kart ismeta i siuksline. aš tokius veiksmus matau tolimoje ateityje, kuomet pradžia kažkokia daugiau mažiau padaryta ir belieka orientuotis visa jėga į pilkąją masę ir valdžią. ir mažiau reikia verkti apie media. reikia eit bet kokia kaina. jūsų lankstinukai jokiu būdu nenugalės žiniasklaidos. man keista, kad jūs tikitės, kad tiesa praeis kiaurai nepaliesta, neužgauta ir nesumenkinta. pamirškit. ką ir kaip bedarysit bus sunku ir visi šmeiš, meluos ir t.t. o ką, ne? svarbiausia neapsiimti mol grandiozinių darbų, o pradėt po truputį.

p.s. tiesiog skiriasi mūsų supratimas apie vienus kitus dalykus, todėl kartais pagalvoju, kad vargiai mes čia ką aplamai sukursim ;) nors būtų smagu
Lankstinukus dalint galima pvz.:
dauguma pastu teikia lankstinuku dalijimo paslaugas su laikrasciais,tik aisku tai kainuotu.
Taippat galima juos dalint per yvairias svetes,kai bua dideles zmoniu mases, festivaliuose- be2gether,purefuture... kainuotu maziau tik daugiau darbo

Tik daugumos lietuviu mastymas persiauras, jie..debilavoti tokie.. didesniais po**ujistais but reiketu jiem, Neduok dieve nemastysi kaip su praplautom smegenim tai ir i durnyna isves ar sibira koki galiausiai :D

Manau mazai zmoniu atsiras kurie pasirasytu viesai rukyt .. visgi rupi ateitis,baisus narkomano irasas byloj...
kazka daryt tikrai reikia tik pradet riktu nuo zemesniu dalyku, sviest zmones forumuose, ir kitokiuose puslapiuose,kalbet su pazystamais, draugais..apie tai paaiskint viska ir taikliai isdestyt,maziau rizikos butu, ir tai darant del viso pikto but neputusiems, nes neduok dieve paims tyrimam.o kol neyrodytas rtavo kaltumas tu nekaltas, ir jokio yraso tavo byloj, taip manau atsirastu daugiau zmoniu, nes jie ne taip baimintusi del savo ateities, nevisi gi mes cia biznieriai kuriems visi dirba o mes niekam, o darbdaviai irgi is "pilkosios mases" parasyta-narkomanas, iskarty maziau galimybiu rast darbo.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

nu tai dabar dar pradesim diskutuoti ar yra pilka mase ar nera? :) man rodos as pats kazkur minejau,kad esu tinginys ir bandau save iskrutint neisskiriant is kitu.niekur nesakiau,kad esu pranasesnis,o taip ir negalvoju.
DarNe rašė:dauguma pastu teikia lankstinuku dalijimo paslaugas su laikrasciais,tik aisku tai kainuotu.
sitas sudomino.sventes gerai,bet ne visos,todel irgi reik atsargiai atsirinkt kurios tinkamos dalinimui,kurios ne..ar ne taip..?

o tas kalbejimas suzmonemis individualiai,su seima neparukius tai aciu, tuo jau uzsiemu metus ir delto turiu daug bedu. toks kalbejimas yra tiesiog gynimas savu ideju,o ne darbas legalizavimo link ;)

p.s.nelinkes lankytis festivaliuose ir sventese.na bent jau nebuvau linkes,todel info kas kur kada vyksta neturiu ir neisivaizduoju kur ieskoti 8|
Ar Nesakiau
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2008-10-11, 13:17
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Ar Nesakiau »

zmoniu svietimas per skrajutes ir visokius bukletukus nepasiteisins. Anksciau dažnai matydavau prisegiota skrajuciu kuriose buvo aiskinama kaip gaminami kailiniai, kaip zvėreliai kenčia ir panasiai.. Ar tai ka nors pakeite? kaip pirko tuos kailinius taip ir perka. Mano manymu tik viesai rodant, kad zolę rūko normalus zmonės įmanoma apšviest visuomenę
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Jefridas rašė:Na konkrečiai be metaforų ir išvedžiojimų, faktais, ką tu padarei, ir kuom laikai savę pranašesniu už kitus? :)
Nueisi prie seimo, pariš, gausi mentinei į galvą, ir baigsis aktivizmas.

P.s. Su naujais [:)]
apkarpiau tavo postą truputį ;) taigi - nieko nepadariau dar. tame ir esmė, kad nepadaręs, o daryt noriu ir tikiuosi darysiu jei ne su grupe tai vienas. apie mentinę galima šnekėti ką tik norim ir pasakoti kokias tik norim istorijas kaip ten kas ką muša, bet nuo to entuziazmo neturėtų sumažėti. Gerai čia Sigma ne kartą yra pasakęs, kad arba dirbam arba nešnekam nieko nes pažadų žmonės jau prisiklausė iki soties. Tas liečia ir mane. Todėl daugiau aš nei žodžio nieko nesakysiu ta tema kol nebūsiu bent ko nors padaręs, nes matau, kad yra mol nerašyta taisyklė, jog pasisklaidymui jau turiu būt kažką padaręs. tam gi ir siūlau, kalbu, kad bent kažką pradėtume.jeigu netinka, tuomet siūlykit jūs ir gal pradėsime, o dergtis stumdyt tankų ant žmogaus nebūtina.

p.s. nepyk Jefridai jei ne taip patį supratau. ;)
pys :x:
iki
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė beržas »

putejas rašė:beje, nežinau kaip jūs, bet aš galvoju, kad jau vasario mėnesį būtų gerai Vilniuje parūkt. be plakatų, transparantų, tik duot žinot kokiam delfiui ir alfai, kad mes va rūkysim tada ir tada ten ir ten. Laišką sukurt daug laiko nereiks. Jei šauniai gausis šitas, tuomet bus galima planuoti balandžio mėnesiui ir t.t.

siūloma data: Vasario 5d.
siūlomas laikas: 13:00
siūloma vieta: prie Seimo
Ok, man tinka. Susitiksim vasario 5 prie seimo rumu.
kol2nas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-09-06, 10:01
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė kol2nas »

zmoniu svietimas per skrajutes ir visokius bukletukus nepasiteisins. Anksciau dažnai matydavau prisegiota skrajuciu kuriose buvo aiskinama kaip gaminami kailiniai, kaip zvėreliai kenčia ir panasiai.. Ar tai ka nors pakeite? kaip pirko tuos kailinius taip ir perka. Mano manymu tik viesai rodant, kad zolę rūko normalus zmonės įmanoma apšviest visuomenę
Nepyk, bet "normalūs" nerūko nieko.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

kol2nas rašė:Nepyk, bet "normalūs" nerūko nieko.
jo, normalūs nieko nerūko, gyvena pagal sukurtus įstatymus, jų besąlygiškai laikosi, pastoviai skuba į darbą, nes tikisi senatvėje gauti vadinamą pensiją. taip pat normalūs palaiko bušą ar tai obamą ar dar ką, nes jų politika labai taiki, demokratija valdo. taip pat normalūs būna patys pirmieji kurie teisia žmogų, jeigu jis rūko, neva tai jam, normaliam, trukdo gyventi. normalūs taip pat gyvena pagal kitų normalių sukurtus stereotipus, pvz. "normalūs nerūko".
kuo asmeniškai tu, žmogau, esi normalus? tuo, kad nerūkai? nu ir būk normalus pagal savo normalumo normas, o man/mum gerai būt "nenormaliem", pagal mūsų normas ar požiūrius. aplamaitokio dalyko kaip "normalus žmogus" nėra. visi gyvena savaip, elgiasi, kalba ir mąsto savaip ir visi yra normalūs
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė jahmate »

Sutinku tikrai negali pasakyt kas yra normalu siam pasaulyje...
I'm a junglistic man.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jefridas »

@kol2nas

situacijos:
Zmogus turi versla, gerus santykius, skaito daug knygu, bendrauja su zmonemis, negeria alkoholio, ir kartais paruko slapcia, niekam nezinant.
Zmogus turi versla, gerus santykius, skaito daug knygu, bendrauja su zmonemis ir geria alkoholi.
Zmogus turi versla, gerus santykius, skaito daug knygu, ir nei geria nei ruko.
Zmogus neturi verslo, neturi geru santykiu, neskaito knygu, geria ir ruko.
Zmogus neturi verslo, neturi geru santykiu, neskaito knygu, negeria ir neruko.
Zmogus neturi verslo, turi gerus santykius, skaito daug knygu ir kartais paruko.
Zmogus nieko nedaro.

Kuris is siu variantu, normalus? Ar gali atsakyti i tai argumentuodamas?
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė edgy »

Visiškai sutinku, kad kas man normalu kitam gali būt keista ir panašiai. Tuo žmonės ir unikalūs. Sutinku su Pūtėju, tik nesuprantu, kodėl taip užsipuoli. Kad ir kokioj santvarkoje mes gyventume, sistema visada bus, todėl laikyt daugumą žmonių nevykėliais, kvailiais būtų tiesiog arogantiška, nes kaip bebūtų sistema įveda kažkokį tai režimą. Aš taip pat esu sistemos priešininkas, tačiau nežinau ką reikėtų keist, kad tai būtų geriau. Daugelis diktatorių norėjo tai pakeisti, tačiau kaip žinome iš istorijos, viskas pasisukdavo blogiau. Gal kalbu labiau apie socializmo diktatorius kaip Fidelis, Čege, Leninas. Visi siekė lygybės, tautos darnumo, kitaip sakant tautos valstybės ir visi krito. Fidelis su Čege iš pradžių ėjo išvien, poto keliai išsiskyrė, o kai Castro paėmė valdžia pats pripažino, kad nežinojo kaip elgtis, ko imtis, taip ir vyksta iki pat šiol. Žmonės neturi maisto, pinigų nėra, geriausias pajamas Kuboje turintys žmonės yra karininkai ir taksi vairuotojai. Nesakau, kad demokratija yra gera valdymo sistema, tai tokia pat diktatūra tik aukštesniame lygyje, \"užmaskuota\", tačiau kolkas nieko geresnio nėra. Kad ir kontraversiškasis \"venus\" projektas. Va čia tokia sistema kurioje 70-80% planetos gyventojų nereikia rūpintis darbu, viską atlieka technologijos, 2-3% žmonijos yra atsakingi už technologijas. Atrodo idealu, valio! Tačiau tai egzistuotu tik idealiame pasaulyje kur tie 2-3% būtų visiškai filosofiškai, psichologiškai subrendę žmonės neturintys jokių kėslų, tai panaudoti savo naudai, ir kad ir kaip gražiai ir nekaltai tai atrodytu, tai vistiek būtų sistema ir diktatūra. Tokia žmogaus prigimtis. Kad ir paprastas nelabai su šiais dalykais susijęs pavyzdys - šiuolaikiniai automobiliai. Daugelis gamintojų, testuotojų pripažįsta, kad silpnoji automobilio grandis yra pats vairuotojas. Lygiai tas pats yra su valdžia, galia.
Just a regular boy with irregular dreams.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

edgy rašė: nesuprantu, kodėl taip užsipuoli. Kad ir kokioj santvarkoje mes gyventume, sistema visada bus, todėl laikyt daugumą žmonių nevykėliais, kvailiais būtų tiesiog arogantiška, nes kaip bebūtų sistema įveda kažkokį tai režimą.
negaliu kitų laikyti nevykėliais, nes tam tikra prasme pats esu nevykėlis. kas liečia užsipuolimus, mano tuos akių draskymus - atsiprašau :!:
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jefridas »

Kalbant apie valdzia, galia -tai cia atskiras pokalbis.
Pasidomekite Standford prison experiment, tuo paciu vokieciu filmas Das Experiment bando parodyti kas vyko to ekperimento metu. Veliau sio psihologinio eksperimento modulis buvo pritaikytas Abu Graihb http://images.google.com/images?hl=lt&c ... q=&start=0

Abu Graihb buvo kalejimas Irake ir ten buvo ziauriai elgiamasi su kaliniais.
Toks zmoniu elgesys yra nuspejamas, nes tai yra musyse.
Kalbant apie eksperimenta, tai buvo paimta 20 savanoriu, jie buvo padalinti i 2 grupeles, kaliniai ir priziuretojai, kas vyko veliau, buvo nepaaiskinama ir baisu. Jis turejo trukti 14 dienu, bet buvo nutrauktas po 6.
Tai vienas is argumentu, kodel mes negalime tureti valdzios.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė rude bwoy »

putejas rašė:jo, normalūs nieko nerūko, gyvena pagal sukurtus įstatymus, jų besąlygiškai laikosi, pastoviai skuba į darbą, nes tikisi senatvėje gauti vadinamą pensiją.
Tai taip išeitų kad nerūkantys kanapės būtinai laikosi visų įstatymų? Geriau jau patylėtum, tokiais savo postais pūtikų imidžą tik pabloginsi.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

rude bwoy rašė:
putejas rašė:jo, normalūs nieko nerūko, gyvena pagal sukurtus įstatymus, jų besąlygiškai laikosi, pastoviai skuba į darbą, nes tikisi senatvėje gauti vadinamą pensiją.
Tai taip išeitų kad nerūkantys kanapės būtinai laikosi visų įstatymų? Geriau jau patylėtum, tokiais savo postais pūtikų imidžą tik pabloginsi.
imidžas 8) joo... :D manau, kad mane neteisingai supratai, bet dėl mano kaltės. matai, nesugebėjau dorai posto parašyti, todėl gal būt ir kilo klaidingas supratimas :) tiek to, nepulsiu aiškinti ir koreguoti. yra kaip yra.
Jurcikas2
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-01-02, 20:03
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jurcikas2 »

Turiu pasiulima, gal butu galima tartis su delfi arba alfa redaktoriais ar direktoriais kad publikuotu straipsnius apie MJ?
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė jahmate »

Jurcikas2 rašė:Turiu pasiulima, gal butu galima tartis su delfi arba alfa redaktoriais ar direktoriais kad publikuotu straipsnius apie MJ?
Tai kad jiems cj reiktu kysius duot kad parasytu normalius straipsnius kad MJ nera taip blogai, nes as garantuoju kad jiem moka pinigus kad rasytu straipsnius pries MJ...
I'm a junglistic man.
Jurcikas2
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-01-02, 20:03
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jurcikas2 »

Tada reikia rast remeja, kad nebutu koks narkotiku dileris, nes jiem tai neinauda tas legalizavimas butu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

straipsnių rašymas ir nuolatinis lindimas redaktoriams į akis geriausias ir pigiausias kelias (mano manymu). su media neprijuokausi kyšininkaudamas. tuoj atbildės STT ir sakys, tai ką, norėjai spaudą nupirkt, nu :) o tas nupirkimas jaučiu per projektus kokius nors eina. gi taip populiaru dabar: reikia papirkt, išplaut pinigus - darom projektą :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė jahmate »

Del remeju manau kad tikrai imanoma rast kas paremtu, jei tu jam isaiskintum kad tai naudinga jam :)
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Legalize partija
    sn00py » » forume Legalus forumas
    66 Atsakymai
    29418 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas