Nuotrauka Nuotrauka

UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Aš ir Aminas, turim pilną teisę jus betkaip vadint. Iki šiol turim pilnus maišus pažadų, o darbų beveik jokių.

Esate išorėj pasipūtę, o viduj žiauriai kompleksuoti, tuščiagarbiai savanaudžiai tinginiai pažadukai menkystos, kuriais neįmanoma pasitikėt. NE? Gerai, pirmyn - įrodykit, kad kitaip yra!

Ir kol neįrodysit, kad yra kitaip, tokiais ir liksit. Jūs patys ir jūsų atžalos.

http://www.youtube.com/watch?v=-9d7xhe_7PA
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Sigma rašė:Aš ir Aminas, turim pilną teisę jus betkaip vadint. Iki šiol turim pilnus maišus pažadų, o darbų beveik jokių.

Esate išorėj pasipūtę, o viduj žiauriai kompleksuoti, tuščiagarbiai savanaudžiai tinginiai pažadukai menkystos, kuriais neįmanoma pasitikėt. NE? Gerai, pirmyn - įrodykit, kad kitaip yra!

Ir kol neįrodysit, kad yra kitaip, tokiais ir liksit. Jūs patys ir jūsų atžalos.

http://www.youtube.com/watch?v=-9d7xhe_7PA
Ė o gal tu rišk ką kalbi?Žinok sigma gerai,kol gerai.Bet žiūriu per daug įsijaust pradedi.Dar betrūksta tik to,kad Tėvus šūdais apipilt pradėtum...Žiūrėkis ką šneki.
Bet kuo sakai turi teisę vadint?Ar esi tuo tikras?Žinai kol gražiai,tol gražiai.Bet kai šūdais pilstotės,tai ko Jūs norit?Truputį pats pradėk jaust ribas.Pašnekėt matau esi gudras,bet pačio iniciatyva tik paburbėt,kad niekas nieko nedaro,kaip aš matau.O gal ir klystu,tik pataisyk tokiu atveju mane.Kad pašnekėt moki,tai moki.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Ką, skaudžiai tiesa akis bado?

Visų pirma kai kreipiesi į mane, rašai Sigma, o ne sigma. Mokykloj nemokė?

O antra ne nieko nenuveikusiems snargliams man aiškint apie kas daroma ir kas padaryta.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Sigma rašė:Ką, skaudžiai tiesa akis bado?

Visų pirma kai kreipiesi į mane, rašai Sigma, o ne sigma. Mokykloj nemokė?

O antra ne nieko nenuveikusiems snargliams man aiškint apie kas daroma ir kas padaryta.
Ne nemokė sigma.Gal už baninsi dabar mane?Manęs nebado,bet kai svaidais "šūdais" ne į tą puse,man nepatinka.A ne?Matyt tau tiesa akis best pradėjo,žiū tik paklausiau,o ką pats darai,tai dar ir snargliais vadintis pradėjai.Vnžo atsigauk Sigma (patenkintas?Pasikeitė kažkas?Ar tavo savimeilę paglostė?O gal ir pasijautei pakylėtas?),nes tas tavo pasikėlimas - gero neduoda.Būk žmogus,bo kaip šauksi taip atsilieps.Esi protingas,tik ... (įsidėk pats.)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Tik patvirtinti mano aukščiau išsakytą nuomonę. Būtum kitoks, užsiimtum savais reikalais arba įrodytum DARBAIS, kad klystu. O dabar tik tuščiai lendi aiškintis, kaip dauguma kitų pacukų.

Tai įrodys kas nors Adminas ir aš klystam?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Wanikas rašė:Biski ne i tema, bet kada atsidarys atsipusk.lt ?
Vis dar kabo ant tuščių pažadų.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Neklystat Jūs abu :) Čia rimtai taip yra chebra, atsimerkit.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Standartinė White smoke »

Man atrodo, kad pirma reikia pradėt nuo abipusės tolerancijos, jūs tik skaldotės, kol bent jau nepradėsit vienytis, nepadarysit nieko...More positive vibration :)
Jungle is massive!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Del tinginystes Sigma tai teisus, bet va del bajliu tai bbz. Va pastaruoju metu ant LT kokie valymai vyksta (kas nera blogai, nes pastaruoju metu beveik visi sustresni pacukai barygauja, o pacukai dvidesimtmeciai jau padavolkomis dirba)!!!! Ciuju po amnestijos nori naujais fruktais zona uzpildyt. Be pigu, kas ne LT sedi, ar kuriu bent krize nepaliete, kad esant reikalui pats tyletum, o mentus gedytu advokatka kokia. Man rodos daba tokia situacija, kad papypsejus kazka, kam priestarauja knygele vardu BK, labai lengvai gali but nuleistas i parasa, kartu su ta nevykeliu banga, kuriuos daba mentai skalpuoja ir tramdo, nieks nesiaiskins.
Pilypas is kanapiu
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Standartinė adminas »

Visų pirma - vyrai, nusiraminkit (ypač Sigma su Manvydu). Nematau jokio reikalo lyst į asmeniškumus.
Antra - įsigilinkit į kontekstą prieš įsižeisdami. Buliaus šūdas tikrai nėra anarquistos ar kuris kitas čia besilankantis. Buliaus šūdas yra pasiteisinimai, girdi nėra vietos aktyvistams susirinkt. Apie galimybę prisijungt prie legalus.net komandos ir paruošt keletą straipsnių ar skrajutę viešai pranešiau prieš gerą pusmetį. openseed kiek žinau irgi oficialiai kvietė prisijungt prie jų judėjimo. Tai ko jum dar trūksta? Ar tai nėra geros vietos prisiglaust aktyvistams? Paaiškinkit man prašau, nes anarquistos ir Hipiuko išvedžiojimų "nėra vietos kur aktyvistams pasilikti" aš tiesiog nesuprantu. Gali būt kad per kvailas tai suvokt, tokiu atveju būčiau dėkingas jeigu kas nors galėtų paaiškint.
Trečia - dėl bendro požiūrio. Tam, kad egzistuotų bendras požiūris, būtini bent 2 subjektai, kuriuos tas požiūris jungia (pataisykit mane jeigu aš klystu). Šiuo metu po legalaus vėliava aktyvistų nėra nė vieno - vadinas ir apie kažkokį bendrą požiūrį kalbėt nėra prasmės. Kai (t.y. jei) ateis vienas aktyvistas - darys kaip jam atrodo geriau. Ateis antras - atsiras bendras požiūris. Ar neteisingai mąstau?
O galiausiai - apie pasyvumą ir mano bei Sigmos požiūrį į iniciatyvą. Taip, mūsų požiūris pesimistinis. Bet trumpam pabandykit įlipt į mano batus ir pagalvokit koks būtų jūsų požiūris. Apie galimybę prisijungt prie legalus.net administracijos viešai paskelbiau daugiau nei prieš pusmetį. Per tą laiką atsiliepė apie 10 žmonių, visi jie dingo kaip į vandenį davus pirmą užduotį. Nori nenori, mano požiūris į kalbančius (o ne darančius) per tą laiką keitėsi į blogą.

Ir pabaigai - šiek tiek retorikos pamąstymams. Ko vertas "aktyvistas", kuris nuleidžia rankas išgirdęs pirmą pesimistinį sakinį?

P.S. Jeigu kas nors nori plačiau padiskutuot kodėl kvietimas prisijungt prie legalaus administracijos nesulaukia absoliučiai jokio dėmesio - labai prašom, nes pats jokių priežasčių rast nesugebu.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Tikriausiai dėl to, jog žmonės mano, kad svetainėse versdami tekstus ar pan. jie nieko nepadarys ( aš taip nemanau ). Toliau dėl "nėra vietos kur pasilikti" tai čia irgi galvoja, kad susitikę žmonės akis į akį nuveiktu daugiau nei susirašinėdami private message'ais forume.

P.S. Kas skaitot šį postą ar ateitumėt bendrauti į mirc'ą ?
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Manau nelabai mane supratot. O gal nelabai aiškiai pasakiau. Apie tą "prisiglausti" - sakiau "prisijungti". Būtent tai ir norėjaupabrėžti - PRISIUNGTI. Prisijungimui reikia pirminio kapitalo. Čia šuo ir pakastas. Kaip Adminas ir minėjai pats - adminų tarpę dabar 0. O kas nori prisijungti prie 0 ? Jei būtų pirminė komanda, manau ir daugiau atsirastų norinčių prisijungti. Aš nesu nei aktivistas, nei labai noriu čia tos legalizacijos, jau daug kartų minėjau, kad man užtenka to ką dabar turiu. Aš tiesiog bandau analizuoti žmonių pasyvumą. Kaip Adminas ir sakei - " nes pats jokių priežasčių rast nesugebu." radę priežastį - bus galima kažką padaryti kad sukviestume žmonių.

O Sigmos tai aš biški nesuprantu. Kai atsiranda žmogus, kuris nori imtis REALIŲ veiksmų (kad ir buvo mintis apie kalendorių) - išdirba žmogų iki tokio lygio kad maždaug "Tu čia kokią nesamonę sugalvojai? Pirma jūs ...." O po to kai visi sako "nieko čia nepadarysi" tada jau atsiranda kalbos "Tai jūs tinginiai, latrai" ir pnš. Maždaug reikia spec. prof. žinių ir būrio komandos kad padarytume kalendoriuką. O kai niekas nieko nebedaro, tada jau tinginiai. Kai seniausi ir įtakingiausi žmonės šiame forume pradeda šitaip kritikuoti, tai nieko ir nebesinori daryti.. Aš nepeikiu Sigmos - čia jo toks temperamentas, būdas ir nieko nepadarysi, bet yra papraščiausias dalykas: kokia galva, toks ir kūnas (Kad ir įmonėje: koks vadovas - toks ir darbas).

Viską reikia pradėti nuo viršaus. Nuo įtakiniausių žmonių. Reikia kad jie nors kiek subinę pajudintų - paragintų visus, suburtų. Patys vadovai nuleidę galvas žiūri kol paprasti žmogėnai susirinks ir kažką nuveiks.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:Manau nelabai mane supratot. O gal nelabai aiškiai pasakiau. Apie tą "prisiglausti" - sakiau "prisijungti". Būtent tai ir norėjaupabrėžti - PRISIUNGTI. Prisijungimui reikia pirminio kapitalo. Čia šuo ir pakastas. Kaip Adminas ir minėjai pats - adminų tarpę dabar 0. O kas nori prisijungti prie 0 ? Jei būtų pirminė komanda, manau ir daugiau atsirastų norinčių prisijungti. Aš nesu nei aktivistas, nei labai noriu čia tos legalizacijos, jau daug kartų minėjau, kad man užtenka to ką dabar turiu. Aš tiesiog bandau analizuoti žmonių pasyvumą. Kaip Adminas ir sakei - " nes pats jokių priežasčių rast nesugebu." radę priežastį - bus galima kažką padaryti kad sukviestume žmonių.

O Sigmos tai aš biški nesuprantu. Kai atsiranda žmogus, kuris nori imtis REALIŲ veiksmų (kad ir buvo mintis apie kalendorių) - išdirba žmogų iki tokio lygio kad maždaug "Tu čia kokią nesamonę sugalvojai? Pirma jūs ...." O po to kai visi sako "nieko čia nepadarysi" tada jau atsiranda kalbos "Tai jūs tinginiai, latrai" ir pnš. Maždaug reikia spec. prof. žinių ir būrio komandos kad padarytume kalendoriuką. O kai niekas nieko nebedaro, tada jau tinginiai. Kai seniausi ir įtakingiausi žmonės šiame forume pradeda šitaip kritikuoti, tai nieko ir nebesinori daryti.. Aš nepeikiu Sigmos - čia jo toks temperamentas, būdas ir nieko nepadarysi, bet yra papraščiausias dalykas: kokia galva, toks ir kūnas (Kad ir įmonėje: koks vadovas - toks ir darbas).

Viską reikia pradėti nuo viršaus. Nuo įtakiniausių žmonių. Reikia kad jie nors kiek subinę pajudintų - paragintų visus, suburtų. Patys vadovai nuleidę galvas žiūri kol paprasti žmogėnai susirinks ir kažką nuveiks.
Va va ne mažai tiesos.Kritikuot ir ale krūtais epitetais gali svaidytis visi.Bet į save žiūri tik retas (tarpk kitko).
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kaip malėt šūdą ieškodami pasiteisinimų tinginystei, taip ir temalat. Daryt reik, o ne šūdmaliaut. Būtumėt susipažinę su tuo kas vyksta ir kaip vyksta Lenkijoj, Ukrainoj, Šveicarijoj ir kitose šalyse, jums gėda būtų tokias blevyzgas rašinėt. Tik težadat, o visiškai nieko nedarot. Ir myžat, kad griežtesnis žodis motyvaciją atima. Bobos! Kas jūs tokie esat, kad patys nesugebat nieko padaryt?

Kuris bent kiek šikną pajudinot, kad nuvyktumėt į Varšuvos paradą? Trečius metus buvo kvietimai. Nesugebėjot net pažiūrėt nuvažiuot. Netai kad kažką padaryt, bet nuvažiuot ir pavėpsot. Absurdas. Jo jo, rasit tuo jūs čia krūvas pasiteisinimų. Fu! O Apvalus su beveik nepažįstamu žmogum, tranzais, su menku biudžetu išvyko į savo pirmą rimtesnę išvyką į užsienį. Nutrynė kojas, nusivarė, dar turėjo problemų dėl palikto darbo, dėl duonos savo. Bet vistiek važiavo, dalyvavo. Šaunuolis! Tikiuosi pamatė ir gavo pakankamai patirties.

Daryt reik, o ne šūdą malt!
BOB - Bombs Over Bagdad!
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

O tu tai turbūt miltus mali, ne šūdą :) Ir kas kas pamatysim? Ir buvau ir šikną judinau, ir mačiau ir kas? Ir tu buvai ir tu matei - ir kas? Ar kas nors Lietuvoj pasikeitė? Ar buvo išvados? Ar ką nors padarei kad pasikeistų? buvai ar nebuvai - kaip buvo Lietuvoj taip ir yra viskas tas pats! Pats ar jauti ką kalbi? "Daryt reik, o ne šūdą malt!" vat vat... O tu - ar darai?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kaip manai, kieno projekte dabar rašinėji?

O pats kada pabaigsi savo pažadus:
http://www.legalus.net/dis/viewtopic.php?p=46083#46083
???
BOB - Bombs Over Bagdad!
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Standartinė adminas »

hipiukas rašė:Viską reikia pradėti nuo viršaus. Nuo įtakiniausių žmonių. Reikia kad jie nors kiek subinę pajudintų - paragintų visus, suburtų. Patys vadovai nuleidę galvas žiūri kol paprasti žmogėnai susirinks ir kažką nuveiks.
Va dabar jau aiškiau - akivaizdu kad mūsų nuomonės kardinaliai priešingos, todėl aš tavęs iš pradžių ir nesupratau. Aš pats vadovaujuos wiki koncepcija - viskas turi prasidėt apačioj, ne viršuj. Priešingu atveju viskas labai greitai baigiasi - užtenka pasitraukt "vadui" ir projektas pasmerktas labai greitam žlugimui. Kiekvienam savo - vieni nori ateit į komandą kaip lygiateisiai jos nariai ir prisidėt prie jos darbo, kiti nori aiškios hierarchijos ir smulkių nurodymų ką, kaip ir kada daryt. Tik vėl neįsižeiskit - nesakau kad mano požiūris teisingesnis, nes viskas reliatyvu. Kiekvienam savo.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Aš čia norinčių išvis nepastebėjau...Neskaičiuojų tų "vienadienių žvaigždžių" kur tik kartą suspiegia "darom ką nors" ir dingsta.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

O aš kitaip pasakysiu ir paaiškinsiu kodėl aš piktas:
- Nustokit dalint tuščius pažadus! Perkratykit atminty kiek čia vien forume esam gavę visokiausių pasižadėjimų vieną ar kitą padaryt. Ir kur visa tai? Kur šios temos autorius? Su tokia pompastika dar kitose temose buvo pradėjęs ir kur visa tai dabar? Kabo tuščiuose žodžiuose. Kur kiti pažadukai? Jeigu pažadėjai, tai truks plyš padaryk. Nepripažįstu jokių pasiteisinimų. Šiandieną daugiausia ką mes galim, tai nustot dalint tuščius pažadus.

Nereik čia anei jokios organizacijos, anei jokių lyderių. Iki to dar bręst ir bręst. O ir augalai nuo žiedų nepradeda augt. Čia gamtos dėsniai. Tiesiog reik imti ir daryti. Pradėt nuo savo kiemo, vėliau kvartalo, miestelio. Negi neturit rankų ir galvos straipsnių rašymui, atributikos gaminimui? Liežuvio - kalbėjimui, dainavimui? Akių - skaitymui?

Bet bent apsiskaityme pažanga yra daroma. Jeigu prieš kokius penkerius metus man forume pakirsdavo rankas nuo pastovaus debiliškumo, tai dabar džiugina jūsų žinios. Vis daugiau yra giliai pakapsčiusių esmę. Manvydas, beje, irgi labai džiugina. Bet to mažai. Reik judėt. Reik daryt jeigu nieks nieko nedaro. Jeigu TU nedarai, tai kas tada darys? Joks lyderis šiame etape nepadės. Vienas už visus nepadarys. Vienas visų neužstos. Greičiausiai gavęs smūgį bus išduotas ir paliktas maitėdoms.
BOB - Bombs Over Bagdad!
RAD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2009-05-03, 16:03
Reputacija: 0

Standartinė RAD »

Manvydas rašė:Juokinga,apie ką Jūs ponai galvojate,atseit kažką daryt legalizavimo/dekriminalizavimo linkme?Pirma net šiam forume nėra bendros išdavos,bendro požiūrio kaip reik daryt.
Nu tikrai, pradžiai, kad kažką daryti reikia sugalvoti tikslą, poto strategiją, o poto ... kažką daryt :)
Sigma rašė:Pradėt nuo savo kiemo, vėliau kvartalo, miestelio. Negi neturit rankų ir galvos straipsnių rašymui, atributikos gaminimui? Liežuvio - kalbėjimui, dainavimui? Akių - skaitymui?
Man IMHO atrodo, kad atributikos ir paradų visai nereikia. Konors demonstravimas iškart iššaukia atvirkštinę reakciją. Visuomenė bendrai yra tupa masė linkusi į priešiškumą naujovėms ir paniką. Pažiurėkit kaip litovcai reaguoja į žydrus klounus ir jų norą pasirodyti viešai. Visuomenei paradai su rasta vėliavom, aprūkytais snukeliais ir marijanos atributika sukels daugiau atstūmimo negu susidomėjimo ir mistinės baimės, kad legalizavus pusė šalies pasidarys panašus į rastamanus. Jei susirinktų tvarkingas aktyvistų mitingas pvz. visi su švarkais ir kaklaraščiais parodyti, kad tipo mes rimti žmonės, iš tos pačios visuomenės, būtų naudingiau. Bet realiai primetus kokia visuomenės dalis procentaliai yra pučianti, pakankamos kritinės masės niekad nebus, todel mitinguoti ir kažką reikalauti tiesiogiai manau nėra prasmės.
Tikrai geriau pradėti keisti požiūrį nuo savęs. Bandyt kažką daryt netiesiogiai, ne kovojant dėl pačios marijanos, o dėl neefektyvios politikos ir ekonomikos vartojimo atžvilgiu, marijanos atskyrimo nuo visų narkotikų, svarbiausios - kriminalo problemos ir naudos po pasikeitimų. Strategija būtų skleisti propagandą, kad po biški ir iš pagrindų paplauti dabartinius oficialiosios nuomonės pagrindus. Panašiai kaip Transform grupė Anglijoje, iškart į juos lygiuotis aišku nereikia, nes ten rimta organizacija. Beto jų tikslai ir veikla apima platesnę sritį, kaip suprantu visų rūšių narkotikus, o čia jau per daug revoliucijos mūsų bažnytkaimiui.
Transform portale, jei kas nematė, yra geras dokumentas „After the War on Drugs: Tools for the debate“ - „Po karo su narkotikais: Įrankiai debatams“ http://tdpf.org.uk/Tools_For_The%20Debate.pdf. Knygelėje viskas labai aiškiai ir profesionaliai argumentuota ir pateikta, pats geriau neparašysi:

Kodėl draudimas negali būti efektyvus
Nesudėtinga ekonominė analizė gali aiškiai parodyti kodėl absoliutus draudimas niekada neveiks. Paprastai, ten kur egzistuoja didelė paklausa ir yra draudimas, neišvengiamai sukuriamos sąlygos gauti kriminalinį pelną. Pastangos sutrukdyti ar nutraukti nelegalių narkotikų gamybą ir tiekimą yra pasmerktos (net jei sėkmingos - kas būna labai retai) nes pasekmės bus kylančios kainos; tai paverčia rinką dar patrauklesne naujų gamintojų ir tiekėjų atsiradimui. Nesvarbu kiek platintojų yra areštuojama ar kontrabandos tinklų sunaikinama, atsitradusi tuščia erdvė visada bus užpildyta eilės pasiruošusių juos pakeisti, susiviliojusių įpatingai įšaugusiais pelnais, kuriuos jiems suteikia draudžiamoji politika. Dauguma žmonių gali patvirtinti šią analizę, nes ji tiksliai atspindi situacijas jų vietos bendruomenėse...


Ant jų medžiagos turbūt nėra jokio copyraito, galima būtų pakelti panašų lietuvišką portalą, rimtu pavadinimu, kopijuoti temas ir argumentaciją, tik subjektą „visi narkotikai“ keisti į „marijana“. Aš pvz. laisvesniu laiku vien iš sportinio intereso ir netik, galėčiau paversti kažką.
Čia tik mano 2 kapeikos prie temos. Nepradėkit muštis iškart. :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Legalize partija
    sn00py » » forume Legalus forumas
    66 Atsakymai
    29163 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas