Nuotrauka Nuotrauka

Mergaitės apie žoles

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė runkelis »

sigma baik...... .\ :D
saldainia bloga nuomuone apie sigma :D tikrai ne skacas
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Sigma »

saldainia rašė:Padlizinas :D Gatves zodziai :) "Nesipadlizinu",tiesiog matau,kad čia kazka aiskinti ar kalbeti tai tas pats kaip su pliku pesiotis :)
Kad mergaite, neturi nei žinių, nei patirties, nei diskutavimo kultūros, kad su tamsta būtų galima ne tai, kad diskutuot, o bent pašnekėt. Iškart demonstruoji visiškai kategorišką nusistatymą, neskaitai ką tau kiti rašo, pati neikaip neargumentuoji, tai yra nepagrindi savo nuomonės. Iš tokio elgesio aiškiau nei aišku, kad čia atėjai tik pasikolioti ir nieko daugiau. O kai pati nesugebi protingai ir logiškai išstatyt savo nuomonės, tai ne pripažįsti savo klaidas, o bandai susidraugaut. Pati esi plika bendravimo kultūros atžvilgiu ir kaip šaukei, taip ir atsiliepė. Vieni iš to išauga, kiti daugiau subręst nebesugeba.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Apvalus »

Aš tai nesuprantu, kaip jus tiek kantrybės turit terliotis su žmogum kuris dūrą stumdo atėjęs :)
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Taip,as irgi nesuprantu ko jus cia dar diskutuojat su manim :) As atsisveikinu o jus ir vel pradedat.. :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė jahmate »

Tai ate tada...
I'm a junglistic man.
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Ate ;) :V:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė putejas »

1..2..3.. oba, visi kartu! "isejai tu tada, palikai mus visuuus. isejai tu tada, palikai siuos postuus.."
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė DarNe »

putejas rašė:1..2..3.. oba, visi kartu! "isejai tu tada, palikai mus visuuus. isejai tu tada, palikai siuos postuus.."
duok dieve...
nenoriu nieko izeist ar diskriminuot...etc
dabar pasakyciau "bobos" aisku nevisas moteris,merginas galima taip vadint taciau kad ir kaip butu gaila ,bet taip norisi pasakyt_ "BOBOS!"

:V:

ps for fun: Nevisos "bobos" yra bobos. joke... :D
Paskutinį kartą redagavo DarNe 2009-12-14, 21:04. Iš viso redaguota 1 kartą.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Manvydas »

Sigma rašė:
saldainia rašė:Padlizinas :D Gatves zodziai :) "Nesipadlizinu",tiesiog matau,kad čia kazka aiskinti ar kalbeti tai tas pats kaip su pliku pesiotis :)
Kad mergaite, neturi nei žinių, nei patirties, nei diskutavimo kultūros, kad su tamsta būtų galima ne tai, kad diskutuot, o bent pašnekėt. Iškart demonstruoji visiškai kategorišką nusistatymą, neskaitai ką tau kiti rašo, pati neikaip neargumentuoji, tai yra nepagrindi savo nuomonės. Iš tokio elgesio aiškiau nei aišku, kad čia atėjai tik pasikolioti ir nieko daugiau. O kai pati nesugebi protingai ir logiškai išstatyt savo nuomonės, tai ne pripažįsti savo klaidas, o bandai susidraugaut. Pati esi plika bendravimo kultūros atžvilgiu ir kaip šaukei, taip ir atsiliepė. Vieni iš to išauga, kiti daugiau subręst nebesugeba.
Trumpai ir aiškiai.Pagarba. ;) --==::~~
Prie to pačio, gal kas žino kur dingo tos panelės, čia kur parašydavo ką? :) Atsimenu kažkokios buvo. :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Sigma »

Manvydas rašė:Prie to pačio, gal kas žino kur dingo tos panelės, čia kur parašydavo ką? :) Atsimenu kažkokios buvo. :D
Nei vienam diedų forume nerasi daug merginų. Nebent vienetus, kurioms kompiuterastint, karbiuratorius taisyt ar žvejot yra įdomiau nei tarčialint supermamų forume. Pas diedus visai kitoks bendravimas forumuose ir moterims tai nelimpa.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Spotless »

Bet ir šiaip moteriškės yra labiau netolarantiškos MJ nei vyrai ( o užsienio forumuose tai koki 30% sudaro merginos ).
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė jahmate »

As jauciu kad 10 rukanciu bachuru tenka 1, max 2 rukancios panos. Ir tai gal net maziau :)
I'm a junglistic man.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė naktibaldas »

Man tai irgi pajabat tos mokslininku isvados, kas gerai vienam, tas kitam kenkia. As tai perku zole pas barygas, ir visiskai nesiparinu kiek pinigeliu prapuciu, nes ganjos itakoje esu uzkales ne viena tukstanteli. Pats buvau labai nustebes, kai supratau tai. Aisku, darbe as nerukydavau, bet vakarais prisirukius kartais tokios mintys trenkdavo i galva! Galiu paaiskint tai nebent tuo, kad ganja atpalaiduoja mastyma, isnyksta visi isankstiniai isitikinimai. Dingsta baime suklysti. Kolegos stebedavosi mano idejom, kur investuoti ne simta simtuka stukyciu ir paskui likti pliuse su gera marza. Saldaine pasakys, kad esu ribotas. Na ir tegul, tai ka man daryt, jei toks jau esu ir be ganjos to nesugebu? As nesu GIP narys, kuris bet ka vertina tik paveiktas ganjos: pvz koks saulelydis nuostabus apsirukius, kaip skanu valgyt, koks sexas parukius... Bet man ganja asociojuojasi su geru laisvalaikiu, atsipalaidavimu, atradimais/supratimais. Ganja turi toki poveiki, kaip minciu antpludi, kartais tos mintys buna paranojines ir vargina, taciau kartais tarp ju pasitaiko tikru perliuku. Isnyksta bet kokie barjerai, svarbu tik atsimint kita diena :D .
Siuo metu esu duobej ir grauziu save. Velgi rukymo itakoj man pavyko isisamonint tai, kad tai laikina ir ne as del to kaltas. O minciu jau buvo visokiausiu... Ganja ir katinas, stai i ka galiu reikalui esant atsiremti:).
(rukau daugiau, nei desimt metu, todel sios mano mintys nera spontaniskos, ar is pirsto lauztos).
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė naktibaldas »

saldainia rašė:
dumtraukis rašė:
saldainia rašė:Dumtraukis na manau,kad esi uz nes vien tik apie tai ir kalbi,dar nepastebejau,kad paminetum nors viena minusa,tik pliusus... O apie kitus dalykus as net nesneku,zinoma yra daug pavojingesniu,bet čia jau kita tema..
ne nu permeciau savo postus, nes galvojau tikrai prirasiau kazko, bet tai kad nei vardinu aš tuos pliusus nei minusus, pasakiau savo nuomone, ir jei nebuciau prijauciantis, tai tikrai čia nesedeciau
Na sorry tu gal ir nesakei,čia kai visi tik pliusus vardina tai as jau maisausi :) Bet faktas,kad jei jau čia esi tai matai jos pliusus.. O apie minusus nelabai matau,kad kas sneketu :)
Jau, kad niekas nemini minusu, tai as apie tai parasysiu, kad nepute zinotu ko tiketis. Man ganja kardinaliai pakeite mastyma, turbut ir pacia mano asmenybe. Taip, kai perdaug rukai, ji stipriai apriboja. Kita diena po parukymo buni suletintas ir nera motyvacijos ka nors daryti, kuo nors uzsiimti. Apima tingulys. Bet to puikiai galima isvengti planuojant laika kada gali pusti. Jei to nedarai ir paskui del to kaltini ganja, tai esi elementariausias kvailys. Nebutu ganjos, buciau likes forsu, dvasios ubagu, priklausanciu nuo pinigu. Labai dziaugiuosi, kad ganja mane taip pakeite ir pakoregavo mano vertybes. Ganja man padejo issivaduot is 'vykdytojo' vaidmens. Ganja isvadavo mane nuo tikejimo visuomeneje paplitusiomis koncepcijomis, kurios yra dirbtinai instaliuotos, del kazkieno asmeniniu interesu ir ambiciju ;).
Jei tai vadinasi 'nurove stoga', tebunie :V: , toks sau patinku ir atradau vidine ramybe, be kurios mane tiesiog draske is vidaus pastovios abejones.
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Sigma »

naktibaldas rašė:Pats buvau labai nustebes, kai supratau tai. Aisku, darbe as nerukydavau, bet vakarais prisirukius kartais tokios mintys trenkdavo i galva! Galiu paaiskint tai nebent tuo, kad ganja atpalaiduoja mastyma, isnyksta visi isankstiniai isitikinimai. Dingsta baime suklysti. Kolegos stebedavosi mano idejom, kur investuoti ne simta simtuka stukyciu ir paskui likti pliuse su gera marza.
Tai gal kokį žolėnų UAB'ą sukuriam? Su šaibom dabar pas daug ką nekas. Viena kita šimta štukyčių tikrai nepamaišytų šiais laikais :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Sigma »

naktibaldas rašė:Kita diena po parukymo buni suletintas ir nera motyvacijos ka nors daryti, kuo nors uzsiimti. Apima tingulys.
Reikia perlaužt tą tingulio tašką ir fizine veikla užsiimt. Perlaužus labai daug energijos atsiranda.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:
naktibaldas rašė:Pats buvau labai nustebes, kai supratau tai. Aisku, darbe as nerukydavau, bet vakarais prisirukius kartais tokios mintys trenkdavo i galva! Galiu paaiskint tai nebent tuo, kad ganja atpalaiduoja mastyma, isnyksta visi isankstiniai isitikinimai. Dingsta baime suklysti. Kolegos stebedavosi mano idejom, kur investuoti ne simta simtuka stukyciu ir paskui likti pliuse su gera marza.
Tai gal kokį žolėnų UAB'ą sukuriam? Su šaibom dabar pas daug ką nekas. Viena kita šimta štukyčių tikrai nepamaišytų šiais laikais :)
Tai, kad kolkas ir seip ir taip galva lauzau, nu nesumastau ka galima butu stumti- isitempe ir issigande kolkas zmones. Aisku, taip paprasta dirbti, kai seniau buvo su ubagais, jau niekada nebebus. Bet as tocnai zinau, kad yra sektorius, kas turi cemodanus prisikrove babkiu, tik uzsispaude jie, kaip tas limonscikas is 'Aukso versio' :D :D . Bet ateis laikas, kai jie nores megautis savo pinigais. Biski islaukti dar reikia. O tada tik netingeti ir pajudeti, nors ir po kajmus vazinek ir ardyk senus plytinius namus ir vokiskas senobines cerpes, dar kas dizainerio gyslele turi, gal kas su projektais dirba, vo ir bizniukas. Vintazinis stilius daug kainuoja. Cia kaip pavyzdys, bet jauciu netingint net ir sita reikala galima butu uzsukti :D .
O uabas tai nafig, man tai geriau visada patikdavo dirbti pas ka uabe uz komisinius apsiforminus pusei etato. Naktimis geriau miegasi :D . Nes mokescius moket, tai principai neleidzia :D .
Pilypas is kanapiu
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Valkyria »

Laba diena :) Norėčiau pasisakyti apie čia vykusią diskusiją su saldainia. vyručiai, ko jūs čia karščiuojatės ir stumiat ant tos saldainės, bobų ir "moteriškos logikos". Juk saldainia jau vien dėl forumo pradžioj išreikštų komentarų apie prisimink.lt forumo merginas iš pat pradžių buvo prieš jus nusteikusi todėl ir pradėjo atsakomaja ataką drėbt :D O dėl jos ir jos draugių nuomonės, kad žolė tai čia narkotikas ir visi kas vartoja arba jau yra padugnės arba rizikuoja tokiais tapti (nebent dar anot jų, parūko retai :D ), tai nereikia ant jos pykti ar smerkti, nes tiesiog ji smarkiai dezinformuota šia tema, o viskas ką jai teko girdėti apie žolę iki apsilankymo čia - tik propagandos. :( Patys pagalvokite, juk jau nuo mokyklos laikų yra diegiama, kad žolytė yra toks pat narkotikas kaip ir chemija, kad žolytė būna pirmas žingsnis neriant į narkotikų liūna ir kartą parūkęs jau neišvengiamai į tai įklimpsi. :!: Retas susimąsto, kad tai farmacininkų propoganda, kuri atveda į vaistines begales klientų, kurie palieka ten trečdalį savo pensijos ar ketvirtadalį algos,ir kurių jei visi žinotų tikrąsias žolytės savybes, jie sulauktų žymiai žymiai mažiau. Tad nereikia pykt ant žmonių už tai, kad jie nusistatę prieš žolytę, nes jiems visą gyvenimą yra grūdamas melas. 8| O kas liečia moterišką logiką, tai mano nuomone, vyrų ir moterų pasaulio suvokimas šitaip skiriasi taip pat dėl saujelės žmonių, besistengiančių mus valdyti, įdėtų pastangų į švietimo sistemą ir vaikų auklėjimo principus. Juk požiūris į mus supantį pasaulį ir vertybės formuojasi mokyklos laikais, taigi būtent tada ir yra įskiepijamos įvairios propagandos. Kandagi mergaitės iš prigimties yra paklusnesnės nei berniukai , tad jos uoliai mokosi ir tuo pačiu lengvai priima ir įsisaviną jiems įteigiamus melus, kurie pateikti kaip vienintelė tiesa, o tuo tarpu berniukai -mokykloje dažniausiai maištauja, mažiau mokosi ir stengiasi viską išsiaiškinti patys, tagi jiems nėra suformuotas požiūris, kad įstatymuose ir vadovėliuose teigiamos tiesos būtinai ir yra tiesos. Tada kol jūs dar būdami berniukais patys tyrinėjot pasaulį namų darbus atidėję į šalį, mes mergaitės, kaldavom iš vadovėlių ir mokytojų išminties "gyvenimo tiesas" ir buvom liaupsinamos, kad esam daug protingesnės už berniukus. Kokios to pasekmės matote patys. Tad linkiu vyrams neskubeti smerkti ir pykti,o merginoms - platesnio požiūrio į gyvenimą ir atsargesnio informacijos priėmimo kaip tiesą. :idea:
Va kaip rėžiau čia kalbos :D
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Smoking Barrels »

+1rep, uz puikia nuomone H|
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė putejas »

Įdomu būtų pamatyt saldainios ir Valkyrios diskusiją šia tema :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas