Nuotrauka Nuotrauka

Mergaitės apie žoles

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė edgy »

man net nekyla ranka rašyt, diskutuot su tokiais statiškais žmonėmis. Reikia matyt abi puses, ne tik į viską žiūrėt iš savo taško. Jei tau nepatinka tai, taves niekas neverčia to daryti, tačiau taip pat žema yra niekinti kitą, kas jo manymu yra gerai. Dėl marichuanos savybių ginčyjasi visas pasaulis, vieni sako kad gydo, kiti - kad kenkia. Kaip bebūtų viską reikia argumentuoti, o kol kas tavo argumentai yra tik vidiniai nusistatymai ir kažkokie tai principai. Jei tu nori traktuoti marichuaną kaip narkotiką - prašau. Aš narkomanas, mėgstu svaigintis marichuana, tačiau tu svaiginiesi alkoholiu, cigaretėmis. Tai taip pat pripažinta narkotinėmis medžiagomis, kurie yra sunaikinę daugiau gyvybių, nei marichuana (pripažink tai), tačiau vis dar išlieka legalūs. Galime net pasiklysti tarp tokiu diskusijų, vieni gydosi, kitiems tai skonio ar kultūros reikalas. Svarbiausia yra tavo nuomonė, tačiau nereikia jos brukti ir drąskyti kitiems akių, kad jūs tokie ir anokie. Vis gi gyvename demokratinėje šalyje, išmokime gražiai ir argumentuotai diskutuoti.
Just a regular boy with irregular dreams.
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Dumtraukis na manau,kad esi uz nes vien tik apie tai ir kalbi,dar nepastebejau,kad paminetum nors viena minusa,tik pliusus... O apie kitus dalykus as net nesneku,zinoma yra daug pavojingesniu,bet cia jau kita tema..
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

edgy rašė:man net nekyla ranka rašyt, diskutuot su tokiais statiškais žmonėmis. Reikia matyt abi puses, ne tik į viską žiūrėt iš savo taško. Jei tau nepatinka tai, taves niekas neverčia to daryti, tačiau taip pat žema yra niekinti kitą, kas jo manymu yra gerai. Dėl marichuanos savybių ginčyjasi visas pasaulis, vieni sako kad gydo, kiti - kad kenkia. Kaip bebūtų viską reikia argumentuoti, o kol kas tavo argumentai yra tik vidiniai nusistatymai ir kažkokie tai principai. Jei tu nori traktuoti marichuaną kaip narkotiką - prašau. Aš narkomanas, mėgstu svaigintis marichuana, tačiau tu svaiginiesi alkoholiu, cigaretėmis. Tai taip pat pripažinta narkotinėmis medžiagomis, kurie yra sunaikinę daugiau gyvybių, nei marichuana (pripažink tai), tačiau vis dar išlieka legalūs. Galime net pasiklysti tarp tokiu diskusijų, vieni gydosi, kitiems tai skonio ar kultūros reikalas. Svarbiausia yra tavo nuomonė, tačiau nereikia jos brukti ir drąskyti kitiems akių, kad jūs tokie ir anokie. Vis gi gyvename demokratinėje šalyje, išmokime gražiai ir argumentuotai diskutuoti.

"Aš narkomanas". Saunu,kad pripazysti ;) Sakai,kad geriu alkoholi ir rukau cigaretes? Na deja tu klysti. As nerukau,o ir alkoholio nevartojau jau apie puse metu :) Bet neneigiu,per sventes tikrai neatsisakysiu ;)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė dumtraukis »

saldainia rašė:Dumtraukis na manau,kad esi uz nes vien tik apie tai ir kalbi,dar nepastebejau,kad paminetum nors viena minusa,tik pliusus... O apie kitus dalykus as net nesneku,zinoma yra daug pavojingesniu,bet čia jau kita tema..
ne nu permeciau savo postus, nes galvojau tikrai prirasiau kazko, bet tai kad nei vardinu ash tuos pliusus nei minusus, pasakiau savo nuomone, ir jei nebuciau prijauciantis, tai tikrai cia nesedeciau
nes pyxas artina ;)
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

dumtraukis rašė:
saldainia rašė:Dumtraukis na manau,kad esi uz nes vien tik apie tai ir kalbi,dar nepastebejau,kad paminetum nors viena minusa,tik pliusus... O apie kitus dalykus as net nesneku,zinoma yra daug pavojingesniu,bet čia jau kita tema..
ne nu permeciau savo postus, nes galvojau tikrai prirasiau kazko, bet tai kad nei vardinu aš tuos pliusus nei minusus, pasakiau savo nuomone, ir jei nebuciau prijauciantis, tai tikrai čia nesedeciau
Na sorry tu gal ir nesakei,cia kai visi tik pliusus vardina tai as jau maisausi :) Bet faktas,kad jei jau cia esi tai matai jos pliusus.. O apie minusus nelabai matau,kad kas sneketu :)
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Tadas »

Taip pat faktas, kad tu matai tik minusus, ir esi iš anksto nusiteikusi nekeisti savo pozicijos.
A.C.A.B
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė dumtraukis »

saldainia rašė:
dumtraukis rašė:
saldainia rašė:Dumtraukis na manau,kad esi uz nes vien tik apie tai ir kalbi,dar nepastebejau,kad paminetum nors viena minusa,tik pliusus... O apie kitus dalykus as net nesneku,zinoma yra daug pavojingesniu,bet čia jau kita tema..
ne nu permeciau savo postus, nes galvojau tikrai prirasiau kazko, bet tai kad nei vardinu aš tuos pliusus nei minusus, pasakiau savo nuomone, ir jei nebuciau prijauciantis, tai tikrai čia nesedeciau
Na sorry tu gal ir nesakei,čia kai visi tik pliusus vardina tai as jau maisausi :) Bet faktas,kad jei jau čia esi tai matai jos pliusus.. O apie minusus nelabai matau,kad kas sneketu :)
tai kad neskaitai visko iki galo :!:
nes pyxas artina ;)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Jefridas »

Reikia būti labiau open-minded.. Ir viskas bus gerai :) Aš esu nei prieš nei už, nors retkarčiais parūkau, tiesa ypatingai retai pastaruoju metu. Pasidariau savo išvadu, kas kaip ir kodėl, ir I get the point ką saldainia turi omeny, tiesiog tos ribos neįmanoma nupiešti su pieštuku ant balto lapo, žinoma, matyti tą skirtumą vienom spalvos ar kitom čia jau žmogaus reikalas, negalima teisti žmogaus už jo nuomonę. Prieš tai prieš, už tai už, koks tikslas metyti argumentus kai nuo to niekas nepasikeis? Saulė toliau tėkes, verslai toliau dirbs, žmonės toliau miegos.
Saldainia šaunu, kad užsukai į šį forumą, pabandyk kuo labiau panagrįnėti psihologiją gal šiek tiek suminkštes ta nuomonė. Pavyzdžiui aš kartais matau ir pilkai, kartais ir spalvotai, nuo to nei geriau nei blogiau, tad tiesiog nebent dėl savęs gali panagrinėti giliau kas čia ir kaip, ir čia ne ėsme ar tu geri ar negeri, ar rūkai tabaką ar ne, ar pūti ar nepūti, čia tiesiog tam, kad galbūt labiau pažinti pačią savę, pamatyti savyje minusus požiūryje į pasaulį, ir pamatyti minusus to kas mus supa, o kartu su tuo ir pliusus.


:)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė dumtraukis »

Jefris + :x:
nes pyxas artina ;)
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė edgy »

Aš tau parodžiau iš tos pusės iš kurios tu norėjai tai matyti - manai, kad tai narkotikas, tai aš tada toks pat narkomanas kaip ir tu, nes pati pripažinai vartojanti alkoholi. Kaip Jefridas sakė reikia truputi praplėsti savo akiratį, viskas šiam pasauly yra subjektyvu ir skirtinga, nėra viskas piešiama 2 ar 7 spalvom, taip ir gyvenime, tačiau visi skirtingai supranta filosofinę brandą ir skirtingai vertina dalykus besidedančius pasaulyje. Kuo toliau tuo labiau ši diskusija panašėja į "aš megstu dešra" "aš megstu sūrį, šūdas ta dešra".
Just a regular boy with irregular dreams.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė putejas »

saldainia rašė: :D :D :D Visko net neskaiciau,nes jau matau,kad jus čia is interneto tas nesamones traukiat.. Puse parasytu sakiniu buvo nesenai parasyta prisiminke is vieno berniuko,kai diskutavom apie marihuana :D :D Jus galit kanors savo sugalvot? Ar taip ir trauksit viska is interneto??? :D
saldainiuk, viską ką rašau tai rašau atvirai iš širdies ir stengiuosi pateikti kuo daugiau sukauptų žinių bei išminties. kai cituoju tai matosi aiškiai :) neturėtum būt tokia susikausčiusi kalbant apie naujos informacijos priėmimą ir virškinimą :) aš asmeniškai perskaitau visus postus, net jei žinau, kad žmogus parašys man netinkamą postą, tačiau neignoruoju duotos informacijos. na žinoma, atrašau, būna paneigiu, būna pritariu, tačiau niekad nesiskelbiu, jog net neskaitau, nes taip net nedarau. mintį tikiuosi pagavai ką norėjau pasakyt? ;)

p.s. Jefridas labai teisingai parašė :)
taika
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Gerai,brangieji,jus liekat prie savo nuomones as prie savo,nelabai matau reikalo cia gincytis ar kazka irodinet vienas kitam :) Labai saunu,kad jus ne tokie,kurie tik ruko kiekviena diena ir be to daugiau nieko nemato. Saunu,kad jus dar sugebate tureti darbus ir geras seimas. Is tiesu dziaugiuosi ;) Iki,sekmes :)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Spotless »

saldainia rašė:Gerai,brangieji,jus liekat prie savo nuomones as prie savo,nelabai matau reikalo čia gincytis ar kazka irodinet vienas kitam :) Labai saunu,kad jus ne tokie,kurie tik ruko kiekviena diena ir be to daugiau nieko nemato. Saunu,kad jus dar sugebate tureti darbus ir geras seimas. Is tiesu dziaugiuosi ;) Iki,sekmes :)
Kad narkomanais laikais tai suprantama, daug tokiu zmoniu. O kaip paciai draudimas atrodo ? Ar su tokiais draudimais zmogus gali buti tikrai laisvas ?
Tu turi savo nuomone apie marihuanos, o mes savo, bet problema yra ne vartojime, o draudime. Gal mes megstam ramesni gyvenimo buda ir taip atsiribojam nuo viso meslo kuris dabar yra pasaulyje.
Ar bent truputi prijauti putikams ? Visi jus kurie mus laikot narkomanais visada prikaisiojat toki gyvenimo buda nors as gyvenu ne tam jog apie mane gerai kiti galvotu.
Kad ir kaip jus ant musu drabstysit sudus, mes vistiek jus mylesim :V:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Manvydas »

saldainia rašė:
putejas rašė:
saldainia rašė:Kad "zole" yra gerai neirodys man joks mokslininkas. Kad atmintis nuo jos streikuoja čia faktas,nereik man ir jokiu mokslininku. Sakiau,kad ir pati esu jos bandzius,ir jei jau iskart parukius negali prisimint ka sakei pries 10min,tai puikus irodymas,kad ta marihuana smegenu dziovinimas :)
kai susirgsi vėžiu ir tau daktarai negalės niekuo padėti, negalės pilnai išgydyti tuomet galbūt susimąstysi, kad vistik neturi nieko prarasti ir gal būt verta išmeginti alternatyvų gydymą su kanapės aliejumi :) kas liečia atmintį tai jos yra visokios, bent jau mano supratimu yra dviejų tipų - ilgoji ir trumpoji. ilgoji tai kuomet tu prisimeni savo vaikystę, tevus vaikus mokyklos laikus ir t.t., o trumpoji tai kuomet pameni kur pasidėjai raktus, pameni ką kalbėjai prieš 10min ir t.t. kanapė nesusilpnina ir neužblokuoja tos ilgosios atminties. trumpam, vartojimo laikotarpiu gali būti blokuojama trumpoji atmintis, tačiau efektas yra laikinas. tai kaip šalutinis poveikis. svarbu atkreipti dėmesį, kad tas toks trumpos atminties trūkčiojimas nėra žalingas ir nėra labai ryškiai matomas. tokį patį atminties blackout'ą turi ir žmonės visiškai nerūkantys ganjos. dar tiksliai nežinau, tačiau turiu įtarimą, kad tokį efektą salygoja paprasčiausias išsiblaškymas arba per didelis informacijos kiekis vienu metu. gerai, kad esi atsargi ir įtari, tačiau kartais reikia skirti esminius dalykus ir nepulti teisti neapgalvojus. nėra teisinga ir tikslinga žaisti žodžių karą. kiekvienas žodis kažką reiškia ir kiekvienas tavo veiksmas, jausmas ar sprendimas turi priežastį ir yra įtakojamas kitų tavo veiksmų, žodžių ir sprendimų, todėl reikia labai atsargiai analizuoti kodėl tas ar anas vyksta, o ne pult išdegus akis aiškinti, kad vsio! prakeikta kanapė man ar jam sugadino gyvenimą! :D ganja ne pažeidžia centrinės nervų sistemos, o laikinai ir dalinai ją įtakoja. prisiminkim faktą, jog mūsų smegenys ir be žolės gamina THC. vadinasi mes neduodam savo organizmui pašalinių cheminių medžiagų, o tik papildome tai, ką mes patys ir taip gaminame.
taip pat norėčiau truputuką paprieštarauti naktibaldui: rūkymas darbe kartais gali būti naudingas, priklausomai nuo to, kiek, kada, kaip ir ką rūkai.
kam įdomu pasiieškokite Robert Melamede straipsnių, video. Jis labai gražiai paaiškina apie visą organizmą, THC poveikį jam ir jo būtinumą, bei įtaką socialiam gyvenimui.


:D :D :D Visko net neskaiciau,nes jau matau,kad jus čia is interneto tas nesamones traukiat.. Puse parasytu sakiniu buvo nesenai parasyta prisiminke is vieno berniuko,kai diskutavom apie marihuana :D :D Jus galit kanors savo sugalvot? Ar taip ir trauksit viska is interneto??? :D
Pamatai kitokią pusę, ir išvadini nesąmonėm.O taip tiesiog idealu.Kaip ir sakiau: "Mano nuomonė teisingiausia, ir jei aš taip galvoju, JOKIE faktai to nepakeis".Nei mokslininkai, nei tam pasišventę ir N metų nagrinėją tą dalyką, tavosios nepakeis.Nes tu jau iš esmės, marihuaną laikai blogiu, didžiausiu narkotiku, kuris nuves tave prie heroino.
Nėr ką ir bekalbėt. ;) Reik eksperto nuomonės?
http://www.youtube.com/watch?v=GPOgntTXTBA
AIŠKU, tai tik internetiniai paistalai, kažkokios nesąmones, juk taip negali būt, kad marihuana turi mažiau minusų ir mažiau kenkia, nei pvz. alkoholis ar tabakas (pavyzdys).Juk alko legalu, reiškia viskas tvarkoj.
saldainia rašė: Zole yra naudinga :D :D :D Jei ji tokia naudinga tai manau turetu ja vaistinese pardavinet nemanai? Gi čia pagal tave ji tokia naudinga kaip vaistas. Visas ligas isgydo :D :D Tu pats kartais supranti ka rasai?? As tavo nuomones net nebandau pakeist,nes visa laik taip buvo,tie kurie ruko matys tik marihuanos pliusus :) O tuo dometis tai zinok as net nenoriu,čia jau tavo hobis,tu ir domekis :) O as ir be sito turiu kuom pasidomet ;)
1.Siūlyčiau išmokt skaityt.Kur aš sakiau, kad gydo viską, ir kad marihuana neturi minusų, nėra tokios substancijos, kuri neturėtų minusų?Parodyk tu man taip.Apsimelavai, kaip reta.Tu pati supranti ką skaitai?(Aišku paskaitei, kas antrą eilutę).Ar matai tą ką nori matyt.Matyt čia bus šitas variantas...Aš kaip ir sakiau, esi tokia pat, kaip ir dauguma.
2.Visas tavo požiūris sutilpo į pirmą eilutę...Jeigu vaistinėse nėra, tai jau viskas.Jeigu parduotuvėj nėra, tai jau viskas, jei valdžia draudžia, reiškia čia šėtonas.
Atleisk, bet su tokiu požiūriu tavo, neturiu ką pasakyt.
3.Jeigu nesidomi, tai kokio bieso tu čia atėjus dediesi visažine?Nu kam atsakyk?Prisiskaitei kažkokių delfio lygio paistalų, dar ale dadėjai kruopelytę gyvenimiškos patirties, ir tu jau viską žinai?
Nebeturiu ką diskutuot, galvojau protingesnis žmogus atėjo, mokės argumentuot ir pateikt faktus.Bet nee. :)
Paskutinį kartą redagavo Manvydas 2009-12-14, 14:08. Iš viso redaguota 1 kartą.
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Spotless rašė:
saldainia rašė:Gerai,brangieji,jus liekat prie savo nuomones as prie savo,nelabai matau reikalo čia gincytis ar kazka irodinet vienas kitam :) Labai saunu,kad jus ne tokie,kurie tik ruko kiekviena diena ir be to daugiau nieko nemato. Saunu,kad jus dar sugebate tureti darbus ir geras seimas. Is tiesu dziaugiuosi ;) Iki,sekmes :)
Kad narkomanais laikais tai suprantama, daug tokiu zmoniu. O kaip paciai draudimas atrodo ? Ar su tokiais draudimais zmogus gali buti tikrai laisvas ?
Tu turi savo nuomone apie marihuanos, o mes savo, bet problema yra ne vartojime, o draudime. Gal mes megstam ramesni gyvenimo buda ir taip atsiribojam nuo viso meslo kuris dabar yra pasaulyje.
Ar bent truputi prijauti putikams ? Visi jus kurie mus laikot narkomanais visada prikaisiojat toki gyvenimo buda nors as gyvenu ne tam jog apie mane gerai kiti galvotu.
Kad ir kaip jus ant musu drabstysit sudus, mes vistiek jus mylesim :V:

As nemanau,kad drausti yra gerai. Todel reikia surasti zmogu kuris atitiktu tavo reikalavimus,kad nereiketu jam drausti vieno,ar kito dalyko.. Nesu tokia kuri viska draudzia,nes nenoreciau,kad ir man kazka draustu.. Tad pries susipazinant su zmogum,pries pradedant galvoti bendra ateiti kartu,turi suzinoti visus jo pliusus ir minusus,jei sugebesi su tais minusais susitaikyti tai saunu,jei ne tiesiog reikia istarti sudie :) dar kart pasikartosiu,kad kartais parukyti nieko blogo,bet nenoreciau,kad mano vyras rukytu kiekviena diena,tad savaime suprantama as su tokiu net nebuciau :)
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Manvydas na ka tu cia man siuntineji tas youtubes sakau liksiu prie savo nuomones,tai kokiu tikslu dar bandai man kazka irodyt?"
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė runkelis »

tikiuosi rastumei ir siame forume vienisiu ir retai parukanciu.protingu issilavinusiu vaikinu saldainia :) naktibaldas iesko paneles kiek pamenu :) ;) gaila negaliu apie ji pasakyti ar jis tankiai pucia ar ne nes su juo negyvenu o is jo postu supratau kad nepiknaudziauja
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Sigma »

saldainia rašė:Gerai,brangieji,jus liekat prie savo nuomones as prie savo,nelabai matau reikalo čia gincytis ar kazka irodinet vienas kitam :) Labai saunu,kad jus ne tokie,kurie tik ruko kiekviena diena ir be to daugiau nieko nemato. Saunu,kad jus dar sugebate tureti darbus ir geras seimas. Is tiesu dziaugiuosi ;) Iki,sekmes :)
Draugeška :D

Pradžioj įžeidimų porciją gerą užmetė, vietoj "labas". O dabar į "ramybės ir meilės" amplua perėjo :D Škacų bendravimo kultūra. Pradžioj erelį laužia, o vėliau padlizinas.
BOB - Bombs Over Bagdad!
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

runkelis rašė:tikiuosi rastumei ir siame forume vienisiu ir retai parukanciu.protingu issilavinusiu vaikinu saldainia :) naktibaldas iesko paneles kiek pamenu :) ;) gaila negaliu apie ji pasakyti ar jis tankiai pucia ar ne nes su juo negyvenu o is jo postu supratau kad nepiknaudziauja

As tikiu,kad tokiu yra,ir matosi,kad KAI KURIE yra tikrai protingi vaikinai,bet deja as cia nieko neieskau :) O,kad tu saunuolis as ta zinau!! ;)
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Sigma rašė:
saldainia rašė:Gerai,brangieji,jus liekat prie savo nuomones as prie savo,nelabai matau reikalo čia gincytis ar kazka irodinet vienas kitam :) Labai saunu,kad jus ne tokie,kurie tik ruko kiekviena diena ir be to daugiau nieko nemato. Saunu,kad jus dar sugebate tureti darbus ir geras seimas. Is tiesu dziaugiuosi ;) Iki,sekmes :)
Draugeška :D

Pradžioj įžeidimų porciją gerą užmetė, vietoj "labas". O dabar į "ramybės ir meilės" amplua perėjo :D Škacų bendravimo kultūra. Pradžioj erelį laužia, o vėliau padlizinas.

Padlizinas :D Gatves zodziai :) "Nesipadlizinu",tiesiog matau,kad cia kazka aiskinti ar kalbeti tai tas pats kaip su pliku pesiotis :)

P.S. Pagal kalbejimo kultura, tai apie tave galeciau spresti,kad esi skacas,bet tai tik mano nuomone :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas