Nuotrauka Nuotrauka

Mergaitės apie žoles

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

Sigma rašė:Taikos ir laimės :D

Talibai mes, o ne rastamanai.
Sigma matomai turi nauja topika apie talibus bo visam forume siaučia :D :D :D

o Manvydui ir Giedrukui galiu tik pasakyt, kad nieks nieko nesmerkia. Tiesiog briedas "A" vieniems priimtinas, o briedas "B" - nepriimtinas. vieni prieš o kiti už, vieni pothedai o kiti ant adatos sedi o treti alkoholikai prasigėrę :) a kas daba pasakys kad aš neteisus :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

E baikit jus nx cia per interneta virtualiai plaktis. Darykit strielka!! :D :D Ka cia suda malat 8) . 101% ateiciau ir as paziuret apsiputes, zvejo kede atsinesciau kartu :D
Pilypas is kanapiu
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Standartinė Giedrukas »

As irgi ateiciau paziuret ir parukyt :D --==::~~
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

Giedrukas rašė:As irgi ateiciau paziuret ir parukyt :D --==::~~
na jei ateitum tik parūkyt, tai gautusi masinis pūtimas, bet toli gražu ne razborkes :D :]
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Is viso, kas cia per agresija putiku saite X( Gal maziau alko ir chimkes fauna?
As nieko blogo nesakau apie ta chimke, tiesiog jeigu ja naudosi, pateksi i rizikos grupe susirgti depresuha (cia tik vienas chimkes salutinis poveikis). Tai, is principo, nera labai jau didelis cemodanas, bet sueda nemazai dali asmenybes potencialo. Sirgdamas depresuha, patenki i padidintos rizikos grupe tapti alkasu. O jei kas isvis del to uzsiparins ir prasides savipisa, kad galejo tapti oligarchu, jei ne tas alko/amfos kokteilis, vapse juk uzsiparins gyvenime :D
As tikrai nieko nemokau, nes neturiu tokios teises, todel, kad pats taip dariau, ir seip galejo zymiai blogiau baigtis. Na chemikai, gerbiu jei ka, ir jusu ta pasirinkta kelia. Ir, beje, ziurekit i viska abstrakciau, viskas nesibaigia tik uz metu ar dvieju.
pridedu: *chimke tai versaciai, bakardziai, antanas, vysnios, speedas, silke, vitukas ir kita panasaus lygio fignia.
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Aš paprasčiausiai stengiuosi nebendrauti ir nesitūsinti su chemikalų vartotojais. Gali jiems kiek nori moralų ir kaip nori varyti, bet kol jie patys dugne neapsišiks ir neapsivems, niekas jiem nepadės.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

Na, visokiu zmoniu yra ir tu chimiku tarpe. Visur turi buti riba, mano nuomone. Del zoles, tai kai per daug irgi labai negerai, tuo labiau kai cia forume pradeda pasakoti, kaip apsiruke pajudet negali valanda arba kokius gliukus kas mate... tai jau cia sorry mike. Man cia jau nedaug skiriasi nuo tu, kurie hera i save leidzia.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Labai teisingai pasakyta. Bet man užtenka problemų ar diskomfortų ir iš girtų.
BOB - Bombs Over Bagdad!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

Noplaya rašė:Na, visokiu zmoniu yra ir tu chimiku tarpe. Visur turi buti riba, mano nuomone. Del zoles, tai kai per daug irgi labai negerai, tuo labiau kai čia forume pradeda pasakoti, kaip apsiruke pajudet negali valanda arba kokius gliukus kas mate... tai jau čia sorry mike. Man čia jau nedaug skiriasi nuo tu, kurie hera i save leidzia.
nu nu kad tik nebūtų pūtėjai lygūs su hero gerbėjais. tas gliučinimas ir lieka gliučinimu, alkos kai pergeri dar ne ant tokių arklių gali šokti. lygint marihuana su hera tais tas pats kas lygint pieną su alkoholiu.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Ne per daug dėmesio kreipiama į medžiagas ir ne per mažai į patį vartojimą? Ne per daug akcentuojami kraštutiniškumai ir per tai daug nematoma? Žiūri tiesiai į Saulę, uždegina akis ir nieko nematai. Nors jeigu nebūtų Saulės, tai kaip tada matytum? Pacituosiu iš knygos Protingas daržas:

Įsitikinimams, o ypač moksliniams, būdingas polinkis į kraštutinumus ir cholerišką nepastovumą. Mąstome vienoje plokštumoje: jei kažkas klaidinga, tai priešingybė teisinga. Mokslas taip ir vystosi tarytum dviejų priešiškų mokyklų kova. Teisingausias paprastai esti trečiasis kelias, tačiau jo autoriai uoliai ignoruojami. Tokia kvailystė naudinga ir netgi turi savo filosofinį pagrindą. Pavyzdžiui, „neigimo-neigimo“ dėsnis. Prieškariniame logikos vadovėlyje randu: „Iš dviejų teiginių vienas teisingas, kitas klaidingas, o trečio negali būti“. Ar ne nuostabus perlas? O mes tikime, kad mūsų nesugebėjimas mąstyti- pasaulio tvarkos dėsnis!

Na čia su mokslu tikrai perlenkta lazda. Šiandienos mokslas kaip tik stengiasi apžvelgt viską ir tada išvadas daryt. Išvadų nedaro spauda, o teisingiau verslas per spauda kiša jiems naudingas išvadas. Vareva.

Tai ar ne per plokščiai mes mąstome susikoncentruodami į kelis akis deginančius kraštutinumus ir nematydami kas yra už jų?

Nėra skirtumo ką vartojo, kai plyšęs ir apsivėmęs guli vidury gatvės. Nėra skirtumo ko trokšta, kai mintyse dega vienintelė mintis SUVARTOTI. Tai jau yra psichologinė priklausomybė. Nesvarbu, kad serga naujų batų pirkimo manija. Tai manija, tai užvaldo mintis, tai verčia to siekti bet kokia kaina.

Mąstykit plačiau.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

putejas rašė:
Noplaya rašė:Na, visokiu zmoniu yra ir tu chimiku tarpe. Visur turi buti riba, mano nuomone. Del zoles, tai kai per daug irgi labai negerai, tuo labiau kai čia forume pradeda pasakoti, kaip apsiruke pajudet negali valanda arba kokius gliukus kas mate... tai jau čia sorry mike. Man čia jau nedaug skiriasi nuo tu, kurie hera i save leidzia.
nu nu kad tik nebūtų pūtėjai lygūs su hero gerbėjais. tas gliučinimas ir lieka gliučinimu, alkos kai pergeri dar ne ant tokių arklių gali šokti. lygint marihuana su hera tais tas pats kas lygint pieną su alkoholiu.
Kai vartojimo tikslas yra tas pats, tai as nematau skirtumo ;)
Mastyti reikia kur kas placiau-labai teisingi zodziai. Ir patikek, nera nei vieno absoliuciai teigiamo dalyko pasaulyje, todel kiekviename dalyke butina izvelgti tiek pliusus, tiek minusu :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Noplaya rašė:
putejas rašė:
Noplaya rašė:Na, visokiu zmoniu yra ir tu chimiku tarpe. Visur turi buti riba, mano nuomone. Del zoles, tai kai per daug irgi labai negerai, tuo labiau kai čia forume pradeda pasakoti, kaip apsiruke pajudet negali valanda arba kokius gliukus kas mate... tai jau čia sorry mike. Man čia jau nedaug skiriasi nuo tu, kurie hera i save leidzia.
nu nu kad tik nebūtų pūtėjai lygūs su hero gerbėjais. tas gliučinimas ir lieka gliučinimu, alkos kai pergeri dar ne ant tokių arklių gali šokti. lygint marihuana su hera tais tas pats kas lygint pieną su alkoholiu.
Kai vartojimo tikslas yra tas pats, tai as nematau skirtumo ;)
Mastyti reikia kur kas placiau-labai teisingi zodziai. Ir patikek, nera nei vieno absoliuciai teigiamo dalyko pasaulyje, todel kiekviename dalyke butina izvelgti tiek pliusus, tiek minusu :)
O aš matau,kad tu tik matai iš vis minusus.Viskas pas tave sukas,ale nesaikingas,nesaikumas,blogis,nesaikingai.Pamąstyk.
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

Manvydas rašė:O aš matau,kad tu tik matai iš vis minusus.Viskas pas tave sukas,ale nesaikingas,nesaikumas,blogis,nesaikingai.Pamąstyk.
Realiai, abejoju ar esi mates kur nors didesni optimista negu as :D O jeigu rimtai, tai as kiek pastebiu, tai pliusus visi labai greitai pamato... O vat minusu neikerta, arba ikerta tada, kai jau buna nebesvarbu.
Jeigu manai, kad as nepastebiu jokiu konkreciai kanapes teikiamu pliusu tai klysti, kitaip as nesedeciau sitame forume, nes tikrai nesu geradaris atejunas, kuris savo gyvenima paskyre mokyti kitus. :D
Visada megdavau analizuoti bet kokia situacija is skirtingu kampu, :x: kartais atveria akis dar labiau. Linkiu ir tau pabandyti paziureti i koki nors dalyka ne is kurios nors barikadu puses, o is salies, ir jeigu tu vistiek laikysies savo nuomones, tada taip, ji bus teisinga ;)
Peace --==::~~
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Noplaya rašė:
Manvydas rašė:O aš matau,kad tu tik matai iš vis minusus.Viskas pas tave sukas,ale nesaikingas,nesaikumas,blogis,nesaikingai.Pamąstyk.
Realiai, abejoju ar esi mates kur nors didesni optimista negu as :D O jeigu rimtai, tai as kiek pastebiu, tai pliusus visi labai greitai pamato... O vat minusu neikerta, arba ikerta tada, kai jau buna nebesvarbu.
Jeigu manai, kad as nepastebiu jokiu konkreciai kanapes teikiamu pliusu tai klysti, kitaip as nesedeciau sitame forume, nes tikrai nesu geradaris atejunas, kuris savo gyvenima paskyre mokyti kitus. :D
Visada megdavau analizuoti bet kokia situacija is skirtingu kampu, :x: kartais atveria akis dar labiau. Linkiu ir tau pabandyti paziureti i koki nors dalyka ne is kurios nors barikadu puses, o is salies, ir jeigu tu vistiek laikysies savo nuomones, tada taip, ji bus teisinga ;)
Peace --==::~~
Aš taip ir stengiuosi žiūrėt.Bet,kad ir kaip aš rūkyčiau.Savaitėm,mėnesiais - nu aš kaip nesikeičiu,taip nesikeičiu.Ir durneliu nesidarau,ir atrodo domiuosi daug kuom.Tai kas čia yra?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

A kiek metu, jei ne paslaptis, aisku, tu ten rukai jau? :D
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:A kiek metu, jei ne paslaptis, aisku, tu ten rukai jau? :D
Na aš apskritai daviau,būna,kad mėnesiais rūkau - nu ir nieko man.Gal kiek nemiga nustojus rūkyt kamuoja,bet ji mane kamuoja visada dažniausiai,per lakią vaizduotę turiu.Na man 18. :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Manvydas rašė:
naktibaldas rašė:A kiek metu, jei ne paslaptis, aisku, tu ten rukai jau? :D
Na aš apskritai daviau,būna,kad mėnesiais rūkau - nu ir nieko man.Gal kiek nemiga nustojus rūkyt kamuoja,bet ji mane kamuoja visada dažniausiai,per lakią vaizduotę turiu.Na man 18. :)

As ne tavo metu klausiau, o klausiau, kiek metu mj rukai, kad jau taip drasiai sakai, kad nieko nuo jos nebuna. Buna, ir dar kaip buna :D As va rukau zole nuo 18, db man 29. Tiesa kai tvarkingai parukai, isties nieko nebuna! :D :D Bet tam, kad rukyt tvarkingai, ko gero, visi pereina ir netvarkingo rukymo perioda...
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:
Manvydas rašė:
naktibaldas rašė:A kiek metu, jei ne paslaptis, aisku, tu ten rukai jau? :D
Na aš apskritai daviau,būna,kad mėnesiais rūkau - nu ir nieko man.Gal kiek nemiga nustojus rūkyt kamuoja,bet ji mane kamuoja visada dažniausiai,per lakią vaizduotę turiu.Na man 18. :)

As ne tavo metu klausiau, o klausiau, kiek metu mj rukai, kad jau taip drasiai sakai, kad nieko nuo jos nebuna. Buna, ir dar kaip buna :D As va rukau zole nuo 18, dabar man 29. Tiesa kai tvarkingai parukai, isties nieko nebuna! :D :D Bet tam, kad rukyt tvarkingai, ko gero, visi pereina ir netvarkingo rukymo perioda...
Ehm metai,gal du. :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

A bliat koks tu koncenas :D :D :D
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:A bliat koks tu koncenas :D :D :D
Šiaip,gerai paskaičiavus.Pirmą kartą,gal 12,po to net nežiūrėjau į tą pusę,paskui jau taip dažniau į galą 16.Tai išeina kažkas apie pusantrų ar pan. :D
Bet tavo pasisakymo šito,kaip ir nekapiš aš. :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas