Nuotrauka Nuotrauka

Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė White smoke »

Priminei man vieną filmą, kur vienas čiuvas fantazavo, kad mylisi su ganja. :D O šiaip žolė yra gerai, tik kad daugelis pamiršta, kad tai nevienas iš didžiausių prioritetų šiam pasauly, juk daug svarbiau šeima, draugai ir t.t. tai tik priemonė, bet ne gyvenimo tikslas. Tai žinai kai kiekvieną dieną matai, kad visiem į galvas kala, kad tai yra blogis, didžiausias narkotikas ir pamatai, kad taip nėra, žmogus pradeda savotišką gynybą, tada ir susireikšmina ties vienu dalyku.
Jungle is massive!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė putejas »

Vakar supratau kodėl MJ dar vadinama Dievo augalu. Todėl, kad ji ištiesų priartina prie Dievo, atveria akis, kaip kokius vartus į kažkur :) Vakar aš atsimerkiau ir man buvo parodyta, kad žemė nėra mūsų namai, mes čia tik laikinai. Ir supratau, kad antikristas yra kiekvienas, kuris neigia Dievo augalo gėrybę, bando su ja kovoti, naikinti. Juk Jėzus naudojo kanapės aliejų gydant neįgaliuosius, dar ir pats gal įpūsdavo ant geresnio stebuklo. Kas įdomu, kad čakros negali atsiverti vien parūkius. Būtinas vidinio, dvasinio, loginio pagrindo radikalus pasikeitimas tavo tolimajame esybės, ervės taške. Tik tuomet praregi, tarsi įgytum trečią, nematomą, dvasinę akį (vadinkit ją kaip norit). Tuomet kūnas lieka tame loginiame pasaulyje, o dvasia ar tai kažkoks šeštojo pojūčio supratimas būna kitoje dimensijoje, jei taip galima pasakyti. Tik yra pavojus tą akį užmerkti dėl pastovaus to mums žinomo įprasto, emocijų valdomo, nusistovėjusio tipinio pasaulinio žmogaus mąstymo kišimosi. Tai ką mes pratę laikyti realybe viso labo yra tik iliuzija, labai gilus supratimo ir dvasinis miegas. Ne toks miegas kai naktį užmiegat, kitoks, toks nepaaiškinamas, nenupiešiamas, neparodomas ir negirdimas ir turbūt neįsivaizduojamas miegas...
taika :bong: :]
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Noplaya »

Man MJ padejo labiau isanalizuoti ivairias gyvenimiskas situacijas. Sugebu paziureti i dalyka net ir is neteisingos puses, suprasti, kodel ta puse taip galvoja... Ta padaryti pavyko parukius, veliau siuo atradimu pradejau naudotis ir budamas visiskai blaivus.
Man atrodo, kad svarbu yra atrasti sistema, kuri leidzia pazvelgti giliau, kitu kampu ar visiskai kitaip reaguoti, vertinti kokius nors dalykus. :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė jahmate »

Pasirodo dar siektiek mano smegeneles veikia. Vakar kad ir koks girtas buvau, nors ir gaidzio maiseli pries nosi laike ir siule "atsigaut" jo pagalba atsisakiau :)
I'm a junglistic man.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Spotless »

putejas rašė:Vakar supratau kodėl MJ dar vadinama Dievo augalu. Todėl, kad ji ištiesų priartina prie Dievo, atveria akis, kaip kokius vartus į kažkur :) Vakar aš atsimerkiau ir man buvo parodyta, kad žemė nėra mūsų namai, mes čia tik laikinai. Ir supratau, kad antikristas yra kiekvienas, kuris neigia Dievo augalo gėrybę, bando su ja kovoti, naikinti. Juk Jėzus naudojo kanapės aliejų gydant neįgaliuosius, dar ir pats gal įpūsdavo ant geresnio stebuklo. Kas įdomu, kad čakros negali atsiverti vien parūkius. Būtinas vidinio, dvasinio, loginio pagrindo radikalus pasikeitimas tavo tolimajame esybės, ervės taške. Tik tuomet praregi, tarsi įgytum trečią, nematomą, dvasinę akį (vadinkit ją kaip norit). Tuomet kūnas lieka tame loginiame pasaulyje, o dvasia ar tai kažkoks šeštojo pojūčio supratimas būna kitoje dimensijoje, jei taip galima pasakyti. Tik yra pavojus tą akį užmerkti dėl pastovaus to mums žinomo įprasto, emocijų valdomo, nusistovėjusio tipinio pasaulinio žmogaus mąstymo kišimosi. Tai ką mes pratę laikyti realybe viso labo yra tik iliuzija, labai gilus supratimo ir dvasinis miegas. Ne toks miegas kai naktį užmiegat, kitoks, toks nepaaiškinamas, nenupiešiamas, neparodomas ir negirdimas ir turbūt neįsivaizduojamas miegas...
taika :bong: :]
Stoga rauna per daug jau. Augalas su dievais nieko bendro neturi. Ir isvis pacios religijos tikslais reiktu suabejot, o ne galvot kaip savo tikejima sustiprint ( ypac tam mj naudot ).
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė putejas »

Spotless rašė:Stoga rauna per daug jau. Augalas su dievais nieko bendro neturi. Ir isvis pacios religijos tikslais reiktu suabejot, o ne galvot kaip savo tikejima sustiprint ( ypac tam mj naudot ).
matai paskutinį kartą rūkęs buvau tik liepą kažkur. jau nerūkęs pradėjau domėtis kodėl viskas yra taip kaip yra. atrodo gimiau ant šios žemės ir mane motina išmokė, kad reikia eiti į mokyklą, darbą, uždirbti pinigus, bendrauti su žmonėmis, tačiau koks tikslas visa tai daryti ir kodėl mes būtent taip darome ir gyvename? viskas mums atrodo įprasta ir realu, tačiau kas ta realybė? pradėjau po truputį ir Bibliją skaityti. Sunku suprasti ar įtikėti, kai didelę savo gyvenimo dalį buvau pilkas žmogus netikintis į Dievą. Žinoma, vis ignoravau faktą, kad vaikystėje, kai buvau mažiukas vieną kartą buvau išgelbėtas nes tikėjau. Nu va ir penktadienį-šeštadienį pagaliau vėl papučiau, ir ir kibau į Senąjį Testamentą. Taip pat perskaičiau trumpą Chris Bennett analizę "was jesus a stoner?". pradėjau tikrinti pateiktus faktus su Biblija, visko dar nespėjau sutikrint, bet pasirodo, kad mes dar labai mažai arba nieko nežinome apie mūsų istoriją, tikėjimą, nežinome kodėl alko gerai, o ganja blogai. Siūlau visiems pasiskaityti.
Taigi žinant darytą ilgą pertrauką, mano domėjimąsi panašiais dalykais tiek užpūtus tiek ne, galima daryti išvadą, kad vis tik stogas man nenuvažiavo :D Kas ieško tas randa :) Svarbiausia, kad ieškotumėt savyje, o ne aplinkui :V:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Manvydas »

putejas rašė:
Spotless rašė:Stoga rauna per daug jau. Augalas su dievais nieko bendro neturi. Ir isvis pacios religijos tikslais reiktu suabejot, o ne galvot kaip savo tikejima sustiprint ( ypac tam mj naudot ).
matai paskutinį kartą rūkęs buvau tik liepą kažkur. jau nerūkęs pradėjau domėtis kodėl viskas yra taip kaip yra. atrodo gimiau ant šios žemės ir mane motina išmokė, kad reikia eiti į mokyklą, darbą, uždirbti pinigus, bendrauti su žmonėmis, tačiau koks tikslas visa tai daryti ir kodėl mes būtent taip darome ir gyvename? viskas mums atrodo įprasta ir realu, tačiau kas ta realybė? pradėjau po truputį ir Bibliją skaityti. Sunku suprasti ar įtikėti, kai didelę savo gyvenimo dalį buvau pilkas žmogus netikintis į Dievą. Žinoma, vis ignoravau faktą, kad vaikystėje, kai buvau mažiukas vieną kartą buvau išgelbėtas nes tikėjau. Nu va ir penktadienį-šeštadienį pagaliau vėl papučiau, ir ir kibau į Senąjį Testamentą. Taip pat perskaičiau trumpą Chris Bennett analizę "was jesus a stoner?". pradėjau tikrinti pateiktus faktus su Biblija, visko dar nespėjau sutikrint, bet pasirodo, kad mes dar labai mažai arba nieko nežinome apie mūsų istoriją, tikėjimą, nežinome kodėl alko gerai, o ganja blogai. Siūlau visiems pasiskaityti.
Taigi žinant darytą ilgą pertrauką, mano domėjimąsi panašiais dalykais tiek užpūtus tiek ne, galima daryti išvadą, kad vis tik stogas man nenuvažiavo :D Kas ieško tas randa :) Svarbiausia, kad ieškotumėt savyje, o ne aplinkui :V:
O man religija ypač Krikščionybė siejasi su stagnacija, žudynėm ir prievarta brukamu tikėjimu.
Netikiu Dievu, man artimiau gamta ir pagoniškasis tikėjimas.
Asmeniškai esu Ateistas su krisleliu pagonybės.Netikiu perkūnais, praamžiais, ar saulėm.Bet tikiu gamta, kaipo vienintele vieta kur žmogus gali atsipalaiduot, kaip turėtų. :)
Ir asmeniškai pagonybė, ta Lietuviškoji > visas religijas (na gal dar budizmas, kaipo filosfija, dar nieko).O krikščionybė, islamas ir judaizmas kruviniausios kelių gudrių žmogelių išmislas.
Dabar 21 amžius, kiek gi galima tikėti nebūtais pranašais? :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė putejas »

tokią krikščionybę, kokią tu aprašei, Manvydai, propaguoja Vatikanas, politikai ir didžioji dauguma apsimetėlių. Maždaug tokiam stiliuj kaip "aš krikščionis, aš tikiu!" ir apsisukę gyvena savo apgailėtiną varganą gyvenimą kupiną nesupratimo ir blogio. Manau Vatikano asilai, visi tie smegenų plovimo meistrai tyčia pateikė iškreiptą tikėjimo supratimą, nuslėpė daug faktų nuo kiekvieno iš mūsų vardan savęs ir savo įsitikinimų. Bet kokiu atveju Dievas yra vienas, o žmonių daug, todėl ir religijų yra daug :)
peace
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Manvydas »

putejas rašė:tokią krikščionybę, kokią tu aprašei, Manvydai, propaguoja Vatikanas, politikai ir didžioji dauguma apsimetėlių. Maždaug tokiam stiliuj kaip "aš krikščionis, aš tikiu!" ir apsisukę gyvena savo apgailėtiną varganą gyvenimą kupiną nesupratimo ir blogio. Manau Vatikano asilai, visi tie smegenų plovimo meistrai tyčia pateikė iškreiptą tikėjimo supratimą, nuslėpė daug faktų nuo kiekvieno iš mūsų vardan savęs ir savo įsitikinimų. Bet kokiu atveju Dievas yra vienas, o žmonių daug, todėl ir religijų yra daug :)
peace
Ar esi tikras, kad Dievas tikrai egzistuoja?Aš esu tikras, kad jo nėra ir nebuvo. :) Apskritai dauguma religijų ir yra skirtos valdyti masėms, tas pats testamentas, ar esi tikras, kad viskas ten yra kaip ir buvo? :) Apskritai biblija ir tik krūva iškreiptų, butaforinių pasakojimų skirtų patikliesiems.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė putejas »

Manvydas rašė:Ar esi tikras, kad Dievas tikrai egzistuoja?Aš esu tikras, kad jo nėra ir nebuvo. :) Apskritai dauguma religijų ir yra skirtos valdyti masėms, tas pats testamentas, ar esi tikras, kad viskas ten yra kaip ir buvo? :) Apskritai biblija ir tik krūva iškreiptų, butaforinių pasakojimų skirtų patikliesiems.
Esu tikras nes žinau tai savo vidumi. Jau sakiau, kad atsakymo reikia ieškoti ne aplink save, o savyje. Gi pats į kažką sakei tiki. Dabar, ar tavo tikėjimas atėjo nuo tavo tėvų, mokymų, informacijos ar eina iš kažkokio gilaus vidaus? Matai žmogus pats pasirinko tokį savo gyvenimo kelią - pažinti kas yra bloga ir gera. Nu pažino ir ką? Atsistok dabar prie lango ir pažvelk į pasaulį tarsi būtum ką tik gimęs, kuris dar nieko nežino :) Štai ir pamatysi mūsų nedvasingumo sukurtą pasaulį :) Beje, Biblija yra tarsi istorijos vadovėlis, tikiu per ilgą laiką daugiau mažiau redaguotas tiek blogų tiek gerų žmonių. Tačiau esmė liko nepakeista.

p.s. įrodyk, kad Dievo nėra. Remsies wikipedia, atsivesi mamą, prezidentą, popiežių? moksliškai aiškinsi? geriau pasakyk, kodėl giliai savyje jauti kažką ką vadini tikėjimu. juk jeigu Dievo nėra, neturėtum tikėti į nieką :D
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Prey »

Net mokslininkai nesugeba paneigti Dievo egzistavimo, nes yra daug antgamtiškų mįslių visatoje, kurios kertasi su materialia fizine realybe ir gali būti paaiškintos tik kitos dimensijos egzistencija, kuri, kaip manoma, ir yra ta vieta, kur siela keliauja po mirties. Bet kokiu atveju Dievas egzistuoja ir nelogiška yra tai neigti tik visi savaip tą Dievą įsivaizduoja.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė jahmate »

Niekas negali nei paneigt nei patvirtint.
I'm a junglistic man.
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Prey »

Tame ir slypi tikėjimo esmė. Jei viskas būtų akivaiztu tai netikinčių nebūtų ir nebūtų pramės tikėjimui egzistuot.
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė OG »

naktibaldas rašė:Pastaruoju metu taip ispopuliarejo ganja, kad man susidare ispudis, jog kai kurie klubo 'ganja pakeis pasauli' nariai, sumastytu kaip, tai ir pasipistu su savo ta ganja :D
Tu pats to klubo kūrėjas, tai ir būdą surask...
TheFutureBelongsToThoseWhoPrepareForItToday-M.X
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Gringo »

jahmate rašė:Niekas negali nei paneigt nei patvirtint.
Geresnės išvados ir nesugalvosi :V: Bet man labai keista, kai netikintys bando paneigti egzistavimą... Jum ką gaila, jei kas nors tiki? :D Norit atverti akis ar kas čia? :D Juokingi jūs... Tas neigimas dar būtų pakenčiamas, jei nebūtų imamasi menkinimo priemonių :|? :V:
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Dante »

Aš netikiu kad yra Dievas, bet tikiu kad yra kažkokia supermasyvi kuriančioji jėga, kuri egzistuoja kiekviename iš mūsų, ir už mūsų. Tiesiog visos tos religijos ber daug suasmenino šią substanciją. Į tai aš tikiu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė putejas »

Mokslo tikslas - įrodyti, jog žmogus neturi dvasios, tačiau mokslininkai yra žmonės.
Žmogus niekada sau negalės įrodyti, jog jis yra Žemės, visatos, dvasios, tikėjimo (kaip jausmo) kūrėjas. Mokslas tai ir bando ieškoti, įrodyti, kad Dievo nėra. Oi, čia jau gilu ir pavojinga... Tokiu atveju aš gal jau geriau iš visos širdies pasimelsiu, bet nepatikėsiu savo sielos žmogui, kuris jos jau nebeturi, nes atidavė lygiai taip pat patikėdamas ją dar kitam bedvasiui. Mokslas tegul tiria, drąsko mano kūną, bet savo sielą aš patikiu Dievui. O ką? O jeigu mokslas vistik suklys? Prarasiu kūna, ką jiems ir daviau, bet sielą aš patikėjau Dievui :V: Sakoma, kad Dievas niekada neklysta, vadinasi antrą kartą žūti aš, t.y. ID - negaliu (žinome ID, EGO, SUPER EGO). Tai kaip čia su tuo Dievu? gal vistik jis yra? ;)
taika brolyčiai, nesipeškite :D :] :]
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Manvydas »

putejas rašė:Mokslo tikslas - įrodyti, jog žmogus neturi dvasios, tačiau mokslininkai yra žmonės.
Žmogus niekada sau negalės įrodyti, jog jis yra Žemės, visatos, dvasios, tikėjimo (kaip jausmo) kūrėjas. Mokslas tai ir bando ieškoti, įrodyti, kad Dievo nėra. Oi, čia jau gilu ir pavojinga... Tokiu atveju aš gal jau geriau iš visos širdies pasimelsiu, bet nepatikėsiu savo sielos žmogui, kuris jos jau nebeturi, nes atidavė lygiai taip pat patikėdamas ją dar kitam bedvasiui. Mokslas tegul tiria, drąsko mano kūną, bet savo sielą aš patikiu Dievui. O ką? O jeigu mokslas vistik suklys? Prarasiu kūna, ką jiems ir daviau, bet sielą aš patikėjau Dievui :V: Sakoma, kad Dievas niekada neklysta, vadinasi antrą kartą žūti aš, t.y. ID - negaliu (žinome ID, EGO, SUPER EGO). Tai kaip čia su tuo Dievu? gal vistik jis yra? ;)
taika brolyčiai, nesipeškite :D :] :]
Nori pasakyt, kad jeigu aš netikiu Dievu, tai jau esu blogesnis?Cha. :)
Niekada netikėjau nei Dievu, nei likimu nei Jėzum, nei Marija.
Man tai nepriimtina ir niekaip tuo nepatikėsiu.Gyvenimą kali pats sau, o ne kažkoks Dievas tave sukalė.
Tikėjimas į kažką asmeniškai asocijuojasi patiklumu.Niekada nepatikėsiu, kad Dievas yra.
Nes visa ta biblija, man tik krūva neaiškių apsiryjusių žmonių haliucinacijos. :) Tu gali tikėt į ką nori, aš niekada nesmerkiau tikinčiųjų.Tik man tas tikėjimas ,tai žinai.Ko nesugebama paaiškint, aiškinama Dievu, o ne gilinimasi į esmę.O tai jau neprotinga. :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė putejas »

Manvydas rašė:Tik man tas tikėjimas ,tai žinai.Ko nesugebama paaiškint, aiškinama Dievu, o ne gilinimasi į esmę.O tai jau neprotinga. :)
kas yra esmė ir kas yra protinga? pagal kokius kriterijus nustatai kas yra protas? ar tai vien tik tai ką mokslas aiškina ir mums rodo? pats matai neteisybę ant žemės ir dabar pagalvok kodėl viskas būtent taip, nors galėtų, bent hipotetiškai, būti ir kitap. Geriau man paaiškink ką mokslas bando pasiekti, ko ieško? Dievo? Dievo nerado - vadinasi ką, Dievo nėra? :D nebūk garantuotas, kad po tavo mirties nieko nėra nes mokslas to neišaiškins. tai ne skrydis į mėnulį ar marsą, tai ne kažkokio tariamai žemės sprogimo atkūrimas, nes sproginėja pasaulyje viskas tiek per karus tiek ne :D gyvenimas ir ta pomirtinė būsena yra tarsi skirtingos dimensijos jeigu taip aplamai galima pavadinti :)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Spotless »

Kodel dievas nesustabdė žydų genocido ? Kodel dievas visus kitatikius ( musulmonus, budistus, induistus ) numes į pragarą ?
Kodel dievas nesustabdo ligų, kodel nesustabdo bado ? Tu čia dabar gyveni ir galvoji, jog viska pasiekei dėl Dievo ? Tavo likimo negali pakeisti niekas kitas kaip tik tu.
Biblija nėra surašyti faktai, tai yra tiesiog fantastine pasaka. Kodel dievas nesustabde biblijos skleidimo po pasauli krauju ? Kryžiuočiai išžudė išstisus kaimus lietuvos kurie nesutiko krikštytis, o galu gale sprendimas buvo priimtas už juos musų Lietuvos karaliaus.

Jei tiek žmoniu tiki šnekančiom gyvatėm ir žeme kuri pagal biblija yra ~6400 metų senumo tai dar nereiškia, kad visa tai negali buti papraščiausia nesamonė.
Kodel kunigai negali atsakyti į tokius klausimus ? O jų patikėk yra nemažai...
http://www.youtube.com/watch?v=TgfyVZEHcLQ. stači
Nepagalvok, kad stumiu ant taves, bet tiesiog visos pasaulio religijos yra šlamštas. Mormonai, krikščioniai, žydai, musulmonai, induistai, budistai, stačiatikiai, evangelikai ir netgi rastafari. Visos religijos yra kilusios nuo tam tikrų kultūrų ir socialinių pažiūrų.

Tikėjimo jausmą galima nusakyti tik dviem reikšmėm tai yra viltis ir mirties baimė (nežinomybė). Žmonės dažniausiai pradėda smarkiai tikėti kai praranda viltį kažka pasiekti ar iš kažko išsisukti ir žinoma nepamiškim senolių ir ligonių kuriems kiekviena dieną vis dažniau šauna i galvą mintis jog jie greit mirs ir nežinia kas laukia kitoje pusėje. Tada pasamonėje padaro išvada jog jeigu nebus nieko tai nebus, bet jeigu ten bus dievas geriau jau apsidrausti. Jeigu žmogus pats kovoja už save ir pats sau suteikia viltį ar sugeba nepasiduoti baimei tai tokie žmonės ir yra tikrai stiprūs.

Egipte visa religija buvo paremta ant šitų dalykų. Vieni dievai žmonėms suteikė vilties, kad jei jie sunkiai dirbs ir klausys faraono turės gera derlių arba jei jie sunkiai dirbs ir klausys faraono pateks į dangų, o ne į požemių karalyste.
Mokslo tikslas - įrodyti, jog žmogus neturi dvasios, tačiau mokslininkai yra žmonės.
Beto, čia tai visiška nesamone parasei. Tikriausiai pats sugalvojai ?
O jeigu mokslas vistik suklys?
Tai keliausi į pragarą kaip ir visų kitų religijų atstovai, bet tu to aiškų nenori...
O ką jeigu klysti tu ir žemė neprasidėjo nuo Ievos ir Adomo, nuo kalbančios gyvatės, nuo uždrausto vaisiaus...
Tai kaip čia su tuo Dievu? gal vistik jis yra?
Todėl, kad dievas niekada neklysta ir tu antra karta žūti negali ? Oh cmon...

Žmogus netikėdamas i Jėzų tikrai sielos nepraranda kaip tu galvoji. Nori pasakyt, kad norint būti pilnaverčiu žmogumi reikia tikėti i dieva ? Tokiu atvėju aš būsiu nepilnvertis, bet vistiek dėsiu skersa ant dievo.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • vidinės ramybės ieškojimas.
    dyar » » forume Legalus forumas
    25 Atsakymai
    10422 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Vertinga ASMENINĖ PATIRTIS bei PASTEBĖJIMAI
    Jezus :) » » forume Outdoor
    16 Atsakymai
    9897 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas alavijas
  • Apie HeadShop'us. Pastebėjimai. Privalumai ir trūkumai
    KGBkid » » forume Legalus forumas
    33 Atsakymai
    14528 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas 4apa