Nuotrauka Nuotrauka

Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė jahmate »

Nu jei normaliai ganjos turi tai gali rukyt per kaljana, bet as hashiuka bandziau tai nk gero. Mes tai su tuo tabaku tiesigo sumaisem ir rukem.
I'm a junglistic man.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė DarNe »

deja tik 1 :(
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė jahmate »

Geriau jona susisuk :)
I'm a junglistic man.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė DarNe »

pasilaikysiu rytdienai gal :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė DarNe »

kilo man klausimas, kodel pirmas kartas lievas dazniausiai buna lievas, gal, kad nemoka itraukt ar uzlaikyt normaliai?
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė jahmate »

Nu jo istikruju niekam nepaslaptis kad pirmas kartas dazniausiai buna lievas, bet cia manau ne del to kad nezino kaip rukyt bet kodel tai istikruju neisivaizduoju...
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Manvydas »

Nemanot, kad tokiems offtopikams yra: Paprasti pliurpalai? :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė DarNe »

visgi jaskom tiesos, kaip ir skelbia temos pavadinimas. :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė putejas »

pirmą kartą rūkydamas žmogus nežino kokio poveikio tikėtis. kai kuriems tai išsiaiškinti prireikia kur kas daugiau nei vieno karto. Man reikėjo 4-5 kartų, kad suprasčiau koks augalo poveikis :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė jahmate »

Man irgi panasiai reikejo. Zinau kad yra zmoniu kur tik is 10 karto "pramusa". Bet vat idomu tikslaii del ko ar tai psichologiniai dalykaiar tai kazkokia organizme vykstantys procesai?
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė putejas »

jahmate rašė:Man irgi panasiai reikejo. Zinau kad yra zmoniu kur tik is 10 karto "pramusa". Bet vat idomu tikslaii del ko ar tai psichologiniai dalykaiar tai kazkokia organizme vykstantys procesai?
na aš kadangi augaliuką sieju su mąstymu tai manau, kad čia daugiau psichologinis dalykas nei visko aiškinimas moksliniais terminais :)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Spotless »

Atsimenu per savo pirmą kartą kai aš vienas prie draugų juokiaus kaip durnius, o visi iš to prirukymo jau ant sofos gulėjo ir vos vos nemiegojo.
O antras kartas jau buvo labai idomus. Rukėm per kaljaną ir žinot kaip tą šlanga trauki kaip ora ir gali traukt išvis kol oro pritrūksta.
Nu ką pora kartų šlangą ratą apsuko ir vėl pas mane atsirado. Traukiu, traukiu, traukiu ir jaučių, kad nebejaučiu kojų :) pradėjau šypsotis, bet vistiek toliau traukiau. Po poros sekundžių nebejaučiau rankų ir taip porą valandų neklausė kūnas proto.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė putejas »

Spotless rašė:Atsimenu per savo pirmą kartą kai aš vienas prie draugų juokiaus kaip durnius, o visi iš to prirukymo jau ant sofos gulėjo ir vos vos nemiegojo.
O antras kartas jau buvo labai idomus. Rukėm per kaljaną ir žinot kaip tą šlanga trauki kaip ora ir gali traukt išvis kol oro pritrūksta.
Nu ką pora kartų šlangą ratą apsuko ir vėl pas mane atsirado. Traukiu, traukiu, traukiu ir jaučių, kad nebejaučiu kojų :) pradėjau šypsotis, bet vistiek toliau traukiau. Po poros sekundžių nebejaučiau rankų ir taip porą valandų neklausė kūnas proto.
bet kad tas kūnas nieko nedarė jaučiu, visas darbas teko smegenims :D
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė DarNe »

man pirma kart surase,gal , kad kelis menesius po to kai rimciau MJ pasidomejau, galimus dalykus po vartojimo issiaiskinau, nes norejau zinot ka i save traukiu. Tai emem per butei ir dejom tabako papigiai kazkokio, kaastycio gal ar kito , bet nebuvo is geriausiu, o as dar kaip nerukantis tabako, itraukiau pilnus plaucius palaikiau ir nutirpau visas, nes dar raudonos cizos tos buvo, zodziu geriausia gryna rukyt. Ir linksma buvo ir pamastyt spejau... nerealiu paveikslu sugalvojau, taip uzsimerkdavau ir stovi toks nerealus vaizdas pries akis.... Ir dziaugiuosi, kad pasidomejau MJ pries imdamas, nes turbut buciau likes( nieko gero, vos ne kaip heraa, rukysi degraduosi...)
:V: :V: :V:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė jahmate »

Su gryna tai irgi atsargiai reik. Nes jei stipresne ganja tai nesunku persirukyt. As va si savaitgali grynos kai dejau tuse per pypkute, tai poto taip svelniai tariant sunku buvo orientuotis ir su zmonem susikalbet :D
I'm a junglistic man.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Spotless »

jahmate rašė:Su gryna tai irgi atsargiai reik. Nes jei stipresne ganja tai nesunku persirukyt. As va si savaitgali grynos kai dejau tuse per pypkute, tai poto taip svelniai tariant sunku buvo orientuotis ir su zmonem susikalbet :D
Na, bet vistiek efektas priklauso nuo surukyto kiekio, o ne nuo to su kuo maišai. Kad mažesnes normas reikia rukyt tai akivaizdu :) Šiaip aš truputi tabako dedu, nes daug geriau užsidega ir užmuša after taste'a.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė jahmate »

Na siaip tai pagrindines tabako priezastys tai del kiekio, del skonio(na zinoma yra tikrai ganjos kuri labai skani ir tt bet gatvine salucha dazniausiai nekokio skonio). Manau nemazai kas yra uz putima nemaisant su tabaku, bet dazniausiai bent jau mes tai neturim tiek ganjos kad galetume gryna rukyt :) Na nebent varijantas tai rukyt per pypke ar per bonga, taciau man asmeniskai labiausiai patinka rukyt jointus :)
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė putejas »

Spotless rašė:
jahmate rašė:Su gryna tai irgi atsargiai reik. Nes jei stipresne ganja tai nesunku persirukyt. As va si savaitgali grynos kai dejau tuse per pypkute, tai poto taip svelniai tariant sunku buvo orientuotis ir su zmonem susikalbet :D
Na, bet vistiek efektas priklauso nuo surukyto kiekio, o ne nuo to su kuo maišai. Kad mažesnes normas reikia rukyt tai akivaizdu :) Šiaip aš truputi tabako dedu, nes daug geriau užsidega ir užmuša after taste'a.
Efektas labai daug priklauso nuo to ar maišei tabako ar ne. Grynos kanapės visiškai kitoks poveikis. Būna toks tyresnis. Tas tabakas tik slopina viską. Kartais parūkęs kanapės jei dar parūkai tabako, tuomet gali pajusti skirtumą tarp natūralaus gaivaus apsvaigimo, o kur dasideda kažkoks neaiškus tarsi šydas ant smegeninės. Pats irgi kol kas maišau su tabaku, bet kuo toliau tuo labiau man pradeda tas maišymas nepatikt :) beje tabakas gadina ir skonį
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Spotless »

Na čia gal kaip kam. Aš dažnai rūkau gryna, dažnai rūkau maišyta, bet skirtumo poveikyje nejaučiu.
Skonyje skirtumas tai didžiulis, bet man asmeniskai jeigu tabako yra mažas žiupsnelis gramui tai man tinka ir patinka :)
Beto rūkant gryną labai keistas skonis burnoje palieka išpūtus dūmus.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:Na čia gal kaip kam. Aš dažnai rūkau gryna, dažnai rūkau maišyta, bet skirtumo poveikyje nejaučiu.
Skonyje skirtumas tai didžiulis, bet man asmeniskai jeigu tabako yra mažas žiupsnelis gramui tai man tinka ir patinka :)
Beto rūkant gryną labai keistas skonis burnoje palieka išpūtus dūmus.
Asmeniškai man gryno skonis 1000x > su tabaku maišyto.
Ir iš esmės maišytos su tabaku ir grynos merės poveikiai šiek tiek skiriasi. :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • vidinės ramybės ieškojimas.
    dyar » » forume Legalus forumas
    25 Atsakymai
    10433 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Vertinga ASMENINĖ PATIRTIS bei PASTEBĖJIMAI
    Jezus :) » » forume Outdoor
    16 Atsakymai
    9927 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas alavijas
  • Apie HeadShop'us. Pastebėjimai. Privalumai ir trūkumai
    KGBkid » » forume Legalus forumas
    33 Atsakymai
    14536 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas 4apa