Nuotrauka Nuotrauka

Rukytos Rūšys!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė putejas »

Nu pataisykit mane jeigu aš klystu arba tegul trenkia į mane perkūnas, bet vanilkos, tų visų "legal weed", "herbal fruit weed" ar kaip jos ten vadinasi neužauginsi:) Turiu prieš savo nosį dabar pirkto ale skunko (vanilla flavour/a new breed of weed") pakuotę ir ten kanapių nulis. Nesuprasi kas ten :D Rašo, kad naudojamas kaip smilkalas, bet visi tokius rūko ir dar džiaugiasi, sako oba velka kaip žolė, wtf? :D
Apie kokią foto kalbi? Avataras? Visų kanapių lapai kraštuose dantyti, su "bangelėmis" tarkim, tik vienų būna platūs lapai ir trumpi, kitų būna siauresni ir ilgesni, vienų gali būt kažkiek šviesesni, kitų gal būt tamsesni, viskas priklauso nuo veislės, bet tai vis ta pati kanapė, o ne vanilė. Jei pats auginai tai turėjo būt ganja man rods:)
Kasiako fotkė nieko nepagelbės. Reik augalėlio foto :)
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė badnews »

putejas rašė:
Skunkyfunky rašė:Misinys? '|
tačiau ganja nuo vanilės skiriasi kaip diena nuo nakties jau vien savo išvaizda.
.
būtent. neteko rūkyt, anei matyt tų naujų išvestų veislių, bet prieš keletą metų teko rūktelt ir smoke, ir spice. na, skiriasi viskuom. visų pirma išvaizda( niekad nepamatysi tikro "bud'o", būna smulkinta). skonis anei kvapas visiškai nepanašus į ganjos, atsiduoda bet kuom, bet tikros ganjos anei kvapo. gal mano info pasenusi ir tie ala breederiai tobulėja, bet anos veislės tikrai nebuvo niekuom panašios į tikra pyh. na, o pasekmės.... jau seniau kažkur minėjau, kad pažįstamą privedė iki to, kad teko kreiptis į daktarus ir antidepresantų prašyt. mielieji, gi patys žinot, kad tai, kas yra legalu, nebūtinai yra gerai ;)
togetha brotha
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Skunkyfunky »

Matau as jusu is pradziu nesupraatau ir jus manes :)
AS Auginu Augaleli. bet ten kazkas apibudino ta pati skoni ir kvapa.. Ir pyst kazkas pasako legal weed. vanilke tipo. bet As auginu o Jus sakot kad tai misinys, nors as niekad nesu pirkes, rukau tik sava :D
Nezinau kas per "Avataras" Toj parodysiu. Bet pas mane kazkokie mutantai.. pora kartu buvo blogos salygos.. tai kazka tie augaleliai padare ir antrininkai po 2 net isaugo!!
Toj uzmesiu pora fotkiu. tik nepykit kad nelabai matosi...

http://img813.imageshack.us/i/img0020j.jpg/

o cia kaip atrodo pats uzauges.. bet cia neseniai fotkinta.. tai tik siaip pridesiu nes uzledije viskas :D

http://img213.imageshack.us/i/img0007blk.jpg/
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė badnews »

na ką, kolegos, eilinį kart nesusišnekėjom :D pošventiniai- prieššventiniai nesusipratimai( manęs ką tik vos elektra nenutrenkė, vos spėjau atšokt :D )
vienas forumietis iš pilvo ištraukė, kad ta "vanilė" ir yra "legal weed" (vle, gi ganjos daba įvairiausių skonių yra), o tu skunkyfunky ant to užkibai ir pradėjai klausinėt apie tuos legal weedus :) augini, tai augini, šaunuolis, o mutantų pas visus pasitaiko :D
togetha brotha
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė putejas »

Nei viens iš tų augalų man nepanašus į kanapę :D
kas ta "vanilė" jeigu ne "legal weed"? :)
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Skunkyfunky »

Cia abi kanapes.. :D
Nu jau su tom vanilem mane isvis supainiojot :D ;)
vanile gi ir yra legal weed kaip suprantu. Ar ir vel? Nieko nesuprantu? :|?
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė putejas »

Kokia ten tau kanapė pirmoje foto? :D Pažiūrėk kokie ten lapai pirmuose dviejuose aukštuose, kažkoks trauklapis :D Lapų kraštai nedantyti, gyslos eina per visą lapą. Palygink savo pirmą foto to trauklapio su šia fotke http://www.mobilus24.lt/img_naujienoms/Cannabis95.jpg ir parašyk kokius skirtumus matai :D Būna tų išsigimusių augalų, bet atsiprašau, neteko savo gyvenime matyt, kad kanapė pakeistų lapų formą, struktūrą.
Antroje foto sakiau ne ganja nes nemačiau nei vieno vėduoklinio lapo einančio tiesiai nuo pagrindinio koto ar šakos. Ten man labiau panašu į tokią piktžolę kur laukuose auga, leidžia augalas tik šakeles ir ant jų brandina savas sėklas, augalas nesibado ir lapijos praktiškai neturi.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Legalus »

Pirmoi foto tai ten seip kazkoke zole, kuri pati isauga vazonuose :D :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė BongMachine »

Ble, man atrodo Skunkyfunky čia išsipisinėja ir apsimetinėja durneliu. Prikolina taip sakant. Kiek jo postų paskaitau žvengiu visada !(
wwwwww
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Slow Stone »

putejas rašė:kas ta "vanilė" jeigu ne "legal weed"? :)
Gal pvz Vanilla Kush iš Barney's Farm ar kuri kita iš begalės...
Skunkyfunky rašė:Cia abi kanapes.. :D
Tik nereikia lia lia, o tai už piktybinį grybo pjovimą būsi išmestas/a iš chebros.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Skunkyfunky »

nu bl jus nesuprantat. Man is kanapes seklos isdygo toks. o antroj foto tai sakiau.. kaledu eglute (tipo kanape uzledijus visa (be galvu!)) va ziurekit sita bendra foto. viskas cia normaliai. toks nezinau kodel cia isaugo, bet tie pirmieji lapeliai jau beveik nukrito. o normalus augalas biski sustreikavo nes netycia kotelis iskilo... tai sutvarsciau ir kartais papuciu i ji kad kotas sustipretu.
As nesu kaltas, kokie isaugo tokie. Vat duosiu daugiau pavyzdziu, nes kazkas cia manim nepasitiki ir galvoja kad issipisineju >.< 8/ X( :(
uztat sykart grizau su geresne kokybe.

http://img585.imageshack.us/i/dsc00234lf.jpg/

http://img402.imageshack.us/i/dsc00233y.jpg/

http://img443.imageshack.us/i/dsc00180gr.jpg/

http://img443.imageshack.us/i/dsc00180gr.jpg/

http://img696.imageshack.us/i/dsc00176d.jpg/
Ten kur maziukai tokie, zalios spalvos, tikrai nera belekokie, ten ataugos nuo tu kitu, ir veliau isaugo i tokius kaip tevai, apvalus arba tokie kampuoti.

Atsiprasau jei ka uznervinau.. Cia gal del to kad seklos ne is seedbanko.. bet seklas susirinkau is to augalo kur uzledijes visas.. nu bet aisku pries spalio menesi kazkur.. tai 100% visos seklos yra nuo to augalo. Bet dar karta sakau. Visos aglvos buvo nuimtos nuo motinos tai del to taip durnai atrodo.. ir isvis Cia man atrodo buvo BX nes butu kitaip atrode.. Bet seklos kaip seklos, Pagooglinus lygiai taip pat atrodo.
Paskutinį kartą redagavo Skunkyfunky 2010-12-29, 15:08. Iš viso redaguota 1 kartą.
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Sodininkas »

Pirmoj ir paskutinei foto, tai tikrai, kad matau kanape, o ten salia, tai kaip jau putejas ir sake kazkoks trauklapis ;D Nezinau zmogau ka Tu ten rukai.. !(
Brangesnis už auksą lobis. :x:
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Skunkyfunky »

Nu tikrai ne trauklapis, paziurek apatiniai lapeliai kaip pas kalnalape lipa lauk, nu paziuresiu po menesiu kaip atrodys... Bet ant to "trauklapio" tokie plaukeliai yra. Keistai atrodo :D
Ciuju pas mane kazkokia nauja veisle israsta :D :D :D Nes kaikurie tai tikrai nepanasus i kalnalape.. Tai tokius "Guerrila" (laukuose) Galima drasiai augint :D

Na o gal jus esat teisus kad ten trauklapis, jei kalnalape imanoma sukryzmint su trauklapiu. nes pasodinau 2 seklas tai 2 ir isaugo... Zemes pirktines. RUSISKOS ne to pydaro jukneviciaus. nes jis man ta dideli derliu nupiso kur foto idejes. apie 13 augaliuku. visokiu vabalu atsirado.
le, man atrodo Skunkyfunky čia išsipisinėja ir apsimetinėja durneliu. Prikolina taip sakant. Kiek jo postų paskaitau žvengiu visada
Sorry kad taip isejo. Bet Biblija perskaiciau tai dabar daugiau visko zinau... bet durneliu tikrai neapsimetineju, kam man reiktu Svaistyti Savo Asmenini Laika?
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė badnews »

kas per sėkla to trauklapio buvo? ar tik ne mažesnė už aguonos grūdą? nes turiu tokių įtarimų, kad draugs, tabokę augini :D
va, kažkas panašaus, nors ir neįdentiška http://uzdarbis.lt/t143747/lietuviskas-tabakas/
ir išvis, jei ne paslaptis, kur sėklas susiveikei :) ?
togetha brotha
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Smoking Barrels »

retard detected. |.|) :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Skunkyfunky »

ne Lietuviskos.. imesiu foto. bl is saldytuvo traukt gaila...
Nu v.. kad jau issipisinejat tai ir dabar pasakysit kad kad cia padielka ir t.t. pats rinkau nuo sakeliu, Nuo zemes! Cia guli vienas litas jeigu ka.... X(
http://img839.imageshack.us/i/dsc00237m.jpg/

http://img525.imageshack.us/i/dsc00235pf.jpg/
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Slow Stone »

Legalus rašė:Pirmoi foto tai ten šiaip kazkoke zole, kuri pati isauga vazonuose :D :D
Balanda kažkokia, dar neturėjau vazono, kuriam tokia nebūt pati išdygus.
Skunkyfunky, neskiriate savo sėtų augalų nuo piktžolių 8)
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Skunkyfunky »

Nu neskiraim tai neskiriam.. bet nemanau kad ten gavno kazkoks.. paziuresiu kas veliau isaugs is tu abieju...

P.S. Gal kasnors bande kalnalapes per kalijana ir su tabaku skirtu jam? Kai pabandziau tai iskart dave... bet greit ir isnyko.. po valandikes...
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė putejas »

Nieko tie tavo apatiniai lapeliai nesako. Štai jau gerose fotkėse šalia balandos ir aš matau mažą kanapiuką augantį, o kaip badnews sakė tas trauklapis turbūt greičiausiai gali būti tabakas. Tavo rodytos sėklos lyg ir panašios į kanapių, bet tas agurotis vazone tikrai ne kanapė, o šalia žolytė auganti karpytais mažais lapukais jau kanapė. Ir ta piktžolė aplipusi sėklom ir žiedynais lauke irgi ne kanapė. Parodyk man ten bent vieną lapą ir negana to, šakotumas man net į ganjos nepanašus.
Barrel pastabi akis :D
Skunkyfunky rašė:Bet Biblija perskaiciau tai dabar daugiau visko zinau...
Gali dabar savo žiniomis pasidalint, ką tu ten išmokai beskaitydamas bibliją, tik tai jau galėsi daryt kitoje temoje.
Oh, ir sėkmės bandant auginti tą stagarą lauke :D
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė BongMachine »

Nu man atrodo skunkyfunky tu naują rūšį atradai čia kažkokią nesveiką. Čia čiuju žemaitiškoji narkotinė kanape apie kurią kažkada pasakojo man senolis rajono ir pats rūkiau kai buvau kaime prieš 4 metus. Labai ahujenai priot, kaip heroinas kadangi labai daug trichomasų ant lapų tai net labai jauna velka. Didelį džointasą susisuk ir užbombink gerai. O dar geriau dienorašrį užvesk!
wwwwww
Rašyti atsakymą