Nuotrauka Nuotrauka

Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė hipiukas »

Na buvo kalba apie tai, kad reikia žmones šviesti apie MJ naudą, kad tai nėra taip kenksminga ir bla bla bla ir t.t..

Bet atsiranda žmonių kurie nejaučia saiko. Kaip mano vienas iš draugų. Pradėjo rūkyti vos ne kas dien. Jau koks 5 mėnuo. Būna dienos kai nerūko - tai tada geriau su juo nesusitikti, nes būna baisiai irzlus, piktas, neprognozuojamas, keistas, nesukalbamas ir t.t.

Kaip tokiam žmogui paaiškinti, kad tai daryti kas diena - negerai? Jis nesiklauso. Jam neįdomu ką tu šneki. Tai jam kaip priklausomybė, be to nebegali. Jei nerūko, ir nėra apsirūkęs, pastoviai šneka apie MJ "Ble, kaip noriu", "Reik iš kur nors gaut" ir t.t..

Apie gėrają pusę pašnekėjom pakankamai, laikas pradėti ir apie blogąją. Su protu rūkant žmonės pasikeičia į gerąją pusę. Per daug - pakeičia į blogą.

Taigi, kaip su jūsų draugais / pažįstamais. O gal jūs patys pripažįstate, jog rūkote per daug?

Man pačiam buvo laikas, kai rūkiau kas dien. Protelis atšalo. Po to dariau netrumpą pertrauką, kad vėl atsistatyčiau.. Pastarieji 5-6 mėnesiai man nebuvo labai "šventi", rūkiau pakankamai daug.. Dabar stabdau arkliukus. Pats jaučiu, kai keletą dienų po parūkymo pradedu darytis piktas, be nuotaikos, keistos mintys galvoj.. Bet ne taip kaip draugui...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Anonymous

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė Anonymous »

Yra pažįstamų, tai gal jau antrus metus nonstop rūko :D Daug su jais nebedrauju, bet matosi, kad jau priklausomi. Norėjo po tiek laiko savaitės pertrauką daryt :D Berods tris dienas tik iškentėjo..
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė Sigma »

Tegul dvesia. Visose srityse turi būti saikas. Jeigu jo neturi, tai tokio individo nereik saugoti. Tai skėrys po savęs paliekantis dykumą ir dėjęs ant visų kitų.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė G. »

Mano surūkytojai rūko rečiau, negu aš. Protelis dar nė vienam nenuvažiavo, man taipogi. Dažniausiai tenka pirkti, kai nusiperku tai iškart su žmogum, kuris mane aprūpino, parūkom, tai jau kaip taisyklė pasidarė, kaip ir kas susuka joną, tai tas ir pradeda "jonines švęsti" :) Kai perku, tai imu dažniausiai du gramus ir surūkau mėnesio eigoje, bet tais dviem dažniausiai pasidalinu (pirmasiai dūmais - su mane aprūpinusiuoju, kitais - su savo surūkytojais arba pats sau vienas, kai tiesiog noriu vienas parūkyti). Dūmų negailiu, nesu skūpas. Vienu žodžiu mėnesyje iki keturių gramų, apie pusę ar daugiau nueina ant draugų, tai kokį pusantro supešu :) Tačiau pasitaiko ir mėnesių, kai trūksta pinigų, tada nerūkau. Būna atvejų, kai iki 3-4 mėnesių būnų neragavęs jono. Palyginus, tai rūkau nedaug bet kaip nuo 15m. vistiek nejaučiu jokios žalos mano fizinei (užsiiminėju koordinacijos, lygsvaros ir fizinės jėgos reikalaujančiu sportu, kuriuo parūkius nelabai įmanoma užsiimti), bei protinei veiklai ir mąstymui. Esu patenkintas savo pozicija mieliau rinkdamasis parūkyti, negu gerti.

Grįžtant prie surūkytojų, tai jie keistoki, kai būna neparūkę, tai jie nori ir šnekasi apie beveik vien tik apsisvaiginimą, jie nelabai išmano apie patį rūkymą, tačiau kai parūko visad pasigirsta frazė iš nors vieno lūpų: "Šito man jau senai reikėjo.." ir tada jie, tarytum, įgauna to supratimo, kodėl iš tiesų mj rūkymas yra malonus, bet kai poveikis praeina, jie jaučiasi gerai ir laisvai gali tempti, net negalvodami, iki kol vėl po kiek laiko susibėgsim parūkyti.

Turiu ir merginą, su ja rūkau dažniau, nei su kuom kitu. Tiksliau, kai kuris nors užsimano, tai aišku kitas nieko prieš būna ir kartų po kiek laiko parūkom (atskirai nuo to surūkomo kiekio, kur pirmai skaičiavau čia neatskiriu, su mergina dalinuosi tuom ką nusiperku ir ką turiu).

Pats tokių rimtų atvejų, kaip pas hipiuką, neesu turėjęs. Tačiau mano merginos viena draugė prieš porą metų buvo į Londoną išvykus ir susigundė ratais, koksu ir lsd, grįžus į Lietuvą, kur šių medžiagų sunkiau gauti, ji rūkė iš vietinio barigos, apie kurį aš susidaręs prastą nuomonę. TAi grįžtant prie tos panos, žodžiu, rūkė vos ne dieną iš dienos, kol galiausiai pati suprato, ar iš tiesų ji taip nori leisti likusį savo gyvenimą. Pradėjo mažiau rūkyt, bet daugiau gert. baigėsi tuom, kad žmogus degradavo. Jai ne kartą buvo siūlyta kitų žmonių pagalba, bet jis pasirinko, kaip norėjo.

Tai, hipiuk, manau, kad nelabai ką tu savo tam draugui pakeisi. Vienintelis galimas protingas variantas mano atžvilgiu, tai tiesiog su juo susitikti, parūkyti (nes kaip minėjai su juo tik parūkiusiu galima normaliai bendrauti), išklausyti jo požiūrį į rūkymą, pamėginti įrodyti, jog jis daro negerai ir tada jam paaiškinti savo požiūrį ir pamėgintį draugą priversti suprasti, jog jis daro negerai ir reikia elgtis kitaip. Jeigu pavyks - pavyks, jeigu ne - ne. Jeigu jis norės keistis išklausęs tavęs, tai ir pasikeis. Jeigu nepasikeis, tai tavo vietoje tiesiog su juo nebeapturėčiau ryšių, nes su tokiu žmogumi nemalonu būti, o kad jis tavo draugas ir jam vistiek nori padėti, tai nieko nekeičia, nes tu jau esi jam mėginęs padėti (šneku apie mano pasiūlytą būdą, jeigu jo dar nebandėi) ir čia yra VISIŠKAS jo pasirinkimas, koks jis nori būti.


Nuo ilgo rašymo toks jausmas, kad sumaliau kažką nesąmoningo :) Tikiuosi, kad supratot mane ir nors kiek padėjau.


Taika lauk --==::~~
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė Legalus »

as visa vasara beveik prarukiau irgi nervingas darausi labai nervuoja kaikurie dalykai bet ju mazai ir neminesiu, rukau su dviem draugais vienas jau acisakyt pradeda dazno rukymo kitas vis nori rukyt ir nori pats jau maziau noriu nes negerai jau yra :D va dar pastebejau kad su tuo kuris puce daug kaip ir as kai kalbam jau jis pamirses daug ka pvz pasakai uzluzo nemokami sms atrasyt negaliu kita ryta jau raso klause kasko. Arba klause to apie ka jau kalbejom ir tiesiog neidomu apie tai kalbet ir jis jau neprisimena nors ne viena karta net apie tai kalbejom cia jau matau negerai kad darosi.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė Manvydas »

Jei žmogus nenori išgirst jis ir neišgirs.Šiaip gal pats susiprotės?Nes man irgi seniau buvo,kad kiekvieną dieną rūkiau,ir tiesiog drebėdavau: "iš kur gaut?Iš kur gaut?" dabar to nėra.:) Gal ir jam tas pats bus,o gal ir ne. :D
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė Apvalus »

Man atrodo, kad gamta taip sutvėrė mus, kad silpni atkristų pakelį, o stiprūs turėtų galvą ant pečių.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė hipiukas »

Apvalus rašė:Man atrodo, kad gamta taip sutvėrė mus, kad silpni atkristų pakelį, o stiprūs turėtų galvą ant pečių.
Jei jau gamta atrenka žmones, tai kodėl vis dar pasaulyje milijonai invalidų, kurie be kitų pagalbos neišgyventu nė kelių valandų? O čia žmogus ne invalidas: talentingas, gabus, linksmas, draugiškas, savarankiškas. Ką dabar, man plaukti pasroviui ir žiūrėti kaip žmogus skęsta vis gilyn, kai aš žinau, kad galiu ištiesti ranką ir jį iš ten ištraukti? Kokio velnio tada einam į mokyklas, studijas - jei męs ir taip galima patys viską išmokti? Ir ar mokinates tik tai ką norite išmokti? Ar per prievartą nėra inkišama į jūsų galvas daug naudingų dalykų? Taip ir jam galima per prievartą įkištį į smegeninę naudos..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:
Apvalus rašė:Man atrodo, kad gamta taip sutvėrė mus, kad silpni atkristų pakelį, o stiprūs turėtų galvą ant pečių.
Jei jau gamta atrenka žmones, tai kodėl vis dar pasaulyje milijonai invalidų, kurie be kitų pagalbos neišgyventu nė kelių valandų? O čia žmogus ne invalidas: talentingas, gabus, linksmas, draugiškas, savarankiškas. Ką dabar, man plaukti pasroviui ir žiūrėti kaip žmogus skęsta vis gilyn, kai aš žinau, kad galiu ištiesti ranką ir jį iš ten ištraukti? Kokio velnio tada einam į mokyklas, studijas - jei męs ir taip galima patys viską išmokti? Ir ar mokinates tik tai ką norite išmokti? Ar per prievartą nėra inkišama į jūsų galvas daug naudingų dalykų? Taip ir jam galima per prievartą įkištį į smegeninę naudos..
Nu tai ir sakyk: Neužp**k tu manęs,kiek čia gali išsidirbinėt,ką nesupranti,kad per daug MJ irgi kenkia.Sakyk atsigauk tu jomajo,sakyk gaila man į tave žiūrėt,kaip skęsti ir tiek.Ištrauk jonį ir sakyk imk apsirūkyk.Bet atrodyk piktas. :D Gal suveiks atvirkštinė psichologija ir pradės bent galvoti. :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė Sigma »

Hipiuk, jeigu tu pradėsi apie jį šokinėti, tai tik meškos paslaugą jam padarysi. Čia ne MJ. Čia priklausomybės siekimas. Nebūtų MJ, būtų kas nors kita.

Jeigu nori jį paskatinti ir toliau elgtis kaip tau nepatinka, tai pasinaudok Manvydo patarimu. Garantuoju, kad suveiks kaip katalizatorius.

Taigi visada sakau - saikas, saikas ir dar kartą saikas. Bei žinojimas - ką, kodėl ir kaip. O jei nenorima galvot, nenorima klausyt, tai tenka kentėt ir mokytis iš savo klaidų.
BOB - Bombs Over Bagdad!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė putejas »

problema slypi ne MJ, o pačiame žmoguje, nepainiokit. tai slidi tema diskusijoms ir labai lengva suklysti ieškant atsakymų. jeigu po ilgo rūkymo žmogus pajunta depresiją tai natūralu, nes tuomet depresija gimsta iš nostalgijos pasauliui iš kurio asmuo ką tik grįžo ir čia nostalgija pasireiškia tikrai ne kaip negatyvus jausmas. šiuo atveju depresija ir nostalgija turi ganėtinai glaudų sąryšį, mano manymu, tačiau irzlumas visai kas kita. irzlumas gali būti labai glaudžiai susijęs su pykčiu ir neturi ryšio su nostalgija, bet turi su noru. o noras jau yra žmogaus natūralus nekontroliuojamas jausmas. prisiminkit mažus vaikus - jie būna irzlūs ir pikti kuomet negauna saldainio, kurį pamatė parduotuvės vitrinoje. žmogaus psichologija keičiasi, tačiau jausmai išlieka lygiai tokie patys. dabar, jeigu suaugęs žmogus nesugeba suvesti galų kas yra kas ir aklai pasiduoda savo norams - toks žmogus nedaug kuo skiriasi nuo to pačio vaiko. tik šiuo atveju saldainis yra pakeičiamas MJ. taigi, kur problema? pačiame žmoguje ar MJ/saldainyje/žaisliuke?
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė eric »

Bl turiu ir as toki pazistama... Buwo siaip dundukas ir tiek,dbr iswis neina susikalbet,kol jam iaiskini ka nors gali sprogt is nervu. Nzn ar cia del MJ ar jis siaip kvailas... Ruko jau 2 metus praktiskai kas dien,tik dabar apsiramino,nes neberanda is kur gaut. Kalba panasiai kaip hipiukas,kad sake. "blet wakar nerukiau,o siandien toks azartas uztraukt." "blet jau senaiai netraukiau,butu zjbs uztraukt"
Jo jau nebewelka kaip seniau,bet jis nesupranto,jog reikia padaryt pertrauka,jei nori efekto. Meginau iaiskint,tai jam tas nixuje nerupi. Blet jis jau nebe piemuo kaip sakant,jau turi tu metu daug.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė Spotless »

Kai paciam prades stoga rauti ir sustos.
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė OG »

TheFutureBelongsToThoseWhoPrepareForItToday-M.X
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė Sigma »

O dabar. Hipiuk, be pykčių tiesiog parodyk tam žmogui šitą temą. Jeigu galvą turi, tai išvadas pasidarys.
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė jahmate »

As laikausi tokios politikos kad puciu savaitgaliais arba per atostogas. Paprastom dienom net jei ir yra galimybe daziausiai atsisakau arba ipuciu labai minimaliai :)
I'm a junglistic man.
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė Manttukas »

puciu puciu puciu, dauk kasdiens puciu ir puciu, ner ka veikt puciu, kanors veikiu puciu, susimastau sustot ir vel ypuciu... ar taj baigsis geruoju? o jai nepuciu taj uzhgeriu ir vistiek ypuciu.. kur cia man gydytis reikia? H|
GanjaManas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-05-08, 22:32
Reputacija: 0

Re: Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.

Standartinė GanjaManas »

Kaip daugelis ir sake, svarbu yra saikas. O dar svarbiau zmogus. As pusciu beveik kekviena diena,nes neatsisakau kaip pasiulo. Bet tai nera mano kasdieninis tikslas, rukyt rukyt rukyt. As jauciuosi puikiai, nuotaika puiki ir panasiai MJ to neitakoja, cia veika isorinei veiksniai... Kalbu apie irzluma, nuovargy ir panasius dalykus.
Peace --==::~~
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaip mesti rukyti
    RED&WHITE » » forume Prašau žodžio!
    85 Atsakymai
    39782 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • Kaip rūkyti hasha ?
    Tim » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    9112 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas saldi.juoda.naktis
  • Koks poveikis jei per daug pripalini?
    Indra » » forume Legalus forumas
    42 Atsakymai
    30115 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dreamofsilence
  • Vienas didelis, ar daug mažų?
    Gusto » » forume Herbariumas
    54 Atsakymai
    46825 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas energetiniai gluosniai
  • Daug saldainių kažkas gaus?
    Skersavojau. » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    5126 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma