Nuotrauka Nuotrauka

Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

man taip pat privalgau labai daug kaip pridauzau, vienu momntu isvis budavo kad pripuciu nueinu piriperku vosokiu sokoladu uz 15-20 lt
suwalgai juos, poto dar eini po kokios walandos kebaba sukerti, ir darp poto po kokiu 2 h dar viena kebaba pries einant namo
(namie valgau pusryciu ir vakariene visada, o pietus didesne daly dienu)
ir vistiek kaip esu sakalys pagalys taip esu. DAM :!: X(
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

[quote="Manvydas"][quote="Arnas"]Nuvarem pries kokia savaite nakti uzpute i magdonalda, ir pasirodo ten bendradarbio 2 draugai dirbo, tai kj privalgem ten uz dyka :D :D :D
Bet man patink ten privalgai, uz puse val vel valgyt nori :D[/quote]
Toks ir maistas.Sotumo vos vos duoda ir tam kartui,o į storumą daug.Pažiūrėk į tuos amerikiečius kur greitą maistą kapoja. :)[/quote]

Nereikia man ir tu amerikonu, as cia pas save vokieciu pakankamai prisiziuriu tokiu riebiu :D :D[/quote]
Nesveikas brakonierius :D
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

[quote="Bongmaster"]man taip pat privalgau labai daug kaip pridauzau, vienu momntu isvis budavo kad pripuciu nueinu piriperku vosokiu sokoladu uz 15-20 lt
suwalgai juos, poto dar eini po kokios walandos kebaba sukerti, ir darp poto po kokiu 2 h dar viena kebaba pries einant namo
(namie valgau pusryciu ir vakariene visada, o pietus didesne daly dienu)
ir vistiek kaip esu sakalys pagalys taip esu. DAM :!: X([/quote]

Jo pas mane irgi prakeikta labai greita medziagu apykaita :(
Nesveikas brakonierius :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė G. »

Čia ir su vartojimu. Prieš kelias savaites buvau klaipėdoj, su senu draugu surūkėm porą džonių. Ir realiai nieko skanesnio gyvenime neesu valgęs, žodžiu viska dedam po lygiai, kad atrodytų proporcingai:

Smulkintos paprastos salotos;
Sausi pusryčiai kakaviniai "OHO";
Supjaustyti agurkai mažais gabaliukais
Grietinė, tokia kaip maišelyje jinai parsiduoda, mėlyna pakuotė ir ant jos nupiešta ten kiaušinis, svogūnas etc.
Žiupsnis cukraus

Ir valgant užgerinėti į stopariką įdėta agurko skiltele užpilta "Mūsų" pienu.

Prieš užgeriant atsisukt į supūtovą ir pasakyti "Cheers!"

Bent jau mums tai smagiai ūpą pakėlė tada, ir dar gta žaidėm iki paryčių
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė dumtraukis »

pasineres ir ash cia i kulinarija buvau, anksciau is darbo parvariau, "got high" ir galvoju ka cia pasigamint, tai geriausia buvo gaminti on high, o pietus buvo atrodo ir paprasti ryziai su kievo kotletais ir pomidoru salotos su svogunais ir grietine, bet megavausi visuo tuo gal valanda, belekaip skanu buvo [:)]
nes pyxas artina ;)
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė OG »

Sita tema man primine ana ziema, kai pradejau dometis veganizmu-mitybos budu be jokiu givulines kilmes produktu. Gryzau namo parukes, o ten tevai kaska svente, nebepamenu ka, nes man tai nerupejo, aisku dauguma ten buvusiu balamutu zinojo, kad as nebevalgau mesos ir jiems reikejo mane uzkabint, paaiskint savo taureles teorijas kokia mesa svarbi organizmui, aisku as juos suvarciau faktais ir t.t., bet jie net nesuprato, kad juos suvarciau, nes jie juk turi but teisus, per televizoriu visi valgo mesa. :D Nuejes i virtuve pasidariau pica be mesos ir surio, kai paragavau buvau nustebes kokia cia kosmine pica pagaminau, nes liktais ir nebuvo mesos, taciau skonis buvo tarytum mesos, tik daug skanesnis, dar pagalvojau gal cia del to, kad iputes buvau, tai nunesiau isgerusiai liaudziai paragaut, jie irgi pirstus apsilaize ir klausinejo manes ,,cia tikrai mesos nebuvo?'' :D :D Tik gaila, kad kita diena niekaip negalejau atsimint kaip dariau, nes ana vakara viskas buvo daryta eksprontu, pagavus kaskokiam ikvepimui.Meginau dar keleta kartu pakartot tapati pagamint, bet nifiga nesigavo.Gaudavos skanei, bet ne taip skanei kaip isejo ta vakara. Pamirsau paminet, kad ir ganja ta vakara kaskokia atomine buvo, bet kadangi emiau is dyleriu, tai irgi negalejau atsekt kokia rusi rukiau. :arrow:

Kitas maistingas ziemos ivykis nutiko, kai atradau situos du receptus :
Morku uztepas http://www.animalrights.lt/morku-utepas
Sokoladinis pyragas http://www.animalrights.lt/sokoladinis-pyragas
Viska pasidariau ir paragavau pries eidamas pust. Rukiau su ta mintim, kad namie parejes valgysiu tikrai skanei ir pats dumas saldesnis pasidare :D Parejes suslamsciau puse to pirago ir nebepamenu kiek uztepo. Patariu situos pamegint :)
TheFutureBelongsToThoseWhoPrepareForItToday-M.X
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė martynass »

Kazkokia lempine pasaka. Tipo pareini namo, pasiemi pica, nuemi mesa, po to kazko primaisai (bet neatsimeni ko) ir gaunas skaniau uz mesa. Niekaip nesuprantu ka galima pakeisti mesa ir dar kad butu daug skaniau.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė Spotless »

sako skonis kaip mesos bet ne mesa :D dirbtinio intelekto nanobotai kurie privercia skonio receptorius jausti mesos skoni ir tie nanobai ideti i koki suri ant picos
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:sako skonis kaip mesos bet ne mesa :D dirbtinio intelekto nanobotai kurie privercia skonio receptorius jausti mesos skoni ir tie nanobai ideti i koki suri ant picos
O gal paprasčiau kokios Sojos? :D
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė kojak »

martynass rašė:Kazkokia lempine pasaka. Tipo pareini namo, pasiemi pica, nuemi mesa, po to kazko primaisai (bet neatsimeni ko) ir gaunas skaniau uz mesa.
:D :D gerai varai. Pica galima ir pačiam pasidaryt žinok, ypač jei neesi maximos auka. Ir kai gamini, tai gamini kokia nori ir net mėsos nuiminėt nereikia :D :D

O šeip tai namie gamintos picos yra liux :V:
haze around me...
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė martynass »

kojak rašė:
martynass rašė:Kazkokia lempine pasaka. Tipo pareini namo, pasiemi pica, nuemi mesa, po to kazko primaisai (bet neatsimeni ko) ir gaunas skaniau uz mesa.
:D :D gerai varai. Pica galima ir pačiam pasidaryt žinok, ypač jei neesi maximos auka. Ir kai gamini, tai gamini kokia nori ir net mėsos nuiminėt nereikia :D :D

O šiaip tai namie gamintos picos yra liux :V:
Esmes nekeicia. Bet faktas, kadzmogus tikrai lakia fantazija turi. Tu pagamink man pica be mesos, bet, kad skonis butu kaip mesos, tik gardesnis :D
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė kojak »

Turėtum tokia lakia fantaziją kaip jis - ir tu galėtum tokia picą pasigamint ;) Nebūk toks skeptikas, martynai.
haze around me...
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė jahmate »

Jo namine pica tai yra visiskas geris. Esam dare tai uz centus ir skanu ir dar prisivalgai :) Net parukius pasijunti sotus :D
I'm a junglistic man.
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė mandari9nas »

Mano svajonė yra tokia ( kol kas dar neįgyvendinau) : Picos paplotėlis iš MJ , o ant viršaus grybų su kumpiu ir sūriu .. Va čia šitas dalykas tai išneštų į kitą pasaulį.. Nereik jokių brangių skrydžiu į Havajus :-)
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė naktibaldas »

As tai makaronscikas esu, galeciau ryt makarus kasdien. Mesos beveik nevalgau, nebent kokia vytinta zakuskei prie alaus. Viskas kas genialu- paprasta. Isverdi makaronus vandenyje su sultinio kubeliu, skanesni, beje, tie normalus, kur ant dezutes kalibras parasytas ir virti juos reikia siek tiek ilgiau. Thomas Philips labai geru makaru yra po 3Lt uz 500g. So parasyta, kad juos virti reikia 12 min, bet as verdu ~8, ragauti reik. dar i vandeni butinai ipilti aliejaus sauksta. Paskui makaronus perplauti saltu vandeniu. Tuomet galima pasirupinti priedais: pritarkuoju apie 250g fermentinio surio, supjaustau smulkiai 2 vidutinio dydzio pomidorus, tredzdali svoguno, ir apie puse pakelio alyvuogiu, sutraiskau ir susmulkinu cesnako skiltele. Makarus verciu i pietielnia, tada tada pilu ~150g liesos grietines, viska reikia daryti ant mazos ugnies, nes makarai nedavire, tai turi keptuvej, savo souse pasiekti kondicija. Kai pradeda puksheti, tada palaipsniui sudedu visus priedus ir pastoviai reikia juos maisyti, bet taip, kad nesigautu kose is ju. As tai naudoju cili tomatu kecupa, bet tinka ir svelnesni, ar tiesiog stikline pomidoru sulciu. Ketcupo reikia deti daug, ant 500g makaru, beveik visa indeli. Kepti ant mazos ugnies, kol isgaruos dregme ir sutirstes padazas. Reikia pastoviai makaronus vartyti, as tai turiu specialias medines znyples tam reikalui. Patikekit, kiek esu ragaves makaru italiskuose restoranuose, tai sis receptas yra zymiai skanesnis, nors ir paprastas. Ten gal atmestinai viska daro... Parukius sis procesas einasi ypac maloniai :]
Dar labai megstu bulves, sutarkuotas per burokine tarka ir pakeptas. Aisku, galutinis rezultatas velgi priklauso nuo priedu ir meiles idetos i maisto gaminimo procesa :)
Pilypas is kanapiu
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė Apvalus »

Reiks šitą išbandyt receptą, aš visad ieškau kažko naujo makaronuose, nes man jie taip pat skanūs. Dar limpa omletai, tik irgi reik pasiknist prie įvairesnių receptūrų.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė jahmate »

Viena drauge yra tokius makaronus padarius kad pizdec. Tokiu skaniu makaronu neesu gyvenime valges. Ten kazkaip su giretine majonezu dar kazkuo ir su kalakutienos desros gabaliukais. Reiks paklaust jos kaip ten dare... :)
I'm a junglistic man.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė jahmate »

Siandien teko valgyt pyraga su lietuviskom. Pyragas tai lb skanus buvo, bet poveikio beveik jokio. Poveikis tiesiog kaip silpnokai parukius. Kazkiek pazvengem ir tiek. Neverta istikruju...Jei jau daryt tai lietuviskas nebent del kiekio idet. Draugai dare su lietuviskom ir sauja lowriderio moterisku lapu. Tai sake gerai buvo :)
I'm a junglistic man.
Anonymous

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė Anonymous »

Labai skanūs kambarioko koteltetai :D
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Standartinė White smoke »

Lenkiuos prieš tave Naktibaldai, katik suvalgiau 1/3 porcijos tų makaronų, taip apsivalgiau :] Bet belenkaip skanu buvo, ašaros bevalgant bėgo...Pridėjau aštraus kečupo, chilli padažo, česnako, tai taip aštru buvo, bet labai skanu, mėgstu aštrų maistą [:)] Parūkius būtinai reikės pasidaryti.
Jungle is massive!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas