Nuotrauka Nuotrauka

UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė GanjaGoblin »

pastebejimas po "super.lt" jei esi kietas viešai pust, buk kietas ir žodi ištart..
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Tokių iš viso reik mažiau žiūrėt, tik nuotaiką susigadini =( Šikau ir tapšnojau ant TV, džiaugiuos, kad nebežiūriu:) Nors tas žmogelis, kuriam "tiako" susivelt su mentais nelabai turi galvoje kažką, matomai prišikta vietoj smegenų .\
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė breeze »

Tiesiog išsigando žmogus. Nėra lengva į kamerą kalbėti, jei nesi tam pasiruošęs. Be to, tikėtina, kad žurnaliūgos tiesiog sumontavo taip, kad jis maksimaliai kvailai atrodytų. Gi to žurnalistai ten ir atvažiavo - nufilmuoti pusdurnius narkomanus, o ne objektyviai visuomenei parodyti kas vyko, ir kodėl...
Padekim viską ir dingstam velniop...
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė dumtraukis »

as ir issigasciau jei prie manes pribegtu su mikrafu vienas ir dar vienas su kazkokiu apvaliu vamzdziu, uzsiparinciau ir neparukes, nes pvz man tai keista, buvo man taip karta, ale vistiek per telika parode, draugai zvenge :)
nes pyxas artina ;)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė GanjaGoblin »

as irgi tikriausiai pradeciau mikciot, bet tada nesiverzk i jas, o cia ne, ka noriu ta darau, o kai uz ta daryma zodi pasakyt reikia tai jau nebegaliu. ir isvis nx ten rukyt reikejo? kas daresi? lomkes, neparukius salta buvo?
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Tik nereikia užgyniauti. Lryto žurnalistai prieš nueidami prie "tiako" žmogaus stovėjo ir kalbėjo su Aleksejumi S., jie kartu pastebėjo kaip "tiako" prisidegė žvakutę ir tarsi tarpusavyje iškėlė klausimą ar tikrai jis prisidegė kanapės suktinę. Žurnalistai kvietė jį eiti ir kartu ir pakalbinti jaunuolį, tačiau A. S. nėjo. Aš, būdamas cekava zosė ir suuodęs, kad čia vyksta veiksmas, nusekiau žurnalistams iš paskos. Operatoriui stovėjau iš kairės. Po pokalbio su "tiako" aš pakalbinau jį. Ką tu, "oi ne ne tai jo jo tai man px tai jo jo". Maždaug kanapė yra gerai, aš nieko blogo nepadariau, man pofik žurnalistai ir neprivalėjau nieko sakyti, bet kanapė gerai ir""...wtf? Tegul jis išsigando žurnalistų su kameromis ir mikrofonais, o kaip aš? Manęs irgi išsigando? :D Koks tikslas toliau malt "š"? Maždaug žmogus išsižada kažko, bet iš kart po to aiškina, jog niekada gyvenime to nedarytų. Viskas buvo gerai, kol neteko "sudalyvauti" situacijoje su "tiako" žmogumi. Dar ten stovėdamas aš jau supratau, kad tai ne į gera ir praktiškai nujaučiau, kad "tiako" taps akmeniu, kuris bus mestas mūsų daržan. Ir niekas jokių kadrų su juo nekarpė. Viską ką jie parodė taip ir buvo.
Smile
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2010-05-07, 18:07
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Smile »

[ nuotrauka ]
Geras plakaciokas butu :)
Tinius
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-08-20, 12:26
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Tinius »

Kas per istatymai ? galiu paverst, jei nlb ilgas textas
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

nu varge marija svenciausioji mergele viespatie jezaujezau :D ar mates kada nors bilenkoki istatyma kaip jis atrodo? nueik i istatymas.lt ir paziurek. daug prirasyta, daug punktu, papunkciu. kelias eilutes ar sakinius galim ir patys issiversti. kam uzduot papildomu klausimu? arba gali arba negali "jei ne daug, jei lengva, jei tas anas" .| kanados istatymas del kanapiu turejimo auginimo ir pan. as jei apsiimsiu verst tai uztruks tikrai ilga laika, o kur dar lietuvisko atitikmens paruosimas ir jo teikimas? nera tam nei laiko pas mane nei tinkamo anglu kalbos lygio.
Tinius
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-08-20, 12:26
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Tinius »

Kazkoks nepaputes tu cia atsakei :)
Is tikruju nebuvo pasakyta "kas per istatymai" (tuo tikejaus is barzo gaut tiesiogiai linka, ar kazkaip, kad paziuret konkreciai)
Ir kiek tu istatymu realiai. Man tikrai nesunku isvert, ir netgi idomu butu pasidomet kaip viskas formuluojama - bet kad as net nezinau kokiu tikslu tas vertimas konkreciai("prisideti prie istatymo pataisu" - man nieko nepaaiskina), tai ir nenoriu isipareigot praleist valandu valandas prie teksto, jei jis ilgas, ir dar neaiskiu tikslu verciamas..
Jei kaip sakai cia bus kazkoks teikimas, tai OK - tinka bet kas, bet tai gal galima placiau kazkiek?
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė badnews »

va, va. žiūrėsim, kas tie mūsų naujieji išrinktieji bus, ypač kas vadovaus SAM. jei gerai pamenu, tai Czekijoj sveikatos apsaugos ministras prie to labiausiai ir prisidėjo(pataisykit, jei klystu). o pas mum SAM vadovauja teisininkas, nors pagal mano logiką turėtų būt šiuolaikiškai mąstantis medikas. kol kas iš besiveržiančių seiman UŽ pasisakė tik "sexy" Milda, bet ji dar neprasidėjus rinkimams, jau sumaišyta su žemėm
togetha brotha
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė badnews »

simpatijos čia ne prie ko, net nejaučiu jai kažkokių ypatingų simpatijų, tiesiog sakiau, kad tai BUVO kol kas vienintelis žmogus pasisakęs UŽ.
išvis manau, kad kiekvienoj partijoj yra žmonių, kurie pasisakytų, tiesiog jie bijo tiek "kolegų", o dar labiau rinkėjų. va kai turėsim daugiau laidų kaip pvz "auksarankiai", viešų apklausų, tai gal ir politikai išdrįstų garsiai prabilt, na o męs, savo ruožtu irgi turėtume jiem prižadėt visokeriopą paramą(ne litais, aišku :) )
togetha brotha
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Temidė »

O nenorit savo partijos kurti?
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Temidė »

Na, bandžiau aš kažkiek domėtis tais dalykais, nors ten aukšti reikalavimai ir pan., bet manęs dar neatbaidė. Po 4 metų jau ir pati galėčiau eiti į seimą, jei kas nors išrinktų. Manau, reikia tiesiog normalių žmonių, kurie turi tvirtus įsitikinimus, ir kuriems ne pinigai svarbu. Todėl ir reikia sukurti savų partiją, nes galėtume žinoti, kad šitais žmonėmis tikrai galima pasitikėti, kad jie yra už žmones.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė runkelis »

jei pakliusi tenai tai prisimink mane :) ir legalus.net :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Temidė »

Nu aš ten viena iš oro nepakliūsiu :) Todėl siūlau prisiminti visiems ir mane, ir save, ir legalus.net jau dabar, ir pradėti burtis, jei norit kažką tikrai pakeisti ir pakliūti ten po 4 m.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Sveika, Temide. Malonu matyti gerais norais trykštančius žmones:) Čia nevyriausybinės organizacijos projektas stringa šlubuoja, o ką kalbėt apie partiją:) Mano užpakalis jaučia, kad nereik miegot, reik dirbt, bet dar greitu metu Lietuvoje žymių labai pokyčių nebus:/ Norai dideli, o galimybės mažos.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Temidė »

Manau, galimybės mažos tik dėl to, kad mažai kas prisideda...
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

O pati ar pasiruošusi prisidėti?
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Temidė »

Manau, kad taip, ypač dabar, nes labai trūksta man veiklos, norisi kažkokio aktyvumo :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Legalize partija
    sn00py » » forume Legalus forumas
    66 Atsakymai
    29388 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas