Nuotrauka Nuotrauka

Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė Nematau-Oo »

Mellow rašė:Jeigu daug pusi, ir daug valgysi gali su*ist medziagu apykaita. Sudeginsi daugiau negu reikia, ir svoris nekils, o kris. Per tokius bajrius 13kg nuplauke, sukritau ir i sale ruosiuos eit nuo rudens pradzios, bet vis neprisiruosiu;D Ash manau jei sportuoji rimtai, tai pust nereiktu po treniruociu ir pns. Neuztektu parukyt 5-dieniais? nu dar 6-dieni galima jei jau labai yra noro.. :] 7-dieni asmeniskai as nepusciau, nes i sale pirmadieni net neverta eit.. :/
O kodel tau nesiderina 7madieny poost ir eiti po to i sale , bent man tai jokio skirtumo , nors sportuoju toki dalyka kuris reikalauja 5x daugiau energijos uz kacialke ! :?: |.|)
The chose one ! :x:
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė Sodininkas »

Nematau-Oo rašė:
Mellow rašė:Jeigu daug pusi, ir daug valgysi gali su*ist medziagu apykaita. Sudeginsi daugiau negu reikia, ir svoris nekils, o kris. Per tokius bajrius 13kg nuplauke, sukritau ir i sale ruosiuos eit nuo rudens pradzios, bet vis neprisiruosiu;D Ash manau jei sportuoji rimtai, tai pust nereiktu po treniruociu ir pns. Neuztektu parukyt 5-dieniais? nu dar 6-dieni galima jei jau labai yra noro.. :] 7-dieni asmeniskai as nepusciau, nes i sale pirmadieni net neverta eit.. :/
O kodel tau nesiderina 7madieny poost ir eiti po to i sale , bent man tai jokio skirtumo , nors sportuoju toki dalyka kuris reikalauja 5x daugiau energijos uz kacialke ! :?: |.|)
Ash asmenishkai pirmadieni tada salei toks sunkus jauciuos..tingus..negali pilnu kruviu varyt.
Labai jau idomu pasidare kokia cia sporto saka sportuoji? Beje kacialka, kacialkai nelygi. :V:
Brangesnis už auksą lobis. :x:
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė dumtraukis »

ziuriu susirinke cia kacialkininku siektiek, tai mestelsiu jum klausima. Jei nori tik issiryskint raumenis, ne mases priaugt tai imi stanga ir keli daug kartu mazu svoriu, ar mazai kartu dideliu? ruosiuosi pradet ta dalyka, esu aukstas ir kudas, svoris 85 daugiau nekyla ir kiek bandyta jo priaugt buvo nesekmingai, buvau ir baltymus pradejes naudot, tuos kokteilius ir siaip, nu be sansu, beto didelio svoriu gal ir nereik, tai va noriu tik issiryskint rankas, na ir krutine issikelt siektiek, tai kokie patarimai ? :)
nes pyxas artina ;)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė jahmate »

Jei eisi i sporto kluba, tai prasyk trenerio kad tau surasytu programa svoriui priaugt. O jei ne tai nzn bandyk googlint :)
I'm a junglistic man.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė raMa »

:x: Tas kai nusišneka 420 *
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė dumtraukis »

ir kaip sekasi su tais kur zemyn galva peciams reik?
nes pyxas artina ;)
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė Sodininkas »

dumtraukis rašė:ziuriu susirinke čia kacialkininku siektiek, tai mestelsiu jum klausima. Jei nori tik issiryskint raumenis, ne mases priaugt tai imi stanga ir keli daug kartu mazu svoriu, ar mazai kartu dideliu? ruosiuosi pradet ta dalyka, esu aukstas ir kudas, svoris 85 daugiau nekyla ir kiek bandyta jo priaugt buvo nesekmingai, buvau ir baltymus pradejes naudot, tuos kokteilius ir siaip, nu be sansu, beto didelio svoriu gal ir nereik, tai va noriu tik issiryskint rankas, na ir krutine issikelt siektiek, tai kokie patarimai ? :)
Apie svorius teisingai kalbi - mazesni svori daugiau kartu. "tai va noriu tik issiryskint rankas, na ir krutine issikelt siektiek" , jei jau sportuot prisiruoshei, tai varyk ne ant ranku ir krutines tik, o visa kuna, kad proporcingai viskas butu. Kad ir ne su dideliu svoriu, bet nuosirdziai dirbant po 3men.rezultatas matysis, patykek. :V:
I sporto kluba ruosies eit ar i koki "sklepa" sportuot? Nes skirias iranga ir pns.
Brangesnis už auksą lobis. :x:
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė dumtraukis »

nu stangine ten, nors ir rusiska sena, bet mazdaug visas pagrindas ten yra kaip ir naujuose klubuose, equipmento daug, tik vietos nelabai :D
nes pyxas artina ;)
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė Tadas »

dumtraukis rašė:nu stangine ten, nors ir rusiska sena, bet mazdaug visas pagrindas ten yra kaip ir naujuose klubuose, equipmento daug, tik vietos nelabai :D

sena, rusiška, ir yra tai, ko žmonėms reikia ! Treniruokliai, jei kalbant bendrai, nėra labai gerai, treniruoja tik tam tikrą grupę, o kai imi kokį hantelį ar štangą, tada jau kitas reikalas, neatsipalaiduosi :V: daugelis net neįsivaizduoja kokių 'prijomų' galima padaryt su pora hantelių ir suoliuku ar pan ;]
Kitaip tariant, jei sportuoji rimtai (rimtai=dėl savęs) tai užteks ir minimalios įrangos :V:

o kultūristai, asmeniškai man, degradavę žmonės - kuris daugiau suvalgys ...
A.C.A.B
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė dumtraukis »

tai ten pagrinde ir stangos ir yra, hanteliai, va jiem suolai skirtingi stovi, paprastas, poto 45 laipsniu kampu ir pan, yra dar kojom kur stumt i virsu blynus, daug ten gerio, noro reik :)
nes pyxas artina ;)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė Bongmaster »

dumtraukis rašė: o kultūristai, asmeniškai man, degradavę žmonės - kuris daugiau suvalgys ...
mes kulturistam taip pat degradave zmones, kuris kury apipus :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė Tadas »

Tiesos yra ;)
A.C.A.B
Arnoldy_Arnoldinho
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-11-12, 15:36
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė Arnoldy_Arnoldinho »

minusas tame kad tyngiu eit sportuot pvz jei 1 dena pres tai parukes bunu :D ir seip jau kokio men salei nebuvau :D
2 kaltininkai darbas ir zole :D
Nuors niekas nelauke, bet as sugryzau xD
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė Bongmaster »

kaltininkas tu vienas yra, jis vadinasi valios netyrejimas :)
mano draugas eina su manim i sporta, ir pastoviai prirukes buna, bet eina, nes as jam sakau reikia eiti, ir jis eina :)
:D
megstu daryti itaka zmonem :D :D :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė edgy »

nunu... matyt D. Canegie knygas perskaitei.
Just a regular boy with irregular dreams.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė jahmate »

Siaip greiciausiai jei daug rukai tai net isvis neisi sportuot nes tiesiog per daug tingesi. Bet jei parukai savaitgaliais pvz tik tai manau kad sportui per daug nekenkia aisku jei prisiverti ten nueit. :)
I'm a junglistic man.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė martynass »

As nesuprantu, kaip kita diena po parukymo tingisi eiti sportuoti. Juk eini del saves, zmogau. Jei nori gerai atrodyti, zodi tingiu reikia pamirsti. Ir apskritai, kaip nuo mj jums taip tingisi kita diena, nes as ant rytojaus isvis nieko nebejauciu, tarsi vakar buciau nerukes :|?
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė quick-poo »

Arnoldy_Arnoldinho rašė:minusas tame kad tyngiu eit sportuot pvz jei 1 dena pres tai parukes bunu :D ir šiaip jau kokio men salei nebuvau :D
2 kaltininkai darbas ir zole :D
..o gal kalti darbdavys ir baryga, kad tu tingi sportuot? :D
Aš einu keliu, kuris turi arba gali turėti širdį.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė Bongmaster »

edgy rašė:nunu... matyt D. Canegie knygas perskaitei.
neskaitau knygu :D

kad ir ta pacia diena parukius, vaiksto zmones ir sportus, net ir daug pridauze moka save prisiversti eiti , nes reikia :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai

Standartinė jahmate »

Tai kad pridauzius toks ir sportas. As jei gerai parukau man i trecia auksta sunku uzlipt :D
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas