Nuotrauka Nuotrauka

Svoris

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Viruz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2009-02-11, 20:09
Reputacija: 0

Svoris

Standartinė Viruz »

Pasidare smalsu kodel butent imant is gatves MJ mazdaug beweik 2x daugiau sveria nei naturaliai isauginta ir isdziovinta? Ka jie su ja daro kad taip padideja svoris?
WW male - isdziovintas :D
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Arnas »

[quote="Viruz"]Pasidare smalsu kodel butent imant is gatves MJ mazdaug beweik 2x daugiau sveria nei naturaliai isauginta ir isdziovinta? Ka jie su ja daro kad taip padideja svoris?[/quote]

dregna pardavinej nu i slape daugeu sver ;)
Nesveikas brakonierius :D
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Standartinė Wanikas »

Esu girdejes kad svino ar dar ten kazko dulkem purskia :/ Nzn ar cia tiesa, bet taip girdejau :)
Epic Win
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Wanikas rašė:Esu girdejes kad svino ar dar ten kazko dulkem purskia :/ Nzn ar čia tiesa, bet taip girdejau :)
Girdėt,gali daug ką.
Man visa tai panašu į šūdmalystes.
Purškia,mirko.
Gal mirkymas ir buvo populiarus gūdžiais 95 metais.
Dabar?NE.Visai kitas supratimas ateina.
Jei pasakysiu,kad žolę mirko aukso dulkėse,kad geriau vožtų irgi patikėsi?Nemanau.Daryk išvadas pats.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Tesiog, neidziovinta arba sudrekinta stumdo, kaikurie patys tokia gauna, kaikurie drekina, kad daugiau pinigu pasidarytu.
Cia kaip ir gandas, kad hera purskia, acetone mirko ir visokio kitokio š. Žodžiu, butent kaip saka Manvydas, patys mąstykit.
NARKOTIKAMS NE !
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Manvydas rašė:
Wanikas rašė:Esu girdejes kad svino ar dar ten kazko dulkem purskia :/ Nzn ar čia tiesa, bet taip girdejau :)
Girdėt,gali daug ką.
Man visa tai panašu į šūdmalystes.
Purškia,mirko.
Gal mirkymas ir buvo populiarus gūdžiais 95 metais.
Dabar?NE.Visai kitas supratimas ateina.
Jei pasakysiu,kad žolę mirko aukso dulkėse,kad geriau vožtų irgi patikėsi?Nemanau.Daryk išvadas pats.

Mirko net ir vandenyje :D Nu pagalvok duodi kokiam lochui simta, realiai ten 60, bet sveria kaip simtas. Ir lochelis juk pardaves vistiek tures atiduot bashlias kaip uz simta. Tada jau klientus apipisineja ir stengiasi suktis is situacijos :D
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Taigi labai skambiai UK spauda aprašinėjo, kad dėl svorio, dėl kristalų vaizdo primaišoma stiklo dulkių, įvairių kitų panašių dulkių. Ne vienas airis skundės, kad ryte kraujais spjaudės, nes stiklo dulkės supjaustė kvėpavimo takus. Vienas iš atpažinimo būdų yra pakramtyt ar netraška tarp dantų duženos. Tik nežinau ar badaujančioj Lietuvoj tai daro. Nieks čia pas mus perkant per mikroskopus kristalų neapžiūri. Užtenka virš garų palaikyt ir perdžiuvus medžiaga mygom svorio įgaus.
BOB - Bombs Over Bagdad!
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

A, tuomet teko susidruti su tokiu reiskiniu, arba ten buvo kažkas panašaus, kadangi tarp dantų gergžda kaip smulkus smulkus žvyrelis. Senai bemačiau toki varianti, prieš 4m. kokius.
NARKOTIKAMS NE !
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Svoris dėl didelio suspaudimo. Kai patys užauginate nespaudžiate - nėra tolko, o ten pardavinėjimui yra suspausta, mažiau vietos užima, patogiau kontrabandininkams gabenti.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Jo man pasakojo vienas ciuvas kad ruke su stiklo dulkem. Tai sake kraujais spjaudesi ir su velniu biski pasnekejo :)
I'm a junglistic man.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Kiek supratau, tai užgliučino ? Nes jai taip tai visiška pieva, nebent stiklas irgi velka :D
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Herbas »

įsivaizduok koks stresas, pradeda kraujais spjaudytis, o jai dar apsirūkęs tai šakės, kadangi bijau kraujo tai ne su vienu velniu šnekėčiau, baisu net pagalvot, todėl geriausia savo rūkyt. O jai nori padidinti masę, ir jei stipri :x: gali vyriškos arba lietuviškos kanapės įmaišyt, bent niekam nepakenksi 8/
It's form the Earth
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Herbas rašė:O jai nori padidinti masę, ir jei stipri :x: gali vyriškos arba lietuviškos kanapės įmaišyt, bent niekam nepakenksi 8/
Nesvaik. Visų pirma tai būtų akivaizdu. O antra pisnios daug.
BOB - Bombs Over Bagdad!
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Aišku, sigma teisingai sako. Čia jau geresnis variantas tesiog neišdžiovinti kaip priklauso. Taip gali sverti 2x daugiau.
NARKOTIKAMS NE !
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Esu pirkes tokios akivaizdziai lievai isdziovintos. Matesi kad tokia pusetinai isdziuvus. Speju jei normaliai butu isdziovinta butu jos ten gerokai maziau atrode :)
I'm a junglistic man.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Ir gerokai mažiau svėrę būtų, tai svarbiausia. Čia nesvarbu kiek atrodo, svarbu svertu tiek kiek perki, o jei tiek nesveria, tai jau gali skausmint barigelę, ir niekas, nieko negali pasakyt.
NARKOTIKAMS NE !
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

o kam pirkti? augink pats sau truputi ir viskas....
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

Girdejau kad patikrint ar neprimaisyta tu stiklo dulkiu galima patrinus i kompakta, tai pora kartu esu bandes, bet nei kart nesusibraize :]
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

runkelis rašė:o kam pirkti? augink pats sau truputi ir viskas....
Jugi ne visi turi galimybe augint. Išties tai yra dauguma.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

presuoja bestijos neishdziovinta iki galo, o tai atsiliepia skoniui :/
togetha brotha
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Rukymas ir svoris?
    Donatello » » forume Legalus forumas
    45 Atsakymai
    29112 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas YraDvidesimtSimboliu