Nuotrauka Nuotrauka

Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Buraka »

Tai jum tas pabalimas dar seip taip.. Man buvo taip
Ryte susitikom su draugais, susisukau dzioni, toki vien :x: o seniau maisydavau. Norejau apsinest daug ta ryta, gavosi king size vien kalnapeles.. Surukiau visa, laikiau plauciuose visus dumus, beje labai skaniai jisai man suejo:D.
Ir prasidejo.. Po biski visos stadijos.. Atsisedau ir nebegaliu nei galvot, nei kalbet.. Sakau draugam: as nepareisiu namo..
Tada as isikibau i juos ir ejom.. sake, kad mane nese as net pats nepaejau, vel atsisedau, ir nieko nebemaciau vaizdas blurinosi, bet cia ne juokais, pradejau rekt: vezkit mane i ligonine..
nieko nebemaciau, O kas baisiausiai cype ausyse.. Ispyle prakaitas, lauke ziaurei salta, as su bluzonu sedziu, prakaituodamas.. Taip po 10 min. praejo..
dabar net bijau pust..
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė PagonisLTU »

Na, bet jūs ir kvaili, žinokit saiką nereiks merdėt... 8/
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Buraka »

Man paciam dar sokas.. Cia tikrai del perdaug? Ar del stuffo? bet stuffas lyg ir normalus, jau kokia savaite ji rukau.
dyar
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2012-05-15, 18:48
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė dyar »

tai aišku, kad per daug, kas dar neaišku. kartais su tuo saiku būna, kad neapskaičiuoji, ir netyčia pažaliuoji:D man nuo vieno bongelio šūvio, yra tokie požymiai prasidėję.:D
peace, ganja brothers.
dyar
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2012-05-15, 18:48
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė dyar »

ir šiaip, kad stafą rūkai savaitę, jis geresnis nepasidarė tikrai ;D
peace, ganja brothers.
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Buraka »

dyar rašė:ir šiaip, kad stafą rūkai savaitę, jis geresnis nepasidarė tikrai ;D
Turejau omenyje, kad buvau pries tai rukes tapati ir nebuvo tokiu sudu..
dyar
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2012-05-15, 18:48
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė dyar »

nu taigi atsakiau, padauginai. gryną džonį, su ilgais užlaikymais, ne visi taip paprastai iveiktu. nu nebent saluha :D
peace, ganja brothers.
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Closer »

vartoju citrina ar vitamina c ;) ... bet yra buve kad wc apsikabines sedejau bet zvengem kaip zirgai su draugeliu :D ....citrina helps tikrai bet dar svarbu ir kompanija ;)
dyar
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2012-05-15, 18:48
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė dyar »

vat su citrina tai nebandžiau. reiks prisirūkyt savaitgalį ir pabandyt :DD ne, juokauju aišku.:) nebent netyčia taip gausis. čiuju prisišnekėsiu:D
peace, ganja brothers.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė kilmantas »

Negaliu aš jūsų briedų skaityti iš serijos "nukrenta cukraus lygis, nes ganja jį ištraukia, pasidaro silpna, reik įpist cukraus ir bus gerai.dar nuo cheminio stuffo panika užeina, nuo tikro neužeina".

Paauglystėje dėl jautrios nervų sistemos pats turėjau bėdų dėl panikos atakų (tuomet nerūkydavau), tad pažįstu jas itin gerai. Žinau tuos spengimus, blurus, širdies ritmo kitimus. Pasidariau visus įmanomus tyrimus, šviečiausi galvą ir išvada, kad organizmas veikia kaip laikrodis. Viso to priežastis - nervai. Pysteldavo ta panika troleibusuose, prekybcentriuose, uždarose patalpose, ilgose kelionėse. Galiausiai susistačiau galvoje viską į vietas, išmokau ją valdyti ir prognozuoti. Daugiau problemų su ja nebeturiu.

Visa esmė (galioja ir topicui "keistas jausmas parūkius"), kad jūs persistengiat rūkydami - neįvertinat savo galimybių, t.y. perdozuojat. Parūkius, atsiranda kognutyvinis afektas - jųs tampat įtaigesni, viskas juokingiau, filmai įdomesni, maistas skanesnis, muzika gilesnė. Persirūkius šis afektas labai sustiprėja, jūs kraštutinai pajautrėjat, ko pasekoje atsiranda panikos priepolis.

Pats rūkau stiprų hašą ir žinau savo galimybes, tačiau net aš retkarčiais apsiskaičiuoju ir pajuntu, kad jau jau pareina ataka - širdies ritmas grybauja, akyse blurinasi, darosi silpna, norisi kviesti greitąją, nes jau tuoj tuoj mirsiu. Tačiau svarbiausia identifikuoti, kas atsitiko (neleisti panikai kauptis kaip sniego kamuoliui, nes bus sunkiau); nusijuokti sau kad smegenys krečia prikolus ir pakartoti, kad nuo šito nemirštama; ir koncentruotai nukreipti mintis kitur - feisbuke kažką užkalbinti, nueit paglostyt katę etc. Kaip matau, tai kažkam veikia placebo efektas su cukraus kubeliu.

Tad linkiu apskaičiuoti dozes, vengti tabako (pakelia spaudimą ir atrodo, kad širdis stoja), mokėt identifikuoti panikos pradžią ir koncentruotai nukreipti mintis kitur. Nebus "keisto jausmo parūkius". Sėkmės
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Rankdarbis »

Idomus pasakojimas , bet manau nieko panasaus su "panic attack" nebuvo , bent jau man. Sutinku - peredozai , reikia jausti ribas. Tiesiog buna staffo , kur su kiekviena korka jautiesi vis blogiau , blogiau ir blogiau.. O buna , kad kaiptik hajus ir stipreja ir stipreja tik geraja prasme :) O jaustis kai atrodo , kad zeme dreba , gliucina , bloga ir visiskai nera jegu tiesiog neimanoma. Cia jau kitos priezastys, nors visada stengiuosi prisiminti , niekas dar nenumire nuo :x: taciau tokioje busenoje jau gali ir isitikinimus pakeisti :D
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Buraka »

kilmantas rašė:Negaliu aš jūsų briedų skaityti iš serijos "nukrenta cukraus lygis, nes ganja jį ištraukia, pasidaro silpna, reik įpist cukraus ir bus gerai.dar nuo cheminio stuffo panika užeina, nuo tikro neužeina".

Paauglystėje dėl jautrios nervų sistemos pats turėjau bėdų dėl panikos atakų (tuomet nerūkydavau), tad pažįstu jas itin gerai. Žinau tuos spengimus, blurus, širdies ritmo kitimus. Pasidariau visus įmanomus tyrimus, šviečiausi galvą ir išvada, kad organizmas veikia kaip laikrodis. Viso to priežastis - nervai. Pysteldavo ta panika troleibusuose, prekybcentriuose, uždarose patalpose, ilgose kelionėse. Galiausiai susistačiau galvoje viską į vietas, išmokau ją valdyti ir prognozuoti. Daugiau problemų su ja nebeturiu.

Visa esmė (galioja ir topicui "keistas jausmas parūkius"), kad jūs persistengiat rūkydami - neįvertinat savo galimybių, t.y. perdozuojat. Parūkius, atsiranda kognutyvinis afektas - jųs tampat įtaigesni, viskas juokingiau, filmai įdomesni, maistas skanesnis, muzika gilesnė. Persirūkius šis afektas labai sustiprėja, jūs kraštutinai pajautrėjat, ko pasekoje atsiranda panikos priepolis.

Pats rūkau stiprų hašą ir žinau savo galimybes, tačiau net aš retkarčiais apsiskaičiuoju ir pajuntu, kad jau jau pareina ataka - širdies ritmas grybauja, akyse blurinasi, darosi silpna, norisi kviesti greitąją, nes jau tuoj tuoj mirsiu. Tačiau svarbiausia identifikuoti, kas atsitiko (neleisti panikai kauptis kaip sniego kamuoliui, nes bus sunkiau); nusijuokti sau kad smegenys krečia prikolus ir pakartoti, kad nuo šito nemirštama; ir koncentruotai nukreipti mintis kitur - feisbuke kažką užkalbinti, nueit paglostyt katę etc. Kaip matau, tai kažkam veikia placebo efektas su cukraus kubeliu.

Tad linkiu apskaičiuoti dozes, vengti tabako (pakelia spaudimą ir atrodo, kad širdis stoja), mokėt identifikuoti panikos pradžią ir koncentruotai nukreipti mintis kitur. Nebus "keisto jausmo parūkius". Sėkmės
!!! Pries metus man buvo, NEPUSDAVAU tuo metu.. Tai taip: nuimdavo kaire puse, uztirpdavo.. Praejau visus tyrimus, mane kad seip vegetaciniai sutrikimai, poto tomagrafija, zodziu viska prasviete, viskas OK.
Del sito kalti nervai, o SVARBIAUSIAI PRIPAZINO MIGRENA SU AURA!
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė kilmantas »

Buraka, jei susitvarkei viską - sveikinu, nes kiaušus reik turėt, kad viską galvoj į stalčius tvarkingai susidėt. Pažiūrėk supermamoj kaip kiauros bobos kankinasi dėl panikos atakų, kokius psichotropinius vaistus n metų geria.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė kilmantas »

Rankdarbis rašė:Idomus pasakojimas , bet manau nieko panasaus su "panic attack" nebuvo , bent jau man. Sutinku - peredozai , reikia jausti ribas. Tiesiog buna staffo , kur su kiekviena korka jautiesi vis blogiau , blogiau ir blogiau.. O buna , kad kaiptik hajus ir stipreja ir stipreja tik geraja prasme :) O jaustis kai atrodo , kad zeme dreba , gliucina , bloga ir visiskai nera jegu tiesiog neimanoma. Cia jau kitos priezastys, nors visada stengiuosi prisiminti , niekas dar nenumire nuo :x: taciau tokioje busenoje jau gali ir isitikinimus pakeisti :D
Tai jei tau nuo to stuffo tokie šudai būna, gal nereik daryt pusgraminio kasiako, maišyto su tabaku? Pamėgink per pypkutę gryno mažą žiupsnelį patraukt, kad suprastum kas per stuffas ir kad jo poveikį galėtum kontroliuoti. O dar geriau - nepirkti tokio
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Closer »

Labai nedaug tereikia stuffo det ;) man labiau patinka kontroliuojamas tripas :)
tokia skanesne meditacija gaunas;)
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė uodz »

kilmantas rašė:Negaliu aš jūsų briedų skaityti iš serijos "nukrenta cukraus lygis, nes ganja jį ištraukia, pasidaro silpna, reik įpist cukraus ir bus gerai.dar nuo cheminio stuffo panika užeina, nuo tikro neužeina".

Paauglystėje dėl jautrios nervų sistemos pats turėjau bėdų dėl panikos atakų (tuomet nerūkydavau), tad pažįstu jas itin gerai. Žinau tuos spengimus, blurus, širdies ritmo kitimus. Pasidariau visus įmanomus tyrimus, šviečiausi galvą ir išvada, kad organizmas veikia kaip laikrodis. Viso to priežastis - nervai. Pysteldavo ta panika troleibusuose, prekybcentriuose, uždarose patalpose, ilgose kelionėse. Galiausiai susistačiau galvoje viską į vietas, išmokau ją valdyti ir prognozuoti. Daugiau problemų su ja nebeturiu.

Visa esmė (galioja ir topicui "keistas jausmas parūkius"), kad jūs persistengiat rūkydami - neįvertinat savo galimybių, t.y. perdozuojat. Parūkius, atsiranda kognutyvinis afektas - jųs tampat įtaigesni, viskas juokingiau, filmai įdomesni, maistas skanesnis, muzika gilesnė. Persirūkius šis afektas labai sustiprėja, jūs kraštutinai pajautrėjat, ko pasekoje atsiranda panikos priepolis.

Pats rūkau stiprų hašą ir žinau savo galimybes, tačiau net aš retkarčiais apsiskaičiuoju ir pajuntu, kad jau jau pareina ataka - širdies ritmas grybauja, akyse blurinasi, darosi silpna, norisi kviesti greitąją, nes jau tuoj tuoj mirsiu. Tačiau svarbiausia identifikuoti, kas atsitiko (neleisti panikai kauptis kaip sniego kamuoliui, nes bus sunkiau); nusijuokti sau kad smegenys krečia prikolus ir pakartoti, kad nuo šito nemirštama; ir koncentruotai nukreipti mintis kitur - feisbuke kažką užkalbinti, nueit paglostyt katę etc. Kaip matau, tai kažkam veikia placebo efektas su cukraus kubeliu.

Tad linkiu apskaičiuoti dozes, vengti tabako (pakelia spaudimą ir atrodo, kad širdis stoja), mokėt identifikuoti panikos pradžią ir koncentruotai nukreipti mintis kitur. Nebus "keisto jausmo parūkius". Sėkmės
Vo, kazkada tapati norejau parasyti. Taip , nuo normalaus stafo nebuna jokiu priepuoliu :) ir kumarindavau nesveikai ir dabar galiu nesveikai uzpust :) bet ka bandziau pasakyt kad panika kyla,sirdis stoja mane tik isjuoke :) vaikai ble... stoneriais primeta ir klausineja "kiek mokejai" vapse is gatves dabar pirkti sintetiniais Š apipurkstais stafa net neapsimoka. Nes jai turejai panikos priepuoli, sintetikai sukelia tai vel.
dyar
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2012-05-15, 18:48
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė dyar »

nebūtinai.. matęs ne kartą, kaip žmonės supanikuoja nuo 100% naturalaus stafo, ir plius tikrai neatominio... taip kad..
peace, ganja brothers.
Scarface
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2012-01-21, 00:27
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Scarface »

dyar rašė:nebūtinai.. matęs ne kartą, kaip žmonės supanikuoja nuo 100% naturalaus stafo, ir plius tikrai neatominio... taip kad..

teisybe:D siandien pirma karta toks dalykas atstiko nuvaziavau pas daktare tai iskarto mate kad esu susistresaves ir kazkaip su sypsena ziurejo i mano ta nutikima:)ir viska pasake ka gryzes dar perverciau internete :) rukiau apie puse metu gera sativa kuria pats uzgrowinau :) viskas tvarkoje bet rukiau turbut per daug po 5 6 kartus ir dar su tabaku :) pries pora men meciau tabaka tada dumus pradiejau rukyt kaip tabaka kas valanda didziuliai kasiorai ir tuo paciu sunkiai fizini darba dirbu dar sportuoju :Dnuo sio pirmadienio rukau po du kartus i diena vakarais:) gal tas panikos priepolis istiko nuo per greito sumazinimo ? ir istikro sio nesaikingo rukimo metu jauciau kad kazkas vidui netaip nerimas ir visokie kitokie smegenu mutinimo klausimai. stenksiuos, apmazinti iki vieno dvieju karto i savaite :)
Ir siaip ira tu problemu gal ta ganja irgi kazkiek prisidejo negaliu visiskai teigti , bet faktas kad piknaudziavau :) ps tie rukimo kartai buvo pusgrami ant karto suvarydavau:Dvos ne kaip jamaicos zmogeliukai :DDDDDD stenksiuos, apmazinti iki vieno dvieju karto i savaite :) .ar gal patartumet pertrauka padaryti:) ir apskritai kokia turi buti norma ?:)
aciu :)
Turbin100
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-12-27, 17:42
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Turbin100 »

Scarface rašė:
dyar rašė:nebūtinai.. matęs ne kartą, kaip žmonės supanikuoja nuo 100% naturalaus stafo, ir plius tikrai neatominio... taip kad..

teisybe:D siandien pirma karta toks dalykas atstiko nuvaziavau pas daktare tai iskarto mate kad esu susistresaves ir kazkaip su sypsena ziurejo i mano ta nutikima:)ir viska pasake ka gryzes dar perverciau internete :) rukiau apie puse metu gera sativa kuria pats uzgrowinau :) viskas tvarkoje bet rukiau turbut per daug po 5 6 kartus ir dar su tabaku :) pries pora men meciau tabaka tada dumus pradiejau rukyt kaip tabaka kas valanda didziuliai kasiorai ir tuo paciu sunkiai fizini darba dirbu dar sportuoju :Dnuo sio pirmadienio rukau po du kartus i diena vakarais:) gal tas panikos priepolis istiko nuo per greito sumazinimo ? ir istikro sio nesaikingo rukimo metu jauciau kad kazkas vidui netaip nerimas ir visokie kitokie smegenu mutinimo klausimai. stenksiuos, apmazinti iki vieno dvieju karto i savaite :)
Ir siaip ira tu problemu gal ta ganja irgi kazkiek prisidejo negaliu visiskai teigti , bet faktas kad piknaudziavau :) ps tie rukimo kartai buvo pusgrami ant karto suvarydavau:Dvos ne kaip jamaicos zmogeliukai :DDDDDD stenksiuos, apmazinti iki vieno dvieju karto i savaite :) .ar gal patartumet pertrauka padaryti:) ir apskritai kokia turi buti norma ?:)
aciu :)
ouu, soul mate, as i diena irgi ipuciu tik mažiau, po 2-3 kart pastoviai taip jau metai ir pora mėnesių :d tai va sesija buvo, toks apatiškas viskam, iki paskutinių valandą sėdėjau užkimarinęs, nesidirba nieks nesigalvoja :d krč , jo, reik stabdyt kažkaip bet toks geras hajus lemon haze yra db ;D
Sunhump
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2014-01-03, 21:52
Reputacija: 0

Re: Marichuana iš ryto - diena be ateities ?

Standartinė Sunhump »

As, pavyzdziui, tai nemegstu rukyt pirmoje dienos puseje, iki tos vadinamos 4.20 :) daugiau malonumo jauciu kai visi dienos reikalai padaryti, ir parukes galesiu uzsiimti butent tuo, kuo noreciau uzsiminet. O del rukymo per daug tai jo, kai kas diena rukai, tegul ir ne daug, bet reguliariai, tai kazkaip neigiamai veikia psichika, pasidariau kazkokiu nervingu mezantropu :D bet uztat keleta dienu neparukes pradeda skrandzio rugstys kilt lb ( na liga progresuoja :/ )
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapiu kulturos diena '18
    putejas » » forume Renginiai
    13 Atsakymai
    7521 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas