Nuotrauka Nuotrauka

Zaliasis pienas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Spotless »

Tu teisus lapuose ten labai mazai to thc yra.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Legalus »

gerai yra tie lapai kai nera ziedu jie kuo puikiausei buna, kalbam ai leva tuos lapus pust bet parukom ir gerai buna :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Spotless »

Na lapu rukyt tai sau neleisciau... kazkaip zema.
Anonymous

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Anonymous »

Kažkaip neskanu greičiau :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:Na lapu rukyt tai sau neleisciau... kazkaip zema.
Žema?Kas čia per naujienos?
aš apie tuos 10proc. sakau irgi nuo rūšies.Mano nuomone,jei galvose yra 20 proc. THC,tai lapuose bent puse tikrai turėtų būt.Kelis syk esu rūkęs šalūchos tai gan neblogai nutėškė.
PLIKIS
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-08-02, 15:00
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė PLIKIS »

na yra teke ir man lapu papest kai galiakas buvo :D visai nieko ciupo biski :]
bandysiu kokia diena pyraga issikept is to pieno idomumo delei reikes pamegint [:)]
vafliu gimes tortu netapsi
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Bongmaster »

putejas rašė: bent jau kiek man žinoma tai žiedai prilaiko apie 10%-20% priklausomai nuo rūšies
Tiksliau iki 34% thc 8)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Zaliasis pienas

Standartinė putejas »

Bongmaster rašė:
putejas rašė: bent jau kiek man žinoma tai žiedai prilaiko apie 10%-20% priklausomai nuo rūšies
Tiksliau iki 34% thc 8)
34% jau atomas turėtų būt jaučiu :D
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė martynass »

putejas rašė:
Bongmaster rašė:
putejas rašė: bent jau kiek man žinoma tai žiedai prilaiko apie 10%-20% priklausomai nuo rūšies
Tiksliau iki 34% thc 8)
34% jau atomas turėtų būt jaučiu :D
elephant bud
flekas
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2009-08-16, 11:16
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė flekas »

Reikės pabandyt kada ir man to pieno pasigamint ;D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Bongmaster »

taip martynai, elephant bud. Bet mano nuomone kad viska lemia ne thc, bet cbd ( man regis sitas dalykas yra tas canabinoidas, kuris naikinai visa psicho aktyvu poveiki, ( taip kas nezinojot kanapej yra ,hmmm kaip cia pasakius, 2 tipu chemines medziagos, kanabinoidai kitaip tariant, ir vienos yra psicho aktyvios, o kitos anti psicho ir jos nuima ta visa poveiky) na ir esme tame kad augale yra ir tokiu ir tokiu kazkokiu santykiu,) taigi dabar seed breederiai zaidzia su genetikom ir ta tariama CBD (regis) numusa arba pakelia, ( pakelia tam kad butent si medziaga kuri kaip antibijotikas veikia thc ligai :) idomiai isireiskiau, ji sakido vezio lasteles, ir jos yra kurkas daugiau medicininej kanapej negu nemedicininej). Tai va pamirsau del ko visa tai rasau, aaaaaiii, tai mano nuomone kad tas elephant bud nera pati stipriausia rusis, neskaitant to kad ten thc yra 34% , mano nuomone L.S.D yra bombu bomba, (cia tik as taip manau) nes ten thc yra 24% (pripazinkit irgi nenormaliai daug :D ) bet netame esme , esme tame kad to CBD yra vos 1.3% o tai reiskia kad per genetika numusta ta chemine medziaga kuri prachiuchina tave ir tu gaudai insane tripus ja runakt. :) jos aprasyme raso kad sukelia haliucinacijas ir yra extreamly trippy, beto ten mosty incdica, todel dar staunina, tai irgi savo duoda.
P.S CBD - canabinoid, gali but kad klystu del to medz kuri nuima to poveiky, bet man regis kad cia sita. nu pataisykit jej klystu. :|?
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė martynass »

Bongmaster rašė:taip martynai, elephant bud. Bet mano nuomone kad viska lemia ne thc, bet cbd ( man regis sitas dalykas yra tas canabinoidas, kuris naikinai visa psicho aktyvu poveiki, ( taip kas nezinojot kanapej yra ,hmmm kaip čia pasakius, 2 tipu chemines medziagos, kanabinoidai kitaip tariant, ir vienos yra psicho aktyvios, o kitos anti psicho ir jos nuima ta visa poveiky) na ir esme tame kad augale yra ir tokiu ir tokiu kazkokiu santykiu,) taigi dabar seed breederiai zaidzia su genetikom ir ta tariama CBD (regis) numusa arba pakelia, ( pakelia tam kad butent si medziaga kuri kaip antibijotikas veikia thc ligai :) idomiai isireiskiau, ji sakido vezio lasteles, ir jos yra kurkas daugiau medicininej kanapej negu nemedicininej). Tai va pamirsau del ko visa tai rasau, aaaaaiii, tai mano nuomone kad tas elephant bud nera pati stipriausia rusis, neskaitant to kad ten thc yra 34% , mano nuomone L.S.D yra bombu bomba, (čia tik as taip manau) nes ten thc yra 24% (pripazinkit irgi nenormaliai daug :D ) bet netame esme , esme tame kad to CBD yra vos 1.3% o tai reiskia kad per genetika numusta ta chemine medziaga kuri prachiuchina tave ir tu gaudai insane tripus ja runakt. :) jos aprasyme raso kad sukelia haliucinacijas ir yra extreamly trippy, beto ten mosty incdica, todel dar staunina, tai irgi savo duoda.
P.S CBD - canabinoid, gali but kad klystu del to medz kuri nuima to poveiky, bet man regis kad čia sita. nu pataisykit jej klystu. :|?
Nezinau ka rukai, bet ir as tokiu dumu noreciau. Pasaka sukurei tikrai nuostabia, kad vos nepatikejau :D
http://www.a1b2c3.com/drugs/mj028.htm Manau aiskiai parasyta, kad nuo didesnes CBD konc. ir mazesnes THC tu jausiesi stoned. Nuo mazesnes CBD ir didesnes THC jusi high. O jei panasi proporcija jausi nesveika trip'a.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Sigma »

Bongmaster rašė:taip martynai, elephant bud. Bet mano nuomone kad viska lemia ne thc, bet cbd ( man regis sitas dalykas yra tas canabinoidas, kuris naikinai visa psicho aktyvu poveiki, ( taip kas nezinojot kanapej yra ,hmmm kaip čia pasakius, 2 tipu chemines medziagos, kanabinoidai kitaip tariant, ir vienos yra psicho aktyvios, o kitos anti psicho ir jos nuima ta visa poveiky)
Vis dar nėra tiksliai nustatyta kas ir kaip. Šiandien manoma, kad viso yra 66 kanabinoliai. Jų gpoveikis nėra toks paprastas kaip šilta +/- šalta, tipo vienas kitą naikina. Kol dar išsiaiškins kas ir kaip, tai dar ne vienas dešimtmetis praeis. Jau patys augalai yra labai sudėtingos biologinės sistemos. O čia reik ištirti kelių polikomponentų komponentinį poveikį.

Va, gabaliuks pakankamai senos informacijos apie kitus kanabinolius:

THCV
Tetrahidrokanabivarinas

THCV yra glaudžiai susijęs su THC. THCV kur kas stipriau veikia pradžioje ir greičiau išsiskaido nei THC, tačiau jo psichoaktyvusis poveikis yra silpnesnis. THCV paprastai siejamas su stipriai veikiančiomis žolės rūšimis.

CBD
Kanabidiolis

Grynas CBD nėra psichoaktyvioji medžiaga. Ši medžiaga taip pat neturi raminamųjų, skausmą mažinančių, ir antibiotinių savybių. CBD prisideda prie apsvaigimo sąveikaudama su THC; ši medžiaga skatina slopinamąjį poveikį ir stabdo euforinį efektą. Dėl CBD apsvaigimas prasideda vėliau, tačiau trunka kur kas ilgiau. Nuo didelį CBD kiekį turinčios žolės žmogus jaučiasi mieguistas, užsisvajojęs, linkęs į apmąstymus, smarkiai užslopintas.

Kaip matai, negalima sakyti, kad naikina. Taip pat negalima sakyti, kad neslopina.

CBN
Kanabinolis

CBN yra THC oksidacijos produktas. Šviežioje žolėje CBN būna labai mažai, tačiau dėl ilgo saugojimo, prastų laikymo sąlygų, ar apdorojimo CBN kiekis gali žymiai padidėti. Kai žolė yra supresuojama gabenimui, kartais būna pažeidžiamos dervų liaukutės, kurios paprastai gaubia ir apsaugo THC. Tada kanabinoliai labiau sąveikauja su oru ir padidėja jų oksidacijos laipsnis. Gryno CBN stiprumas prilygsta vienai dešimtajai THC stiprumo. CBN skatina deziorientacinį poveikį; nuo šios medžiagos labiau svaigsta galva. Jei žolėje yra didelis CBN kiekis, apsvaigimas anksti prasideda, ilgai netrunka, ir atrodo, kad jis niekada nepasiekia aukščiausio taško.

CBC
Kanabichrominas

Grynas CBC nėra aktyvi medžiaga, tačiau manoma, kad jis skatina THC poveikį. CBC savo chemine sandara labai panašus į CBN, todėl kai kurie testai, atlikti su CBN, galėjo iš tikrųjų matuoti CBC poveikį.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:
putejas rašė: bent jau kiek man žinoma tai žiedai prilaiko apie 10%-20% priklausomai nuo rūšies
Tiksliau iki 34% thc 8)
Paskaitinėjau apie tą elephant bud.Kainuoja brangiai,prirašyta daug.Kiek girdėjau iš vis ta sėklų parduotuvė kuri siūlo tas nesąmones yra labai nepatikima.Vienu žodžiu atrodo,kaip didelė apgavystė. :)Icmag'e buvo apie tai kalbėta,ir tai buvo išvadinta nesąmone. :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Zaliasis pienas

Standartinė hipiukas »

And, flowering is FAST - REALLY FAST.
Quantities are limited to 2 packs per person and we sell out FAST.
Grow Difficulty: Easy

Yield: 1230 g/m2
THC level %: 34%
Labai jau idomiai skamba... : )))))
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Apvalus »

Gal labiau nepatikimai :)
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Zaliasis pienas

Standartinė hipiukas »

Apvalus rašė:Gal labiau nepatikimai :)
Arba - neįmanomai :D

Šiaip ar taip, jei tai būtų tiesa, tai manau jau seniai tai būtų kaip sensacija. Kaip LowRyder, WW, ICE, BIG BUD...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė martynass »

Man tai atrodytu viskas nepatikima jeigu 10 seklu kainuotu tarkim 110LT, bet kai kainuoja 500USD, tai abejoniu mazai man kelia, kad tai tikrai kazkas naujo ir zverisko.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė martynass »

hipiukas rašė:
Apvalus rašė:Gal labiau nepatikimai :)
Arba - neįmanomai :D

Šiaip ar taip, jei tai būtų tiesa, tai manau jau seniai tai būtų kaip sensacija. Kaip LowRyder, WW, ICE, BIG BUD...
Viskas del kainos. Juk ne kiekvienas sau gali leisti moketi 500USD.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Zaliasis pienas

Standartinė Manvydas »

martynass rašė:
hipiukas rašė:
Apvalus rašė:Gal labiau nepatikimai :)
Arba - neįmanomai :D

Šiaip ar taip, jei tai būtų tiesa, tai manau jau seniai tai būtų kaip sensacija. Kaip LowRyder, WW, ICE, BIG BUD...
Viskas del kainos. Juk ne kiekvienas sau gali leisti moketi 500USD.
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=106185
Imk skaitykis.Ką sako icmage.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas