Nuotrauka Nuotrauka

Mergaitės apie žoles

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė dumtraukis »

tegul jos kada be jusu paruko, tada galima but nusprest, nes mastymai ir juokingi dalykai tai skiriasi juk panu ir musu, galvoju taip :)
nes pyxas artina ;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė runkelis »

Gringo rašė:Džiaugiuosi, kad mano mergina su manimi parūko :) Turbūt aš čia pakeičiau jos mąstymą apie tą dalyką :D Bet kilo toks klausimas man ir mano draugui neseniai... Tie kurie dažnai rūkot su draugėm, nepastebit, kad jos visos būna beveik visad stoned kaip akmenys? :D Ar čia taip man ir keliem pažįstamiem iškrito, kad mūsų draugės visad stoned būna, kai mes būnam beveik visad high :D :]
nu kazkam tai gyvybe reikia palaikyti nuo visisko stouno... :D :D :D saunuoliai jus!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Jefridas »

O maniskei atvirksciai, high :D O man stone. Bet cia nuo konkretaus stuffo kuri rukem pastaraji 5 men. (mano derlius). Bet rukom mes saikingai, kartu kokia karta i 2 menesius + - :)
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Gringo »

Tame ir esmė, kad kai ji be manęs rūko, tai vistiek dažniausiai būna stoned :D Tik vat, kai buvau užsiauginęs NPP ir Ak-47, tai tada pamačiau high high high ją :D Čia iš tikro gal tiek daug nuo stuff'o priklauso... Nors man nėra taip svarbu, ar sativa ar indica, vistiek pradžioj būna high, o skiriasi tik laiko tarpas per kurį ateina stoned (po indicos tas laiko tarpas aišku žymiai trumpesnis). :V:
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė KGBkid »

Na, man išpuola taip, jog būnu vienas tarp dviejų merginų. Tai kažkuriai iš jų visada stoned būna. 8) :D
Aš esu.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Bongmaster »

8??? man tai lempa su panom, betkuri kuri salia buna, tai labai greit pasislyksti manimi ir atsitraukia, arba isigasta, nes buna labai pas mane taip, akytes pradeda pacios wartytis, tai kazkaip =( ir nenori pust kartu, bet vistiek paruko :DDDDDD :D :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Prey »

tai tu panas palengva supazindink su situo reikalu, o ne issitrauk stuff susisuk ir rukyk. cia 90% panu atsoks :D :V: :x:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė runkelis »

pritariu prey!!!reikia svietimo.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Bongmaster »

oj svieciu as visuomene, neisiviaduojat kaip svieciu, vien tik apie dumus, ir kalbu, daugiau nieko, susitikes zmogus isklauso basic 40 minuciu programa apie kaip tai veikia, visa mj istorija isgirsta, kas nuo tai daros suzino, kaip ilgai tai trunka, kaip tai galima daryti suzino, kaip isichiuchint pravedu instruktaza, ir viso to gale pamato demonstracija arba keles tokias, ir daznai pasijungia i linksmybiu sukury kartu :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Prey »

kas per daug- tas nesveika. "vien tik apie dumus, ir kalbu" cia irgi faktorius atbaidantis priesinga lyti :D manau, kad apskritai su zmogum apie dumus kalbet reikia labai atsargiai. nes dabar daugumos poziuris i juos visiems aiskus. jei nenori ka tik uzsimezgusios pazities suardyt tai net neuzsimink apie tai. kai jau geriau pazinosi zmogu ir +- perprasi jo poziuri i viska tai va tada ir galima bandyt. nes daznai tokie teorizavimai neseniai pazintam zmogui baigiasi taip, kad mintyse jis tave narkomanu vadina ir ima taves vengti. apie paneles jau nekalbu. ju poziuris is vis i viska perkreiptas ir tikrai vienetai tokiu, kurios protingai sugebetu isklausyt tavo paskaita apie MJ taigi su jom dar atsargiau reikia. :V:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Sigma »

Prey rašė:kas per daug- tas nesveika. "vien tik apie dumus, ir kalbu"
Bet kaip smagu su bendraminčiais pasikalbėt ;) Juk tai hobis. Vieni apie mašinas, kiti apie vyną, treti apie bobas.
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė jahmate »

Pas mus dvi pagr. temos. Muzika ir ganja. :D
I'm a junglistic man.
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Jum nuo zoles jau tikrai smegenys sukasi :D Bent jau patys suprantat ka rasot? Smegeneles isdziuvusios,uzuojauta :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Legalus »

mes prasipute ir mum axujiena
vaikai nenarkokit vartotiku.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Sigma »

:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Legalus rašė:mes prasipute ir mum axujiena
Idomu ar ilgam bus axujena,kai visa gyvenima,be seimos,be darbo busit.. :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Sigma »

Konfetka, vistiek tavęs nepisim. Geriau vibratorių įsigyk ar kandžių susirask ir galėsi ilgai ir laimingai gyvent. ;)

Vėl kažkurio boba į forumą atėjo pasiguost? :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė jahmate »

Greiciausiai :D
I'm a junglistic man.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Sigma »

Zjb, papramogausim :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Sigma rašė:Konfetka, vistiek tavęs nepisim. Geriau vibratorių įsigyk ar kandžių susirask ir galėsi ilgai ir laimingai gyvent. ;)

Vėl kažkurio boba į forumą atėjo pasiguost? :D
Tau tokia "kanfetka" turet butu didele laime,na bet cia neesme,ne ta tema :) Ir gincytis visai nesiruosiu,nes nenusileidau dar iki jusu lygio gerbiamieji :)

Nesu as nei vieno is cia "boba", dar turiu proto nesusideti su narkomanu :) Tiesiog radau,kad turit kazka pries prisimink.lt paneles,kurios pasireiskia pries zole. Pasak jusu jos tik jaunos kvaileles.. Na tebunie,gal ir tokios,taciau tos kvaileles turi darba,seima,priesingai nei jus-be zoles neturit nieko! :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas