Nuotrauka Nuotrauka

Savadarbis bongas..

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

elergija :D joke...yra man taip buve,tada bronchitu sirgau...
Anonymous

Standartinė Anonymous »

woot,radau nebloga filmuka apie bong gamyba
http://www.youtube.com/watch?v=BQyD2D0zoNo
:x: :x: :x:
TranceMusic
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-09-09, 15:58
Reputacija: 0

Savadarbis bongas..

Standartinė TranceMusic »

Turiu atliekama chemine kolbike apie ~50cm. Tai sumasciau pasidaryti bonga. Tai tarkim jai dabar gresciau skyle apacioj nesuskilinetu ir nesuduztu ta kolba?
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė Manttukas »

manau ne tas skyrius, bet siaip jauciu reikia stiklo grezto ir gal kashka maishau bet ar ne su vandeniu grezti reikia? pagamines ymesk foto.
Anonymous

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė Anonymous »

Kažkada grežiau bonkę su paprasta akumoliatorine drėle. Ilgai dirbau, bet pragrežiau. Svarbiausia ant pačio galo kuo mažiau spausti, bet buvo atvejų ir kai dužo. Cheminės kolbos spėju bus plonos labai, sunkus variantas. Pabandyk iš pradžių ant butelio, jei viskas ok, galėsi bandyti kolbą montuoti :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė Legalus »

turetu skilt ar dust
vaikai nenarkokit vartotiku.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė Jamaicaman »

O koki grazta reiketu naudoti?
I'm back.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė Manvydas »

Jamaicaman rašė:O koki grazta reiketu naudoti?
http://www.glastech.lt/Webroot/1015215/ ... roduct=279
:D
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė martynass »

Manvydas rašė:
Jamaicaman rašė:O koki grazta reiketu naudoti?
http://www.glastech.lt/Webroot/1015215/ ... roduct=279
:D
Blt iskart pataisei nuotaika :D :D :D
TranceMusic
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-09-09, 15:58
Reputacija: 0

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė TranceMusic »

Tarpkitko gal zinot kokiu "varztus" ar kaip pavadinti, geriau det vamzdukui ir kausui zolei?
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė Herbas »

geriausi savadarbiai :bong: daromi iš bambuko :V:
It's form the Earth
TranceMusic
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-09-09, 15:58
Reputacija: 0

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė TranceMusic »

Herbas rašė:geriausi savadarbiai :bong: daromi iš bambuko :V:
Argumentuok savo bereiksme nuomone..

http://www.youtube.com/watch?v=VF-B4VHRN-o

Manau dauk geriau nei tie "bambaliukai"
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė Herbas »

Na ir pasakyk kuom jis geresnis, kad padarytas iš vyno ar degtinės butelio, tokie bongai neturi "sielos" per juos rūkant nejauti to ką jauti rūkydamas per savo gamintą bongą pagaminto iš pačio auginto medžio. Man rūkymas :x: ir mano kompanijai yra savotiškas ritualas, o ne šiaip, koks paprastas parūkymas, todėl ir vertinu tokius dalykus :V: PS. Visiškai nesuprantu tų kurie rūko per kokius nors vamzdžius ar panašius dalykus
It's form the Earth
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė Noplaya »

Herbas rašė:Na ir pasakyk kuom jis geresnis, kad padarytas iš vyno ar degtinės butelio, tokie bongai neturi "sielos" per juos rūkant nejauti to ką jauti rūkydamas per savo gamintą bongą pagaminto iš pačio auginto medžio. Man rūkymas :x: ir mano kompanijai yra savotiškas ritualas, o ne šiaip, koks paprastas parūkymas, todėl ir vertinu tokius dalykus :V: PS. Visiškai nesuprantu tų kurie rūko per kokius nors vamzdžius ar panašius dalykus
Padaryk DIY apie bonga is bambuko :)
Anonymous

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė Anonymous »

Na kai pats augini ir t.t. tai tikrai fainiau, bet mediniame visas šūdas sunkiai išsivalo. Susigeria ten viskas..
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė hipiukas »

Herbas rašė:Na ir pasakyk kuom jis geresnis, kad padarytas iš vyno ar degtinės butelio, tokie bongai neturi "sielos" per juos rūkant nejauti to ką jauti rūkydamas per savo gamintą bongą pagaminto iš pačio auginto medžio. Man rūkymas :x: ir mano kompanijai yra savotiškas ritualas, o ne šiaip, koks paprastas parūkymas, todėl ir vertinu tokius dalykus :V: PS. Visiškai nesuprantu tų kurie rūko per kokius nors vamzdžius ar panašius dalykus
Šaunuolis. Svarbiausia, kad turi idėja! Aš visom keturiom už savadarbį, savo užaugintą ir t.t.. ir visiškai px ką ir kiek jis ten sugeria.
Prieš kelias dienas pasidariau pypkutę iš kanapės kamieno (traukiamoji dalis). Kadangi kotas buvo plonas, tai tik pypkutė gavosi. Galvoju užaugint kanapėlą su stoooru kotu ir pasidaryt bongą :V:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
TranceMusic
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-09-09, 15:58
Reputacija: 0

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė TranceMusic »

Herbas rašė:Na ir pasakyk kuom jis geresnis, kad padarytas iš vyno ar degtinės butelio, tokie bongai neturi "sielos" per juos rūkant nejauti to ką jauti rūkydamas per savo gamintą bongą pagaminto iš pačio auginto medžio. Man rūkymas :x: ir mano kompanijai yra savotiškas ritualas, o ne šiaip, koks paprastas parūkymas, todėl ir vertinu tokius dalykus :V: PS. Visiškai nesuprantu tų kurie rūko per kokius nors vamzdžius ar panašius dalykus

Tu rimtai kazkoka nevisprotis ar tik tokiu apsimeti? Vienam poste kalbi apie "bambaliukus" kitam apie kazkokius savadarbius medinius bongus kar kazkoki draugu rata...
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė Legalus »

nevisprotis del tokio dalyko tu pats nevisprotis jai nesupranti to
vaikai nenarkokit vartotiku.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė Manvydas »

TranceMusic rašė:
Herbas rašė:Na ir pasakyk kuom jis geresnis, kad padarytas iš vyno ar degtinės butelio, tokie bongai neturi "sielos" per juos rūkant nejauti to ką jauti rūkydamas per savo gamintą bongą pagaminto iš pačio auginto medžio. Man rūkymas :x: ir mano kompanijai yra savotiškas ritualas, o ne šiaip, koks paprastas parūkymas, todėl ir vertinu tokius dalykus :V: PS. Visiškai nesuprantu tų kurie rūko per kokius nors vamzdžius ar panašius dalykus

Tu rimtai kazkoka nevisprotis ar tik tokiu apsimeti? Vienam poste kalbi apie "bambaliukus" kitam apie kazkokius savadarbius medinius bongus kar kazkoki draugu rata...
Man taip atrodo,kad tu nenori suprast jo,arba tiesiog nesupranti ką jis pasakyt nori. 8???
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Savadarbis bongas..

Standartinė Legalus »

cia kaskas daugiau nei pasiemi stiklo gabala o parukysiu apsvaigsiu cia daugiau nei tas paprastas parukymas viskas paprasta po kiek laiko gal suprasi
vaikai nenarkokit vartotiku.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Bongas
    Dendis » » forume Legalus forumas
    410 Atsakymai
    156234 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ice
  • EL. Bongas
    ParukesZvilrbliuks » » forume Legalus forumas
    8 Atsakymai
    4575 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Marbauskas
  • Bongas vs Pypkė
    Tim » » forume Legalus forumas
    20 Atsakymai
    10155 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas zolininkass
  • Garintuvas (Vaporizeris) ar vandens pypkė (Bongas)
    zaltys » » forume Legalus forumas
    44 Atsakymai
    20247 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Vaporize