Nuotrauka Nuotrauka

Svoris

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė badnews »

smelis? taigi, kiek zinau seniausiai Marijos zemej sito blogio yr ;)
va kur kas blogiau yra stiklas.shaly,kurioj gyvenu, vienu metu, gal koks 50% tai tikrai stiklines ganjos buvo.pasirodo kazkokie scumbag-gangstas, tuo sukosi.pigiau barygeliam paleisdavo,o tie ir dzhiaugdavosi save bei kitus nuodydami.visgi priejo liepto gala, uzsiutino ne scumbag-gangstas, kurie bishk laikosi siokiu tokiu principu.bang bang, boom boom ir neliko tu scumbag gangstas :D .dar kartais pasitaiko stiklo,bet cia jau manau,kai kuriu scumbag-growers darbas.isigijes smelio ar stiklo dazniausiai einu atgal ir prasau grazint pinigus, kitaip iduosiu mentam :D.ne zhiurke ash, bet ir mentam sakyciau ta pati, jei paprasytu priduot dyleri, gero zhmogaus negalechiau priduot
togetha brotha
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Svoris

Standartinė DarNe »

gerai butu kad ir pasmus tokiu principu visi laikytusi
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė jahmate »

Na tik pas mus tokiu prikolu retai pasitaiko. Zinau tik viena istorija kaip "stikline" ganja ciuvas ruke...
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Manvydas »

jahmate rašė:Na tik pas mus tokiu prikolu retai pasitaiko. Zinau tik viena istorija kaip "stikline" ganja ciuvas ruke...
Lietuvoj stiklo neesu sutikęs. :) Nemanau, kad čia daros.Parūkys, kas su stiklu ir iškart apyvarta švogerių krašte dings. :) Ir niekas nebeims.Nulis biznio. :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Bongmaster »

badnews rašė: kitaip iduosiu mentam :D.ne zhiurke aš, bet ir mentam sakyciau ta pati
:| X( cia tai tau garbes neprideda,
is serijos nu as neozys, bet tiesa turi but.........
negerai mastai zmogau, nelabai supranti sita sistema matos
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Svoris

Standartinė runkelis »

apginsiu "badnews" :) supranta jis viska!pazinotumei geriau ji tai tikrai piktu veiduku nepaisytum %)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Spotless »

Bongmaster rašė:
badnews rašė: kitaip iduosiu mentam :D.ne zhiurke aš, bet ir mentam sakyciau ta pati
:| X( čia tai tau garbes neprideda,
is serijos nu as neozys, bet tiesa turi but.........
negerai mastai zmogau, nelabai supranti sita sistema matos
Ka pats darytum ? Surukytum stikla, svarbu, kad veza ane ?
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė badnews »

o ir nesiruosiu idavinet, paprasciausiai shitai veikia daug geriau nei "as tave sulauzysiu", arba "pasakysiu draugeliam ir tau pize" :D ir pohui man ka jis pagalvos, nes uz 6men tokio stuffo rukymo, kazhin ar jis ateitu i mano laidotuves ir pareikstu uzuojauta
o mentam ta pachia telega turiu paruoshes, mol "ash geru zmoniu neidavineju ir jei man parduotu stikla pats jum paskambinciau".tuom irgi dar neteko pasinaudot ir nezadu, o jei koks barygelis, issigas ir man nebeparduos, mazai teimsiu i galva ;)
sistema, sakai? cia ne Lietuva, kur kas antras pagal "paniatkes" gyvena. cia, zmones pamate is baro labiau girta sedanti uz vairo patys mentam skambina. cia kas antras pagautas su 3,5g savo dyleri priduoda, su kuriuo katik pute, o iseidamas "krabu" ranka spaude tik tam, kd po teismus nesitampyt, kur blogiausiu atveju 300e baudos gautu. kiekvienoj valstybej sava sistema ir stengiames pagal ja gyvent. mentam irgi pagarbos nejauciu, bet "blatnu dainu" taipogi neklausau.
taika, kolega :V:
togetha brotha
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė rude bwoy »

Bongmaster rašė:
badnews rašė: kitaip iduosiu mentam :D.ne zhiurke aš, bet ir mentam sakyciau ta pati
:| X( čia tai tau garbes neprideda,
is serijos nu as neozys, bet tiesa turi but.........
negerai mastai zmogau, nelabai supranti sita sistema matos
zonos lygio pasaulėžiūrą skleisk kieme tarp savo degradų draugų. šitam forume tam ne vieta.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:
badnews rašė: kitaip iduosiu mentam :D.ne zhiurke aš, bet ir mentam sakyciau ta pati
:| X( čia tai tau garbes neprideda,
is serijos nu as neozys, bet tiesa turi but.........
negerai mastai zmogau, nelabai supranti sita sistema matos
Man rodos tu nesupranti.
Garbė nepriduot supūvusio barygėlio?Pfff.Nuo žmogaus priklauso, normalus stiklu ganjos nebarstys.Nes jam ne tik vienadienis pelnas rūpi.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė badnews »

ir jei pas toki, dar nors kiek smegenu makaulej like,po tokios uzuominos susipras, kad pats laikas keist pastavcika, bo tuoj ragas bus. jei vienas nepridave-kitas priduos ;)
togetha brotha
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Bongmaster »

priduot, koks dar priduot? tu neliesk jo, jis nelies taves,
labai paprasta, paisiimi puse, arba 1, jej su stiklu neimi daugiau niekad ir palieki ta baryga ramybej, baigta
apie jokius cia pridavimus negali but jokios kalbos, nepamirskite kurioj fronto pusej patys esate?
elkis su kitais taip kaip kad noretum jog su tawim elgtusi ( ir pradek tai daryt is savosios puses pirmas) :!: :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė jahmate »

Suprantu toki varijanta kai suda nusiperki. Bet jei parukai su tom stiklo dulkem ir kraujais atsikoseji? Man rodos cia biski kiti reikalai jau. As mentam neskambinciau tik del to, kad yra sansu kad ne tik barygai bet ir tau bus bedu nes vistiek turesi su mentais aiskintis tai jau geriau nereik...
I'm a junglistic man.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė badnews »

"dlia osobenno tupyh, escio ras objesniaju" (dovanok, kitokio issireiskimo neberandu). nieko nesiruosiu pridavinet!!! zmogui(o gal tik padarui) reikia kazkaip duot susiprast, kad blogai daro
badnews rašė:ir jei pas toki, dar nors kiek smegenu makaulej like,po tokios uzuominos susipras, kad pats laikas keist pastavcika, bo tuoj ragas bus. jei vienas nepridave-kitas priduos ;)
palikt ramybej, kad mano draugus nuodytu? ar eit su byta, ji sunesiot ir uzvirt kara su marozais?
nei po 1, nei po puse neimu, o ir neparduoda niekas cia taip. parsineses 8ball'a(3,5g), galiu bepusdamas ne tik save, o ir 2-3 savo draugus suzalot.
kolega, gal ir nedurnas esi, bet, matosi jaunas ir mazai patyres. dar pagyvensi keleta meteliu-suprasi apie ka kalbejau
togetha brotha
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:priduot, koks dar priduot? tu neliesk jo, jis nelies taves,
labai paprasta, paisiimi puse, arba 1, jej su stiklu neimi daugiau niekad ir palieki ta baryga ramybej, baigta
apie jokius čia pridavimus negali but jokios kalbos, nepamirskite kurioj fronto pusej patys esate?
elkis su kitais taip kaip kad noretum jog su tawim elgtusi ( ir pradek tai daryt is savosios puses pirmas) :!: :V:
Ir aš nusipirkęs ką darysiu?Išmesiu litus į balą, ir ai nebepirksiu.Arba perlauži arba mentus pakvieti, lai čiulpia, bet kuriuo atveju.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Jefridas »

Labai jau lietuviskas poziuris - ismesiu litus i bala.. Cia nieko asmenisko Manvydai, sneku in general. Cia jo verslas, jis ir taip neshvarus, bet jis sugeba ji dar labiau pasiukslint, bet tai nesuteikia tau teises kistis i kito versla. Kiekvienas uzdirba pinigus taip kaip moka ir siame pasaulyje jausmu nera. Apgavo - reiskias pats esi durnas, ir negali nieko daugiau kaltinti. Jeigu perki - pirk is patikimu zmoniu, ir viskas bus gerai, o kituose ratuose tegul sukasi kiti.
Jam tavo 30Lt gali kainuoti daug daugiau, o nezinai gal jis tau kazkur gyvenime ant kelio papuls ir gales padeti.
Cia gal siuo atveju nelabai tinka, bet nereikia spjauti i sulini, gal dar teks is jo gerti.

Be to, tas zmogus kuris tau parduos tai, galbut net netures menkiausios minties, kad jis parduoda toki stuffa. Gal ir tiekejo. Nepagalvojai apie tai?
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Svoris

Standartinė DarNe »

Pamatysi prasta ir nepirksi(jei protingas busi) tegu sau nuodija tarchelninkus visokius kuriem px koks stuffas svarbu aptarchelintu...
Bent kaip pas mane gero stuffo nera mieste((mazas labai) tai ir sedziu tusciom...bet vis geriau nei stikla koki, ar amfa(kai ji dabar pas mus tokia populeri) esti...
Taip ir svajoju apie savo,pure,be stiklo,mirkymo ar dar kokio sudo. reikia jaskot gero,patikimo groowerio kuriam ne p* sveikata zmoniu, kuris sazines turi... bet verciau atsiverst knygute"pasidaryk pats"... :V:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Manvydas »

Jefridas rašė:Labai jau lietuviskas poziuris - ismesiu litus i bala.. Cia nieko asmenisko Manvydai, sneku in general. Cia jo verslas, jis ir taip neshvarus, bet jis sugeba ji dar labiau pasiukslint, bet tai nesuteikia tau teises kistis i kito versla. Kiekvienas uzdirba pinigus taip kaip moka ir siame pasaulyje jausmu nera. Apgavo - reiskias pats esi durnas, ir negali nieko daugiau kaltinti. Jeigu perki - pirk is patikimu zmoniu, ir viskas bus gerai, o kituose ratuose tegul sukasi kiti.
Jam tavo 30Lt gali kainuoti daug daugiau, o nezinai gal jis tau kazkur gyvenime ant kelio papuls ir gales padeti.
Cia gal siuo atveju nelabai tinka, bet nereikia spjauti i sulini, gal dar teks is jo gerti.

Be to, tas zmogus kuris tau parduos tai, galbut net netures menkiausios minties, kad jis parduoda toki stuffa. Gal ir tiekejo. Nepagalvojai apie tai?
Aš sakiau, kad tokį gaunu stuffą?Ne. :)
Tiesiog yra realybė.Lazda turi du galus.Ir vienas gali nusikreipt.Jei man spjauna į veidą, aš turiu nusisukt? :) Ne mano charakteriui, aš dvigubai spjaut galiu.:)
Tik šiaip, aš niekad su stiklu negaunu, o apie patikimus barygas?Sunku rast turintį sąžinę, tad apie kokį patikimumą šneki?
100proc. nebūna, net draugai išduoda.O ką jau kalbėt.
Pats suvoki.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Jefridas »

Draugu nera. Yra kontaktai. Del to spjovimo, tai cia nepamirsk kad tik biznis, spjauk tada normaliai, o ne pas policija, kuri uzsiema daug blogesniais dalykais negu tas kuris parduoda toki stuff. ( as minejau kad nepriimtum asmeniskai beje :) )
Kaip manai, kas finansuoja tuos kaimo jurgius kurie per siena veza kontrabandas su 500,000 cigareciu, pagalvok gerai ;) Cia siaip, pamastymui.
Tokie bizniai ne bankines palukanos, po 3-7%... Ten graza virs 100-200%.. Ten rimti pinigai ir rimti zmones. Kartais kai isivaizduojate mafija, sukyla asocijacijos su cigarais, ponais kurie lazinasi arkliu varzybuose, ir t.t., bet tai Italiskos mafijos stereotipas kuris uzstriges galvoje. Prabangios masinos liko zinoma, ir visa kita, bet tokiu bizniu dabar gali uzsiimti bet kas, kas tik turi truputi resursu ir smegenu, ypatingai tai galioja lietuviskai rinkai siuo metu. Vien kontrabandiniu cigareciu rinka jau virsija legaliu.. Kioskuose pagrinde kontrabandine produkcija, maximos irgi perka kontrabanda.. Tai vat :)
Anyways, turiu omeny, kad yra idomesniu temu pokalbiams negu barygu su stikline mary jane iskundimas :D

O kad gautusi ON-topic - tai tos cigaretes tikrai DAUG SVERIA. :DDDD
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Bongmaster »

1lm,kent,west,parlamament, malboro =1g :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Rukymas ir svoris?
    Donatello » » forume Legalus forumas
    45 Atsakymai
    29095 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas YraDvidesimtSimboliu