Nuotrauka Nuotrauka

žolė+vaistai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Nu man yra daug kartu teke priegert ir rukyt ir nepasakyciau kad maziau xujovai ryte buna. Vat ciuju ant paxmielo parukius kaip ranka nuima :)
I'm a junglistic man.
bekampis
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2009-05-09, 19:08
Reputacija: 0

Standartinė bekampis »

Svarbu tiket kad ganja gydo, tada man padeda nuo visko. positive! :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

runkelis rašė:kaip matau nesupratai.....čia kaip parukai +geri galvos neskauda kita diena!nera vadinamu athodu.
Viskas tvarkoj.Gali parūkyt ir gert.O afdrūk dar ryte nežymiai jausis skausmas galvos ir pan. tai dar truputį parūkyt gali. :D
Gi viskas tvarkoj.Jeigu nusigeri,rytą gali jonį susukt - apetitui,nemigai panaikint,galvos ir šiaip skausmam panaikint. :D
Bet šiaip,geriau iš vis negert. :x:
To jahmate:
Nuo žmogaus trubūt priklauso.Man parūkymas ir gėrimas padeda.Iš ryto Žymiai žvalesnis pabundu.Aišku,reik nesumaišyt kiekių,neryt litrais.Tokiu atveju padėt gali tik rytinis kasiakas.Jei jis nepadeda,tada jau rykit relaniumus.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

to jahmate:kiekvieno organizmas vis kitaip priima alkoholi!pvz:mano draugas turi didelius skausmus,viena karta miegojo gretimame kambaryje tai toks vaizdas kad jam ranka ar koja per prievarta suktu o jis rekia tiesiog,va cia tai athodai vadinami!na o jei galva skauda tai citramono tablete ir po pusvalandzio atpili ja tuoalete,po to dar valandele kol draugelis atves is parduotuves alaus o tu i ta laika susuki joni ir viskas,sveikata sutvarkyta ir vel vakaras linksmas :D
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Va mane keistai veikia alus ir žolė. Pora butelių alaus ir neblogas džointas ir koma. Nuo kitokio alkoholio taip nebuna, tik nuo alaus. Bet jeigu pirma surukai ir tada geri alu, tai viskas ok.. O paxmielui lengvas džointas yra super, bet lengvas o ne koks rytinis bongas :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Man tai kai bunu jau labai gerai apsvaiges nuo alkoholio ir jei stipraus stafo uzrukau tai daznai baigiasi viskas tualete ar siaip kazkur issivemimu. Jei nueinu miegot tai buna nuo alkoholio viskas sukasi o nuo ganjos kyli tai ir gaunasi visiska karusele :D
I'm a junglistic man.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

jahmate rašė:Man tai kai bunu jau labai gerai apsvaiges nuo alkoholio ir jei stipraus stafo uzrukau tai daznai baigiasi viskas tualete ar siaip kazkur issivemimu.
Išvalo žolė alkoholį iš organizmo :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Sigma rašė:
jahmate rašė:Man tai kai bunu jau labai gerai apsvaiges nuo alkoholio ir jei stipraus stafo uzrukau tai daznai baigiasi viskas tualete ar siaip kazkur issivemimu.
Išvalo žolė alkoholį iš organizmo :D
Būtent.Rimtai esu tokį bajerį pastebėjęs,kad jeigu pradedi nevartot alkoholio iš vis.Aišku parūkai,kaip kada,dažnai,retai visaip būna,tai žolė tiesiog išmuša imunitetą alkoholiui. :D Dabar jaučiu nuo alaus bonkės mane susuktų. :D O anksčiau ir taip retai gerdavau,bet nuo bonkės alaus nesukdavo. :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

as irgi pastebejau tai kad kai seniau neputeu tai 4 aleus bonkes ir jau sunesiodavo, dabar kai jau putiu tai 1-2 buteleliai ir jau pizdrikst arba 3 cierkos ir jau nekas,,,
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: žolė+vaistai

Standartinė Legalize it! »

Šiaip niekad nesu putęs su stipriais ¤ , pasitaikydawo su vaistais nuo prastūdos ir tiek. Dar va atsiminiau kai buvau stipriai peršales pridaužem per bonga ir aš smigau, ryte atsikėliau sveikas, tik nosis bįšk bėgo.

O vat su alkoholiu pastebėjau, kad pirma kai prigeri paskuj parukaj gali ir apsivemt, o prirūkius poto prigėrus taj tajp nebūna, netaip net stipriai daužo nei atwirkščiai. Į rašyba prašau dėmesio nekreipt,su telu.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: žolė+vaistai

Standartinė Slow Stone »

Legalize it! rašė:O vat su alkoholiu pastebėjau, kad pirma kai prigeri paskuj parukaj gali ir apsivemt, o prirūkius poto prigėrus taj tajp nebūna, netaip net stipriai daužo nei atwirkščiai.
Tikra tiesa, jaunom dienom ne vieną vakarėlį teko tuo būdu sušikt.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: žolė+vaistai

Standartinė Legalize it! »

Slow Stone rašė:
Legalize it! rašė:O vat su alkoholiu pastebėjau, kad pirma kai prigeri paskuj parukaj gali ir apsivemt, o prirūkius poto prigėrus taj tajp nebūna, netaip net stipriai daužo nei atwirkščiai.
Tikra tiesa, jaunom dienom ne vieną vakarėlį teko tuo būdu sušikt.
Va va, o man ir dabar kartais tenka neapskaičiuot alkoholio ir mj santykio, ir bye bye :/
Bet pastebėjau ir dar vieną dalyką, kad įmanoma ir neapsivemt, man labai daznai būna, kad prigeri jau iki komos beveik, plaukioji žodžiu, ir tad bax jointuka pūst, jau lyg ir vemt noris sedi, sapnuoji vertaliotus, bet ateina tokia mintis, kad Ne as nepasiduosiu, as dainuosiu :DDD
pradedi prikolint judet, juoktis ir viskas praeina ir buni kaip naujai gimes :)
Save itikini nevemt vopsem ir nebut blogui :DD
aqualight
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-10-11, 02:45
Reputacija: 0

Re:

Standartinė aqualight »

runkelis rašė:to jahmate:kiekvieno organizmas vis kitaip priima alkoholi!pvz:mano draugas turi didelius skausmus,viena karta miegojo gretimame kambaryje tai toks vaizdas kad jam ranka ar koja per prievarta suktu o jis rekia tiesiog,va čia tai athodai vadinami!na o jei galva skauda tai citramono tablete ir po pusvalandzio atpili ja tuoalete,po to dar valandele kol draugelis atves is parduotuves alaus o tu i ta laika susuki joni ir viskas,sveikata sutvarkyta ir vel vakaras linksmas :D
Nu zinai juokai juokais, bet su tuo rekimu visai nejuokinga. Buvo toks atvejis kai gulejau ligoninej, ir vienas reke reke nakti, o ryte taip ir nebeprabudo. Ir mum sesute is ryto aiskino kad jei belekoks zmogus taip pastoviai rekia kelis kart (ne kaip sapnuodamas karta ar kelis) tai cia rimtas dalykas nes cia su sirdim sake dazniausiai buna surista kazkas su skilveliu, ir sako kad saukia daznai pries infarkta (mini, mikro) ir t.t. pvz mikro gali istikt ir net nepajausi, bet poto rimtesnis gali sekt. taip kad maisyt negerai.
O kaip auksciau maciau kazkas dar apie vaistus kalbejo tai man labai padeda jei danti skauda, ir ypac jei letai dumus isputi taip burnoj uzlaikydamas, tai rimtai geriau nei "Ketanov" nuima.
Beto man dar padeda, jei geriu pvz balta ar brendi ir begerdamas kasekeli parukau ar per bongiuka isaunu duma, ir dar po gerimo duma, tai kita diena nei galva skauda nei blogai jauciuos. O ant pachmielo kad kasekas viska nuima tai cia seniai isbandytas dalykas :)
:bong:
4:19, got a minute?
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: žolė+vaistai

Standartinė badnews »

būna, užpilu ir ne trumpam. pagirias kenčiu sunkiai ir be tabletės raminamųjų neapsieinu.... ganja gan stipriai gelbėja, bet jei "užsirauni" baimės(paranojos) priepuolį, tada jau ne kas...
togetha brotha
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Re:

Standartinė Slow Stone »

aqualight rašė:O ant pachmielo kad kasekas viska nuima tai čia seniai isbandytas dalykas :)
:bong:
Nuimt gal ir nuima, bet vis tiek tešla pasilieki.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
stufas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2010-05-20, 10:34
Reputacija: 0

Re: žolė+vaistai

Standartinė stufas »

Seip nezinojau jokio 100% vaisto nuo pahmielo ka nors uzvalgai ar isgeri vistiek blogai o kai ant pahmielo parukai tai ir buna ne pahmielas busena o persiformuoja i sipsenele lyg ausu ;D
Eimantas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-01-09, 13:07
Reputacija: 0

Re: žolė+vaistai

Standartinė Eimantas »

Venkit pūtimo antibijotikų vartojimo laikotarpiu. :!: Seniau, maždaug prieš 2mėn, papūtėm :bong: , draugė gėrė antibijotikus visą tą savaitę. Nu lyg ir viskas čiki piki, pyst - žiūrim ji ant žemės !| . Pagalvojom kad bato raikštelis atsirišo ar dar ko pasilenkė, o vat nualpo žmogelis. 8| Bet greitai atsistojo ant kojų. Nuėjom į kambarį (maždaug po 5min) ir vėl ji nualpo, tik kad buvo blogiau šį kartą. Visas veidas staigiai pamelynavo. Ir taip gal 2min.. Jau neblogai buvom išsigandę :| bet nieko, atkočiojom, o poto jau juoko bangos ir kinietiškas maistas [:)] :V:
smoke&joke
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-06-15, 22:04
Reputacija: 0

Re: žolė+vaistai

Standartinė smoke&joke »

kaip gerai kad as negeriu jau pora metu, tad ir tokiu problemu nebuna kaip athodai :V:
smoke funny things :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Vaistai ne tik gydo, bet ir užmuša bei žaloja
    dogg » » forume Prašau žodžio!
    18 Atsakymai
    11881 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Gurman
  • Puikūs vaistai nuo smegenų plovimo
    kurmis » » forume Legalus forumas
    6 Atsakymai
    3678 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas sandman
  • Ar tai žolė ?
    Grigass » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12489 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • Zole vs Hashas
    z1z2z3z » » forume Legalus forumas
    43 Atsakymai
    19449 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MinD4UG4S
  • Žolė ir alkogolis. Suderinama?
    martynass » » forume Legalus forumas
    75 Atsakymai
    28461 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Omletas