Nuotrauka Nuotrauka

Mergaitės apie žoles

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė badnews »

Valkyria rašė:
Va kaip rėžiau čia kalbos :D
ir gražios moteriškos filosofijos :) pagarba :V:
togetha brotha
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Valkyria »

Barrel rašė:+1rep, uz puikia nuomone H|
badnews rašė: ir gražios moteriškos filosofijos :) pagarba :V:
ačiū berniukai, pasijaučiau suprasta, :D o tai gana retas atvejis kalbant tokiomis temomis... 8/
putejas rašė:Įdomu būtų pamatyt saldainios ir Valkyrios diskusiją šia tema :D
Man pačiai būtų įdomu padiskutuot su ja :)

Bet jaučiu čia kai kurie netekę kantrybės ją išgąsdino. Jau mergina buvo net pradėjus nebe taip šiauštis, :) bet apkaltina buvo, kad padlyzinasi dabar. Gal ji nepadlyzinosi o pradėjo pasvarstyti ir jūsų pusę? Nesuprantu kam įtikinėt žmogų savo tiesa, jei jam jau beveik patikėjus ir su kai kuo net sutinkant, pradedi jį įžeidinėti. Juk menkindamas kitą ir iškeldamas save niekaip nepakeisi žmogaus požiūrio kad ir koks neteisingas ir vienapusiškas jis būtų, o jei nesistengi žmogui atverti akių ar išsiaiškinti tiesos kartu - tai kam išvis tada dar dėstyt koks jis neteisus? čia aišku retorinis klausimas :D
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė ElfasVonPa »

Valkyria, nerealiai tau aciu, as tave myliu, butum salia, tai apkabinciau ir pabuciuociau ir dar begciau visiem draugam girtis kad tave pazystu!!! tu sugrazinai man vilti kad moterys visdelto dar nera pasmerktos!!!!!

atsiprasau, nesusitramdziau, tokios emocijos uzpludo kai is vieno prisedimo perskaiciau sita topic'a.

beje, skaitydamas tos saldaines postus kazkaip pajutau didziule pagarba gejams '| !( 8| 8[] :D
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Valkyria »

ElfasVonPa rašė:Valkyria, nerealiai tau ačiū, as tave myliu, butum salia, tai apkabinciau ir pabuciuociau ir dar begciau visiem draugam girtis kad tave pazystu!!! tu sugrazinai man vilti kad moterys visdelto dar nera pasmerktos!!!!!

atsiprasau, nesusitramdziau, tokios emocijos uzpludo kai is vieno prisedimo perskaiciau sita topic'a.

beje, skaitydamas tos saldaines postus kazkaip pajutau didziule pagarba gejams '| !( 8| 8[] :D
Na, moterys tikrai nėra pasmerktos :) ir jei iki šiol manei kitaip, turbūt pražiopsojai begales progų įrodyt joms savo tiesą :) su mumis tikrai reikia daug kantrybės norint kažkuo įtikint( kas liečia :x: tai išvis) , turbūt net stiprių nervų, bet kai ramiai, užtikrintai ir argumentuotai žmogus kalba, tada bent jau tikrai pradedam suprasti, o galiausiai nesuprantam kaip anksčiau galėjom manyti kitaip :D
Prieš keletą metų buvau labai panašios nuomonės apie visą tai kaip ir saldainia, bet vienas žmogutis man atvėrė akis (jam prireikė turbūt kokio pusmečio tam :D bet labai mane mylėjo tad stengėsi :D ) ir pradėjau suprasti, kad turi visapusiškai išsiaiškinti faktus ir tik tada susidaryti konkrečią ir kategorišką nuomonę. Dabar į gyvenima žvelgiu visai kitu kampu nei anksčiau...
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė dumtraukis »

blemba, vos ne kiekvienas forume cia tvirtina, va pradejau pust ir pasikeite poziuris, i viska pradejau zet kitu kampu, zodziu kazkas kitaip, o vat man tai ar puciau buvo taip pat, ar nepuciu irgi taip pat, niekas nei keiciasi nei ka, tik kai puciau biski linksmiau budavo ir ne tiek streso, o siaip kai buvau lodarius taip ir likau xDD
ai nu dar atradau visokios muzikos labai geros galybe :D
nes pyxas artina ;)
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Valkyria »

dumtraukis rašė:blemba, vos ne kiekvienas forume čia tvirtina, va pradejau pust ir pasikeite poziuris, i viska pradejau zet kitu kampu, zodziu kazkas kitaip, o vat man tai ar puciau buvo taip pat, ar nepuciu irgi taip pat, niekas nei keiciasi nei ka, tik kai puciau biski linksmiau budavo ir ne tiek streso, o siaip kai buvau lodarius taip ir likau xDD
ai nu dar atradau visokios muzikos labai geros galybe :D
mano požiūris pradėjo keistis dar nepraėjus pūst, bet kai pradėjau viskas vyko šiek tiek sparčiau. Nemanau kad jei dabar nebepūsčiau tas požiūris vėl atsikeistų :D O šiaip manau :x: daugiausia suteikia to, ko pats iš jos tikiesi.
Rastafan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2009-02-16, 13:13
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Rastafan »

Valkyria rašė:Laba diena :) Norėčiau pasisakyti apie čia vykusią diskusiją su saldainia. vyručiai, ko jūs čia karščiuojatės ir stumiat ant tos saldainės, bobų ir "moteriškos logikos". Juk saldainia jau vien dėl forumo pradžioj išreikštų komentarų apie prisimink.lt forumo merginas iš pat pradžių buvo prieš jus nusteikusi todėl ir pradėjo atsakomaja ataką drėbt :D O dėl jos ir jos draugių nuomonės, kad žolė tai čia narkotikas ir visi kas vartoja arba jau yra padugnės arba rizikuoja tokiais tapti (nebent dar anot jų, parūko retai :D ), tai nereikia ant jos pykti ar smerkti, nes tiesiog ji smarkiai dezinformuota šia tema, o viskas ką jai teko girdėti apie žolę iki apsilankymo čia - tik propagandos. :( Patys pagalvokite, juk jau nuo mokyklos laikų yra diegiama, kad žolytė yra toks pat narkotikas kaip ir chemija, kad žolytė būna pirmas žingsnis neriant į narkotikų liūna ir kartą parūkęs jau neišvengiamai į tai įklimpsi. :!: Retas susimąsto, kad tai farmacininkų propoganda, kuri atveda į vaistines begales klientų, kurie palieka ten trečdalį savo pensijos ar ketvirtadalį algos,ir kurių jei visi žinotų tikrąsias žolytės savybes, jie sulauktų žymiai žymiai mažiau. Tad nereikia pykt ant žmonių už tai, kad jie nusistatę prieš žolytę, nes jiems visą gyvenimą yra grūdamas melas. 8| O kas liečia moterišką logiką, tai mano nuomone, vyrų ir moterų pasaulio suvokimas šitaip skiriasi taip pat dėl saujelės žmonių, besistengiančių mus valdyti, įdėtų pastangų į švietimo sistemą ir vaikų auklėjimo principus. Juk požiūris į mus supantį pasaulį ir vertybės formuojasi mokyklos laikais, taigi būtent tada ir yra įskiepijamos įvairios propagandos. Kandagi mergaitės iš prigimties yra paklusnesnės nei berniukai , tad jos uoliai mokosi ir tuo pačiu lengvai priima ir įsisaviną jiems įteigiamus melus, kurie pateikti kaip vienintelė tiesa, o tuo tarpu berniukai -mokykloje dažniausiai maištauja, mažiau mokosi ir stengiasi viską išsiaiškinti patys, tagi jiems nėra suformuotas požiūris, kad įstatymuose ir vadovėliuose teigiamos tiesos būtinai ir yra tiesos. Tada kol jūs dar būdami berniukais patys tyrinėjot pasaulį namų darbus atidėję į šalį, mes mergaitės, kaldavom iš vadovėlių ir mokytojų išminties "gyvenimo tiesas" ir buvom liaupsinamos, kad esam daug protingesnės už berniukus. Kokios to pasekmės matote patys. Tad linkiu vyrams neskubeti smerkti ir pykti,o merginoms - platesnio požiūrio į gyvenimą ir atsargesnio informacijos priėmimo kaip tiesą. :idea:
Va kaip rėžiau čia kalbos :D
Galiu tik pasakyti, Vau :]
Out of Many, One People.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė GanjaGoblin »

dumtraukis rašė:blemba, vos ne kiekvienas forume čia tvirtina, va pradejau pust ir pasikeite poziuris, i viska pradejau zet kitu kampu, zodziu kazkas kitaip, o vat man tai ar puciau buvo taip pat, ar nepuciu irgi taip pat, niekas nei keiciasi nei ka, tik kai puciau biski linksmiau budavo ir ne tiek streso, o siaip kai buvau lodarius taip ir likau xDD
ai nu dar atradau visokios muzikos labai geros galybe :D
Kas žino? Jei nepustum gal butum dvigubas lodarius :D Kiekviena diena aplink mus ir mumyse vyksta begales dalyku kurie formuoja musu pasaulio supratima. Mano manymu narkotikai ypac prisideda prie samones keitimosi nes per juos įgauni patirties kurios šiaip neigautum.
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė putejas »

GanjaGoblin rašė:Mano manymu narkotikai ypac prisideda prie samones keitimosi nes per juos įgauni patirties kurios šiaip neigautum.
nelabai man aišku kas ta sąmonė..o gal keičia pasąmonę, o ne sąmonę? ne per daug nosinių? :|? :D
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė GanjaGoblin »

putejas rašė:
GanjaGoblin rašė:nelabai man aišku kas ta sąmonė..o gal keičia pasąmonę, o ne sąmonę? ne per daug nosinių? :|? :D
samone, pasamone, būtis, vietoves šiapus ar anapus čia jau gal nauja tema? :)
P.S. Jei kyla keblumu su nosinem? Nenaudok letuviško šrifto :D :V:
Man galvoi negerai....
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas