Nuotrauka Nuotrauka

Skaniausi jusu pagaminti patiekalai?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Daug pūtikų pasižymi aistra maisto gaminimui ir gebėjimu tai daryt labai skaniai.
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Nu tas skanu skaniam nelygu. Kai buni apsirukes labai daug kas skanu nors blaiviu protu paragavus neatrodo kazkas tai ypatingo. :)
I'm a junglistic man.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

aj dar vienas super duper patiekas. tie kepti sumustiniai su geltonu suriu.
dabar tai sakes koky kably pagaves esu. tik va kad nepuciu jau savaite. bet seip juos valgau kas diena po kelis.
ir to surio prisidedu tiek dau. kad tas gabaliukas nu mazdaug kuris kainuoja 6 lt tarkim kad rokiskio kokio surio. nu bendriau palaukit nueisiu iki saldytuvo pasakysiu tiksliai kiek. velnias.. neparasyta dbr butent ant to kuty dbr turiu kiek gramu. nu bet esme kad kumscio dydzio gabala surio sunaudoju per 4 sumustisnius :D tada buna su extra daug surio. su tiek daug kad prakandus antra kasny ir ta sury isiliedziusy sukandus su dantim galiu istempi (palaukit pamatuosiu sawo rankos ilgi) nu gaunas taip kad istempiu apie 90 cm ir ji neplysta :D
isivaizduojat kiek daug? 8)
tai va cia yra ziauriai skanus dalykas
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Tu tikrai neputi savaite? 8/
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

aj ne. uzpuciau . bet tik 1 karta. ir tai teko kompanija palaikyt vidury nakties.ir tai tada su nauju zmogum susipazinau. bet esme kad planuoju ir nebepust visa vasara. arba bent jau menesi laiko.
(isimtis bus jej tokiu isvis bus. kai susitiksiu su nauju pucianciu zmogum. tai kad susipazint manau reikes pust)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

nesvarbus rašė:Beabejones, namie ir skaniau ir sveikiau gali pasidaryti ! Vapsie, tas makdonaldas sudas, pamenu kazkada, ryte teko anksti varyt i kita miesta ir skubejom pavalgyt, tai prasukom pro ten, tai visa diena visiskai nei jegu neturejau ir ðiaip kazkokia netokia savijauta, kol normaliai nepavalgiau !
O jei taip, is anksto suplanaves buni parukyt, tai geriausia vistytes kokios uzsimarinuoju pats, ant zariju pasikepu, balkone, ir pirstus laizausi. Skaniau man niekas nepadaro, kaip tik pats :P

Grynai skaniausias maistas yra kur pats darai =D o kad macas sudas pritariu :)
Get High (smoke)
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė Dante »

Bongmaster rašė:aj dar vienas super duper patiekas. tie kepti sumustiniai su geltonu suriu.
dabar tai sakes koky kably pagaves esu. tik va kad nepuciu jau savaite. bet šiaip juos valgau kas diena po kelis.
ir to surio prisidedu tiek dau. kad tas gabaliukas nu mazdaug kuris kainuoja 6 lt tarkim kad rokiskio kokio surio. nu bendriau palaukit nueisiu iki saldytuvo pasakysiu tiksliai kiek. velnias.. neparasyta dabar butent ant to kuty dabar turiu kiek gramu. nu bet esme kad kumscio dydzio gabala surio sunaudoju per 4 sumustisnius :D tada buna su extra daug surio. su tiek daug kad prakandus antra kasny ir ta sury isiliedziusy sukandus su dantim galiu istempi (palaukit pamatuosiu sawo rankos ilgi) nu gaunas taip kad istempiu apie 90 cm ir ji neplysta :D
isivaizduojat kiek daug? 8)
tai va čia yra ziauriai skanus dalykas
blemb, skaitau ir jaučiu burnoj skonį :D :D einu keptis.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Bongmaster rašė:aj ne. uzpuciau . bet tik 1 karta. ir tai teko kompanija palaikyt vidury nakties.ir tai tada su nauju zmogum susipazinau. bet esme kad planuoju ir nebepust visa vasara. arba bent jau menesi laiko.
(isimtis bus jej tokiu isvis bus. kai susitiksiu su nauju pucianciu zmogum. tai kad susipazint manau reikes pust)
As irgi tokius darausi tik dar virsu surio patepu trupuciu pomidoru padazo.
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Standartinė Wanikas »

As taip pat darau tokius :D Su tokiu aparatu kur is abieju pusiu suspaudzia ta kvadratini batona riekem pjaustyta ir i trikampius 2 padalina. Tai poto dar isipilu i lekste Salsa Texicana padazo ir taip gerai sueina :]
Epic Win
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

nu pas mane tas pats apratas tik kad jis nepadalyja, o ir palieka 1 kvadratiny bet didely :D sakes kaip uzsimaniau jo neskaitant kad dabar yra beveik 2 h nakties. its to for naktipieciai!!! ooo sumustinukai lekiu pasidaryt :!: ,
va dar pabandysiu i viena ideti barbecue padazo ir pasakysiu kaip ar sulipo toks skanumas :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Foto plyz :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Lucian
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2008-09-06, 11:33
Reputacija: 0

Standartinė Lucian »

Spotless rašė: As irgi tokius darausi tik dar virsu surio patepu trupuciu pomidoru padazo.
Su tais karstais sumustiniais, gaminant su aparatu, megejas esu paeksperimentuoti. Seniau mano ingridientai budavo majonezas, kecupas, garstycius, suris, kumpis, na ir keturkampe duona ta. Siaip skanu ten dar ipjaustyti alyvuogiu ar raugintu agurkeliu, rauginti agurkeliai tinka labiau gal jei ten ipili to cesnakinio padazo kur picerijose buna. Sumustiniai atrodo toks paprastas maistas, bet su jais labai smagiai galima pazaisti.
Ras Kaliman
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Daba visi cia pasireiskusieji staigiai man savo kmi pateikiat :D As tai kiaules i laisve stengiuosi nepaleist :D
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Daba visi čia pasireiskusieji staigiai man savo kmi pateikiat :D As tai kiaules i laisve stengiuosi nepaleist :D
KMI - Kūno masės indeksas? :D
Vat kame prikolas,valgau visada ir daug.Bet nei kilo nepriaugu. :( Mano organizmo apykaita žvėriška. :D Pavalgai po pusvalandžio jau vėl noris. :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Manvydas rašė:
naktibaldas rašė:Daba visi čia pasireiskusieji staigiai man savo kmi pateikiat :D As tai kiaules i laisve stengiuosi nepaleist :D
KMI - Kūno masės indeksas? :D
Vat kame prikolas,valgau visada ir daug.Bet nei kilo nepriaugu. :( Mano organizmo apykaita žvėriška. :D Pavalgai po pusvalandžio jau vėl noris. :D

Kad tu jaunas dar :) . As tavo metu irgi kudas buvau, bet dabar ziuriu, tam, kad islaikyti ta pacia forma, cipsu reikia jau nebeest ir kiaule ribot, ir dvirka ne prosal :D Nors mano beda, kad judu pastaruoju metu mazokai ir alu DIEVINU!
Pilypas is kanapiu
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Standartinė White smoke »

Mano "bėdos" irgi panašios į naktibaldo, bet jokia čia ne bėda ALUS :)
Jungle is massive!
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Nuvarem pries kokia savaite nakti uzpute i magdonalda, ir pasirodo ten bendradarbio 2 draugai dirbo, tj kj privalgem ten uz dyka :D :D :D
Bet man patink ten privalgai, uz puse val vel valgyt nori :D
Nesveikas brakonierius :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Arnas rašė:Nuvarem pries kokia savaite nakti uzpute i magdonalda, ir pasirodo ten bendradarbio 2 draugai dirbo, tai kj privalgem ten uz dyka :D :D :D
Bet man patink ten privalgai, uz puse val vel valgyt nori :D
Toks ir maistas.Sotumo vos vos duoda ir tam kartui,o į storumą daug.Pažiūrėk į tuos amerikiečius kur greitą maistą kapoja. :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Varo jie ten kokios narkatos, kad tą lašinių maistą ėst norėtum ir vėl norėtum.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:Varo jie ten kokios narkatos, kad tą lašinių maistą ėst norėtum ir vėl norėtum.

Tai ju net stumimas gana paprastas :D Jie visada deklaruoja, kad astuoniasdesimt procentu mesos is LT augintu karvyciu, o kita mesa veza is meksikos, mol del hamburgeriu autentisko skonio islakymo :D Va kame narkatos koncentratas atkeliauja :D Kadais kazkur rase, jau net nepamenu, bet uztilde tai, o jau buvau pradejes pasint, kuo istorija pasibaigs.
p.s. klausau radia maria :D :D :D :D :D :D
Pilypas is kanapiu
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas