Nuotrauka Nuotrauka

ar jum pazystamas sis jausmas?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
dolcas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-12-05, 12:22
Reputacija: 0

Standartinė dolcas »

MAn po rukymo tai ziauri depresucha kita diena buna, visiskai nenoriu nieko veikt ar su kazkuo sneket, kimarinu prie teliko ar kompo visa diena :]
teknut
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-03-17, 15:36
Reputacija: 0

Standartinė teknut »

kreipkis i medikus ;D israsys gal kokiu happy pils
wadap
dolcas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-12-05, 12:22
Reputacija: 0

Standartinė dolcas »

nemanau, kad mediku reikia :D, taip buna tik kai kelias dienas is eiles papuciam :] --==::~~ :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Čia bausmė už saiko neturėjimą. Tokia tvarka.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Sigma labai teisingai ce parasei visu 100 % sutinku su tavo nuomone :)
Nesveikas brakonierius :D
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Sigma rašė:Čia bausmė už saiko neturėjimą. Tokia tvarka.
Yra buvę visiems taip manau :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

jahmate rašė:Nu ganja tikrai zmones pakeicia. Ir manau po ilgo rukymo daug kam panasus simptomai rodosi. Man dar nepasakyciau kad nuo rukymo kazkas rimto butu, gal siek tiek atmintis streikuoja bet ðiaip tai daugiau nk.
As manau kad rukymas pacio ir zmogaus elgsena pakeicia i gera =] nes pradedi buti draugiskesnis, mielesnis, visai kitaip galvoji =] nori daryt gera! aisku atminciai tikrai ne i nauda tas visas reikalas =D o del tu nuotaiku kaitu, nenoro daryti ir nesusikaupimo tai manau nereikia prisistumti kad jei negali ipusti nera ka veikti, tau lievai ir t.t =] nera ir nereikia =] juk negali visada buti apsiputes =] dziaukis kai puti, neliudek kai to nera =] ismok gyventi ir be Mj =]
Get High (smoke)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Ar kam yra taip kad parukai i diena ne viena karta ir pvz rukant 4-5 dzioni nesikeicia poveikis kaip buvai prirukes nuo seniau toks ir esi? Man ir draugam yra taip buve idomei cia kaskaip.
vaikai nenarkokit vartotiku.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Legalus rašė:Ar kam yra taip kad parukai i diena ne viena karta ir pvz rukant 4-5 dzioni nesikeicia poveikis kaip buvai prirukes nuo seniau toks ir esi? Man ir draugam yra taip buve idomei čia kaskaip.

Viskas cia normaliai. Man irgi, ir mano draugams tas pats. Bet tuo atveju, jei patinka tas 'pirmojo dzonio po ilgesnio nerukymo' isnesimas. Siaip kerta, jei puti dahuja, tik nuo pyho tolerancija valandomis eina :D As tai jei puciu, rukau kas valanda, bet labiausiai isnesa pirmasis zvairys, nu ir paskutinis, bet trb tik del to, kad ir alaus 2-3 bonkes ikalu. Alus+ pyhas= gulejimas prie teliko :D
Pilypas is kanapiu
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

as esu pasiekes tokia stadija jai jau nebesuka daugiau. tu tiesiog rukai kad palaikytum ta busena ir wiskas.
bet tada tai puciau nuo 8 ryto visa visa visa diena per bongus. ir gale gavos taip kad 2 h nakties sedejau stotelej, draugas taske 6stajy litra alaus, o as is 2g susikau 4 kasekus ir juos viena po kito kaip cigaretes ( tikliau ten ir buvo i cigaretes suberta viskas) ir surkiau. pasedejau kaip karalius stotelej kokias 6 min. poto nuejom i rajona pasirdo ten dar irgi saike gere tai pasijungiau per bobkute kiek daugiau nei puse 3se sudauzem (dar staciau atsimenu) bet jau jauciau taip pat kaip pries rukydamas stolej. zodziu gawos kad 2.5g ismeciau. bet buvau begalo patenkintas nes jau zinojau kad ikopiau i pacia pacia virsune.
NORS :!: jej manau buciau ta 2.5 sukurenes per :bong: o ne per --==::~~ ir per bonkute tai man taip nebutu nutike, buciau net speju nesurukes visko. o gal ir buciau. nu zodziu bet ten tai dienele buwo, labai daug lesu kainavo, bet vertejo. ir dar gryzau namo 3 nakties jausdamasis labai puikiai, liezuvis visiskai nesipyne, ir atrodziau zvalus labai ir judejau labai laiswai. gal delto kad ta diena buvo mano gimtadienis? 8/
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Bongmaster rašė:as esu pasiekes tokia stadija jai jau nebesuka daugiau. tu tiesiog rukai kad palaikytum ta busena ir wiskas.
bet tada tai puciau nuo 8 ryto visa visa visa diena per bongus. ir gale gavos taip kad 2 h nakties sedejau stotelej, draugas taske 6stajy litra alaus, o as is 2g susikau 4 kasekus ir juos viena po kito kaip cigaretes ( tikliau ten ir buvo i cigaretes suberta viskas) ir surkiau. pasedejau kaip karalius stotelej kokias 6 min. poto nuejom i rajona pasirdo ten dar irgi saike gere tai pasijungiau per bobkute kiek daugiau nei puse 3se sudauzem (dar staciau atsimenu) bet jau jauciau taip pat kaip pries rukydamas stolej. zodziu gawos kad 2.5g ismeciau. bet buvau begalo patenkintas nes jau zinojau kad ikopiau i pacia pacia virsune.
NORS :!: jej manau buciau ta 2.5 sukurenes per :bong: o ne per --==::~~ ir per bonkute tai man taip nebutu nutike, buciau net speju nesurukes visko. o gal ir buciau. nu zodziu bet ten tai dienele buwo, labai daug lesu kainavo, bet vertejo. ir dar gryzau namo 3 nakties jausdamasis labai puikiai, liezuvis visiskai nesipyne, ir atrodziau zvalus labai ir judejau labai laiswai. gal delto kad ta diena buvo mano gimtadienis? 8/
Tai gimtadienis yra kitokia diena gyvenime is karto =D o kad buna ta stadija kada jau rukai ir nebeteskia daugiau tai tiesa, pas mus visiem irgi taip buna =] bet vis tiek visi rukom =DDD
Get High (smoke)
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

[quote="Bongmaster"]as esu pasiekes tokia stadija jai jau nebesuka daugiau. tu tiesiog rukai kad palaikytum ta busena ir wiskas.
bet tada tai puciau nuo 8 ryto visa visa visa diena per bongus. ir gale gavos taip kad 2 h nakties sedejau stotelej, draugas taske 6stajy litra alaus, o as is 2g susikau 4 kasekus ir juos viena po kito kaip cigaretes ( tikliau ten ir buvo i cigaretes suberta viskas) ir surkiau. pasedejau kaip karalius stotelej kokias 6 min. poto nuejom i rajona pasirdo ten dar irgi saike gere tai pasijungiau per bobkute kiek daugiau nei puse 3se sudauzem (dar staciau atsimenu) bet jau jauciau taip pat kaip pries rukydamas stolej. zodziu gawos kad 2.5g ismeciau. bet buvau begalo patenkintas nes jau zinojau kad ikopiau i pacia pacia virsune.
NORS :!: jej manau buciau ta 2.5 sukurenes per :bong: o ne per --==::~~ ir per bonkute tai man taip nebutu nutike, buciau net speju nesurukes visko. o gal ir buciau. nu zodziu bet ten tai dienele buwo, labai daug lesu kainavo, bet vertejo. ir dar gryzau namo 3 nakties jausdamasis labai puikiai, liezuvis visiskai nesipyne, ir atrodziau zvalus labai ir judejau labai laiswai. gal delto kad ta diena buvo mano gimtadienis? 8/[/quote]


O gal del to kad lieva pycha rukei ? :D
Nesveikas brakonierius :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:as esu pasiekes tokia stadija jai jau nebesuka daugiau. tu tiesiog rukai kad palaikytum ta busena ir wiskas.
bet tada tai puciau nuo 8 ryto visa visa visa diena per bongus. ir gale gavos taip kad 2 h nakties sedejau stotelej, draugas taske 6stajy litra alaus, o as is 2g susikau 4 kasekus ir juos viena po kito kaip cigaretes ( tikliau ten ir buvo i cigaretes suberta viskas) ir surkiau. pasedejau kaip karalius stotelej kokias 6 min. poto nuejom i rajona pasirdo ten dar irgi saike gere tai pasijungiau per bobkute kiek daugiau nei puse 3se sudauzem (dar staciau atsimenu) bet jau jauciau taip pat kaip pries rukydamas stolej. zodziu gawos kad 2.5g ismeciau. bet buvau begalo patenkintas nes jau zinojau kad ikopiau i pacia pacia virsune.
NORS :!: jej manau buciau ta 2.5 sukurenes per :bong: o ne per --==::~~ ir per bonkute tai man taip nebutu nutike, buciau net speju nesurukes visko. o gal ir buciau. nu zodziu bet ten tai dienele buwo, labai daug lesu kainavo, bet vertejo. ir dar gryzau namo 3 nakties jausdamasis labai puikiai, liezuvis visiskai nesipyne, ir atrodziau zvalus labai ir judejau labai laiswai. gal delto kad ta diena buvo mano gimtadienis? 8/
Iš kur tu galėjai būt žvalus? :D Kažką trini...Jau vien puseką ant dviejų - trijų pataškai nebesijauti žvalus.O apie cielą..Nešneku.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Chemikalinot ta proga? :D
Pilypas is kanapiu
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

ne rimtai. as puciau ak 47 nuo kovo 20 ir tik ja. vieni is geriausiu mano rukytu dumu. dar budawo pasiimam kartais tokiu kitokiu dumu, ir bet tie kiti uztaunina belenkaip o ak kaiptik atvirssciai, ir kaip pamixuodawom ir tu puse ir tu puse ir jauti kaip 2 skoniai tiesiog tarpusawyje susipiney, arba budawo dauzai ak dauzai , dauzai ir tik opliai davai kitos rusies, kamstukas, antras ir jau jauti kad visiskai kitas sukimas atejo.
bet ne tame esme. esme kad pyxas tikrai nebuwo saizeken. o visa diena buvau belenkaip nusiteikes gerai, ir su tokia mintim wisa wisa laika kad dauzysiu tol kol nusmigsiu, arba baigsis dumai.
bet rimtai netrinu, gryzau namo laimingas, wisas zvalus, isiroviau atsimenu, pasiklojau lova, nueja i virtuve paalgiau, prie pc pasedejau pakalbejau su turku tokiu ir ispanu per skype. paklausiau muzikos turputy ir ejau miegot.
netrinu saike garbes zodis.
ir aplamai manau kad swarbiausia rukant yra nusiteikimas is ankto.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:ne rimtai. as puciau ak 47 nuo kovo 20 ir tik ja. vieni is geriausiu mano rukytu dumu. dar budawo pasiimam kartais tokiu kitokiu dumu, ir bet tie kiti uztaunina belenkaip o ak kaiptik atvirssciai, ir kaip pamixuodawom ir tu puse ir tu puse ir jauti kaip 2 skoniai tiesiog tarpusawyje susipiney, arba budawo dauzai ak dauzai , dauzai ir tik opliai davai kitos rusies, kamstukas, antras ir jau jauti kad visiskai kitas sukimas atejo.
bet ne tame esme. esme kad pyxas tikrai nebuwo saizeken. o visa diena buvau belenkaip nusiteikes gerai, ir su tokia mintim wisa wisa laika kad dauzysiu tol kol nusmigsiu, arba baigsis dumai.
bet rimtai netrinu, gryzau namo laimingas, wisas zvalus, isiroviau atsimenu, pasiklojau lova, nueja i virtuve paalgiau, prie pc pasedejau pakalbejau su turku tokiu ir ispanu per skype. paklausiau muzikos turputy ir ejau miegot.
netrinu saike garbes zodis.
ir aplamai manau kad swarbiausia rukant yra nusiteikimas is ankto.
Va kame šuo pakastas. :D Aš tai kartais ir su zimbaviečiais ir angolais paplepu jų kalba,aišku geram kosmose. :D
Stumiu. :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Keistas jausmas parukius
    cosM » » forume Legalus forumas
    284 Atsakymai
    128354 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Koks jausmas kai per daznai pripalini?
    Sigma » » forume Legalus forumas
    89 Atsakymai
    38621 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas teknyu