Nuotrauka Nuotrauka

žolė+vaistai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
J
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-05-08, 22:37
Reputacija: 0

žolė+vaistai

Standartinė J »

žolės poveikis vartojant kartu/neseniai vartojus neuroleptikus, antidepresantus ir t.t.?
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Tiesą pasakius tiksliai nežinau, bet manau, vartojant šitokius vaistus, nereikėtu vartoti, kasiako, nes tai veikia psychiką, o vaistai irgi veikia psychika (šitokie) ir jeigu žmogus turi silpnesnę PSYCHYKĄ (pasikartosiu 3kart) tai gali stipriai išeiti iš savęs. Taip manau, ir esu žmogu mates, toki, dėl kurio taip Galiu šitaip manyti.
NARKOTIKAMS NE !
Marabu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2008-12-02, 15:01
Reputacija: 0

Standartinė Marabu »

prie sios temos galima butu papliurpti ir apie MJ kaip vaista.mes vis snekam apie su ja susijusias problemas ir priklausomybes,bet gi cia esama nemokamas nemokslinis bandymu poligonas.tarkim galiu drasiai teigti,jog pastoviai rukant-isipjovus i pirsta vistiek skauda :D .isvada:kanape kaip isoriniu suzeidimu nuskausminamasis vaistas yra neveiklus arba veikia nepastebimai mazai.tiesa mano "tyrimai" rodo,jog radikulito ir skrandzio skausmus zalioji malsina gana sekmingai,yo
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Dęl skrandžio ligų sutinku :) Man ir padeda.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Nu as esu geres tokius vaistus tikslaii nzn bet jie kaip raminamieji ir irgi veikiantys psichika. Nepasakyciau kad per daug nuraudavo. Draugas gere irgi vaistus tai sake tik tas kad labiau nuraudavo nei visada ir tiek. Bet irgi manau kad geriau butu nerukyt kai geri tokius vaistus. Apie alkoholi jau nesneku. As gerdavau tai pastovei smigdavau :)
I'm a junglistic man.
J
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-05-08, 22:37
Reputacija: 0

Standartinė J »

šiaip prieš rūkydama dieną neimu vaistų. bet dabar va ėmau tokius enuroleptikus avrtot, kurie gal neišeina iš organizmo taip greitai. o aš be jų miegot negaliu, neužmiegu, tai man jie tikrai labai reikalingi. aj, einu rūkyt šian, kas bus - parašysiu. :D 8/
Silta
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2009-03-14, 16:08
Reputacija: 0

Standartinė Silta »

Na nevisos :x: rusis padeda! Pvz sudina gandza pvz. Teko paciam patirt ziaurej alina visa organizma. cia aisku labai idomu Marabu atveju bet y tokius dalikus reika ziuret atsakingai. '| ir kas perdaug nesveika. Viskam yra ribos.
;)
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

Tai gal yra gėrusiu LOREZAPAM :D
J
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-05-08, 22:37
Reputacija: 0

Standartinė J »

viską beveik esu gėrus. :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

e chebryte net neprimetat kas dabar daros, visikai stogas isvazeves atrofuojasi smegenis ir seip nejauciu ranku ir koju ir virskint tik sededamas galiu pastoviai, tolygiai. tagi isvada tokia kad vaistu su pyxu negalima maisyt nebent patinka gliuckes kaip man.
isivaizduokit. susirgau 5nktadieny nes buvau rafes ir dancinau nuo 7 iki 01.30 h non stop vis parukydamas, tai ten komele buvo poto soviau i laukus ir dar uzpuceu iki 6 non stop. poto ejau miegot kazkaip namo.
oj ***** pamirsau apie ka as cia rasau 8| palaukit paskaitysiu , pamastysiu, suprasiu, pratesiu
aj va taip susirgau nes buwau susiles. pertrauke vejas ir angina. taigi po tokio party nes wisa diena puceu ir dar miegojau tik 4h pries ja tai va pridauze nuejau miegot apie 6, keliaus 8h pamiegojas tik 2 h ir variau dirbt iki 19:00 reikejo statybose. taip poto visas kominis wareu miegot ir dabar pirmadienis nuo tyro nieko nerukiau bet vel migojau tik nuo 02.00 iki 07.00 tai zodziu nuejau daviau kraujo nieko nevalges apie 12 h ir poto prieedes vaistu uzpuceu dviese 0.75 kosminiu dumoksniu. tai kaip sususuko tai jomajo nesupratu kas daros, bet tokiu filmu prikapojau net neprimetat kolegos zalieji o gal ir primetat.esme kad nei i koma nepanasu nei i juoko infarktus. nors seip pries tai zvangiau karkartemis kokias 4 h karkartemis.
tai va vaistu ir pyxo negalima nes o gal ir galima priklauso ko nori kosmoso ar nekosmoso ;)
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

Vaistai vaistams nelygu! kokius gerei? paracetamoli? :D
kunigas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2008-12-30, 17:14
Reputacija: 0

Standartinė kunigas »

no coments.... :D
+-- --+ +-- --+
9.12
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: žolė+vaistai

Standartinė naktibaldas »

J rašė:žolės poveikis vartojant kartu/neseniai vartojus neuroleptikus, antidepresantus ir t.t.?

bromezapanas tai 100pudovai vagia tripa.
Pilypas is kanapiu
J
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-05-08, 22:37
Reputacija: 0

Standartinė J »

man buvo laaaaaaabai geri gliukai su neuroleptikais. paranoja žiauri, ir mačiau visur "pažįstamus".
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Buvo ilga kelione jau vakare isgereu tablete autike sakau kad greiceu uzmigt, sustojo autas dar degalinej , i ejo zmones pamyst rukyt , ziuriu chebra kaskjo itartino ruko, sakau ka rukot? gal pavaisimsit, tai draugiskai parukem , tai puse nakties ven pro langa praziurejau weida pre stiklo priglaudes , toks nesidaudydamas aplinkoi , neko :D
Bet as nesiskundziu lb patiko :D :D :D
Nesveikas brakonierius :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

zinokit vaikai, ratai su viskuo tinka! su alkoholiu ypac dera, kaip neseniai patyriau, su maryte, turbut, irgi. ir seip ratai yra laaaabai zajabys dalykas- cia panasiai kaip tam anekdote: ramiakai tiesiogiai nuo trydos nepadeda, bet uztat buna visiskai px, kad apsitriedes vaikstai! ;)
Pilypas is kanapiu
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:39. Iš viso redaguota 1 kartą.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

[quote="naktibaldas"]zinokit vaikai, ratai su viskuo tinka! su alkoholiu ypac dera, kaip neseniai patyriau, su maryte, turbut, irgi. ir šiaip ratai yra laaaabai zajabys dalykas- čia panasiai kaip tam anekdote: ramiakai tiesiogiai nuo trydos nepadeda, bet uztat buna visiskai px, kad apsitriedes vaikstai! ;)[/quote]

Tai visi zino kad ratai zjb :) Seip zjb isaut su alkoholiu , bet tu taip dar labeu savo organizma uzdrozi, gereusei be gazo paprasta vandenuka gert apsiratavusem :)
Nesveikas brakonierius :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Tai BLIAAAA bet jus ne taip mane ir supratot gi! Na as ne tai turejau omenyje :D Patinka man gatves lyrika, tai ir sneku daznai perkeltine prasme :D Nieks apie *&^%^ nesnekejo, as apie gydytoju israsomus ramiakus. Net patys lengviausi ju- totalus sudas. Po pjankes gal ir geriau "mol", bet ta sintetika negydo, tik atideda tai, ka isspresti, kapsint net ir dienoms, darosi vis sunkiau. As pries ramiakus!
O jus ka, sintetika chujarinantys narkashai?
Pilypas is kanapiu
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Manau arnas toks :) :D
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Vaistai ne tik gydo, bet ir užmuša bei žaloja
    dogg » » forume Prašau žodžio!
    18 Atsakymai
    11872 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Gurman
  • Puikūs vaistai nuo smegenų plovimo
    kurmis » » forume Legalus forumas
    6 Atsakymai
    3673 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas sandman
  • Ar tai žolė ?
    Grigass » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12467 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • Zole vs Hashas
    z1z2z3z » » forume Legalus forumas
    43 Atsakymai
    19436 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MinD4UG4S
  • Žolė ir alkogolis. Suderinama?
    martynass » » forume Legalus forumas
    75 Atsakymai
    28429 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Omletas