Nuotrauka Nuotrauka

UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Lar »

kaip dauguma sako be kovos nieko nebus bet kad tos kovos nelygios musu kanapiu megėju ir seimo nariu če taip pat galima prilyginti diskriminaciajai kuri skatina visuomen sukilima prieš mus ,su skleidžema dezinformacija . o nesakoma tikros padeties visuomenėja tarkime kad ir mano pažystami galiu ,kad ir ant ranku pirštu suskaičioti nerukančiu žolės .O gi ka tai reiške ? jie narkomanai . Aš nesuprantu ar seimui nuo to geriau kad apvaginėjama valstybe kure apvaginežėja žmonės pardavinėjantis uždrausta produkta , kuris neapmokestinamas ir jis valstybiai neduoda jokio pelno nors legalizavus būtu atvirkščiai ašku ne visi būtu legalus prekiautojai bet dauguma uždyrbtu valstybiai pinigus kurie galėtu paremt tuos pačius pensininkus . Bet tai liėtuvai sunku pasiekti nes ja valdo europos sajunga kuria valdo ir ne sažinyngi o sukčiai kurie nori pasipelnyti arba visiški idiotai kurie netskiria kas papylditu europos sajungos biudžeta . gryštant prie to pačio aukoholizmo ir smurto kodel aš turiu eiti baimindamasis kad manes koks girtas nenutrenktu ,Aš visai nesibaiminu kaip koks prisirukes važioja nes suprantu jog jis bijo daugiau manes nei aš jo ir jis visuomet bus atsargesnis už girta kurem atsijunge smegenis ,dingsta savisaugos inkstintai . Ar jus esate girdeja jog nuo kanapiu apsvaiges žmogus sužalojo ar pats susižalojo vairuodamas automobili ,nebent tai tik butu atvėjis dėl sveikatos negalavimu .O ka esate apie girtus ogi vos ne kiekviena diena girdima per žinias jog girtas asmo sužalojo,partrenke,užmuše,pavogė,išprievartavo,sumušė ar galiausiai sukapojo,išniekino
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

jei kas turi tikrai ir laiko ir dideliu noru tai prasau paorganizuokit 420 ka nors vilniuje, galim patarti ir pan. taciau bent jau as neturiu nei laiko nei salygu ir bent si pavasari nebeturiu ir noro:/ darbu milijonas ir tu paciu nebespeju apsikuopt
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė badnews »

bičiuliai, 420 nebe už kalnų. tai ar darom ką nors, ar vėl sėdim ir tylim subines suraukę/ Gal galėtumėt kas plakato maketą su žemaitijos meška + kanape pakurt... Būčiau labai dėkingas, o ir žemaičių frontas atjudėtų
togetha brotha
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Tai paorganizuok, argi taip sunku visur paplatint informaciją apie tai kas kur ir kada bus? Data yra, sugalvoji laiką, trumpą vieno ar dviejų sakinių atsišaukimą/kvietimą ir paskelbi internete. Yra gi ir legalus.net ir feisbukas ir legalikanape. Negali pagamint plakato kuriam turi idėją? Nebėda! Gi pažysti žmonių, turi pats ryšių ir turi žmonių kurie turi ryšių, galų gale legalus.net turi ne vieną dizainerį dirbantį (kad ir minimaliai) su painto programom ir tikrai greitai gali sukurpt kad ir nelabai ištaigingą, bet visai padorų plakatą ar skrajutę. Bet jei organizuosi tai pats ir privalėsi dalyvaut. Nebūtinai tai gali būti piketas ar mitingas, gali surengt ir simbolinį pasistovėjimą prie Seimo ar kur nors, kur susirinkę žmonės galės padiskutuot apie kanapes, išsakyt savo nuomonę, pasibėdavot ar pasidžiaugt. Dabar gi man ir pačiam lengviau būtų čia ateit ir parašyt postą kaip kad "ar darom ar ir vėl nieko?", bet juk naudos iš to pats žinai, kad jokios nebūna.
Žmonės, aš pasakysiu taip. Jei TU nieko nedarysi - niekas nedarys. Jei TU nebūsi pavyzdys - niekas nebus. O rėmėjų visuomet buvo ir bus ir nuolat atsiranda tik jei kas nors ką nors pradeda konkrečiau daryt.
Jokiais būdais negaliu sakyt, kad jei ne aš tai "oi oi što za ja tut oho ho". Esu ne ką mandresnis už jus. Lygiai taip pat noriu, kad kas nors kitas neštų vėliavą, viską rengtų ir organizuotų, bet norėt neužtenka. Nežiūrint mano norų visiems pofik, o man jau kartais trūksta kantrybė. Va ir gimsta paskui piketas ar laiškas kokiais nors institucijai. ką, galvojat daug sunkaus varginančio darbo reikėjo įdėt kad surengt pastarąjį piketą? Tik spėjom grupėj sutarti datą ir laiką ir jau tą pačią dieną ar net valandos bėgyje atsirado tas plakatas kviečiantis į piketą. Beliko tik visiems suvažiuot. Ot darbas didžiulis kad vaje vaje. Tyčia kas nors pabandykit rimtai į viską pažiūrėt ir paskelbt apie akciją ar kažką ir nuvykit tą dieną ten kur organizuojat. Nustebsit kai pamatysit, kad žmonės ateina!!!! Pasijusit visai kitaip, pajausit legalaizo galią ir pamatysit, kad ogi rimtai jeigu darai tai nelieki nepastebėtas. Tik noriu patarti jei kas sumąstys tai įgyvendint - jei surengiat kažką tai jau geriau ir turėkit omeny, kad privalot būt savo renginyje ir geriau pasiruoškit ką nors pakalbėt ekstra atveju jei pradėtų media atsibeldusi ką nors klausinėt. reik mokytis iš kitų klaidų;))))
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė runkelis »

:)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Temidė »

pūtėjas rašė:Čia nevyriausybinės organizacijos projektas stringa šlubuoja, ...
Beje, o kokios problemos ten su ta organizacija?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Labas :) Nevyriausybinės projektas jau man tapo ganėtinai skaudžia tema. Žinai kaip su tais pinigais būna, jie ateina ir išeina =( Net nespėji žmogus jų padoriai pačiupinėt ar kažką su jais nuveikt 8/ Tai aš dabar asmeninę užduotį turiu ištaisyti suveltą padėtį ir viską pagerint taip, kad vistik tas projektas būtų įgyvendintas :)
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Temidė »

Tai negi visos problemos vien dėl pinigų? Ech... o aš tikėjausi kokių nors trukdymų iš šalies ir pan. :) Tada ne taip ir baisu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Taigi, kad nvo bėdos yra būtent dėl pinigų;) Ir iš viso kas čia per "Žaliasis lapas"? Lievas kažkoks vaikų darželio pavadinimas. Reiks išsiaiškinti ar nekiltų keblumų norint registruot "Legali kanapė" :D
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Temidė »

Užregistravimas 100 Lt, nepasakyčiau, kad daug, o ko dar reikia? :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Laikinas jur. asmens pavadinimo įregistravimas kanuoja 50Lt. Popierių paruošimas, sutikrinimas pas notarą prieš einant į jur. asmenų registrą kainuoja apie 400-500Lt. Registracijos adreso gavimas kainuoja taip pat apie 400Lt. Turėčiau jeigu aš savo NT tai gerai, jokių problemų, imu ir registruoju. Finale su visais tvarkingais popieriais nuėjus į jur. asmenų registrą nežinau ką kainuoja pati finalinė registracija. Man atrodo nieko toliau nebekainuoja. Šiuo metu "Žaliasis lapas" laikinai įregistruotas iki gegužės kažkurios dienos, tiksliai nepamenu, reik man pakelt popierius.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Temidė »

O notaras – būtinas?
Dėl registracijos adreso, negi nėra kitų žmonių, kurie nori prisidėti prie veiklos ir turi savo NT?
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė badnews »

pūtėjas rašė:)

tai, kad buvau, kolega. gaila svecioj saly, bet renginio dvasia pajauciau. buciau ir jusu pikete pasirodes bet velgi uz 3 juru budamas nepriskraidysi... organizuoju pagal isgales, plakato nepadryciau, bet padaugines paplatinciau ;) laukiu a.ž. kas norėtų pasidalint idėjom. ir be pykčio, pūtėjau ;) peace
togetha brotha
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Aš taip pat be pykčio, gal tik kiek per griežtai viską surašiau:) Notaras būtinas, nes be jo patvirtinimo tavo visi steigimo protokolai ir sutartys laikomos niekinėmis. Su registracijos adresu irgi atrodo lyg nėr taip paprasta... Jei duoda kas savo adresą juridinio asmens naudojimui (adresas laikomas organizacijos buveine, siunčiamos ir gaunamos korespondencijos) tai turi buto ar namo savininkas duoti notariškai patvirtintą leidimą jo adresą naudoti steigiamo juridinio asmens registracijos adresui, kuris ir bus laikomas kaip steigiamos organizacijos buveinė, į kurią būtų siunčiama visa korespondencija. NVO buveinė tai nereiškia, kad ten galės lankytis visi ar ne visi organizacijos nariai, ale "čia mūsų biuras", bet "buveinė" reiškia, kur organizacija registruota. Juk visi turi turėti adresus, net politinės partijos ir organizacijos. Tai va. O yra kas negali nuomot biuro patalpų ar neturi kas turi adresą, kurį gali duot vien registracijai ir naudot korespondencijai gauti, tai tam atvejui yra kas suka biznį. Tokie versilininkai turi biurų ar gamybines patalpas ir už tam tikrą mokestį jie tau leidžia naudoti jų adresą. Vieni gali persiūst tavo gautus laiškus, kiti ne. Tai va tokio dalyko kaina ir yra apie 400. Be to jei steigimas vyksta kaune ar Vilniuje, tai savaime suprantama, kad labai nepatogu r nėra gerai adresą rašyt kur nors Klaipėdoje ar pasienyje kokiam Pasvaly ar Ignalinoj. Sunku sugaudyt būtų gaunamus laiškus ir t.t. čia daug niuansų. Pavyzdžiui kas liečia registracijos adresą tai mąstau apie šį variantą http://www.registracijos-adresas.lt/index.html kaina prieinamiausia, nors teko gaut atsiliepimą, kad dar trūksta žmogui šiokios tokios patirties UAB įstatų kūrime ir steigime. Bet tai prieš metus buvo, dabar jau gal prasikalė :D Tai tik jį vienintelį ir turiu išsisaugojęs dėl adreso. Nebent kas nors ką nors pramuš pigiau ir Kaune?
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Temidė »

Dabar aišku... :( Reiškia, reikia pažįstamo notaro ir buto Kaune arba Vilniuje :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Man ką pavyko išpešt tai tik pažystamų rekomenduotus notarus, tačiau kadangi patys notarai nėra pažystami tai ir anų paslaugos nėra nemokamos, bet palyginus lyg ir nebrangios. Tuo labiau jau buvau pas juos konsultacijose, norėjo imt pinigus, bet pasakė, kad jei pas juos tvirtinsiu visus popierius tai ir konsultacijos bus nemokamos, o pakonsultavo steigiamos organizacijos valdymo klausimais. Įstatuose buvau numatęs anksčiau, kad bus ir pirmininkas ir taryba ir revizija ir tas ir anas, nu vadovų nors vežimu vežk ir viskas atrodė tikrai labai sudėtingai, bet ne man. Juk pats rašiau tai ir taip aišku ką rašau :D O notarė paskaitė ir trumpai aiškiai pasakė, kad geriausia ir lengviausia yra tiesiog be jokių tarybų padaryt vienasmenį valdymo organą ir viskas. Ir įstatai ne tokie sudėtingi tapo, mažiau biletristikos, mažiau biurokratijos ir pan. Taigi konsultacijos done, dabar viskas atrodo lyg suruošta ir viskas lyg ir gerai, bet va susivėlęs su tais popierėliais esu, tai atidirbinėju :D Adresas Kaune ar Vilniuje neamžinai būtų, ateityje viskas persikeltų į jau ilgalaikes patalpas, bet kol čia kas įvyks tai paskaičiavau, kad turės praeiti apie 10 metų 8/ greičiau turbūt niekaip
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė GanjaGoblin »

pūtėjas rašė: Be to jei steigimas vyksta kaune ar Vilniuje, tai savaime suprantama, kad labai nepatogu r nėra gerai adresą rašyt kur nors Klaipėdoje ar pasienyje kokiam Pasvaly ar Ignalinoj. Sunku sugaudyt būtų gaunamus laiškus ir t.t.
jei beda tik laisku gavime tai kokia čia beda? jei atsirastu zmogus su adresu tai jis tuos laiskus ir persiustu, keli persiusti laiskai kad ir į men tikrai butu pigiau už nuoma adreso.
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

teisybė
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Temidė »

barzas rašė:Organizuoto Nusikalstamumo Tyrimo Tarnyba: Prašome Jūsų uždaryti šį tinklalapį, kitu atveju bus imtasi sankcionuotų operatyvinių veiksmų siekiant užkirsti nelegalų nelegalios informacijos srautą bei nusikalstamų grupuočių kūrimą.


Kada čia spejo prisikabinti prie legalikanape.lt? jau ir ten kad informacija dedi ir legalizavimui ruosi kliuti pradejo, ar paprasciause persigando kad ledai gali pajudeti ir sistemos pakalikam pagrinda is po koju ismus
Gal čia dėl to, kad nėra patvirtinimo, kad tik pilnamečiai įeina į puslapį. Reikia pradžioje puslapio padaryti, kad prieš įeidami paspaustų, kad patvirtina, kad jiems 18 m.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė dumtraukis »

nusikalstamu grupuociu kurima? uj uj kaip jie cia piesia viska vos ne smala ant balto lapo. damn, isplautos galvos
nes pyxas artina ;)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Legalize partija
    sn00py » » forume Legalus forumas
    66 Atsakymai
    28974 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas