Nuotrauka Nuotrauka

Svoris

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Kotelis »

Bongmaster rašė:priduot, koks dar priduot? tu neliesk jo, jis nelies taves,
labai paprasta, paisiimi puse, arba 1, jej su stiklu neimi daugiau niekad ir palieki ta baryga ramybej, baigta
apie jokius čia pridavimus negali but jokios kalbos, nepamirskite kurioj fronto pusej patys esate?
elkis su kitais taip kaip kad noretum jog su tawim elgtusi ( ir pradek tai daryt is savosios puses pirmas) :!: :V:
nepamirskit, kurioje fronto puseje patys esate? tai tu nori pasakyti, kad palaikai pardavinejima ir ta visa rata, kur sukasi viskas ?
Happy like hipo, you understand? ! :-O
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė OG »

Kotelis rašė:
Bongmaster rašė:priduot, koks dar priduot? tu neliesk jo, jis nelies taves,
labai paprasta, paisiimi puse, arba 1, jej su stiklu neimi daugiau niekad ir palieki ta baryga ramybej, baigta
apie jokius čia pridavimus negali but jokios kalbos, nepamirskite kurioj fronto pusej patys esate?
elkis su kitais taip kaip kad noretum jog su tawim elgtusi ( ir pradek tai daryt is savosios puses pirmas) :!: :V:
nepamirskit, kurioje fronto puseje patys esate? tai tu nori pasakyti, kad palaikai pardavinejima ir ta visa rata, kur sukasi viskas ?
Bongmasteris pagaliau kašką tikrai teisingo parašė. To neužtenka vien perskaityt ar suprast, tą reikia suvokt. Su tom ,,pusėm,, jis tenorėjo pasakyt, kad mes visi nesutinkam su šituo kvailu įstatymu, dėl kurio įkalinama daug žmonių, sugriaunama daug šeimų ir nužudoma daug žmonių, todėl esame lyk ir kitoje barikadų pusėje, prieš šitą įstatymą.Išlikim žmonėm ir pagalvokim apie tai, kad nusipirkęs iš jo nekokybišką gramokšnį, prarasi tik keliasdešimt litų, o įdavę jį ,,Teisėsaugai'' galit supist visą jo gyvenimą, per kurį jis galbūt būtų susivokęs ką daro, tai ar tie keliasdešimt litų verti dar vieno galutinai sugriauto gyvenimo? Viską spreskit taikiai, kartais didžiausias problemas galima išspręst paprastu pokalbiu.
TheFutureBelongsToThoseWhoPrepareForItToday-M.X
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Vygis »

Kiek suprantu jis norėjo pasakyti , kad nereikia būti ožiu ir ožinti barigų.
Žmonės kurie pardavinėja patys žino į koki mėšla gali greitai iklimti, ir jaigu jie linkę rizikuoti tai čia jų asmeninis reikalas.
Nesu aš nei už barigas, nei už ožius.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė White smoke »

Jei aš nuo tokio stuffo jausčiau ant savo kailio padarinius, tai tą barygėlę ožinčiau ir px ar jis 10 ar 20 metų sedės, invalidu visam gyvenimui nesiruošiu tapt ir jei jis man sušiko gyvenimą, tai ir aš jam sušiksiu, antro žando nesuksiu...Šiaip nieko gyvenime nesu ožines ir tikriausiai neožinsiu, bet pąmastymui jei būtų...Jeigu moki pinigus tai tikiesi kokybės, jei jis nesugeba susitvarkyti su savo stuffu tai vėlgi jo problema, ne mano ir turi už tai atsakyt. Jei buvo kokios shaluhos ant svorio pamaišyta, tai žinoma nestukalinsiu, bet ir nebepirksiu iš tokio daugiau.
Jungle is massive!
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Svoris

Standartinė Legalus »

Kai rame sazine primaiso kaskokio sudo ir parduoda tai kas cia per zmogus? sudas cia ne zmogus ir jai ne kaziolint tai bent visiem vietinem pasakyt kad suda stume ir neimtu ir tegu jie dar visiem pasako kas ruko. Kaip bongmasteris sakei gal kada gyvenime sutiksi ir pades, gal pades gal matysi kad silpnas tokiu metu gal dar blogiau padarys o gal ir nesutiksi nes sedes, bet uzsimerkt tai nereike cia jau nera zmogaus kad del popieriaus toki dalyka darytu.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Vygis »

Žmonės jaigu jus esat ožei arba teko susidurt jum su tokiais barigom kur primaiso kaip kažkas minėjo stiklo ar smėlio kažko ten, tai jums gi niekas neliepia iš jų pirkti, auginkit patys žinosit ką rūkot tada ir nebus jokių bėdų.
O jaigu jus perkat patys ir nepažiųrit koki gavno imat iš tu savo "draugu" tai patys esat kalti.
O jaigu patys augintumėt nereikėtu, nei mastyt iš kur pasimt nieko turėtumėt savo ir kada norit tada parūkot. Ir daug pigiau išeina.
Jai ir neturit salygų augint, tai imkit iš gerai pažystamu žmonių kurie parduoda ir žino ką parduoda. O ne iš tų lopų kurie perka visoki š ir kiša kitiems kad nuodytusi. :!: Nes tokius reikia mest ant jo viso to šudo ir per ausi užmest, kad kita karta žinotų. O kad jūs čia ožint mėntam žadat kaip kažkas čia sake tai tik parodot, kad malat tapati šūdą ir negalit pastovėt už save (tik neisižeiskit) nes taip išeina jaigu tave sudaužyto tu į mentus bėgi, nes tau ten koją ar ranką sulaužė kas tau senaitvėj labai atsilieps...
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė jahmate »

Maroziskos paniatkes pas tave. Mol tave sudauzo krc sulauzo galunes o tu krc sedi sikna suraukes bl... Tai nx isvis tada ta policija reikalinga? Ozint negerai, bet yra tokiu atveju kai kitos iseities ner...
I'm a junglistic man.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė KGBkid »

jahmate rašė:Maroziskos paniatkes pas tave. Mol tave sudauzo krc sulauzo galunes o tu krc sedi sikna suraukes bl... Tai nx isvis tada ta policija reikalinga? Ozint negerai, bet yra tokiu atveju kai kitos iseities ner...
Geras klausimas. Kam tada reikalinga ta policija? O dabar atsakyk į tokį klausimą: ką išvis daro ta policija? :)
Aš esu.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė jahmate »

Na jei ziurint i teorine puse tai turetu saugot ir gint zmones, bet praktiskai tai sedi bybius isverte nebent duosi kysi tada tai nusikaltimai buna istiriami keleta kartu greiciau...
I'm a junglistic man.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė PositiveVibe »

Man atrodo, kad žmogus sugalvojęs mento profesiją puikiai žinojo ką daro. Jų paskirtis niekada nebuvo mūsų saugojimas. fašistai žaliom uniformom ple X(
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Bongmaster »

na vienas dalykas tai dalykas nr 1
policijoj niekad neatsidursi uz gera, ten jej jau pakliuwai, tai tik blogo tikekis.

antra, tai jus pirkit is sawu, o ne is random barygu, ir tokiu sudu nebus,
o jej neturit sawu, tai cia jau jusu bedos.

trecia ozint mentam, del kazko kas tau nutiko, ar tai suda istume, ar tai sulauze, tai yra bobu darbas, eit ir apsirasyt, nu tai :X :X :X ir tiek..... begti skustis palicaj kad i skudurus gawai ar kad dar kazas, taip niekas nesidaro.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Svoris

Standartinė putejas »

iš principo nueičiau pas mentus ir pasakyčiau - va tas tas ir tas pardavinėjo. o pasakyčiau vien tik dėl to, kad pardavinėjo maišytą mėšlą, o ne žmonišką augaliuką :) nėra ko nuodyti žmonių ir dar iš to uždirbinėti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Manvydas »

Bl pas kai kurios paniatkės zonos lygio;...Tokios kitur nebūtų suprastos čia tik sovietų sąjungos paniatkės...Atsipeikėkit.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė KGBkid »

Manvydas rašė:Bl pas kai kurios paniatkės zonos lygio;...Tokios kitur nebūtų suprastos čia tik sovietų sąjungos paniatkės...Atsipeikėkit.
Manvydai, tai būk tokiems geras pavyzdys. Nors aš manau, kad čia tokių, apie kokius šneki Tu, paprasčiausiai nėra.
Kritikuoji kitus dėl jų kalbos ir t.t., nors pats tikriausiai nė nesusimąstai ir nepažiūri kaip pats kalbi. Tikrai tie keiksmažodžiai kliūna. Nieko asmeniško, tiesiog daugiau tolerancijos norėtusi. :) :V:
Aš esu.
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Vygis »

Vienu žodžiu tiem kurie duoda šaluhas reikia per ausi pačiam užmesti, o ne bėkt ir skustis "dėde pareigūne vo ten tas ir tas pardavinėja taram param... beee.. beee.."
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Svoris

Standartinė putejas »

sakai reikia per ausį duoti? mane tai stebina tokie ir visokie agresijos ir pykčio proveržiai. nebėk ir nesiskūsk jei nenori. nepateisinu jokio smurto, agresijos, pykčio, muštynių
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė White smoke »

Jei tu pamatei, kad kažkas nužudė žmogų, tai tu nesikreipsi į policiją? Jei baryga žudo kitus, tai tu taip pat nieko nedarysi? Jei tavo valioj kažką daryt, tai ir daryk. Pasauly ir taip daug šūdo, jei taip sedėsi ir galvosi "aj pats kaltas, kad perka tokį šūdą ir sau gadina sveikatą" tai ble tokie dyleriai ir liks neprigauti stumdydami nuodus. Iš kur žmogui žinot ką ten maišo? Nemanau, kad barygėlė nežino ką parduoda, be to užsiimdamas tokia veikla jis prisiima riziką ir atsakomybę. Geriausias postas buvo, kad reikia pačiam augint ir neimt iš gatvės, tada nereiks sukt galvos ką gavai ir ar neužsilenksi po keletos metų :D
Jungle is massive!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Manvydas »

Vygis rašė:Vienu žodžiu tiem kurie duoda šaluhas reikia per ausi pačiam užmesti, o ne bėkt ir skustis "dėde pareigūne vo ten tas ir tas pardavinėja taram param... beee.. beee.."
Sutinku dėl šito irgi.Skūpas moka du kartus.Tas pats ir su tokiais kurie stumia.
Dėl kalbos, kad kartais nusikeikiu pats suprantu.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Svoris

Standartinė Bongmaster »

NEVISI turi galimybes auginti. Kas jiem belieka? :|?
Gatves rinka, stai kas lieka. |.|)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Svoris

Standartinė DarNe »

tai va kad gatves rinka, nuo to ir krenta MJ lygis visuomenej, prideda barygos kokiu nesamoniu,vaikai nuo ju "apsitrucina" ir raso visokios alfos tada...
ot va jei butu kokia groweriu rinka... :) :V:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Rukymas ir svoris?
    Donatello » » forume Legalus forumas
    45 Atsakymai
    29109 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas YraDvidesimtSimboliu