Nuotrauka Nuotrauka

Kada, kiek ir keliese?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

Manvydas rašė:
Bongmaster rašė:MJ sukelia psichologine priklausomybe
Vos ne viskas ją sukelią.Tai kas iš to?
Jeigu būsi protingas,tai niekas tau nieko nesukels,arba labai minimaliai.Neimk iš savo patirties,kad be saiko pūti.Tik niekaip tavęs nesuprantu...Kam tiek pūst,kad paskui skūstis,kad aš nė dienos ne iš tveriu be MJ?Kvailai atrodo,pats sau prisigydai ir tiek. 8/
heeeeheeemmmm.... as gi nesakiau kad esu psihologiskai nuo jos priklausomas. bet tik sakau kad jin po ilgo vartojimo gali sukelti psichologine priklausomybe.
beto dabar jau putimus apstabdysiu kaip reikiant. nepusiu apie menesy laiko. kad ta tariama imuniteta numust. nes jau nezmoniskai cia viskas vyksta.
o va poto vel pradesiu ir parukius 2 sawaites, nusiimsiu derliu ir tada jau kadangi viska busiu zemej nuveikes skrisiu i marsa :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:
Manvydas rašė:
Bongmaster rašė:MJ sukelia psichologine priklausomybe
Vos ne viskas ją sukelią.Tai kas iš to?
Jeigu būsi protingas,tai niekas tau nieko nesukels,arba labai minimaliai.Neimk iš savo patirties,kad be saiko pūti.Tik niekaip tavęs nesuprantu...Kam tiek pūst,kad paskui skūstis,kad aš nė dienos ne iš tveriu be MJ?Kvailai atrodo,pats sau prisigydai ir tiek. 8/
heeeeheeemmmm.... as gi nesakiau kad esu psihologiskai nuo jos priklausomas. bet tik sakau kad jin po ilgo vartojimo gali sukelti psichologine priklausomybe.
beto dabar jau putimus apstabdysiu kaip reikiant. nepusiu apie menesy laiko. kad ta tariama imuniteta numust. nes jau nezmoniskai čia viskas vyksta.
o va poto vel pradesiu ir parukius 2 sawaites, nusiimsiu derliu ir tada jau kadangi viska busiu zemej nuveikes skrisiu i marsa :)
Aš tik tokią nuomonę iš tavo pasisakymų buvau susidaręs. :)
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Standartinė KingBong »

Manvydas rašė:
Bongmaster rašė:
Manvydas rašė: Vos ne viskas ją sukelią.Tai kas iš to?
Jeigu būsi protingas,tai niekas tau nieko nesukels,arba labai minimaliai.Neimk iš savo patirties,kad be saiko pūti.Tik niekaip tavęs nesuprantu...Kam tiek pūst,kad paskui skūstis,kad aš nė dienos ne iš tveriu be MJ?Kvailai atrodo,pats sau prisigydai ir tiek. 8/
heeeeheeemmmm.... as gi nesakiau kad esu psihologiskai nuo jos priklausomas. bet tik sakau kad jin po ilgo vartojimo gali sukelti psichologine priklausomybe.
beto dabar jau putimus apstabdysiu kaip reikiant. nepusiu apie menesy laiko. kad ta tariama imuniteta numust. nes jau nezmoniskai čia viskas vyksta.
o va poto vel pradesiu ir parukius 2 sawaites, nusiimsiu derliu ir tada jau kadangi viska busiu zemej nuveikes skrisiu i marsa :)
Aš tik tokią nuomonę iš tavo pasisakymų buvau susidaręs. :)
Tai visi šiam forume, kas pučia - yra psichologiškai pripratę prie MJ. Visi nori jos visada, bet psichologinė priklausomybė nuo fizinės skiriasi tuo, kad pvz. žolės kai nėra, tai gali jos būti nerūkęs ir nieko tau neatsitiks, neužeis jokie priepoliai ar pan. anaiptol nei nuo pvz. Heroino. Nesu įsitikinęs, bet manau narkomanai negavę dozės kenčia žiaurų jausmą. Jug tikriausiai jai nejaustu, tai ir netorčintų. Tai va, NEVARTOKiT NARKOTIKŲ, PŪSKIT, nes psichologinė priklausomybe didelis niekas lyginant su fizine. :D :bong: :]
It's just a sweet sweet herb... :x:
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Apie tai, kad MJ maišymas su tabaku rūkant per bongą yra nesamonė - yra mano nuomonė. Kokį čia grybą pjaunat: "jei turėčiau tonas, kilogramus, tai rūkyčiau gryną per bongą" "jei auginčiau pats...". Sumaišai su tabaku - ir daugiau svaigalų gaunasi?? Ar bandėt rūkyt gryną, kad sakot? Žinoma, kad ne. Su grynu dar smarkiau apsineši, nei su maišytu. Ar matėt kaip per bongą yra iš tikro rūkomą? O dar BongMaster pasivadinęs vienas. Jointai yra jointai. Jointam tikrai reikia daug Mj, bet bongui! Bongas su tabaku nebeturi net prasmės.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

KingBong rašė:Tai visi šiam forume, kas pučia - yra psichologiškai pripratę prie MJ. Visi nori jos visada, ...
Sprendi pagal save? Tai ir taikyk tik sau. Labai klaidingas spėjimas.
KingBong rašė:... nes psichologinė priklausomybe didelis niekas lyginant su fizine.
Priklausomybės ligų gydymo praktika teigia visiškai priešingai.

Susirandi internete knygą "Gyvenimas su narkotikais" ir perskaitai. Yra ji daug kur pašarinta. Tada galėsi diskutuoti tokiom temom. O dabar paprasčiausiai rašai su realybe toli prasilenkiančias nesąmones.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

hipiukas rašė:...Ar bandėt rūkyt gryną, kad sakot? Žinoma, kad ne. Su grynu dar smarkiau apsineši, nei su maišytu. Ar matėt kaip per bongą yra iš tikro rūkomą? O dar BongMaster pasivadinęs vienas. Jointai yra jointai. Jointam tikrai reikia daug Mj, bet bongui! Bongas su tabaku nebeturi net prasmės.
Sutinku. Retas kas masto taip, sprendžiant iš bendros petirties.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Standartinė KingBong »

Sigma rašė:
KingBong rašė:Tai visi šiam forume, kas pučia - yra psichologiškai pripratę prie MJ. Visi nori jos visada, ...
Sprendi pagal save? Tai ir taikyk tik sau. Labai klaidingas spėjimas.
KingBong rašė:... nes psichologinė priklausomybe didelis niekas lyginant su fizine.
Priklausomybės ligų gydymo praktika teigia visiškai priešingai.

Susirandi internete knygą "Gyvenimas su narkotikais" ir perskaitai. Yra ji daug kur pašarinta. Tada galėsi diskutuoti tokiom temom. O dabar paprasčiausiai rašai su realybe toli prasilenkiančias nesąmones.
Na nežinau, bet man jokios knygos ar kažkas kitas nepaaiškintu kitaip, nei rašiau, nes čia ir taip paprasčiausias paaiškinimas buvo, be jokiu mokslinių išvedžiojimų ar tuolabiau ištraukų iš knygų. Nebūtumėm visi psochologiškai priklausomi nuo MJ, tai jos net nepūstumėm. Jug čia kaip ir su belekokiu malonumą teikiančiu daiktu. Kad ir dabar noriu cepelinų, bet jei jų nesuvalgysiu nenumirsiu. :D :D :D
It's just a sweet sweet herb... :x:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Baik nusišnekėt.
Blogai yra, kai nesigaudantys realioj situacijoj pradeda skleist nesąmones. Dar blogai, kai jie užima atsakingas pareigas ir tą bukaprotiškumą pradeda masėms stumt. Mes ir taip turim labai didelių problemų dėl buko požiūrio į svaigalus. Tai arba eisi šviestis, arba lėksi lauk iš šio forumo. Bukų mulkių mums čia nereikia. Balastui - NE.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

King Bong, o as salotu lapus su grietine megstu, tai ka cia irgi psichologines priklausomybes apraiska?

O tesiant tema, noreciau pasidalinti vienu pastebejimu. Na kai puti mazai, tada ir veza mazai, bet man, tarkim, surukyti vienam puseka, ar ciela yra visiskai tas pats. Abiem atvejais bunu kaip karpis kosmose. Yra tokia riba kiekyje, kad net ir didinant kieki- labiau jau neuzves. Cia gal kazkas panasaus su hemeopatiniais vaistais, kai kiekis turi mazai itakos efektui...
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:Apie tai, kad MJ maišymas su tabaku rūkant per bongą yra nesamonė - yra mano nuomonė. Kokį čia grybą pjaunat: "jei turėčiau tonas, kilogramus, tai rūkyčiau gryną per bongą" "jei auginčiau pats...". Sumaišai su tabaku - ir daugiau svaigalų gaunasi?? Ar bandėt rūkyt gryną, kad sakot? Žinoma, kad ne. Su grynu dar smarkiau apsineši, nei su maišytu. Ar matėt kaip per bongą yra iš tikro rūkomą? O dar BongMaster pasivadinęs vienas. Jointai yra jointai. Jointam tikrai reikia daug Mj, bet bongui! Bongas su tabaku nebeturi net prasmės.
Rūkiau gryną jointą...Todėl ir sakau,maišau nes kitaip prasisukt negaliu...Ir sakiau,žymiai smagiau rūkyt gryną,ir skonis burnoj kitoks,ir veža linksmiau ir t.t. ir pan.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Manvydas rašė: Rūkiau gryną jointą...Todėl ir sakau,maišau nes kitaip prasisukt negaliu...Ir sakiau,žymiai smagiau rūkyt gryną,ir skonis burnoj kitoks,ir veža linksmiau ir t.t. ir pan.
O aš iš vis kalbėjau apie rūkymą per bongą, o ne apie jointus :) Cielus MJ jointus traukt - prabanga nebiškuti :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

naktibaldas rašė:O tesiant tema, noreciau pasidalinti vienu pastebejimu. Na kai puti mazai, tada ir veza mazai, bet man, tarkim, surukyti vienam puseka, ar ciela yra visiskai tas pats. Abiem atvejais bunu kaip karpis kosmose. Yra tokia riba kiekyje, kad net ir didinant kieki- labiau jau neuzves. čia gal kazkas panasaus su hemeopatiniais vaistais, kai kiekis turi mazai itakos efektui...


Offtopic:
Įdomi diskusija būtų apie tai, kodėl MJ žmones veikia skirtinkai. Tarkim alkocholio veikimas priklauso nuo žmogaus masės. Vienodo sudėjimo žmogus svaigimą jaučia vienodą priklausomai nuo suvartojimo kiekio. Tačiau vienodo sudėjimo žmonės parūkę MJ vienodą kiekį - jaučiasi skirtingai. Nuo ko tai priklauso? Nuo rūkymo įpatumų? Nuotaikos? Kodėl būtent MJ veikimą valdo ne fiziniai o psichologiniai reiškiniai? Dėl to, kad jis veikia centrinę nervų sistemą? Kaip ši sistema susijusi su mūsų mintimis?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Standartinė KingBong »

Karočia netaip mane suprantat, na nieko. Peace. Tyliu.
It's just a sweet sweet herb... :x:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:
naktibaldas rašė:O tesiant tema, noreciau pasidalinti vienu pastebejimu. Na kai puti mazai, tada ir veza mazai, bet man, tarkim, surukyti vienam puseka, ar ciela yra visiskai tas pats. Abiem atvejais bunu kaip karpis kosmose. Yra tokia riba kiekyje, kad net ir didinant kieki- labiau jau neuzves. čia gal kazkas panasaus su hemeopatiniais vaistais, kai kiekis turi mazai itakos efektui...


Offtopic:
Įdomi diskusija būtų apie tai, kodėl MJ žmones veikia skirtinkai. Tarkim alkocholio veikimas priklauso nuo žmogaus masės. Vienodo sudėjimo žmogus svaigimą jaučia vienodą priklausomai nuo suvartojimo kiekio. Tačiau vienodo sudėjimo žmonės parūkę MJ vienodą kiekį - jaučiasi skirtingai. Nuo ko tai priklauso? Nuo rūkymo įpatumų? Nuotaikos? Kodėl būtent MJ veikimą valdo ne fiziniai o psichologiniai reiškiniai? Dėl to, kad jis veikia centrinę nervų sistemą? Kaip ši sistema susijusi su mūsų mintimis?
Man atrodo,kad veikia skirtingai,nuo skirtingų žmogaus dvasinių suvokimų,nuotaikos,aplinkos ir t.t.
Mane pvz. namie labai smugdina,o gamtoj/lauke labiau kelia. :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

as tai galvoju kad kiekvino zmogaus cns yra skirtinga, uztad ir skirtingai veikia, nera pasauly kogero 2ju tokiu paciu tokia pacia psichika turinciu individu. o fiziskai tokiu pats yra nu daugmaas.
beto esu rukes ir grynos jointu kelis kart. kad susuka belenkaip geriau tai cia faktas.dar pamenu pries pat pat pat pamoka supuciau 1 kasekely kuriamme buvo ketwertukas grynos ir kita puse tabaka, ir poto iskart po jos, dar kita susisukau bet be tabako o vien gryna. tai yra prikimisau nes sakau per kaseka rukiau tai gavos grynos apie 0.3 kazkur.
tai ant tiek isnesiojo kad per pamoka kokius vos 6 kartus nenualpau ir buvau absolutely full mind and boody stone. bet cia netai leme kad visas susisukes buvau. man buvo skrandis sustojes uzdat tais nesweiekai ir uzsuko. po pamokos isleidau kelis slibinus, tai ta pacia min iskart kaip naujas jauciaus ir ejau wel uzpust tokia proga. :)
beto esu ir per bonga nekarta gryna rukes. bet man su tabaku geriau. ir taskas. nes megstu rukyt ilgai. o jej nemaisyciau gautus 6 kamstukai ir nera gramo.
bet manau kaip nusiimsiu derliu, jej likusios 4 nenumirs tai rukysiu gryna kury laika :)
zodziu as maisau su tabaku ir man taip geriausiai. netgi neman o visiem su kuriuos pazystu ir su kuriais rukau.
zodziu kas kaip moka tas taip soka. manau toks tabako temos galima nebeliest :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Spotless rašė:
Bongmaster rašė:tik dabar susimasciau kad man neparukyt per kiekviena diena tai yra kazkas neimanoma, kazkas panasaus i prestizo reikala ( ka tai reiskia tikrai nesuprantu bet nuskambet turejo velnioniskai gerai 8) ) zodziu pastebejau kad jau tikrai kabliuka nesveika uzgaudziau, nes bloga nuotaika einu pust, gera nuotaika einu pust, yra ka veiks tai stengiens nusimuiliunt arba labai greit veikla padaryst kad uzpust galetum, o jej nera ka veikt tai puti. èia jau su psichika turputy man negerai.
o puciam nuo 2 iki 4 pastoviai bet dazniausiai 2 arba 3.
o dauzom tai dabar jau tikrai daug. kaip pvz buwau sy sawaitgaly baliuj, tai negeriau o dauziau, ( nu nes ðiaip negeriu :P :D ) tai tik prasidejus baliui i ta metaline malboro dezute uzsimaisiau 2g su 4 malboro silver. ir visa laika su bongu rankuose leidau smagiai. tai po 8 h kazkur staffo jau neliko. ir dar truko :]
bet siaip tai taip ziauiriai kas 2 saw gaunas man. o kas diena tai 1-1.5 dviese per kartely. o rukom buna 1 karta per diena o buna 2-3
2 gr 4 cigaretes maisai ? 8/ Ne per daug ?
Mes i 2g dedam 3 kazkaip pats tas =]
Get High (smoke)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kada pradėti sodinti lauke?
    Diego » » forume Outdoor
    91 Atsakymai
    67600 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Asylum
  • Kada augalas pradeda žydėti?
    stanikas » » forume Herbariumas
    262 Atsakymai
    132222 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas
  • Kiek rukyt?
    baudejaskonkorezis » » forume Legalus forumas
    33 Atsakymai
    14717 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas SuNeasmenines
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14528 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • kiek dienu islieka zole?
    mare » » forume Legalus forumas
    87 Atsakymai
    60165 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.