Nuotrauka Nuotrauka

Rukytos Rūšys!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Meskalinas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-11-14, 14:23
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Meskalinas »

Gal kas zino kas per rusis . kvapas labai primena zuvies :D , spalva tokia sviesiai ruda kai dega tai smirda belekaip . gal kam teko susidurt su tokia ? ir zino kas cia per daiktas ?
Arnoldy_Arnoldinho
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-11-12, 15:36
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Arnoldy_Arnoldinho »

white widow
black widow
Blueberry
S-5 haze
Ir kaskokia kurios pradzia yra ,,sens,, tikslaus pavadinimo neacimenu, o pavadinimo trumpini sens ant maisiuko uzrase :D gerai uzvilko, neperstipriai, relaksas toks nuotaika labai gera ,ant ir ant maisto uzvilko :D

vat zinau kad tokias 100 % rukiau nes amsterdame rukiau :D o cia is barygu jie gal beleka pasakyt :D

o ape poveikius tai aprasiau tik ta sens nes pirma rukem, o paskui ir kitas rusys ant virsaus , bet jautes tikrai kad ta S- haze stipri , nes susmulkit nejos ant tiek lipni tokia sukibus visa , ir skonis dumu toks stiprus buvo :D
Nuors niekas nelauke, bet as sugryzau xD
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Legalize it! »

Meskalinas rašė:Gal kas zino kas per rusis . kvapas labai primena zuvies :D , spalva tokia sviesiai ruda kai dega tai smirda belekaip . gal kam teko susidurt su tokia ? ir zino kas čia per daiktas ?
Omg, ką tu ten rukei? 8| :D :D
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Discount »

Cia galejo but FishyHaze. Juokauju :D Ar ten tikrai ganja buvo? :DD
Meskalinas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-11-14, 14:23
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Meskalinas »

net neisivaizduoju :D bet nuotaika buvo , efektas kaip normalios galva nesvaigo tai net nezinau ar ten ximke kokia buwo ar gal rusis kokia :D
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė dumtraukis »

gal vel pasitaikel, ta ale ''legal THC''
nes pyxas artina ;)
Meskalinas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-11-14, 14:23
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Meskalinas »

teko ragaut tos legalios tikrai ne ji :D
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė White smoke »

Tuos legalius kuria greičiau, nei aš parašiau šį postą, neatmesk tos galimybės.
Jungle is massive!
Meskalinas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-11-14, 14:23
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Meskalinas »

na tas dyleriukas paskuri emiau tai nemanau kad pardavinetu ta legalia,jokio biznio . ir nejaugi ta legali taip smirdetu :D
Rastafan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2009-02-16, 13:13
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Rastafan »

O aš dabar įmu kvepenčią vanile kažkokia tai, o iš labai arti pauosčius net gi mėtom kažkokiom ir labai blizga . Susukus Džonataną pirštai ir popierius ant kurio buvo smulkinta blizga taip lyg būtu blizgučiais apibarstyta . Kvapas pasakiškas, skonis taip pat . Gal kas žino kas per rūšis šito gėrio ? Gerai būtu pačiam užsiaugint šį delikatesą .
Out of Many, One People.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Legalize it! »

Rastafan rašė:O aš dabar įmu kvepenčią vanile kažkokia tai, o iš labai arti pauosčius net gi mėtom kažkokiom ir labai blizga . Susukus Džonataną pirštai ir popierius ant kurio buvo smulkinta blizga taip lyg būtu blizgučiais apibarstyta . Kvapas pasakiškas, skonis taip pat . Gal kas žino kas per rūšis šito gėrio ? Gerai būtu pačiam užsiaugint šį delikatesą .
Pas mane rajone irgi tokia veisdavos, na mes su chebra nusprendėm kad tai tas mišinys žolelių, ar kažkas tokio..
Nes juk ir nakuras skiriasi, labai jau toli nuskraidina tas pūtalas, bet patiko, nes kai nuotaika iprasta, stonina stipriai, o kai nuotaika lb gera tai žiauriai high'ina :) :x: --==::~~
Bet neatsimenu ar pasmus blizgėjo, man rods neblizgėjo :) Praminėm rajone "Vanilka" :D --==::~~
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė BongMachine »

Yra vienas labai paprastas budas kaip atskirti ar jusu puciamas vanilinis, metinis ir t.t. stafas yra Legal High kazkoks chemikalinis zoleliu misinys ar normali marihuana. Isvaizda. Jeigu atrodo, kaip kanapes ziedas (su calyxais, pistiliais ir t.t.), tai- marihuanke. Jei smulkinta, be plauku, be koteliu mazu ir t.t. - gali buti spaisas ar hujaisas ir t.t.
wwwwww
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Skunkyfunky »

]O aš dabar įmu kvepenčią vanile kažkokia tai, o iš labai arti pauosčius net gi mėtom kažkokiom ir labai blizga . Susukus Džonataną pirštai ir popierius ant kurio buvo smulkinta blizga taip lyg būtu blizgučiais apibarstyta . Kvapas pasakiškas, skonis taip pat . Gal kas žino kas per rūšis šito gėrio ? Gerai būtu pačiam užsiaugint šį delikatesą .
Taigi.. Zinau sita zolyte.. metinis kvapas su ramuneliu aromatu (kol dar neuzrukyta).
Kaime sita zolyte augo. Jinai man atrodo Sativa/indica. Ragavau. bet deja bx nes moteriske nuluzo ir isbarste tas seklas.. tai is tik chop seklikiu. ir pasisodinau. skonio tokio labai ir nebuvo sakyciau, grudosi netgi prastai, sunkiai traukiasi, dumas krenta is burnos ir griauzia. bet cia gal delto kad nekokios salygos buvo ir per velaj derlius nuimtas buvo. bet kvapas. NEAPSAKOMAS! Norisi dar ir dar. kitakart per bonga reiks o ne per cliffa bandyt. dabar tik pradejo augti 2 augaleliai. nezinau kas gausis, bet graziai atrodo. veliau nufotkinsiu, parodysiu. bet isvaizda keista. (kaip ir priklauso eglutes formos) bet lapai tai mini. Mazesni uz delna gal per pus... Na bet tiek siam kartui.
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Nematau-Oo »

Jusu aprasinejama vaniline ale zole ir yra legal weed , o biznis is jos yra axujenas nes 1kg sitos zoles 1000 Svaru kainuoja, kur gatvei gramas po 40lt eina :D Ir rizika mazesne , nei tikra pyxa barygom stumdit. Nerukykit sitos zoles , nes labai tie legal weedai visi kenkia sudo gabalas ir tiek. :V:
The chose one ! :x:
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Skunkyfunky »

Nerukykit sitos zoles , nes labai tie legal weedai visi kenkia sudo gabalas ir tiek.
Kodel leva? Jeigu GATVEJ pats sakai 40LT 1gramas kainuoja. o tuo tarpu Nezinomos kilmes "Mery Jane" Kainuoja 30LT uz grama. Pardavinet apsimoka kaip suprantu.. O del rukymo nesigincysiu, sunku rukyt, bet jei per bonga tai nemanau kad labai jau kenkia :P

P.S. Perskaičiau Bibliją per kelias pastarąsias dienas... Taip pat žvilgtelėjau į "BBC" Reportažą apie "Cannabinoids". Ir Visoje Žolėje jie yra vienodai atitinkantys nervu lastelei, tik su skirtingomis cheminėmis medžiagomis arne? Kuo mažiau nitratų (trąšų) tuo geriau. Aš savo augalėlius laistau TIK vandeniu. Nepratinu Augalo prie cheminių medžiagų nes mano manymu taip gali pripratinti augalą prie trąšų.. Nesvarbu kad 2 ar net 3 sav iki derliaus nuėmimo nebelaistoma trąšomis. Jeigu Laistysiu tik vandeniu tai nuo to tik sveikesnė žolė bus. Kadangi dabar nauja derliu auginu, tai prieš vasarą turėtų būti. Nu jeigu nepatiks tai bentjau pasipelnysiu. :idea: :)
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė putejas »

kenkia tie visi legal weedai ir ten net ne žolė. ten "prieskonių", spalvotų trupinukų vaikams mišinys. rūkykit ir sprokit nuo chemijos jei jums patinka:) tų ale žolelių mišinių labai lengva padaugint, jų skonis ir kvapas niekuomet neatstos tikros žolytės :x: :) rūkęs visas rūšis ir man asmeniškai labiausiai prie širdies indica :] su indica aš labiau pailsiu.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė badnews »

sveiki visi. pritariu kolegai, tiems, kurie labiau mėgsta ramybę- rinkitės indiką ;) dabar traukiu "Big Bud" kaip tik naujai rūkoma rūšis, poveikis tikrai raminantis, tik va vienas minusas- tinginystė. net pagrot nebėr noro, o sativos mylėjimo laikais, Jam'as kas vakarą :)
na, o jei į temą- pradžioj importas iš Rusijos(gal Ukrainos, nežinau tiksliai), vėliau skunko era, na, o tada bandymas, skanavimas visko kas papuola ir žinoma :)
soap hash, pollan hash, afgan hash, purple haze, arjans haze, super silver haze, strawbery cuogh, low(nerūkykit daugiau kaip 2j ir neskaudės galva :) ), african bush(tokia presuoto mėšlo krūva iš afrikos, su sėklom bet gryna sativa ), AMS, Jack Herer, Jack HererxSkunk, Orange Bud, Safari mix,Mexican sativa, Jack Herer x Green spec, Sharks Breath( šis paliko didžiausią įspūdį skonio atžvilgiu, jauti tikrą "ryklio dvelksmą") na ir dar krūva nežinomų
togetha brotha
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Skunkyfunky »

kenkia tie visi legal weedai ir ten net ne žolė. ten "prieskonių", spalvotų trupinukų vaikams mišinys.
Misinys? '|
o tai kaip atskirti tada legal weed nuo normalios. nors jei ir pats augini tai ka visvien sudas? :E
APsvieskit mus visus, kuom bloga legal weed. Kokia nuoroda is patikimu saltiniu ar panasiai.
Ačiū. :V:
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė putejas »

Skunkyfunky rašė:Misinys? '|
o tai kaip atskirti tada legal weed nuo normalios.
Legal weed arba visos tos vanilės neturi šakelių, lapelių. Būna šviesiai žalios spalvos, visas blizgantis stufas arba būna tamsiai žalios spalvos su smulkesnėm šviesesnėm priemaišom. Kvapai dažniausiai būna saldūs, vaisiniai, vaniliniai, kokie tik nori, bet ne kanapės. Atkreipk dėmesį kada jei įsigysi vanilkos. Tuo tarpu paėmęs ganjikę į rankas jau matai mažas plonas šakeles, lapukus mažus susiraičiusius ir pan. Kvapas, skonis, išvaizda būna visai kaip kanapės nes ten ir yra kanapė :D Žinoma, visokių veislių dabar priveista ir skonis ar kvapas gali skirtis, tačiau ganja nuo vanilės skiriasi kaip diena nuo nakties jau vien savo išvaizda.
Skunkyfunky rašė:nors jei ir pats augini tai ka visvien sudas? :E
Pačio auginta kanapikė tikrai ne šūdas :)
Leisiu aš tau pasirinkti vieną iš dviejų ridikų. Vienas bus užaugintas mano darže, o kitas nupirktas iš maksimos (neaišku iš kur atvežtas, kaip augintas ir prastovėjęs mažiausiai pusmetį). Kurį ridikėlį tu paimsi? Turbūt tą, kuris augintas mano darže nes jis turi tikro ridiko skonį, žinosi, kad augintas be chemijų ar nenupurkštas ir pan.? Kvaila kalbant apie nenatūralius produktus dar gilintis į tyrimus tikintis ten pamatyt kokio nors gėrio mūsų sveikatai.
Kiša vartotojiškai visuomenei visokį š dabar ir visi patenkinti ir visiems px, o kai pasiūlai kažką natūralaus tuojau būni nutildytas arba "suvartytas" remiantis nematytais negirdėtais "moksliniais tyrimais".
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Skunkyfunky »

Legal weed arba visos tos vanilės neturi šakelių, lapelių. Būna šviesiai žalios spalvos, visas blizgantis stufas arba būna tamsiai žalios spalvos su smulkesnėm šviesesnėm priemaišom. Kvapai dažniausiai būna saldūs, vaisiniai, vaniliniai, kokie tik nori, bet ne kanapės. Atkreipk dėmesį kada jei įsigysi vanilkos.
bet mano tokia nera... sakeles, viskas ok. Na kristalai tai visur turi buti nes ten trichromai yra. bet pas mane neuzsnerksnijus.. blemba kazkur numeciau kasiako foto.. veliau kai gal rasiu atsiusiu...
bet zole tamsiai zalia, galvos nera labai dideles.. aukstis outdoore buvo apie 175 lauko salygom... lapai kaip reikalas paruduoti buvo... nu nzn.. bet netikiu kad ten vanilke...

P.S. Ar tikrai visos kalnalapes turi buti tokios formos ir tokie banguoti lapai kaip pas tamsta ant Foto? Nes pas mane kazkoks mutantas vienas auga....
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
Rašyti atsakymą