Nuotrauka Nuotrauka

Zaliasis pienas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
MariukaCz
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-08-17, 15:29
Reputacija: 0

Zaliasis pienas

Standartinė MariukaCz »

Sveiki, norejau pasidometi truputi apie cannamilk, labai tingiu forume knistis =(

1. Ar efektyvu ji virti ish sudzhiuvusiu augalu? 8???
2. Ar ish pieno apsimoka pasidaryti surio, varshkes ar kitokiu produktu ir tada ish ju ruoshti kitokius patiekalus, nes juk pienas sugyzhta greit..? [:)]

Kol kas tiek klausimu, achiu uzh atsakymus 8)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Zaliasis pienas

Standartinė naktibaldas »

MariukaCz rašė:Sveiki, norejau pasidometi truputi apie cannamilk, labai tingiu forume knistis =(

1. Ar efektyvu ji virti ish sudzhiuvusiu augalu? 8???
2. Ar ish pieno apsimoka pasidaryti surio, varshkes ar kitokiu produktu ir tada ish ju ruoshti kitokius patiekalus, nes juk pienas sugyzhta greit..? [:)]

Kol kas tiek klausimu, ačiū uzh atsakymus 8)
Mes karve tiesiai buvom primaitine kanapiu lapais. Auginom pardavimui, plotas buvo didelis, gal apie 30 aru ir vien tik :x: , tai kai emem derliu, visus lapus sumaitinom karvei ( as is kaimo esu), tai karve juokesi 3 dienas, gerai, kad tevas pastoviai girtas ir nieko nepamate, nes butu ausu daves. A pieno irgi ragavom ir dabar esu isgeres slakeli, nu viskas norm, tik rasydamas pamirsau ka isvis norejau parasyt.
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Zaliasis pienas

Standartinė putejas »

naktibaldas rašė: ( as is kaimo esu), tai karve juokesi 3 dienas, gerai, kad tevas pastoviai girtas ir nieko nepamate, nes butu ausu daves. A pieno irgi ragavom ir dabar esu isgeres slakeli, nu viskas norm, tik rasydamas pamirsau ka isvis norejau parasyt.
tai aš tau tikrai nuoširdžiai pavydžiu jei esi iš kaimo, beje, norėčiau pamatyti besijuokiančią karvę :D :D :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Manvydas »

MariukaCz rašė:Sveiki, norejau pasidometi truputi apie cannamilk, labai tingiu forume knistis =(

1. Ar efektyvu ji virti ish sudzhiuvusiu augalu? 8???
2. Ar ish pieno apsimoka pasidaryti surio, varshkes ar kitokiu produktu ir tada ish ju ruoshti kitokius patiekalus, nes juk pienas sugyzhta greit..? [:)]

Kol kas tiek klausimu, ačiū uzh atsakymus 8)
Labai tingiu ką nors atsakyt.
MariukaCz
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-08-17, 15:29
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė MariukaCz »

Manvydas rašė:
MariukaCz rašė:Sveiki, norejau pasidometi truputi apie cannamilk, labai tingiu forume knistis =(

1. Ar efektyvu ji virti ish sudzhiuvusiu augalu? 8???
2. Ar ish pieno apsimoka pasidaryti surio, varshkes ar kitokiu produktu ir tada ish ju ruoshti kitokius patiekalus, nes juk pienas sugyzhta greit..? [:)]

Kol kas tiek klausimu, ačiū uzh atsakymus 8)
Labai tingiu ką nors atsakyt.
Na paieshkojau, nieko beveik neradau, tik:
Jefridas rašė: Paimkite 4-5 litrų puodą ir pripresuokite lietuviškų kanapių (gali būti ka tik nuskintos arba džiovintos; geriausiai veikia rugpjučio pabaigoj arba rugsėjo mėnesio skintos kanapės). Kanapes užpilkite pienu taip, kad jos būtų vos vos apsemtos; reikės maždaug 3-3,5 litrų pieno (geriausiai tinka naminis pienas, nes jis riebesnis; tokiu būdu tu gausi daugiau kanabinolio ). Gauta mišinį virkite apie tris valandas.

Pavirus vieną valandą, kai sumažės pieno ir kanapės jau bus truputį apvirusios, įdėkite 400-500 gramų sviesto (sviestas taip pat geriausiai tinka naminis ). Tada virkite dar apie dvi valandas; tokiu būdu liks mažiau pieno ir gausis kokybiškesnis produktas. Nepamirškite verdant pastoviai maišyti, kad neprisviltų!

Baigus virti, gautą masę gerai perkoškite. Gautą pienelį supilkite į indą; po kurio laiko, kai pienelis atvėsta, inde nusistovi sviestas jame kanabinolio koncentracija didžiausia, todėl šį sviestą būtinai panaudokite, kai maišysite tešlą!

Sekmės!!!
Tai kiek suprantu galima ir dzhiovintus augalus virt? 8???
O padarius pagal shi recepta pienas irgi geras gausis ar tik sviestas?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Zaliasis pienas

Standartinė naktibaldas »

MariukaCz, bet tu pamislyk pats! Jei ne per kaldra darytas, tai greit suprasi, kad vieno gero recepto ir buti negali. Esme tame, kad riebalu molekules jungiasi su thc molekulem. Elementariausia chimija. Kai tai suvoksi, panasiu klausimu nebeuzdavinesi. Nebent tavo vienintelis tikslas- apsidolbint. Cia juk ir yra visas potencialas tame, kad galima experimentuoti su sviestu, pienu, dar kokiais riebalais. O budu yra daug, tik pasijunk savo fantazija. Aisku, per karve geriausiai gavosi. As tai isvis kita vasara zadu neberukyt. Pasesiu koki puse HA :x: ir ten ganysiu savo ryza vienarage. As ukyje darbus padedu nudirbti, tai mamute man ta karve kaip ir atidave experimentams. O karves istikruju juokiasi. Turim 3 karvytes, bet tik si noriai eda :x: augalus. O tada jos akys susiaureja ir pasidaro tokios selmiskai linksmos ir nosi sau pastoviai laizosi ir mukia taip ne MUUUuuuUUU......., bet mu mu mu mu mu mu mu mu! :V: Ok rebiatos uzdarineja jau kaimo biblioteka, varo mane is internieto. Aisiu ka apie uki nuveiksiu gero, tevas traktoriu taiso tai gal padesiu.
Pilypas is kanapiu
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Legalus »

Manvydas rašė:
MariukaCz rašė:Sveiki, norejau pasidometi truputi apie cannamilk, labai tingiu forume knistis =(

1. Ar efektyvu ji virti ish sudzhiuvusiu augalu? 8???
2. Ar ish pieno apsimoka pasidaryti surio, varshkes ar kitokiu produktu ir tada ish ju ruoshti kitokius patiekalus, nes juk pienas sugyzhta greit..? [:)]

Kol kas tiek klausimu, ačiū uzh atsakymus 8)
Labai tingiu ką nors atsakyt.
Tai kam isvis ta posta rasai jai tingi atsakyt
vaikai nenarkokit vartotiku.
MariukaCz
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-08-17, 15:29
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė MariukaCz »

naktibaldas rašė:MariukaCz, bet tu pamislyk pats! Jei ne per kaldra darytas, tai greit suprasi, kad vieno gero recepto ir buti negali. Esme tame, kad riebalu molekules jungiasi su thc molekulem. Elementariausia chimija. Kai tai suvoksi, panasiu klausimu nebeuzdavinesi. Nebent tavo vienintelis tikslas- apsidolbint. čia juk ir yra visas potencialas tame, kad galima experimentuoti su sviestu, pienu, dar kokiais riebalais. O budu yra daug, tik pasijunk savo fantazija. Aisku, per karve geriausiai gavosi. As tai isvis kita vasara zadu neberukyt. Pasesiu koki puse HA :x: ir ten ganysiu savo ryza vienarage. As ukyje darbus padedu nudirbti, tai mamute man ta karve kaip ir atidave experimentams. O karves istikruju juokiasi. Turim 3 karvytes, bet tik si noriai eda :x: augalus. O tada jos akys susiaureja ir pasidaro tokios selmiskai linksmos ir nosi sau pastoviai laizosi ir mukia taip ne MUUUuuuUUU......., bet mu mu mu mu mu mu mu mu! :V: Ok rebiatos uzdarineja jau kaimo biblioteka, varo mane is internieto. Aisiu ka apie uki nuveiksiu gero, tevas traktoriu taiso tai gal padesiu.
Tai ash ta suprantu, bet man rupi suzhinot daugiau nuomoniu ivairiu ir taip teorines patirties igaut :) Pirmas pienas jau ishvirtas, gavosi normaliai, manau to ir pakanka, bet neaishku kaip ir kada teks gamint, tai noriu daugiau suzhinot visko :)
MariukaCz
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-08-17, 15:29
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė MariukaCz »

Legalus rašė:
Manvydas rašė:
MariukaCz rašė:Sveiki, norejau pasidometi truputi apie cannamilk, labai tingiu forume knistis =(

1. Ar efektyvu ji virti ish sudzhiuvusiu augalu? 8???
2. Ar ish pieno apsimoka pasidaryti surio, varshkes ar kitokiu produktu ir tada ish ju ruoshti kitokius patiekalus, nes juk pienas sugyzhta greit..? [:)]

Kol kas tiek klausimu, ačiū uzh atsakymus 8)
Labai tingiu ką nors atsakyt.
Tai kam isvis ta posta rasai jai tingi atsakyt

Jis chia pabrezhe mano tinginyste ieshkot !(
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Bongmaster »

Tingi, netingi, kam atsakai?... Chebra :!: floodinat labai jau. :!: :X
Beto temos kurejau, sitam forume ir mano receptas voliojasi, paieskok ir surasi :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė martynass »

Tinginyste- blogiausias budo bruozas augintojui. Taip atvirai reiksdamasis, kad tu tingi ieskoti draugu, siame forume, nesusirasi. Susimastyk kita karta.
MariukaCz
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-08-17, 15:29
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė MariukaCz »

martynass rašė:Tinginyste- blogiausias budo bruozas augintojui. Taip atvirai reiksdamasis, kad tu tingi ieskoti draugu, siame forume, nesusirasi. Susimastyk kita karta.
Jau supratau tai, ash dar chia naujokas 8/
Bongmaster rašė:Tingi, netingi, kam atsakai?... Chebra :!: floodinat labai jau. :!: :X
Beto temos kurejau, sitam forume ir mano receptas voliojasi, paieskok ir surasi :)
Na piena pasigamint moku, man svarbiausi klausimai ar galima ish dzhiovintu zholiu pasidaryt ji 8??? Ir ar galima ta piena bet kur naudot, t.y. pasidaryt kokiu nors kitu pieno produktu [:)]
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Manvydas »

Legalus rašė:
Manvydas rašė:
MariukaCz rašė:Sveiki, norejau pasidometi truputi apie cannamilk, labai tingiu forume knistis =(

1. Ar efektyvu ji virti ish sudzhiuvusiu augalu? 8???
2. Ar ish pieno apsimoka pasidaryti surio, varshkes ar kitokiu produktu ir tada ish ju ruoshti kitokius patiekalus, nes juk pienas sugyzhta greit..? [:)]

Kol kas tiek klausimu, ačiū uzh atsakymus 8)
Labai tingiu ką nors atsakyt.
Tai kam isvis ta posta rasai jai tingi atsakyt
Tai jeigu jis tingi ieškoti,tai kokio b*bio aš turiu stengtis atrašyt?Jeigu jis netingės ir bandys ieškot ir neras,tada aš netingėsiu ir atrašyt.Tam yra ieškoti funkcija ir padaryta,kad netingėt kiekvieną temą skaityt ir ieškot kažkurio atsakymo,o tiesiog parašyt raktinius žodžius ir paspausti ieškoti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Zaliasis pienas

Standartinė putejas »

ne nu jūs kaip norit, bet naktibaldai, turėsi man kada tą savo karvę besijuokiančią parodyt :D :D lol sako karvė juokiasi :] :D
kas liečia pieną tai jaučiu, kad prie pieno ir ganjos dar ir medutis turėtų tikti, štai tada gautūsi saldus kaip nektaras gėrimukas. vakare pasišildai, išgeri, o tada galima eit į balkoną žvaigždes stebėti :] :)
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė BongMachine »

Sitas video visko išmokys kas susije su pienu :] http://www.youtube.com/watch?v=Avs5FfFZ7mU
wwwwww
PLIKIS
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-08-02, 15:00
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė PLIKIS »

gal kas esat bande is normalios marytes lapu virt 8|
idomu butu suzinot :|?
vafliu gimes tortu netapsi
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Zaliasis pienas

Standartinė putejas »

PLIKIS rašė:gal kas esat bande is normalios marytes lapu virt 8|
idomu butu suzinot :|?
nemanau, kad lapai turi THC, o jei ir turi tai tikrai ne tiek kiek žieduose
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė BongMachine »

Aišku, kad turi THC lapai...duuuuh......... ir pienas tikrai geras turetu gautis!
wwwwww
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Manvydas »

putejas rašė:
PLIKIS rašė:gal kas esat bande is normalios marytes lapu virt 8|
idomu butu suzinot :|?
nemanau, kad lapai turi THC, o jei ir turi tai tikrai ne tiek kiek žieduose
Jei nežinai,tai kam sakai?Turi ir turi tikrai gan nemažai.Aišku ne tiek kiek žieduose,bet pienas,pyragai ir t.t. tikrai kosminiai gautųsi.Kokius bent 10proc THC tai drąsiai turėtų turėt.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Zaliasis pienas

Standartinė putejas »

Manvydas rašė:
putejas rašė:
PLIKIS rašė:gal kas esat bande is normalios marytes lapu virt 8|
idomu butu suzinot :|?
nemanau, kad lapai turi THC, o jei ir turi tai tikrai ne tiek kiek žieduose
Jei nežinai,tai kam sakai?Turi ir turi tikrai gan nemažai.Aišku ne tiek kiek žieduose,bet pienas,pyragai ir t.t. tikrai kosminiai gautųsi.Kokius bent 10proc THC tai drąsiai turėtų turėt.
lapai turi 10%? va čia tai naujiena išgirdau 8| ne nu rimtai, kažkaip negirdėjau, kad suktų lapus ir pūstų. bent jau kiek man žinoma tai žiedai prilaiko apie 10%-20% priklausomai nuo rūšies !| tai kur tau lapuose bus tas 10? hmm...nžn nžn :) beje aš visai nesiginčiju ir netvirtinu, kad esu teisus, aš tik sakau kaip man atrodo ;)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas