Nuotrauka Nuotrauka

Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Jefridas »

Filosofuojam broliai.. :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė jahmate »

Nu jei parukyt tai ka rukiau savaitgali tai kazin ar diena imanoma normaliai funkcijonuot. Nes parukai ir po 15 min kai pareina headshotas tai su zmonem sunku susineket :)
I'm a junglistic man.
kepuretas
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2009-10-14, 08:09
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė kepuretas »

Is ryto rukyt ,mano manymu , rukyt ner gerai. Aisku jeigu turi kokiu svarbiu reikalu , darbu ir t.t.

Jei rukyt is ryto tai rukyt jei zinai kad nieko svarbaus neveiksi:}
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Marciukaz »

Manvydas rašė:
putejas rašė:
Marciukaz rašė:Tikrai pritariu , kad gyvenima po kojomis statyti reikia neapsiputus.. Betkokiu atveju svarbius sprendimus priimineti reikia blaivia galva. :)
o as dristu nesutikti. manau MJ suteikia aiskesni pasaulio vaizda, viska labiau apskaiciuoji ir pasveri. manau gyvenimo statybos butu daug sekmingesnes su MJ. zinoma, jeigu nusiputi iki istizimo tai suda ten ka pasieksi
Iš dalies sutinku - pirma reik susidėt prioritetus,kada gali pūst ir tai tau netrukdys,ir kada ne. :) Viskam yra savas laikas,ir nebūtinai ryte parūkęs tu nebeturėsi dienos,viskas priklauso nuo tavęs.Mj gali suteikt stimulą,arba jį atimt.
MJ bent jau man visada suteikia stimulo , entuziazmo , tolerancijos , bet kaikada apsiputes zhmogus buna pernelyg spontanishkas ir darant svarbius zhingsnius tai gali pamaishyti. Na o jej darbas kuri zhmogus dirba nereikalauja itin didelio loginio mastymo , tai nedidelis MJ kiekis tikrai nepamaisho :) Peace :V:
Peace :)
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Legalize it! »

tai visiskai priklauso nuo zmogaus, tas visas nusiteikimas ir taip toliau, yra viskas siuo klausimu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė putejas »

Legalize it! rašė:tai visiskai priklauso nuo zmogaus, tas visas nusiteikimas ir taip toliau, yra viskas siuo klausimu
ne viskas, tikrai ne viskas :) daug kas priklauso ir nuo to kokia rukai rusi, veisle ir kiek rukai. stai dabar jau viskas :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė hipiukas »

Man tai pofik kokią rūšį, kokia nuotaika ir t.t.. vis tiek aš parūkęs esu ne toje stadijoje, kad galėčiau produktyviai dirbti.. Na nebent tai koks koncertas, ar šiaip meninė veikla :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė martynass »

Teko kaip tik siandien pries pat mokykla parukyt. Nu ir kaip tik prikolas buvo, kad per pirma lt pamoka mokytojas sugalvojo suvaidint televizijos laida apie senuosius lt rastus. Ir, nezinau deja, ar ne, bet as papuoliau buti tuo, kuris turejo eiti pries klase ir diskutuot su mokytoju apie tuos rastus. Taj galiu pasakyt, kad prikolo daug buvo, tik darbo nasumas krito, nes negalejau visiskai susikaupt.
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Marciukaz »

Beabejones mokslams ganja nepadeda. :D
Peace :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė putejas »

Marciukaz rašė:Beabejones mokslams ganja nepadeda. :D
tai ka, kenkia? kiek teisingas tavo teiginys? MJ blasko? taip. truputuka trumpeja atmintis, bet tai tik tiek. proto ar sumanumo reikalingo mokslams tikrai neatima. zinoma, gal ir klystu, taciau bet kuriuo atveju as netvirtinciau, kad MJ absoliuciai kliudo arba absoliuciai padeda mokytis. mes gi sito nezinom :)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Spotless »

Viskas nuo kiekio surukyto priklauso. Lengvai apsiputus gali funkcionuot normaliai, o jau kai i stoneri pavirsti tada jau informacija per viena ausi ieina per kita iseina.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė hipiukas »

putejas rašė:
Marciukaz rašė:Beabejones mokslams ganja nepadeda. :D
tai ka, kenkia? kiek teisingas tavo teiginys? MJ blasko? taip. truputuka trumpeja atmintis, bet tai tik tiek. proto ar sumanumo reikalingo mokslams tikrai neatima. zinoma, gal ir klystu, taciau bet kuriuo atveju as netvirtinciau, kad MJ absoliuciai kliudo arba absoliuciai padeda mokytis. mes gi sito nezinom :)
Kaip supratau, tai Marciukaz kalba apie mokymasį apsipūtus, o tu kalbi apskritai apie rūkančio žmogaus mokslą... :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Marciukaz »

hipiukas rašė:
putejas rašė:
Marciukaz rašė:Beabejones mokslams ganja nepadeda. :D
tai ka, kenkia? kiek teisingas tavo teiginys? MJ blasko? taip. truputuka trumpeja atmintis, bet tai tik tiek. proto ar sumanumo reikalingo mokslams tikrai neatima. zinoma, gal ir klystu, taciau bet kuriuo atveju as netvirtinciau, kad MJ absoliuciai kliudo arba absoliuciai padeda mokytis. mes gi sito nezinom :)
Kaip supratau, tai Marciukaz kalba apie mokymasį apsipūtus, o tu kalbi apskritai apie rūkančio žmogaus mokslą... :)
Hipiukas teisingai sako :) Norejau pasakyt , kad apsirukius sunkiau viakas lenda y galva. O kai kita diena reikia prisiminti ka mokeis tarkim , tai tada manau ishkyla bedu :)
Peace :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė putejas »

atsiprasau, ;) as jau cia pats susiveliau
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė jahmate »

As tai apsirukes tikrai negaleciau mokytis. O kad apskritai rukymas nekenkia mokslam irgi negaleciau teigt. :)
I'm a junglistic man.
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Isp* »

mandari9nas rašė:Sukūriau šita temą , nes pagalvojau , ar įmanoma ryte parūkius Marichuanos diena praleisti produktyviai , gerai dirbti , gerai mokytis , įsisavinti gauta medžiaga darbe ar mokymo įstaigoje ?
Man asmeniškai , kai parūkau palieku apatiškas ir nieko doro nenuveikiu , netgi darbus kuriuos privalai padaryti , nukeli kitai dienai, nes niekaip neišeina to padaryti. Todėl niekada neberukau rytais.


Kaip jums ? Gal kaip tik tampate energingesni , žvalesni , bei tampate produktyvesniais ?


lempa grynai, nepripusk kaip nzn kas, kad koma butu =D ir gali dirbti ir daryti viska ka tik nori =D as darbe nuolatos priputes budavau kai dirbau ir vargo nemaciau =] tiesiog iputi siek tiek, kad pabustum =D man tai dar geriau, as tampu daug produktyvesnis ir daug veiklesnis, nes smagiau daug viska daryti =D aisku jei nusiputi tai nieko gero tada =D
Get High (smoke)
Dune
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-10-27, 18:24
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Dune »

ziauru pust nuo ryto,visa diena per niek.
naujuosius svenciau taip gavosi kad nuo ryto ipuciau ir taip su draugeliu putem po truputi visa diena ,tai gerai buvo bet pavakary pasibaige ,ot tai gruzas trenktas bet ne iki galo,ner kur dasitrenkt,bet ner ir kaip atsigaut :D
suteneris
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-01-07, 02:21
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė suteneris »

Nu bent man, kai parukau ziupsneli normalios sativos tai kaip tik geriau dirbasi, kazkaip idomu pasidaro ziauriai... o va kai stone.. indica stone.. tada viskas labanakt, visai dienai tingumas uzeina.
Rukas Taikoje
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-08-21, 15:54
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Rukas Taikoje »

Visiskai sutinku su sutenerio nuomone. O pats rukau rytais jau puse metu. Nes man kelione iki universiteto apie valanda laiko. Tai kaip suprantate parukius ji taip neprailgsta :]
o kai jau bunu universitete galva dirba produktyviai, nuotaika geresne :D
Bet velgi manau cia viskas priklauso kokia rusi rukai, sativa ar indica, nes mane indica lb uzstonina 8/
Yes we Cannabis!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė jahmate »

As tai isvis nepripazystu rukymo siaip dienom, ypac tada jei ta ar kita diena reik kazkoki protini darba atlikt, nes dazniausiai gaunasi, kad taip nieko ir neatlieki. O jei is vakaro zostokai prisirukai tai ir kita diena tokia buna nedarbinga. Tai as va turbut per 3 metus rukymo paprasta diena visada vengiu rukyt o jei nekalbu is ryto. Zinoma atostogu ar laisvadieniu neskaitau :)
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapiu kulturos diena '18
    putejas » » forume Renginiai
    13 Atsakymai
    7638 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas